Kdo nebo co vám udělalo radost?

Odpovědět
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22554
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od spm »

Jako myslím, že než jsem psal všema deseti, tak to bylo tak taky 8 prsty... malíčky jsem fakticky vzato nepoužíval :-DDD
VDC píše:ty jo tak to je teda mazec.

Já bych musel psát nějakou českou verzi testu, protože prostě takhle rychle v angličtině nejsem schopnej psát. Ale pochopitelně takovejhle výkon bych stejně nepodal.
Česká verze je tam taky, dá se tam vybrat ;-) Ale popravdě v té CZ verzi to dám asi o něco pomalejš, než anglickou, protože tam jsou zase hovadský písmena jako ň, ó a podobně a byť se počítají za dva úhozy, tak na ně nemám ten grif, protože se ani v češtině zas tak často nepoužívají :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
bonboniera
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob srp 15, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vit Pochman

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od bonboniera »

Jsem v Norsku v cekarne u doktora, ticho jak v hrobe, v zemi se prave rozpadla vladni koalice a vsichni cumi na televizi. Najednou znamy hlas, davny pritel Frank, Nemec, nekolik let jsme tu spolu jezdili, vlastne on mi to tady vsechno prvni rok ukazoval. Kecame o vsem, a on pak ze vymenil auto. X-traila vymenil at pry hadam za co. Uhodl jsem, za forestra, jezdi casto na ryby a s flintou lovit. Tak mu rikam hmm, skvely, jestli jsi nekoupil diesel, tak opravdu dobra volba. A on ze samozrejme naftu, rok 2011.
Prijmi mou uprimnou soustrast, Franku, koupil jsi nejhorsi diesel na svete. Vyzvidal, ptal se, prosil, at odvolam, a pak se jeste jednou obratil a zasel k recepci. Mozna objednat novy termin. K psychiatrovi :-)
Subaru Outback 3.0R, 5AT, 2009
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7815
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od mnov »

Udělala mi radost demontáž zapalovacích svíček. Nikde ani kapka oleje, svíčky vzorově vypálené. :-)
Přílohy
DSCF0091.JPG
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21884
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od HonzaCZ »

To je dobrý ten test psaní. Zajímavý je, že mám v angličtině i češtině stejně, kolem 70 WPM a přesnost 90-95 %. To vím, "překlepuju" děsně a furt... :-/
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Test fakt dobrý, mám uloženo, za zcela střízliva prubnu svou dvou prsto datlovku, ale bacha! Pekelně rychlou :-D a dám své ženě, ta snad psala všema deseti, inu šikovná je :-)
Honzo, to jistě víš a víte všichni, že krutě záleží taky na klávese, já musel vyměnit skvělou origo lenovo to oni fakt umí, či uměli, nevím, za nějaký shit, přitom to mělo být ok, no a klávesy občas vynechají, musím tlouct jak datel, dřív stačil jemný dotyk jen, ale vy máte beztak vše v cajku...
Mě udělal dnes radost OK2MDK co shání forejse pro svého dědu. Tak to prásknu, kufroval dnes řetězy v Mondeu, trápíc se předtím s příjezdem na chalupu a hledí a vedle něj stojí můj lesník :-) Tak si píšem, že bydlí naproti , či přímo vedle mě ve vchodě :-D a taky, že mají chalupu a na krásném místě, tak toto je ten skvělý subarufanclub, tj vše :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18911
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od hamoun »

no tak to setkani je teda pecka :)

mi dnes udelal radost prodej kocarku ... takova nepouzita "ulozenka" ...
dal jsem inzerat a do hodiny byl prodany ... volala pani ... pak jeste nekolikrat pro domluvu, jak to udelat a nakonec si pro nej (i smalyma detma) prijela z Olomouce ... :)
spojila to teda s navstevou Ikei v Ostrave, kde jsme ji ho privezli .. a mela obrovskou radost, ze ho ma .. coz bylo taky hodne potesujici :)
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
krum
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 497
Registrován: čtv zář 10, 2009 10:24 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od krum »

Tak v testu 76 WPM (angličtina tragická, v češtině jsem zkusil 3 pokusy a pořád nějak kolem 70 WPM), chtělo by to trochu potrénovat, ale úplně špatný to taky není. Takže mi to udělalo radost. =)

Pokud to odpovídá cca 380 úhozům za minutu, tak jsem to čekal horší. Náš učitel psaní na stroji na střední byl ovšem nějakej mistr republiky a měl kolem 600 úhozů, pokud se správně pamatuju. 8-?
ex :-( Subaru Impreza 2,0 WRX wagon (prodrive) MY 03, exex Impreza 2,0 GX wagon MY 01, exexex Libero 1,2 MY 92, exexexex Š 110R coupe MY 71
http://moje.auto.cz/krum/bestie.html
Rover Mini 1,3 MPI, MY 1997
http://moje.auto.cz/krum/mr-silver.html
Volvo V70 D3, MY 2015
Mini Cooper S R56, MY 2007
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22554
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od spm »

sima píše: Honzo, to jistě víš a víte všichni, že krutě záleží taky na klávese, já musel vyměnit skvělou origo lenovo to oni fakt umí, či uměli, nevím, za nějaký shit, přitom to mělo být ok, no a klávesy občas vynechají, musím tlouct jak datel, dřív stačil jemný dotyk jen, ale vy máte beztak vše v cajku...
Na klávesnici ani tak nezáleží, paradoxně... teda ano, pokud ji máš mechanicky špatnou - tak jak popisuješ - kdy jí nejdou ty klávesy zmáčknout, vynechává a podobně, tak ano. Na tom se psát nedá :-) Ale pokud je ta klávesnice normálně funkční, tak co se týče rychlosti, tak tam podle mě žádný rozdíl není... Ono se to těžko obhajuje, ale na tom svém ErgoDoxu s mechanickými spínači, těžce skládaným za nějaký strašný peníze píšu fakt stejně rychle, jako na té své laciné bezdrátové membránovce.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Já to tak myslel, já ani neměl nikdy žádnou extra klávesnici...jen ještě tvrdím, že Lenovo má standartně velice uživatelsky příjemné klávesnice. Mě se na jiném notesu takhle dobře nepsalo, lenova jsem měl pravda jen dva, ale to samé tvrdí kámoš co pc spravuje a není sám.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

https://www.my-iqos.cz/Revolucni-IQOS-3 ... cas-A_6574
Obrovský skok dopředu, nahřívač připraven na dvě "cíga" , ne jen na jednu a doba dobíjení neuvěřilně rychlá, už žádné čekání (*_^) |,,,, taky je menší a lehčí, tvarově hezčí a přjemnější na úchop, nahřívač krásně zapadne na nabíječku.
No a tak jsem ji sehnal za méně než poloviční ofiko cenu, novou se vším všudy...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5404
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Kolben »

Nás děda to vyřešil ze má 2.4ku, pak k tomu trojku a k tomu ještě tu tycku co zvládne deset kousku po sobě bez nabití. .


Sent from my XsMax using Tapatalk Pro
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21884
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od HonzaCZ »

spm píše:
Na klávesnici ani tak nezáleží, paradoxně... teda ano, pokud ji máš mechanicky špatnou - tak jak popisuješ - kdy jí nejdou ty klávesy zmáčknout, vynechává a podobně, tak ano. Na tom se psát nedá Ale pokud je ta klávesnice normálně funkční, tak co se týče rychlosti, tak tam podle mě žádný rozdíl není... Ono se to těžko obhajuje, ale na tom svém ErgoDoxu s mechanickými spínači, těžce skládaným za nějaký strašný peníze píšu fakt stejně rychle, jako na té své laciné bezdrátové membránovce.
Já to pak zkoušel ještě doma (to, jak jsem dal na FB) a paradoxně na tý zabudovaný klávesnici v notesu jsem dával o 15-20 % lepší výsledek. Holt na ní v poslední době asi píšu víc, než na tý, co mám v práci na stole. (Microsoft Comfort Curve Keyboard 2000) :-)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Kolben píše:Nás děda to vyřešil ze má 2.4ku, pak k tomu trojku a k tomu ještě tu tycku co zvládne deset kousku po sobě bez nabití. .


Sent from my XsMax using Tapatalk Pro
Má to dobře posichrované :-D
Žena má- měla dva iqos 2 a 2.4, já mám taky starý iqos + tuhle duo 3, tak se sbírka rozrostla, ty první vyšly v přepočtu na cíga grátis, tak nebylo líto je pořídit. Já uvidím, zas toho tolik nevyhulím, ale duo trojka mě taky láká, za ty prachy a mám to registrované vše ofiko...no odzkoušíme uvidíme.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10609
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od podvlada »

Vyplatí, nevyplatí... A teď si vem, kolik bys ušetřil, kdybys nekouřil vůbec!
Ale to mi jen připomnělo vtip:
"Věděl jsi, že kdybys nekouřil, za 10 let bys našetřil na Ferrari?"
"Hm, to jsem nevěděl. A co ty, ty nekouříš?"
"Ne, nikdy jsem nekouřil."
"A kde je tvoje Ferrari?"
:-)
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18911
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od hamoun »

podvlada píše:Sakra, to jsem na tom asi špatně, když mám ~63 wpm opravoval jsem dost...
ja mam na prvni pokus 37wpm ... tremi az ctyrmi prsty .. 190 uhozu .. ja rychleji nemyslim, abych musel u programovani psat rychleji :) ja jsem uplne spokojeny .. :)
škoda superb
ex WRX 2008
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“