Vtipy, nejen o Subaru

Odpovědět
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od Traveller »

Ještě by šlo vybrat si tu oblíbenější a tu druhou opatrně rozflákat kladivem. Budeš mít jednu misku jako teď, ale tolik se s tou váhou nenadřeš. :-DDD :-DDD :-DDD :-DDD
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od vrgada »

Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1671
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od CoZmo »

Taková zkušenost dnešního dne:

to, že číňan neumí říct NE nebo neumím, to už beru tak nějak normálně. A musíte vynaložit opravdu velké úsilí ho donutit přiznat, že něco nejde...

Kdysi dávno jsem si z mojeho číňana dělal srandu, že furt pracuje...říkám, hele a co dovolená? Jen na Novej rok, jinak nezájem. Říkám a co když seš nemocnej? Já nikdy nejsem nemocnej...

Teď mu trvala odpověd na email podezřele dlouho, tak volám cože jako bude... JJ, sorry, sem bussy, hned odpovím, out of office, chápeš...

Dva dny nic.
Urgování mejlu.

Najednou mejl od jeho kolegyně:
Sorry, Gary je v nemocnici, potřebuje si odpočinout a protáhlo se to..zastoupím ho...(Gary se menuje můj číňan, pro neznalé oni maj všichni tyhle zápaďácký přezdívky aby nám to usnadnili. Jednou měl kolega protějška, co se jmenoval Jesus např.)

Tak píšu odpověď s dotazem na jeho zdraví, přáním brzkého uzdravení a doufáním, že to není nic vážného...

Obratem zpráva:
Dík za starost o Garyho...vyřídíme...neboj, nic vážného, jen si potřeboval víc odpočinout...

No...a tady u nás rýmička zdecimuje půl státu...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1877
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od jkotek »

Buď rád, že (možná ;-) víš, na čem jsi. V případě jiných ofšourovacích destinací jsou schopni najmout za absentéra člověka téhož jména. Na znalostech nezáleží.

A abych nebyl OT, tak trocha horoskopů...

Horoskop na zbytek života:
Vodnář (20.ledna-18.února)
Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžu ani vystát.

Ryby (19.února-20.března)
Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na tvé přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svojí sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.

Skopec (21.března-19.dubna)
Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí.

Býk (20.dubna-20.května)
Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ - většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý komunista.

Blíženci (21.května-21.června)
Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blženci se neustále čvachtají v bahně incestu...

Rak (22.června-22.července)
Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado... Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom Raci...

Lev (23.července-22.srpna)
Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají radši onanii než skutečný sex.

Panna (23.srpna-22.září)
Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.

Váhy (23.září-22.října)
Jsi umělecký typ - to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určitě buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a mínus pětimiliónem. Většina žen ve znamení Vah jsou kurvy. Každý člověk narozenýve znamení Vah chcípá na pohlavní choroby.

Štír (23.října-21.listopadu)
Nespolehlivý a podle vychcaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku - díky bohu většinu štírů ještě včas vodkráglujou...

Střelec (22.listopadu-21.prosince)
Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.

Kozoroh (22.prosince-19.ledna)
Jsi konzervativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě si bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedikta. Naštěstí je většina Kozorohů impotentní ...
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22545
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od spm »

No, tak prozatimně jsem zkusil nalít do vnitřní misky studenou vodu a položit to celé do dřezu s teplou. Bez úspěchu. Možná by to chtělo větší teplotní extrém, studená byla z kouhoutku, horká taky + dolito rychlovarkou. Otočit tou vnitřní miskou nejde ani náznakem. Prozatimně to skladuju dnem vzhůru, než budu mít čas si s tím zase hrát; třeba jednou k tomu přijdu a budu překvapen :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3126
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od Albi »

zkus zchladit to, v mrazáku nebo aspoň do vnitřní misky nalej studenou vodu ... pak to dej do dřezu dnem vzhůru a polévej tu vnější horkou vodou, napřed z kohoutku, po pár vteřinách z rychlovarky ... a klepej na to trochu, něčím dřevěným, zhora i ze stran ...
to by bylo aby to nekřuplo ;-D
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14702
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od Tapan »

Dobrý nápad, vnější prdne a je vyřešeno :-D
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
fox
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1185
Registrován: pon dub 27, 2015 9:13 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Votice

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od fox »

spm píše:
V práci máme ty na zvedání dvojitý podlahy. Problém je, že všechny co jsem tam dneska našel, tak jsou dvojitý a ta se na to nedá nasadit. Musím někde zkušit splašit tu jednoručku, ta by se teoreticky na tu misku mohla vejít... Podobně by měl fungovat ten zvon, jenže ten zase nemá ty vycucávací páčku a musí se přimáčknout... což by mohlo tu vnitřní rozlomit.
Co zkusit přísavku z držáku telefonu, nebo navigace z auta? Já mám v autě nějakej levnej šmejd, ale sílu má a páčku taky.
Subaru Forester 2.0X SG
Subaru Impreza 1.6 ex
Subaru Impreza 2.2 ex
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22545
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od spm »

:-DDD Hele ale ta přísavka z držáku na mobil není vůbec špatný nápad. Ta by se tam narozdíl od těch průmyslových přícuců mohla dát narvat; to schválně zkusím :-) Jenom teda aby tom rázovém vyrovnání tlaku nerozbilo obě misky :-DDD Takhle jsem někomu zničil takovou tu obrovskou československou termosku, jak se v ní napumpovalo a pak to tlakem vytékalo ven. Odšrouboval jsem ji, když byla ještě natlakovaná, ozvala se rána a to sklo či co to bylo na té vnitřní stěně pro izolaci, se rozsypalo na střepy :-D
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od yohn »

Ten hlavolam s miskama je podobně napínavej jako když předseda dělá seriál z kuchání auta :-) sleduji pozorně a zůstávám na příjmu !
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22545
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od spm »

Tak přísavka z držáku nezafungovala. Teda přisáhala se hezky, ale i při vyvinutí sebevětší síly se to ani nehlo :-DDD Teď se to válí dnem vzhůru v myčce, kdyby náhodou, pak teda přijde na řadu pokus s ochlazením a zahřátím :-D
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1877
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od jkotek »

- Technická podpora, WordPerfect, můžu Vám pomoci?
- Ano,…ehm …, mám problémy s WordPerfectem.
- Jaké problémy?
- No, prostě jsem si tady jen tak psal a najednou se mi vypařila všechna slova.
- Vypařila?
- No, prostě zmizela.
- Aha. Tak mi řekněte, jak teď vypadá vaše obrazovka.
- Nevypadá.
- Jak to myslíte, nevypadá?
- Je prostě prázdná, nezobrazí nic, ani když píšu.
- Jste pořád v WordPerfectu, nebo už jste ho zavřel?
- Jak to poznám?
- Vidíte na obrazovce C: kurzor?
- Co je to cekurzor?
- Nechte to být. Můžete jezdit šipkou po obrazovce?
- Tam není žádná šipka - já jsem Vám už říkal, že to nic nezobrazuje, ani to, co napíšu!
- Je na Vašem monitoru nějaký ukazatel, podle kterého lze poznat, je-li zapnutý nebo vypnutý?
- Co je to monitor?
- To je ta věc s obrazovkou, která vypadá trochu jako televize. Je na tom nějaké světélko, které bliká, když je to zapnuté?
- To nevím.
- Dobře, tak se podívejte na Váš monitor zezadu a pokuste se najít, jestli je na něj napojen elektrický kabel. Vidíte ho?
- Ano, myslím, že ano.
- Skvěle, sledujte ten kabel až k zásuvce a řekněte mi, jestli je do ní zapojen.
- ...ano, je.
- Když jste se koukal na ten monitor zezadu, všimnul jste si, že do něj byly zapojeny dva kabely, ne jenom jeden?
- Ne.
- No, měly by tam být. Zkuste se tam podívat ještě jednou a najděte ten druhý kabel.
- Dobře, už ho mám.
- Tak zkuste jít po něm a podívejte se, jestli je bezpečně zapojen zezadu do Vašeho počítače.
- Nedosáhnu tam.
- Aha. Dobře… vidíte, jestli je zapojen?
- Ne.
- Ani když si kleknete nebo se nahnete?
- Ne, není to tím, že bych nebyl v tom správném úhlu, ale proto, že je tu tma.
- Tma?
- Ano, světlo tady v kanceláři zhaslo a jediné světlo, které tady mám, je světlo z okna.
- No, tak rozsviťte.
- To nejde.
- Ne? Proč to nejde?
- Protože tu máme výpadek elektřiny.
- Výpadek… výpadek elektřiny? Aha, tak dobře. Teď víme, na čem jsme. Máte pořád ty krabice a papíry, v kterých Vám donesli ten počítač?
- Ano, mám je schované na záchodě.
- Dobře, tak je přineste, vytáhněte svůj počítač ze zásuvky a zabalte ho přesně tak, jak byl, když jste si ho přinesl. Pak ho odneste zpátky do obchodu, kde byl zakoupen.
- Opravdu? Je to tak špatné?
- Ano, obávám se, že ano.
- Aha, tak dobře. Co jim mám říct?
- Že jste moc blbej na to, abyste vlastnil počítač!
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1877
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od jkotek »

Spm: jak pravil Děd Vševěd: Zkus mu ho namydlit, on pak jde líp dolů.
Neboli chvíli před zahřátím kápnout po obvodě trochu oleje, aby se dostal mezi misky.
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
Uživatelský avatar
Sasi
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 584
Registrován: čtv pro 03, 2009 9:57 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Plzeň, Chocenice

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od Sasi »

*Obrázek

Odesláno z mého S60 pomocí Tapatalk
Sasi
ex Legacy 2.2 GX AT ´92
ex Legacy EJ20T MT ´94
ex Honda CR-V 2.0 ´00
ex Citroen Berlingo 1.6 HDi Treck L2 ´15
Outback 2.5 MT LPG ´01
Uživatelský avatar
kwt2000
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1298
Registrován: pát led 07, 2011 5:51 pm
Jméno a příjmení: Petr Jelínek
Bydliště: Rudolec u Sokolova

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od kwt2000 »

5f2dbf2d-d7d1-4b75-9459-d8a3ce88649c.JPG
OUTBACK Touring 2023
FORESTER ACTIVE 2,0i 2018
MB W124 300CE

PONTIAC FIREBIRD - minulost ::-(((
OUTBACK 2,5i SPORT 2015 - minulost
OUTBACK 2,5i Comfort 2010 - minulost
"nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný"
"seru na sociální sítě, mám rád skutečné přátele"
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“