Kdo nebo co vám udělalo radost?

Odpovědět
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od JirkaZ »

VDC, oni by ji spolu sestavili, byli domluveni. Já si myslím, že dohody se mají dodržovat. A že to někdo nedělá, to o něm ledasco vypovídá. Mám na to prostě jiný názor než ostatní, které těší, že obětí je ANO, což vlastně jakože nevadí, ale pokud by ve stejné pozici byla ČSSD/ODS/..., tak by to byl skandál světa. Nesmí ani v politice platit, že se může jít přes mrtvoly. Věřím, že se takové jednání koalici v Brně vymstí. Kdo čím zachází... aneb kdo začal podrazem, ten tak nějak i skončí. Dej na má slova. Proč se budu rozčilovat. Nejsem voličem ANO. Jen očekávám elementární slušnost. Ačkoliv, od póvlu, neb jinak se politik z jakékoliv partaje dá označit jen těžko, bych toho chtěl asi příliš.

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Já psal,že mě to taky netěší,tento styl a vůbec volební systém,čech si vždycky najde cestičku jak s tím vyjebat a vše tomu jen nahrává.Jedno je kdo a jak to dělá,koho kdo volí.No ale taky musím říct,že teda novou starostku Brna vám na první dobrou nezávidím,její slova-že konečně má Brno za starostku ženu a zároveň advokátku mě rozesmáli.
Mimochodem v demagogu jí dali nejhorší známku.Semele jí to,nebo bude dělat co chtějí jiní,to je můj názor,nebo samé přešlapy.
Já jednoduše v tomto nevidím žádnou novou vizi a změnu k lepšímu,vzhledem k tomu paskvlilu a totálnímu myšmaši co tam vznikl a vzhledem ke stejnému zvratu,ne-li horšímu co předvedli...natož radost.Ale k čertu s tím,se všemi těmi povly jak říkáš,seru na ně :(B-ooO
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od námořník »

Kolben píše:Tobě já sem ale nic nepsal. Jestli Tě to nějak obtěžuje tak to nečti.


Sent from my XsMax using Tapatalk Pro
Tak tam příště napiš že to není i pro mě :-) to já přeci nemůžu vědět :-). Pro toho kdo to nepochopil, tak to byl vtip :-). Pokud jsem nevědomky napsal pravdu, tak se omlouvám :-)
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Mira »

:-D
sima píše:Já psal,že mě to taky netěší,tento styl a vůbec volební systém,čech si vždycky najde cestičku jak s tím vyjebat a vše tomu jen nahrává.Jedno je kdo a jak to dělá,koho kdo volí.No ale taky musím říct,že teda novou starostku Brna vám na první dobrou nezávidím,její slova-že konečně má Brno za starostku ženu a zároveň advokátku mě rozesmáli.
Mimochodem v demagogu jí dali nejhorší známku.Semele jí to,nebo bude dělat co chtějí jiní,to je můj názor,nebo samé přešlapy.
Já jednoduše v tomto nevidím žádnou novou vizi a změnu k lepšímu,vzhledem k tomu paskvlilu a totálnímu myšmaši co tam vznikl …
Děláme z toho opačné téma. Vokřál byl starostou úplně na h... a udělal z Brna Kocourkov. Tak jsem zvědavej, zda může být ještě hůř. =)
Ale těch ptákovin co ta banda vymyslela. Jeden za všechny - proběhlo první kolo hlasování o novým názvu nádru (kterej stejně nikdy nebude). Vybrali 10 pro pomazaný hlavy stravitelný názvy a probíhá druhý kolo. Toho se už ovšem můžou zúčastnit pouze ti voliči co mají tzv. Brno ID. Pak se vybere vítěznej název - ne ten co bude mít nejvíc hlasů, ale ten co bude mít požehnání pomazaných hlav, protože brňáci jsou tupci a co kdyby vybrali Praha - zastávka Brno, že.
Ovšem třešnička - ten název bude úplně k hovnu, protože ten si bude sama určovat SŽDC. No není to k popukání? :-D
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16117
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od quickly »

Napíšu trochu know-how z obecní politiky 8-? . Starosta jako takový vůbec nerozhoduje a má právo podepsat objednávku na pár korun (třeba já max na 3500 Kč). Vždy o všem rozhoduje zastupitelstvo. Pokud je 15 zastupitelů, existuje rada, která předžvejkává informace a předkládá. Starostu vždy volí zastupitelé a ideální je nekonfliktní osoba. To, že se několik stran domluví a udělají koalici je běžná (a nutná) praxe a není automatika , že vítěz má starostu. Starosta je vždy zvolen většinou.
Pokud se má obec/město rozvíjet, je potřeba schvalovat. Pokud nové vedení má jen o 1 hlas víc, než ostatní, tak je průšvih.

Krásně je to vidět na Pardubicích. Vyhráli Análisti, ihned po zveřejnění začali oslavovat a holedbat se, že zase budou vést město (bylo tady pár průšvihových projektů, které Análisti protěžovali). Druhá ODS pouze konstatovala, že dělat rychlé úsudky je špatné a že je potřeba jednat se všemi mimo komunistů a SPD. Karel Haas jako vedoucí lídr ODS (běhal jsem s ním orientační běh, tak ho znám; dvojka kandiátky je taky orienťák - vedl za mne pardubický oddíl a te´d šéfuje Úřadu práce) předložil body, na kterých je potřeba se shodnout. Všechny ostatní strany (mimo ANO) začali konstruktivně jednat, pouze Análisti trvali jen na koalici s ODS. Díky vystupování Karla (již v předchozím období vystupoval jako konstruktivní opoziční politik) nyní všechny ostatní strany svorně prohlásili, že chtějí Karla , protože je schopen je ukočírovat. Jediný, kdo protestuje jsou Análisti, ale pokud nebudou ochotní ke koalici, tak se ostatní strany zařídí podle sebe. Jsem zvědavý, jak to dopadne, na naší radnici je jasno už od března >B-) .
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od spm »

Ja byl vcera rad i za skoda forum, zjistil jsem, ze bez googleni na tom nevymenim ani zarovku ve svetle :-DDD ono to ve vysledku neni vymysleny uplne spatne, ale beznej clovek na to nema sanci prijit (a to uz jsem to jednou videl a stejne zapomnel...). A je to uz minimalne druha vec na tom aute takhle schovana, poprvy jsem nemohl najit pojistky :-DDD

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od yohn »

Kdyz uz jsme u toho, me udelal obrovskou radost kamarad automechanik kdyz mi prozradil, ze u naseho galaxy nemusim vyndavat cele svetlo kvuli vymene parkovacky, ale staci vytocit kolo do strany a v podbehu je soupatko ktere odkryje otvor na ruku kudy se tyto zarovky meni...
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

JirkaZ píše:VDC, oni by ji spolu sestavili, byli domluveni. Já si myslím, že dohody se mají dodržovat....
Jirko, že byli domluvení, to jsou deklamace z médií. Nikdo z nás skutečně neví, co domluveno bylo. Nicméně jak jsem psal, dohoda platí, když je podepsána. Ne když se jedná. Dohoda domluvená platí mezi kamarády. Ne v politice.
A samozřejmě máš pravdu, že nám dělá radost , že vniveč přišel Vokřál se svým Análem.
Neustále se tu mluví o komouších, jako hrozbě. Ale Anál nasál voliče soc.dem., komoušů a k tomu všechno koblihomilné tupce. Prostě všechno, co slyší na slevy na jízdném a další lákadla. Takže kromě toho, že je to Burešův podnikatelský projekt, tak ještě jsou ti jeho Vokřálové a další zaměsnanci, placeni z veřejných peněz, díky hlasům bolševických voličů.
Čili jakákoliv legitimní cesta, jak tuhle kumpačku odstavit od žlabu je dobrá. A koaliční většina je legitimní cesta, ať se vám to líbí nebo ne. Obrázek
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od spm »

yohn píše:Kdyz uz jsme u toho, me udelal obrovskou radost kamarad automechanik kdyz mi prozradil, ze u naseho galaxy nemusim vyndavat cele svetlo kvuli vymene parkovacky, ale staci vytocit kolo do strany a v podbehu je soupatko ktere odkryje otvor na ruku kudy se tyto zarovky meni...
To je takovej Renault styl, ikdyž tam se to kolo snad musí i sundat :-DDD Na tý Octavii se jinak to světlo vyndat musí, ale vyndavá se akorát tak, že se z něj vyšroubuje nějaká ruční plastová matka a z boku světla je pak hák, za který se zatáhne a to světlo vyleze ven. Ten hák jsem našel i před nalezením návodu, ale takhle za něj zatáhnout mě fakt nenapadlo :-D
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od JirkaZ »

VDC, komu nám? Já nevolím ANO. Stejně tak bych se proti podrazům ohrazoval být na jejich místě kdokoliv. Že to je zrovna ANO, za to nemůžu. Pořád si myslím, že gentlemen agreement má platnost, a kdo jednou podrazí, tak podrazí i podruhé. Nejsem žádný prosťáček, kterému se musí vysvětlovat, jak se věci mají, ale kurva (pardon), chci taky někdy zažít pocit, kdy se za politickou scénu nebudu muset stydět. No, tak snad jindy

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14703
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Tapan »

Já teda mám k celé "kauze" dost málo informací a navíc, přiznávám, mě těší každý, kdo sype Burešovi písek do soukolí, a souhlasím s tím, že člověk by si za svým slovem měl stát, na druhou stranu jediný, kdo tvrdí, že došlo k nějaké dohodě (která měla být následně nedodržena), jsou Anoferťáci, ne? Vzhledem k tomu, kolikrát byl Bureš přistižen při troušení lží nebo aspoň polopravd, bych zrovna tvrzením z tohoto tábora moc velkou váhu nepřipisoval.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
JirkaZ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 26, 2018 7:04 pm
Jméno a příjmení: Jirka Zemek

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od JirkaZ »

Tapan, yes, Babiš je navíc trestně stíhaný, a to mi teda vadí zatraceně víc, než to, že se poškádlili v Brně. Když se už chci za politickou scénu stydět, tak trestně stíhaný premiér je kurevská nálož, to teda jo.

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

JirkaZ píše:VDC, komu nám? Já nevolím ANO. Stejně tak bych se proti podrazům ohrazoval být na jejich místě kdokoliv. Že to je zrovna ANO, za to nemůžu. Pořád si myslím, že gentlemen agreement má platnost, a kdo jednou podrazí, tak podrazí i podruhé. Nejsem žádný prosťáček, kterému se musí vysvětlovat, jak se věci mají, ale kurva (pardon), chci taky někdy zažít pocit, kdy se za politickou scénu nebudu muset stydět. No, tak snad jindy

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk
Jirko nám, kterým to radost udělalo.
Nenapsal jsem dofám nic, z čeho by vyplývalo, že jsi prosťáček. Obrázek
Pokud ano, tak promiň.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Traveller »

Já myslím, pokud se dobře pamatuji, že ta ODS pipina z Brna sama v televizi potvrdila, že byli s Vokřálem domluveni a pak převlíkli kabát a cukli. V tohle dávám Jirkovi zapravdu. Všichni se tu diví, jaký je tu bordel, ale přesně takovými "podrazy" to začíná. To, že to není nelegální neznamená, že je to správně. Pak se tu rozčilujete, že vám někdo před Kaufem odře auto a odjede bez toho, aby vám dal vizitku pod stěrač, ale proč by to neudělal, když vidí, co se děje "výše". Prostá slušnost je jedna věc, ale když denně vidí v TV jak se chovají ti nahoře, tak se není čemu divit.

A s tím trestním stíháním bych byl také opatrný. ;-D Hrozně spěchali na to, aby je PS vydala 2 týdny před volbami, aby bylo o čem mluvit v TV a na koho házet špínu..., a od té doby o tom nepadlo půl slova. Pro info, je to přesně rok!!!
Takže se pak samozřejmě není možno divit, že když kluk řekne, že je to celé komplot a spiknutí, tak to každý druhý, přesně kvůli výše uvedenému, zbaští. Řeknu vám můj amatérský politologický odhad - teď se ještě 2,5 roku nebude dít vůbec nic, pak zase před volbami vytáhnou to ptačí hnízdo a přesně kvůli výše uvedenému nebude mít 30%, ale spíš 40%. A to pak bude poprask. :-DDD

Ale už se tu nebudu k politice vyjadřovat. Jen jsem to shrnul trochu s nadhledem a lepší o tom nic nevědět. :-DDD :-DDD :-DDD
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14703
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Tapan »

Já se nechci nikoho z politické scény zastávat a nějaké pipiny z ODS dvojnásob ne. Že si Babiš nevidí do huby se ukázalo už mockrát. Že pak fňuká, že ho někdo podrazil, mě pak musí logicky pobavit bez ohledu na to, jaký křivák je ten druhý. A s tím, že někdo někomu odře auto a ujede, protože politická scéna je žumpa...to bych do souvislosti vůbec nedával. Člověk je buď slušný, nebo úplné hovado, většina je pak někde na stupnici mezi tím. Jestli odjede od drobné nehody na parkovišti nebo ne, na to má mnohem větší vliv, co okoukal od rodičů, jestli ho zrovna pojebal šéf v práci, jestli mu žena už dva týdny nedala... než jaké koaliční veletoče předvádějí mluvící hlavy v Krně.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“