Kdo nebo co vám udělalo radost?

Odpovědět
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od JirkaZ »

OZP, tak jsem se trefil. Ach vy výtržníci

Subaru Outback 2,5i-S Sport ES Lineartronic (MY18)
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4856
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Makovica »

Navod na radost - radsej do zvlast prispevku - ako som pisal vcera inde, odporucam vyskusat tuto trasu: https://sk.mapy.cz/zakladni?planovani-t ... &xc=%5B%5D
Asi naj, co som kedy v zime isiel, bolo to s rodinou, takze klobuk.
Aj ma tam zo dvakrat pobavilo, ze odbocte vpravo a tam za mozno 1.5m mantinelom snehu bolo niekde dole v lese ledva vidiet znacku, kadial asi ide v lete cesta :)

Ale najvacsia prdel bola, ked z mojho planovaneho okruhu nebolo nic, lebo tento kusok cesty ide cez pouzivanu zjazdovku a s tym sudruhovia vo Waze nepocitaju. Tak som len smutno pozeral na lyziarov z auta :)
Ale aspon som si tu paradnu cestu do Makova mohol prejst aj spat.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

JirkaZ píše:OZP, tak jsem se trefil. Ach vy výtržníci

Subaru Outback 2,5i-S Sport ES Lineartronic (MY18)
Na tohle jsem slyšel od skalních baníkovců taky moře stížností,nehodnotím co kdy a jak a jestli oprávněně,protože jsem tam nebyl,tohle budou vždy dva pohledy na věc,opakuji nezastávám se ani jednoho,bo vím hovno,jen co jsem slyšel a že to byly teda kruté nega recenze ;)
Oni to kluci zásahoví taky nemají lehké.Jo a taková perlička-nedávno šli kluci z urny na vánoční sešlost,strhla se tam mela,jedni tvrdí si vyhlídli jednoho z urny,druhý šel kolem a hilfe,tak se na něj sesypali,následně vyběhlo komando nevím 14 členné roty...výsledek nepublikuji.Muselo to být ale ultra překvapení,když si takhle klasicky někdo vyjde do krčmy s tím,že posilněn si posléze někoho sejme,za vydatné podpory své grupy a ono ejhle,kde se tu vzala,vyběhla zásahovka v civilu:-D asi problém,nemělo by se stávat,ale jsme jen lidi,že.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od JirkaZ »

Simo, ti intelektuálové mají mozkovou kapacitu akorát na to, aby neběhali a nekadili po dvorku. A to si myslím, že jim ještě dost fandím. Logicky prostě policii chválit nebudou, že.

Subaru Outback 2,5i-S Sport ES Lineartronic (MY18)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Já opravdu nikoho nechci hodnotit,taky znám osobně příklad jednoho kámoše,kterého zabásli jen tak,bo jen vykřikoval jako každý jiný a už ho vlekli,vytáhli si ho,střízlík jak cyp,boty fuč jak ho táhli,pak soudy!skrz nic,jen že se cajt klasicky usmyslel,že má nemoc,že je díky zásahu zraněn,celé opravdu fraška(často používaná metoda)kámoš to naštěstí vyhrál,hlavně díky kamerám z prágl metra,to bylo neprůstřelné,musel se hooodně angažovat sám a není rozhodně žádný výmaz,je taky velice oblíben mezi kolektivem,velmi kamarádský a dobrácký kluk,může se rozdat,když se třeba dělají akce,pořádá už i rautíky,má rodinu,snaží se vyvíjet v práci i ve sportu a že mu to jde atd atd.Jen prostě miluje baník a jezdí na výjezdy,bordel opravdu nedělá,je hlavně aktivní,chorela,povzbuzování,prostě láska na furt...
Tož tak,proto jsem hodně zdrženlivý v tomto a ten intelekt,jak kdo opět jak kdo.Nepřu se,nehádám se :-|
Edit:kdyby soud dopadl pro něj špatně,byl by nesmyslně hodně poškozen,útok na veřejného činitele,to už je něco,přitom on se sotva přirozeně chytil cajta,aby neupadl,toť vše,poté co ho nesmyslně napadli a vybrali si ho.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od JirkaZ »

Simo, milovat Baník/Spartu/Slavii/klub XY a nebýt výmaz... není to protimluv? Ne, sorry, sport mám rád, ale hooligans nesnáším. P. S. pamatuj, že v drtivé většině případů se bude ten, kdo Ti něco vypráví, stavět do lepšího světla a zamlčí skutečnosti, které mu mohou uškodit. To je lidská přirozenost. Policie si jen tak pro nic za nic nikoho z davu nevytáhne.

Subaru Outback 2,5i-S Sport ES Lineartronic (MY18)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Tohle je srdcař,čirý fanda,ano hodně zapálený,aktivně hrajíc fotbal a jiné sporty a výmaz to opravdu,opravdu není,neměl lehký život a velmi jsem ho obdivoval jak je oproti svému otci jiný a ve všem aktivní,co ten chlapec dokázal za chvíli v práci a i mimo ní,přišel,měl 20 let,VŠ zanechal posléze a připadal mě rozumem na téměř hotového chlapa,všichni ho chválili a chválí,i šéfové co vedli provoz,mohl bych mluvit dál,má fakt široký rozhled a furt musí být v akci,furt něco vymýšlí,jakoby chtěl uhnat život předem,něco dohnat,holt špatné zážitky z dětství,opravdu si neprotiřečím.
Už jen to,že si vytáhli z davu jen ho,jediného střízlíka,nikoho jiného mluví taky o "něčom".Taky jsem ho podezíral kapku,že si to celé klasicky zkreslil,ale to video a to jak s ním nesmylně zacházeli,docela brutálně,měl stopy násilí na sobě a to že mu advokátka řekla,že tohle je často používaný fígl jak si užít pěknou marodku s dobře placeným odškodněním a léčebnými výlohami...nicméně potud jen řeči,ale když se mimo výpovědi ostatních pak dostali naštěstí k videu(jinak pak chudák kluk,trestně postižen!nejen finanční výdaje,o to tu nešlo)tak si byli všichni naprosto jisti svou pravdou,neprůstřelnou,jen je to těžký a dokonce nejistý boj,klučina zažil hodně nervů,ale dával to rozumně a pak už i rezignovaně.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od OZP »

Predem odsouzen za chuliganstvi a oznacen za vymazance co bude hnedle lhat koncim s prispevky na toto tema- evidentne nejsme s protistranou na stejne urovni.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od JirkaZ »

OZP, tak už se nezlob. Samozřejmě je špatně, pokud policie necitlivě zasáhne a naruší poklidný odpolední čaj o páté skupinky mírumilovných jedinců. Myslím, že si každý může dohledat tuny záznamů, jak takové čaje vypadají. V současné době, kdy je policie na můj vkus až příliš defenzivní (rozuměj zákrok bych spustil dřív a razantněji, nicméně přiznávám, že bych nebyl dobrý člen SPJ, bo bych si akorát vybil na těch dobrých lidech vztek a ublížil jim, a to je špatně). Určitě si apriori nemyslím, že ses guma, neznám Tě. Ovšem měl bys na sebe být opatrnější a nemontovat se do davu výtržníků Mír

Subaru Outback 2,5i-S Sport ES Lineartronic (MY18)
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od OZP »

Jirko, tvoje smirliva reakce mi udelala radost. Aby sis nemyslel- rozhodne nejsem zastance nasili na stadionu, na druhou stranu mam za sebou pres stovku vyjezdu a casta neprofesionalita zasahujici PCR me irituje stejne jako nekdy nevidana demence takyfanousku. Treba se nekdy potkame na nejakem Subaru srazu a vse si budem moc vysvetlit.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

JirkaZ píše:OZP, tak už se nezlob. Samozřejmě je špatně, pokud policie necitlivě zasáhne a naruší poklidný odpolední čaj o páté skupinky mírumilovných jedinců. Myslím, že si každý může dohledat tuny záznamů, jak takové čaje vypadají. V současné době, kdy je policie na můj vkus až příliš defenzivní (rozuměj zákrok bych spustil dřív a razantněji, nicméně přiznávám, že bych nebyl dobrý člen SPJ, bo bych si akorát vybil na těch dobrých lidech vztek a ublížil jim, a to je špatně). Určitě si apriori nemyslím, že ses guma, neznám Tě. Ovšem měl bys na sebe být opatrnější a nemontovat se do davu výtržníků …
Zas ta ironie...jak jsem už prvně psal,nezastávám se ani jedné strany.Co ale ty zřejmě nemůžeš,či nechceš?vidět je demence a neprofesionalita i na druhé straně,kde by neměla být,ale je,je to samozřejmé a pak je to už jen otázka udržet nervy na uzdě,skrz pokřiky je třeba zavírat? :-) to opravdu profi není.Ano měli by tam být jen lidi vyrovnaní,schopní se ovládat,jsou nějaké testy,na ty se dá připravit..ale víme,že to není reálné,ty si to přiznáš sám a nechceš to dělat,ne každý takhle uvažuje.A jasně mezi fandy je jasné množství vypatlanců co se jdou vybít,pobít,kdekoliv,klidně na stadionu.Jen bych ti nepřál ani sobě být oběti cajt šikany,jsi v dost nevýhodné pozici.Jednou jsem to zažil,byl jsem napaden orgány ale princip stejný,obyčejná provokace a způsob,pokus jak mě a kamarády pocuchat a vsadit min.na noc do chládku.Jsem tedy taky dle tebe dement,jestli chceš situaci ti popíši,pravdivě,jo a byl jsem střízliv,zcela.Zkus to vidět ne tak černobíle,končím.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Jo a znám hodně policajtů,měšťáků i někoho z urny a většina je v pohodě,nej je jeden z urny.Těch co tuhle službu nezvládli znám taky pár,tj ve všech oborech.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od námořník »

Tak na prvním místě je chování "fanoušků". Kdyby se chovali normálně, tak by se nemusely každej tejden pořádat policejní manévry. Snažím se tomu vyhejbat, ale před pár lety jsem byl svědkem když přijížděli fans Lipska na derby do Drážďan. Řvoucí dav co demoloval vše co mu přišlo do cesty, uzavřený silnice a težkooděnci co ten dav směřovali aby napáchal co nejmíň škody. Myslím že to bylo něco podobnýho co předvádí fanoušci Baníku či Sparty. Nechat se unést davem, někoho zmrzačit a pak brečet že tohle jsem nechtěl. To mi fakt nepřipadá normální a ani to nemá nic společnýho se sportem. Na příkladu Anglie je vidět že se to vyřešit dá, když se chce, ale proč kvůli tomu musí nejdřív někdo umřít fakt nechápu.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Mira »

Většina i slušných fans se nechává strhnout davem a ten dav nejdřív zmanipuluje pár členů holigans, kterým to na rozdíl od těch ostatních pálí a který mají předem připravený scénáře a strategie. Po zápase se samozřejmě ví, koho chtějí vytáhnout z davu. Neveřili by jste jak detailně je zdokumentovaný chování úplně všech fandů na stadionu. Takže to, že ho sebrali mohlo mít důvod klidně už hodinu předtím. Ani nemusel nic udělat, ale potřebovali ho z nějakých důvodů prostě jen vytěžit a tím, že ho vytáhnou z davu mu vlastně dělají alibi před tvrdým jádrem. No a pokud si na policajta otevře hubu, nebo do něj nedej bože strčí, tak si ho navíc vychutnaj. O tom na co se ho potom skutečně ptali a co se předtím dělo ti neřekne.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Mira »

A víte proč jezdí tolik fanušků Sparty a Baníku do Brna? Mají tu kompletní servis, tzn. u nádraží ne ně čekají autobusy, který je odvezou mimo Brno do nějaké pouze pro ně objednané hospody, aby se mohli na zápas patřičně posilnit. Pak je odvezou na stadec a po zápase je opět odvezou na vlak. To vše za prachy brňáků. Tak se nedivte, že tu nemáme Pražáky rádi. Banik je jiná kapitola, tam se musí vyselektovat zase tvrdý polský jádro.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“