Kdo nebo co vám udělalo radost?

Odpovědět
Uživatelský avatar
alky
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: úte srp 11, 2009 12:00 am
Bydliště: býv. voj. výcvk. p. Ralsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od alky »

sima píše:jsme pozemky rozšířily a dokoupili
Velice rozumne, já u nás zaváhal, když se prodávala sousední parcela, a ted mě to trošku štve. Tak třebas někdy nějaký les u nás v obci:)
Forester 2003 XT..starouš.. & Mazda CX 7 černej chrocht - alias Marabu and here comes: 2015 XT
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Třá ti to vyjde, les mě tak chybí, dobrý les, byla by tam rezerevace :-D bez kůrovce :-) U nás byla stimul moje žena, ještě, že tak, měla svatou pravdu [!] já jsem na tohle měkký, lenivější, pomalejší, ale pak jsem to už zařizoval já, přesně jak to má být :-) Trvalo to sakum prdum něco přes rok... neskutečné martyrium a nakonec ještě chtěl stát znalce na pozemky - cestu co jsem obci směnil, to jsem zprvu nechápal, ale jo je to logické no, jen jsem musel zas v šíleném tempu daňového přiznání urychleně jezdit a nahánět znalce a platit, ale jo tj už pryč, klaplo to, jsem moc rád!
Jo koupili jsme asi nejdražšší bažinu, ale kdo dnes vlastní bažinu, dnes v době suché? :-D Taky kus zahrady si znovu osvojili, vymezili si i kus cesty jinde, to bylo jen díky novému zaměření a nějaké remízky, větrolamy, tj důležité, nemusíme to obnovovat jak to už rok dva hlásá stát: každý den rybník 8() :-DDD
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Jozifek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 585
Registrován: stř čer 01, 2016 6:09 pm
Jméno a příjmení: Josef Lášek
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Jozifek »

Snad to už nezakřinu, ale radost mi udělala jarní výsadba.
Zatím úspěšnost více než 99%
DSC05852.jpg
Nikdy jsem na kalendář moc nekoukal, ale od teď sázím jedině na Zelený čtvrtek

MY18 Forester XT
MY22 Franklin S10A
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49152
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

Hezká plantáž.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
nothink
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 862
Registrován: ned pro 30, 2018 8:34 pm
Jméno a příjmení: Vojtěch Hvězda
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od nothink »

Není nad to si při čtvrtku udělat malou radost :-), neni v top stavu ale to se doladí
Přílohy
9A26F190-B0EB-43AD-A732-4491C5DAA7DC.jpeg
SUBARU OUTBACK BE/BH H6 3.0 AT 154kW MY2003
SUBARU OUTBACK BE/BH 2.5i MT 115kW MY2002
ŠKODA OCTAVIA COMBI 2.0FSI AT 110kW MY2007
TOYOTA PROACE (DODÁVKA) 2.0D MT 94kW MY2014
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49152
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

Tak to je velká radost !! Kdysi jsem ho taky míval, než jsem si ho neopravitelně rozbil při bouračce...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
nothink
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 862
Registrován: ned pro 30, 2018 8:34 pm
Jméno a příjmení: Vojtěch Hvězda
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od nothink »

Jsem rad ze to vyslo, kvuli tomu sleduji pravidelne inzerci uz 3/4 roku, tak konecne :-). Ted uz jsem na ceste zpet z 450 km vyletu pro beranek, ale co bych pro sve subaru neudelal, ze ... :-DDD
VDC píše:Kdysi jsem ho taky míval, než jsem si ho neopravitelně rozbil při bouračce...
no to jsem si prave pri pohledu na foto rikal, jednou byl a pak zas nebyl, tak jsem pak jeho osud zjistil, pri procteni celeho tveho vlakna o aute. :-(. Dalsi se mi shanet nechce, tak na nej budu muset davat pozor a nebo ho pro jistotu ani na auto nedam :-D
SUBARU OUTBACK BE/BH H6 3.0 AT 154kW MY2003
SUBARU OUTBACK BE/BH 2.5i MT 115kW MY2002
ŠKODA OCTAVIA COMBI 2.0FSI AT 110kW MY2007
TOYOTA PROACE (DODÁVKA) 2.0D MT 94kW MY2014
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49152
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

Jen ho tam dej. Budu ti ho tiše závidět.
To je taková drobná nevýhoda těch našich plastů, že to prostě nejde svařovat. Já to tenkrát odvezl chlapíkovi, co spravuje nárazníky a on mi to po tejdnu vrátil, že to prostě nejde.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21953
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od HonzaCZ »

Já na BH nárazník svařil. Měl jsem utržený takový ten lem, co se šroubuje/cvaká (už nevím) k rohu blatníku u kola. Vybaven teda destičkama s asi 3 různejma materiálama. Už si teda nevybavuju čím to nakonec šlo. A dokonce jsem to možná ani nedělal já, ale mamut, už je to fakt dlouho. :-D Každopádně se tam muselo přidat trochu materiálu a pak to drželo.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Konečně jsem nechal vyměnit komplet zadní nápravu na saxo. Po téměř 8 letech od koupi, možná byla náprava ten důvod proč se majitel auta zbavoval tak levně, kdo ví, tehdy tu stála oprava paradoxně ještě víc. Už tehdy byla zralá na výměnu.
https://zadninaprava.cz/kontakt-jaroslav-sindelek/
Skvělý přístup, maximální ochota a moc příjemné jednání. Recenze a zkušenosti známých servisáků s nimi nehali. Sami mě nabídli ihned odvoz do kromclu, že ať mám vyžití, co bych tam těch pár hodin dělal, na vsi... To byl skvělý bonus toho všeho (*_^) |,,,, =)
Pan Šindelek pochází kousek od valmezu, jezdí i s paní odjakživa na veterán srazy se svým cabrio fiatem, projezdili toho mraky a dělají do motorsportu, to už spíš jejich synové, či jak to mají. Žijí auty, povídalo by se furt, ale ani jedna strana neměla času nazbyt :-)
Cestou nazpět jsem jel saxítkem vy vynášecích zatáčkách úplně v pohodě 100-110, tam kde dřív s opatrností tak 60-70 max a ještě k tomu to nikdy nebylo bezpečné ježdění, zadek nebyl moc pod kontrolou - navíc hlavně potřeba náhlého brždění, změny směru jízdy byl dost o průser. Samozřejmě včil absolutně jiný zážitek z jízdy a hlavně pocit většího bezpečí.
Náprava byla mírně do áčka, s podložkama už, přesto tlumila furt obstojně, neskřípala, ale že byla stejně už hyn tj bez debat.
Přílohy
IMG_20190717_104903_1.jpg
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
nothink
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 862
Registrován: ned pro 30, 2018 8:34 pm
Jméno a příjmení: Vojtěch Hvězda
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od nothink »

VDC píše:Jen ho tam dej. Budu ti ho tiše závidět.
Tak ja ho tam tedy dam :-D, ale zavidet asi neni co. Kdyz vidim jak je ten plech obouchany od neopatrneho parkovani s taznym a vim co to da tento dil sehnat, tak se budu o auto strachovat jeste vic :-( :-)
SUBARU OUTBACK BE/BH H6 3.0 AT 154kW MY2003
SUBARU OUTBACK BE/BH 2.5i MT 115kW MY2002
ŠKODA OCTAVIA COMBI 2.0FSI AT 110kW MY2007
TOYOTA PROACE (DODÁVKA) 2.0D MT 94kW MY2014
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Dnes podvečer jsem přepadl naší babi 8() Přivezl jsem jí její oblíbenou pochutinu- mufínka borůvkového, prý jestli ještě žiju, to mě téměř urazilo od ní zrovna!
Klohnila si tam večeři, jen tak čistá slaninka bez vajíčka, bez přidaného tuku, jen ve vlastní šťávě samozřejmě. Rohlík k tomu bílý, tolikrát zavrhovaný a nezdravý.
Babi je jasný ukazatel dnešního proklamovaného vývoje jasně zdravé výživy! Nejí skoro vůbec zeleninu, jen maličko, spíš vybrané ovoce, to jo... vše děláno na prastaré pánvičce desítky let ošlehané tuky a připálené ( už běžím pro dnešní zaručené zdravé :-D )
Tak si opět říkám, že vysoký věk je daný hlavně myslí, taky podvolením se chutí těla na něco a ne nuceným omezováním se, když má babi 94 a táhne ji na 95.
Potěšila mě, prýýý to víš, stará bába už neví co by si dala dobrého :-)
No a taky teď se doma dovařil boží vývar z vepřového, pomalu táhnoucí se, škoda, že jsem už nestihl vyfoti hromadu kostí a plecko, je fakt opět životabudící!!! >B-)
Jsem celožitotně polívkový, miluju vývary, není nad to, dodá to sílu, napraví to, zklidní to, boží věc ;)
Přílohy
IMG_20190718_180533_1.jpg
IMG_20190718_221557_1.jpg
IMG_20190718_221602_1.jpg
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22709
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od spm »

VDC píše: To je taková drobná nevýhoda těch našich plastů, že to prostě nejde svařovat. Já to tenkrát odvezl chlapíkovi, co spravuje nárazníky a on mi to po tejdnu vrátil, že to prostě nejde.
Mně ho svařovali v Dobřanech a netvářili se, že to nějak nešlo :-) Měl jsem ho prasklý pod tou krytkou s tažným okem, jak jsem v Milovicích s tim křísnul o zem. Není to teda zacelený tak, že by to bylo neviditelné (což je na tomhle místě zrovna celkem jedno), ale už to několik let v pohodě drží.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49152
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

Nějak trochu svařovat to jde, ale má to hroznou paměť a když je to zdeformovaný moc, tak to jde prostě blbě.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2280
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od vita1kulisek »

sima píše:Dnes podvečer jsem přepadl naší babi Přivezl jsem jí její oblíbenou pochutinu- mufínka borůvkového, prý jestli ještě žiju, to mě téměř urazilo od ní zrovna!
Klohnila si tam večeři, jen tak čistá slaninka bez vajíčka, bez přidaného tuku, jen ve vlastní šťávě samozřejmě. Rohlík k tomu bílý, tolikrát zavrhovaný a nezdravý.
Babi je jasný ukazatel dnešního proklamovaného vývoje jasně zdravé výživy! Nejí skoro vůbec zeleninu, jen maličko, spíš vybrané ovoce, to jo... vše děláno na prastaré pánvičce desítky let ošlehané tuky a připálené ( už běžím pro dnešní zaručené zdravé )
Tak si opět říkám, že vysoký věk je daný …
Ježíšku, já taky, ten vývar musí být super, český poctivý z masaa a kostí a ne z Masoxu. Moje babička (1912-2010) vyznávala podobný styl, jako tvoje. Nejvíc jí vadily dnešní hubená prasata bez toho třaslavého, jak říkala. Jen blbě viděla ve finále, jinak plné zdraví, fyzické i duševní.
Pozdrav posílám. Víťa Kulíšek a hezký den
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“