Kdo nebo co vám udělalo radost?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Harous
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1625
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:05 pm
Bydliště: Kolín

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Harous »

Radost si udělám sám Ježíškem. Musím si objednat Eduardího Delfína L-29. ;)
https://www.eduard.com/store/cs/eduard/ ... -1-48.html

A tohle už mi přišlo - knihy Rally forever a Rally All in. (*_^) |,,,,
http://forforever.cz/domu/12-rally-fore ... ll-in.html
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24292
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Hm pěkně si naděluješ :-) (*_^) |,,,, Já objednával překvapení pro ženu,jsem strašně zvědav na reakci,protože tentokrát jsem našel úplně náhodou KONEČNĚ něco opravdu originálního!!!Mám z toho sám strašnou radost,ale šílenou,nemůžu se dočkat štědrého dne,snad ji to nedám dřív :-)Taky teda jednání a přístup e-shopu tak mimořádně vstřícný a milý(max příjemná paní),že jsem to dlouho nezažil.Nej na tom je,že se dá všechno vyřešit,vyměnit dodatečně,i když v tomto tovaru to běžně po rozbalení nejde.Ale nebude třeba to jsem si téměř jist.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

Mám radost, že francouzské pohodlí mé dcery P106 už zase skáče přes kaluže. :-) Ráno jsem zajel do Klatov, pro repasovanou nápravu, před polednem jsem byl zpátky a ve dvě už to vrčelo. A to jsem se mezi tím ještě stihl naobědvat a vypít kafe. :-)
Tak mě to potěšilo, že to šlo tak hezky. :-) ObrázekObrázek
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24292
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Paráda,tichá závist =) a můj velký rest,už mě to sere...Tj fakt radost,když ti to takhle bez komplikací vše rychle klaplo (*_^) |,,,,Mimochodem Klatovy známe moc dobře,kousek odtud jsme jezdili na usedlost,rodiče mé ženy pochází odtud,moc pěkný kraj.Taky mám dodnes jednoho kámoše z Přeštic,teda minimálně jednoho a každý rok se vidíme,takže nejen ta náprava mě sere,ale i to,že jsme tam dlouho nebyli :-/ Pro ženu je to tam absolutní srdcovka...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
MaSlo
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 913
Registrován: sob pro 25, 2010 2:36 pm
Jméno a příjmení: Martin Slováček
Bydliště: Okolo Vsetína

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od MaSlo »

sima píše:Hm pěkně si naděluješ Já objednával překvapení pro ženu,jsem strašně zvědav na reakci,protože tentokrát jsem našel úplně náhodou KONEČNĚ něco opravdu originálního!!!
No a co to teda je? :) Nebo se bojíš, že taky chodí na toto fórum? :)
IG: @svetmasla

Subaru Outback 2.5 121 kW MY07 5MT alias Šedýl
Subaru Forester 2.0 MY01 5MT alias Forejs
Toyota Previa 2.4 VVT-i MY02 alias Kinderwagen
Uživatelský avatar
Harous
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1625
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:05 pm
Bydliště: Kolín

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Harous »

Když to napíše tak už to nebude originální. :-D
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21944
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od HonzaCZ »

Tak jsem byl dneska s Legem na STK, poprvé po 10 letech ofiko a se Subaru vůbec poprvé ofiko. Samozřejmě všechny ostatní STK jsem dělal taky ofiko, žeano... ;) Tentokrát mě ale ceny těch dřívějších ofiko přišly už trochu moc, tak jsem to prostě risknul, protože není důvod, proč by to nemělo projít.

Emise paráda, sice jsem u toho nebyl, ale dle protokolu všechny hodnoty OK. CO na setině limitu, HC 0, CO2 nějaký drobný... no prostě, jak říkám, řízenej benzíňák s funkčním emisním systémem je jak čistička vzduchu. ;)

STK fakt podrobná. Trochu jsem to čekal, když jsem tam přišel "z ulice". Docela bych shrnul úkony a můj názor na ně:
- Kontrola, zda svítí všechna světla: OK, je to hotový za 20 vteřin, ale jednou za 2 roky k ničemu. Žárovka praskne za rohem a když s tím nikdo nic udělat nechce, tak s tím nic neudělá. Takže zbytečný.

- Pohledová kontrola, kontrola spodku, verglování s nápravou: Jako jo, to dává smysl. Jestli z toho nechčije někde olej nebo něco dalšího, stav různých částí spodku. Myslím, že to není od věci. I když jsem měl auto zvednutý před tejdnem a prohlížel ho, tak mi nevadí, že se koukne někdo další. Plus verglování je OK, jindy za to dám 2 kila, když něco řeším, tady to je "v ceně". :)

- Kontrola sbíhavosti: Z pohledu STK mi to přijde úplně zbytečný, ale z mýho pohledu OK. Sice je to jeden parametr, ale pro mě to je přínosná informace.

- Povinná výbava: No, jako ne, že bych něco nevozil, nebo by mě obtěžovalo to hledat v kufru, ale kontrolovat povinnou výbavu jednou za 2 roky je k ničemu. To mě tak napadá podnikatelský záměr - před STK si otevřít půjčovnu povinné výbavy... :-DDD

- Kontrola brzd: Jo, to je podle mě zásadní a i já jsem rád, že to dělají. Zejména zadní brzdy a nerovnováha jejich účinku - to člověk při běžném provozu hned tak nepozná. Test ručky taky není k zahození. *)

- Kontrola všech čísel, rozměrů pneu, focení, zápis kilometrů atd: To mě nějak zásadně netrápí. Myslím, že zkontrolovat, jestli vše papírově sedí s realitou není od věci.

- Kontrola světel: Mít v pořádku světla je podle mě zcela zásadní věc, bohužel kontrolovat to jednou za 2 roky na prázdnym autě je k ničemu. **)


Vtipné akorát bylo, že při závěrečné kontrole na regloskopu mi přestala svítit pravá parkovačka a její opravení poklepem se pánovi nelíbilo. Ale ujistil jsem ho, že to prohlídnu. :) A nakonec se ptal, jestli je třílitr lepší než dvouapůlka. :-| ;-D

EDIT: Jinak samozřejmě 0-0-0 ;)

*) K válcům malá poznámka k AWD. Normálně do nich vjel, zatočil předníma (běžná rychlost točení, IMHO), změřil, vyjel, najel zadníma, zatočil, změřil. Kontrolka VDC ani neblikla, ani se nic nedělo, auto nijak neprotestovalo. Tím, že VTD bez plynu je prostě zcela otevřený, tak se auto ani neškublo. Naopak při vyjíždění z válců se náprava na nich, a bylo jedno, jestli přední nebo zadní, vůbec znatelně neprotočila, ani o kousíček... úplně normálně to auto vyjelo, jako by tam válce nebyly. Fakt jsem měl z toho radost, jak to VTD pěkně funguje. ,,,,| (*_^) |,,,,

**) To snad není jízda po tmě nebo v šeru, kdy bych nepotkal auto, který svítí jak protileteckej pátrací reflektor. Průser je, že dost často za to může náklad a neschopnost těch idiotů za volantem zatočit tím kolečkem pro korekci sklonu světel. Tam ani kontrola na STK nepomůže... Jako je mi fakt jedno, co lidi dělaj na silnici a čím jezděj, dokud tím neomezujou nebo neohrožujou mě. A blbě seřízený nebo manuálně nesklopený světla mě ohrožujou neustále. Nejlepší je když na takovýho kokota člověk blikne dálkovkama, aby mu teda dal najevo, že je teda něco špatně a tento kokot pustí dálkovky naplno, aby jako ukázal, že jako nesvítí dálkovkama, tak je všechno v pořádku... fakt vraždit. Hlavně, že policajti posílaj na STK kvůli píčovinám typu zatmavených oken...
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7827
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od mnov »

HonzaCZ píše: Naopak při vyjíždění z válců se náprava na nich, a bylo jedno, jestli přední nebo zadní, vůbec znatelně neprotočila, ani o kousíček... úplně normálně to auto vyjelo, jako by tam válce nebyly. Fakt jsem měl z toho radost, jak to VTD pěkně funguje.
Oni jsou ty válce asi zabrzděný, protože jinak by z nich většinu aut museli tlačit. [?]
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21944
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od HonzaCZ »

Ony maj přirozenej odpor, to jo, takže normálním autem z nich taky vyjedeš, ale prostě se to vždy trochu protočí.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
dethroned
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2236
Registrován: pon čer 07, 2010 6:09 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od dethroned »

Hezká zpráva. Jo, me se to vždycky protoci, musí přidat plyn aby vyjel z válců.
Outback 2.5 BS9 CVT MY18 129kW
ex - Outback 2.5 BI-Fuel BP9 4AT MY09 127kW LPG BRC
Obrázek
ex - Legacy 2.0R Wagon BP5 5MT MY07 121kW
Obrázek
ex - Legacy 2.0i Wagon BP5 5MT MY04 101kW LPG PRINS
Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

Tak to mě v pondělí pobavilo, když jsem se schválně podíval do protokolu z stk na Toyotu. A od srdce jsem se zasmál, když tam byly zapsány 2 lehké závady, 1.některé části zavěšení výfuku a 2. a ta mě od srdce rozesmála, koroze částí karoserie a podvozku. :-DDD :-DDD Něco tam samozřejmě napsat musel, 20 let starý auto nemůže bejt bez závad, ale ta koroze mě skutečně rozesmála...
No hlavně, že mi zůstaly folie na předních oknech... :-DDD
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
dethroned
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2236
Registrován: pon čer 07, 2010 6:09 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od dethroned »

na prawebu se někdo ptal na přestavbu dvouhmoty na obyčejný setrvačník, a že jako o tom na netu není nikde informace... tak jsem se tam registroval, jen abych mu pomohl a odkázal se na zdejší wiki a moji anabázi s přestavbou (https://subarufanclub.cz/wiki/navody/pr ... _dvouhmoty)
samozřejmě tam ti bolševici mají jakýkoliv odkaz na subarufanclub zabanovaný, tak jsem to šikovně upravil, že to prošlo.
....a druhý den byl ten můj příspěvek smazán :-DDD tak ať si tam ti blbouni poradí sami.... ,,|,, (>_<) ,,|,,

...samozřejmě jsem to tak trochu čekal... =)
ale stejně je to psycho... <:-<
Outback 2.5 BS9 CVT MY18 129kW
ex - Outback 2.5 BI-Fuel BP9 4AT MY09 127kW LPG BRC
Obrázek
ex - Legacy 2.0R Wagon BP5 5MT MY07 121kW
Obrázek
ex - Legacy 2.0i Wagon BP5 5MT MY04 101kW LPG PRINS
Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

A to mi taky dělá radost, že já na prawebu už 8 let nebyl a nijak mi to nechybí. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10644
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Mira »

dethroned píše:na prawebu se někdo ptal na přestavbu dvouhmoty na obyčejný setrvačník, a že jako o tom na netu není nikde informace... tak jsem se tam registroval, jen abych mu pomohl a odkázal se na zdejší wiki a moji anabázi s přestavbou (https://subarufanclub.cz/wiki/navody/pr ... _dvouhmoty)
samozřejmě tam ti bolševici mají jakýkoliv odkaz na subarufanclub zabanovaný, tak jsem to šikovně upravil, že to prošlo.
....a druhý den byl ten můj příspěvek smazán tak ať si tam ti blbouni poradí sami....

...samozřejmě jsem to tak trochu čekal...
ale stejně je to psycho...
Pokud na netu nenašel informace, evidentně špatně hledá. Ty lidi tam se musí vodit za ručičku. A vládnout na netu pevnou rukou. =)
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19039
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od hamoun »

Tak se nám dnes odpoledne (14:23) narodila Amálka ...
3,5kg, 50cm ... a je nádherná :)
škoda superb
ex WRX 2008
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“