Vtipy, nejen o Subaru

Odpovědět
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2972
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od yeti »

Já taky, když vidím tyhle "specializovaný" podniky, tak se jim vyhýbám obloukem. Ale tohle je něco jinýho. Je to blízko kde pracuju a vzniklo to na místě hospody, která loni v červenci skončila. Nevím proč, protože tam vařili dobře a byla tam sympatická servírka s krásnýma 3-kama... Chodil jsem tam denně. No a pak to zavřeli. Tak jsem musel jít o kousek dál, kde jsem zaregistroval zlepšení jídla a zahlídl jsem v kuchyni bývalého majitele téhle mé oblíbené. Bohužel jídlo se tam postupně zase pokazilo a v kuchyni už jsem ho neviděl. No a asi před dvěma týdny jsem se potácel okolo a vidím, že je to otevřený. Tož jsem tam šupnul v naději, že tam bude moje oblíbená servírka. Nebyla ::-((( Taky jsem se zhrozil, když jsem viděl lístek a samý zrní, bobule a zelený svinstvo... ale dal jsem si a musím říct, že nikde v okolí jsem se tak dobře nenajedl. Servírka taky celkem sympatická, ikdyž kvalit té předchozí nedosahuje a neposlala mě do háje, když jsem se jí zeptal, jestli nemají koleno a kdy ho mít budou... :-D Tak jsem tam začal chodit a při každé druhé návštěvě jsem ji otravoval s kolenem. Pravda, hlavně, když jsem tam viděl ty typický vychrtlý typy žvýkající zrní, tak jsem se ptal hlasitěji a zřetelně :-D No a světe div se, koleno zítra bude ,,,,| (*_^) |,,,,
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
Keana
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 246
Registrován: úte lis 22, 2016 8:01 am
Jméno a příjmení: Aleš Hnyk
Bydliště: Jablonec/Jabloneček
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od Keana »

no a po zákazu kouření v hospodách je dalším zákazem na řadě buď alkohol nebo maso.
Subaru Justy G3X 1.3 MY2005 ------15.11.2014 ----> Obrázek
Subaru Forester SG 2.0 MY2006 ----02.08.2016 ----> Obrázek
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2972
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od yeti »

Keana píše:no a po zákazu kouření v hospodách je dalším zákazem na řadě buď alkohol nebo maso.
hele, zákaz kouření v hospodách já třeba vítám. (*_^) |,,,,
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
Keana
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 246
Registrován: úte lis 22, 2016 8:01 am
Jméno a příjmení: Aleš Hnyk
Bydliště: Jablonec/Jabloneček
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od Keana »

yeti píše:
hele, zákaz kouření v hospodách já třeba vítám.
já nemam nic proti hospodám, kde se nekouří. ale měl by mít hospodskej možnost si zvolit, jestli ta jeho bude kuřácká nebo ne.
Subaru Justy G3X 1.3 MY2005 ------15.11.2014 ----> Obrázek
Subaru Forester SG 2.0 MY2006 ----02.08.2016 ----> Obrázek
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2972
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od yeti »

To se neshodnem. Kouřilo se ve většině hospod. Člověk nekuřák neměl šanci jít třeba s dětma na oběd aniž by tam někdo nesmrděl pod nos. Jestliže si někdo chce kouřit, nechť jde svůj zlozvyk provozovat někam, kde nebude obtěžovat ostatní.

Kurňa, ale jsme dost mimo téma... :-/
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od sima »

Yeti,to se fakt neshodnem :-) tomu co píšeš se mě nechce ani věřit...takto přeci fakt bylo a platilo dřív %-)
Dnes je všude nekuřáckých hospod hafo,když aj tu ve valmezu,tak přeci v olmiku???Jinak řečeno:v době obědů se tu nekouří nikde!V lepších restauracích,kde se tedy i vyvařuje je většinou buď nekuřácký-oddělený prostor,nebo jsou nekuřácké.Ne,že je to naopak a hulí se všude a chudák nekuřák nemá kam sednout :-/ To fakt bylo dřív.
Tu chodí maminy s dětmi do mnoha lepších absolutně nekuřáckých hospod a mají fakt na výběr-na tak malé město jo.Ono se to samo tržně tak nějak samo vyselektovalo,jsou hospody,kde by ty rodiny nešli a proč taky proboha?Do jiných špeluněk by ani nechodili,tak nějak nechápu o čem je řeč [?]
Sedět ve staré pivnici,kde se nevaří?Proč by taková jedna z mála posledních pivnic,kde se jen pije pívo měla být diskriminační,když se tam kouří,taky to tyhlety podniky nemají lehké a jsem zvědav jak jim "pomůže" zákaz kouření.
Já teda bez cigarety v hospě vydržím,ale taky je možné,že někdy místo vycházky :-) ostanu doma.Protože si chci vychutnat cígo k pívu.Třeba do baru zajde místo mě rodina a dá si k jídlu tyčinky.
Tohle postihne hospody,lidi budou stát a dělat bordel před hospodou,někdo si tu hospu už odpustí úplně,tohle je dle mě špatně.A ano na řadě je maso a alkohol :-D
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od OZP »

Mě ten zákaz vadí, už jsem to tu myslím psal. Každý by měl mít možnost si vybrat, jestli má být jeho hospoda/restaurace kuřácká nebo ne. Ať je to provozovatel, zaměstnanec či host, nikdo jim nemá co přikazovat.
Nekuřáckých míst v době oběda i vecere je myslím dostatek, alespoň v mém okolí. S kluby to bude asi trochu horší, ale vidím to tak, ze pokud by byla po nekuřáckých akcích poptávka, jistě by samy vznikaly a žádné zákazy ze zákona by nebyly potřeba.

Pokracuji v offtopic příkladem z praxe: nedávno jsem byl na koncertě v Německu (východním), v baru s klubem, sál pro takových 80-100 lidi. Moc pěkné místo, super zásobený bar, výborný zvuk v sále. Všude samozřejmě zakázáno kouřit. Hned jak se sál zaplnil a začal koncert, našlo se pár lidí co si zapalili- cítil jsem cigarety i trávu- zákaz nezakaz. Takže humus pro nekuřáky, humus pro kuřáky dbalý zákonů a respektující nekuřáky, ale výhra pro zmetky co vypalujou horem dolem... Takovýhle zákaz kouření je podle mě k ničemu.

Story o kolenu pěkná, jsou to evidentně větší obchodníci než aktivisti :)
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48972
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od VDC »

Tak já nás vrátím do tématu... :-)
nymfomanka.jpg
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od ozawasan »

vtip to není - je to reál - ale :

Lítali jste někdy?
Nedá mi to - dneska jsem brečel smíchy....
Mám kamaráda na misi na Blízkém - však vy víte, kde.
No a mezi jeho laskominy, páč pán je pájlot, patří létaní.... takže, když mu pískli, že může eskortovat pár lidí letadlem ze základny na jinou základnu, tak se přihlásil... Ehm...
No, zajel se večer podívat na bázi, aby viděl to éro... a píše mi - Kámo, nějak mně přešla chuť. Jak-42, jako z pohádky o vykradeným železářství a kolem brouzdá mužik s camelkou v hubě. Tak se jdu rovnou zeptat a von to pilot. Jeho projev, notně povzbuzený láhví finlandie, co stála vedle barelů, ze kterých přečerpávali palivo mi nepřidal.
Vrátil jsem se na bázi a prohlásil, že si nejsem úplně jistej, jestli jako chci tu eskortu.
Všichni, že prej to bude oukej. Usínal jsem s takovým divným pocitem, že se teda uvidí.
Ráno volají z letiště, že prý bombárdment, takže odkládáme. Upřímně, nikdy jsem neměl takovou radost. Jenže čmoudíci si před polednem dali kat a přestávku, takže hurá z vysílačky, že tedy jedeme.
No nic. Dofrčíme na letiště a pilot už zdálky - Zdrávstvuj vrag. široce se usmívá a jak lidi jdou na palubu, tak si du obhlídnout mašinu. Mno. občas nějakej nejtek nesedí, ale to je jaksi normální. koukám na letištní personál jak doplňuje olej kbelíkama. To, že v tom plavou nějaký cucky asi považujou za dobrý tekutý těsnění a ve mně to vyvolává zvláštní cukání kolem žaludku.
Pilot kouká a pozoruje, jak mu chodím kolem mašiny.
Přišourá se ke mě a prej - Ty ljótčik?
Tak jako kejvnu, že jo a jemu se rozzáří široký úsměv.
Chorošó - idi sjudá... a zve mne širokým gestem za sebou...
Vlezem dovnitř po těch schodech a von pořád - idi, idi... Jdeme kolem barelů, co jsou naskládanýmísto několika zadních řad sedaček.
Ptám se - na co to jako je.
A ty si myslíš, že je tady JET1? musíme si dovézt nazpátek....
Jenom polknu...
chci si sednout a on pořád, že pojď.
Když jsi ljotčik, tak si sedni sem na pravou sesli. Já jako a kde bude sedět FO?
jaký FO? žádný tu není - vidíš někoho?
Nechápavě na něj čumím a on se jen usmívá.
Teď jseš můj FO ty...
Polknu, ale to už nahazuje dva motory.
Koukám na něj - ta mašina má tři.
Co třetí? ptám?
nejdřím musíme natlakovat kompresor, jinak třetí nechytne. To dáme při pojíždění...
Normálně jsem pro každou srandu(to vím, páč jsem s ním už v mašině několikrát byl za carskýho důstojníka a měl z toho jundu)
ale tady mě to přecházelo. Tak kouknu na budíky a oba motory těsně po nahození v červeným - ručičky lítaj z červenýho do žlutýho a zase do červených a dvojitýho červenýho(uplná ztráta tlaku) a já se mírně nejistě ptám, že jako jestli - vsjo ok?
Da, eto normálno
no šimrá mě kolem žaludku čím dál víc hoch to vzal u huby. bez nějakýho hlášení na věž to tam kydnul a šup na dráhu.
Provoz tu není velkem a místní dispečeři mají asi přestávku na kat, takže nikde nikdo.
Ptám se ho, jestli má nějakej checklist, nějaký callouty...
usměje se - něnádo gaspadin vrag a šklebí se, jak se snaží nahodit třetí motor.
No - mašinu asi zná, páč se mu to podařilo zrovna napotřetí, když jsme najížděli z pojížděčky na rwy.
Jenom jsem se na něj podíval s výrazem raněný laně a říkám - no holding?
Něnádo - ono to stejně brzdí jen na třetinu - ztráta času gospadin a stačí mi podat odněkud vylovenou flašku s finnlandií, asi povinnou výbavou těhle mašin tady.
Znáš mě - když lítám nepiju. Ale tady? twl dávám třetinu ještě před rychlostí, kdybysme se už měli odlepit.
Nic. On to furt tahá po zemi a to už tam máme hooodně přes dva pět.
Ta vodka je fakt dobrá a já si říkám - ty vole je to poušť tak když to nevyjde je šance, že skončíme v písku a neroznesem to tady po kamení....
Asi mi ten ruskej parchant čte myšlenky
Nu vot.....
a vezme to u huby jako na horský dráze. Jsem zatlačenej do sedačky a jen z prdele, abych neudělal kotoul vzad se držím beranů.
Kouká na mě a prej.... rakety znáješ?
Jenom kejvnu. ta vodka je už z půlky prázdná a můj kapitán oceňuje schopnost s ním během letu komunikovat.
Flašku z ruky nedám. Ne.
Nějakej výstupní bod? naivně se ptám...
Što? usměje se - daváj
ukáže mi rukou doprava .. XXX tam - znáješ - nu vot...
seru na to - nechává mi to a já točím kam ukáže. Má ruce položený na beranech, ale pokyvuje hlavou, že jako dobrý.
Musím říct, že se tenhle střep vodí docela lehce. koukám na budíky. Půlka v červenejch a půlka nejde.
Povívám se na svýho šéfpilota a von si zapaluje camelku.
No ty vole....
usmívá se a když vidí jak čumím na ty budíky tak jen mávne rukou a vykrouží dýmem kolečko..
- mašina charošaja, instrumentov něnádo.
Chápeš?
dávám si další hlt. začíná mi to bejt jedno.
Tak nějak se blížíme k cíli naší cesty.
Nahlásíme visual aproach nebo ILS?
Vot? Ně nádo.
takže jakmile mu sednul bulik tak to vzal po křídle k zemi. vyhodil klapky, co šly maximálně na dvě třetiny a lupe to přes příďák dolu. Normálně jsem se leknul, jestli ho tam chce nechat. Nemám šajn, jestli je na to v zemi, kde už včera prožrali večeři na zítřek, nějakej manuál, ale lek sem se tak, že jsem mu do toho hrábnul.
Má ale sílu a nedal mi to a přes ten příďák s tím jebnul o rwy tak, že jsem tam málem nechal zuby.
Dispečer na nás řve jak o muezín, protože to vzal přes první pojížděčku ven a hnal se ke stanům, kde čekali s náklaďákama na lidi, co byli vzadu.
Stírám si pot z čela a ptám se, jestli budeme vypínat?
Pačemu? za patnáct minut odlet.
Třetí by nemusel naskočit...
Moc se tady nemaká, ale musím říct, že naši pasažéři vypálili z mašiny, jako kdyby hořela....
ljotčik naordinoval pracovní činnost pár gorilám a ty začaly vykládat prázdný sudy na palivo a místo hned narvali plnejma. Fakt nekecám - za patnáct minut jsme byli plný. Přes tunu JETu vzadu. z toho smradu je mi blbě ještě teď. Stál jsem tam opřenej o sedačky, v sobě už celou láhev Finnlandie a bylo mi to tak nějak šumák.
Pilot se vrátil po patnácti minutách. Rozesmátej jako startka a nese plnou bednu tý dobroty.
Vot... znalecky zhodnocuje půl cenťáku na dně mý láhve a trhá víko krabice.
Davaj gaspadin vrag.
vytahuje láhev a podává mi jí.
Zpátky berem jen pár lidí, co se nemůžou dočkat až si zapucaj a tak prázdnou házím na sedačku a s vděčným úsměvem si beru tu plnou. Je hodnej. Už to chápu.
Sedám si zase na svý propocený- doufám, že oceňuješ mou statečnost - jinak nezadělaný místo a jenom se ptám, jestli má nějakej ánung jak to vyvážíme.
Eto naša mašina...
chápu - serem na to.
Co ti budu. Odlet, jako kdybychom ukradli zlatej poklad místní banky, která zlato neviděla od odchodu britů a přistání doma přes příďák - mrda jako kráva. Ta láhev cestou domů padla a víš ty co - nakonec jsme se tam smáli, když jsme vykoukli ze dveří kabiny na pasažéry a ty tam byli s xichtama v polní šedi...
Dostal jsem se domů ještě s jednou láhví na památku a tak nějak hodně rozevlátě se hlásím svýmu šéfovi.
Už tam víckrát nepoletím. Ty vole tohle ne, už mě tam nikdy nedostanete.
směje se a ostatní s ním.
Vole tys byl jedinej, kdo tu ještě neletěl. Každej to dá jednou a pak by radši přehraboval roznětky kladivem.
neboj. Příští týden dorazí další várka novejch a další odlet je jejich.... Směju se jako blázen... Jsem naživu... Jdem to zapít... čus..........
Jooo lítání je sranda:-) Daváj..........
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
JackeOb
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 752
Registrován: úte črc 14, 2015 11:09 pm
Jméno a příjmení: Jakub H
Bydliště: Polička

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od JackeOb »

Dokonalý!

Odesláno přes Tapatalk z mobilu, takže případné nesmysly prosím omluvte, korekce slov je svine.
Uživatelský avatar
M a r c e l
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 15410
Registrován: pát úno 05, 2010 2:58 pm
Jméno a příjmení: Martin Fabian
Bydliště: Středozem B-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od M a r c e l »

masakr, ale tak to prostě je B -)
M a r c e l B -)

FORESTER 2.0 XT SG AT 04 (iXTéčko)
FORESTER 2.0 Sturbo SF MT-R 00 LPG (TEJPRESTR)
OPEL TIGRA 1.6 KROSTIGRA
MULTICAR M25 4x2 MULA
IMPREZA 2.0 WRX STI 02 (BERUŠKA)
<Scenic 2.0<Felicia Combi 1.2LXI LPG<3x GARDE<120LS<110L<kolo<plastová Tatra<odrážedlo<kočárek
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2441
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od JRJ »

Jen dva dny poté, co americký prezident Donald Trump překvapil výroky o údajném vyhroceném dění ve Švédsku, se jeho slova naplnila. V pondělí policie vyjížděla do převážně přistěhovalecké čtvrti Rinkeby ve Stockholmu. Po zátahu zde propukly nepokoje. Potížisté zapalovali auta a zranili jednoho strážníka.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/svedsko-nepokoje ... anicni_ert

To mi připomíná ten vtip, jak Reagan volá Janu Pavlu II. a přeje brzké uzdravení 2 hodiny před atentátem.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od yohn »

Tpc to je prisny Donald se odkopal..
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18911
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od hamoun »

VDC: huraaaaaaa >B-)
ozawasan: LUXUS ... ,,,,| (*_^) |,,,,
škoda superb
ex WRX 2008
Lister
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: stř srp 24, 2016 3:54 pm

Re: Vtipy, nejen o Subaru

Příspěvek od Lister »

jedno video (nejen pro fanoušky StarWars).. bohužel jen v AJ, ale snad to nebude vadit;)
https://www.youtube.com/watch?v=Sv5iEK-IEzw
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“