Kdo nebo co vám udělalo radost?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3040
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Šaman »

Koupil jsem si extrémní disk. Ten starý už byl starý a málo kapacitní. Takže mám na zálohy 4GB. To už mi snad pár roků vydrží....
No a vzal jsem si batoh na kokotiny k foťáku. Mám starou brašnu která nestíhala množství komponent. Ten batoh se přece jen líp nosí.

No a hned jsem to testnul v terénu... A Čověče, dobré to je...
Kdyby někdo chtěl Crumpler brašnu na zrcadoffku se sklem, + prostor na další sklo a příslušenství s milionem kapes, popíšu, nafotím, (vyperu) přepustím...
Error. Ten disk je 4TB..... :-|
Přílohy
IMG_20210618_212816.jpg
Naposledy upravil(a) Šaman dne pát čer 18, 2021 9:53 pm, celkem upraveno 1 x.
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16117
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od quickly »

Šaman, není ten disk 4TB?
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3040
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Šaman »

Ano, spletl jsem to o pár řádů. Mea culpa. Už jsem se pokusil opravit svůj poklesek. To je tou radostí... :-)
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od OZP »

Crumpler ma super vychytane brasny, doporucuji!
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3040
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Šaman »

Ondro, máš pravdu. když jsem před mnoha lety bral ten aparát, nechal jsem se přemluvit. Sice to stálo tehdá dost peněz (mnohonásobně víc než populární Samsonite) ale nebyl problém. Jen se mi v průběhu namnožil HW a už to do brašny prostě nevyleze...:-(

Edyta: Crumpler New Dehli 230, vínově červená
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od spm »

Ja bych tu brasnu mozna zas neprodaval :-) ja s fotobatohem zacal rovnou. Pak mi s hromadenim techniky a ubyvanim svalove hmoty zacal pripadat az moc tezky, takze jsem poridil jeste k tomu brasnu, do ktery dam jenom co nejvic potrebuju :-D no a zavrsil jsem to tim, ze kdyz jsem sel nekam pesky, tak jsem mel stejne turisticky batoh a uz mi vadilo tahat k tomu i tu brasnu, takze jsem k tomu poridil jeste malou vlozku na fotak a dve skla do batohu :-DDD

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3040
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Šaman »

Zrcadlovka je peklo. Velká, těžká ludra.
No a když sem to všechno přebalil, tak ta brašna není o moc menší...:-D
No a když jsem zkusil dát do brašny svůj prehistorický kompakt (panasonýk Fz 7), tak bych ho tam 14 dní hledal...:-)
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Že je řádný hic, teploučko, konečně sedím právě včil v noci na terase chalupy jen tak v trenkách a tričku a je tu tuze blaze, přes ty skla se na noc krásně terasa vyhřála, ale i venku je nádherně, nehybně, krásné večery jj =) :-)
Předem odpovídám pro ty co si stěžují, anebo musí v tomto hicu opravdu manuálně makat, či pro různé odborníky přes klima, proč je proboha takový rekord v teplotách zrovna dnes???!!! :-D proč je takové vedro? No protože je léto :-D =) jak jednoduché, když to člověk přirozeně přijme, že :-)
Jindy bych to nekomentoval, ale když jsem postřehl zas ty vědecké úvahy, bez kterých se jisto jistě neobejdem, ve stylu- co se to zas děje, že je dva dny vedro a následné plačky lidu pod článkem, tak musím, bo mě to opět pobavilo ;)
Tak sobecky nejdřív sobě a pak i vám všem ;) přeji pěkné léto, ať prší, nebo sluníčko valí, oboje je normální, že :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18906
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od hamoun »

Simo - presne .. prece nebudu nadavat na leto jen proto, ze jsem si jeste nekoupil mrazak, kde se schovam, zejo :)

Ja mam radost, ze jsem "vyresil" nohy, ktere mi neustale natekaly, bolely a pak uz jedna zacala i dost hřát ... coz neznacilo nic dobreho.
po kolecku po doktorech, kdy se vyloucily ty horsi varianty jsem nakonec skoncil u toho, ze jsem musel nohy (odspodu pod koleno) na tyden stahovat obinadlem ... krome toho, ze to byla desna pruda to teda pomohlo (citelna uleva) a tak jsem nafasoval zdravotnicke stahovaci podkolinka.
vzhledem k me vysce a tomu, ze na to trpi mamka jsem dle dr mel jiste, ze to budu mit taky ...
takze, kdyz uz ty ponozky teda navliknu, coz je mazeeeeeeeeec ... tak vecer po sundani me nohy neboli a nejsou natekle :)
parada :)

sice v tom je teda fakt teplo .. ale .. stoji to za to. vypadam teda jak blb, co ma nohy barvy figuriny ve vyloze .. a musim nosit 3/4 kratasy .. ale jinak fakt pecka :)

jo .. a z toho vyplyva i to, proc jsme vzdy neustale vyhledaval na nohy studene potoky a jine "mrazaky" .. ono to prirozene pomaha cirkulaci a proti otekani :)
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

Petře to je nepříjemná komplikace. Ale hlavně, že ti to pomohlo !!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Augi
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 963
Registrován: stř črc 27, 2016 9:52 am
Jméno a příjmení: Michal Augustýn
Bydliště: okolí Prahy

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Augi »

Kdybysme chtěli být přesní, astronomické léto začíná až zítra :-)
WRX STI 2018
Outback Field 2023
a další japonský škopky

ex: WRX STi 2004, Levorg GT-S 2016
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od petr »

Tak jsem dneska na radu jednoho mechanika čistil lambda sondu, svitilo mi kuře, auto škytalo při rychlém přidání plynu , blbnul volnoběh a ono to kupodivu fakt pomohlo a dost, jsem zvědavý jestli se to projeví i na spotřebě, protože auto zralo ještě vic než normálně. Prý to někdy pomůže a asi to byl i můj případ, auto jede normálně, ujeto 70 km a ani kuře zatim nesvítí, aspoň na chvíli, protože v proturbu nemají čas a vemou me až za 14 dnů tak do té doby to snad pomůže, už se s tím jezdilo fakt mizerně, já už myslel že je v háji něco na lpg, ale začlo to zlobit už i na benzín a teď je vše o dost lepší, není to úplně 100% ale kupodivu to hodně pomohlo, ja myslel že sonda se jen mění a ono to jde i vyčistit
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od newli »

sima: nenadavam a jen tise (v dobrem) zavidim :-)

hamoun: No hlavne ze to pomohlo. Ja uz rok litam po doktorech s kolenem a ... no je to jak na houpacce, ale zrovna dnes zadna slava :-( Kazdopadne co doktor, to nazor. Jedine, v cem se shodnou, je neoperovat. Coz se dobre posloucha, ale kdyz me to dost limituje, tak nevim co s tim dal, no :-/
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od petr »

Mi na pobolivajici koleno poradil jeden doktor buď často plavat, nebo rotoped na menší zátěž, ani jedno jsem moc nechtěl tak pak ještě elektrokolo, jezdit tak aby byl pohyb ale ne velký tlak, tak proto ne normální kolo a ono to opravdu pomohlo , ale každý to má jinak, záleží proč bolí, ja chodím hodně což je prý ok ale zase to chce i jiný pohyb a fakt u mě to zabralo, navíc se mi to hodí v práci, objedu si co potřebuju a baví mě to celkem , jen to kolo je drahá sranda :) tvrdil že to radí často a prý to spoustě lidí pomohlo, třeba můžeš zkusit něco z toho, ale chce to spíš nějakého dobreho ortopeda ať poradí co s tím
Uživatelský avatar
Omega23
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 753
Registrován: pon říj 22, 2018 6:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Těsnohlídek
Bydliště: Budweis Kančíkov

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Omega23 »

V pátek jsem si opět užil okresky v okolí hory Blaník a pak na dalnici na mne vykouklo kulaté číslo na tachometru.Obrázek
Naposledy upravil(a) Omega23 dne pon čer 21, 2021 6:49 am, celkem upraveno 2 x.
__________________
Forester 2.0D SJ 2015
Ex.3 x Octavia 1,9TDI
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“