Kdo nebo co vám udělalo radost?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ladaf
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1199
Registrován: ned črc 17, 2011 11:43 am
Bydliště: Praha - Řepy

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Ladaf »

Člověk si po měsíci přijede na kontrolu lešení a zjistí že nám někdo ukradl střechu okolo který jsme to stavěli Obrázek lumpove jedni tesařský Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
for fun: Subaru Legacy Turbo skoro RS-RA, MY93
for work: Subaru Impreza 2.0R, MY07 <= ex Subaru Impreza 2.0 Sport RS, MY05
Uživatelský avatar
Ladaf
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1199
Registrován: ned črc 17, 2011 11:43 am
Bydliště: Praha - Řepy

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Ladaf »

Ještě jedna Obrázek Obrázek

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
for fun: Subaru Legacy Turbo skoro RS-RA, MY93
for work: Subaru Impreza 2.0R, MY07 <= ex Subaru Impreza 2.0 Sport RS, MY05
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4328
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od OZP »

Kde to je?
Ukaz nejaky vyhledy!
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
Ladaf
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1199
Registrován: ned črc 17, 2011 11:43 am
Bydliště: Praha - Řepy

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Ladaf »

Víc nebude, bojím se výšek :'( ObrázekObrázekObrázekObrázek

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
for fun: Subaru Legacy Turbo skoro RS-RA, MY93
for work: Subaru Impreza 2.0R, MY07 <= ex Subaru Impreza 2.0 Sport RS, MY05
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4328
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od OZP »

Slavonice? Podle toho namesti ano...
Tyjo, mit na takovejhle dzob postavu, tak je to pro me jako pro fotografa krajinare job snu!
Jedinkrat jsem se takhle dostal na leseni, kdyz kamos stukater opravoval Narodni Divadlo. Cestou nahoru jsem se malem podelal (strach, uzke pasaze na protazeni, namaha), ale stalo to za to, zazitek jak bejk.
Přílohy
E3092570.jpg
E3092541.jpg
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
Ladaf
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1199
Registrován: ned črc 17, 2011 11:43 am
Bydliště: Praha - Řepy

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Ladaf »

Je to Telč, na národním jsem ještě nebyl, ale stavovské znám zevnitř skoro celé, krom sklepení a Týn je taky super, zvon v hlavní věží se posouval s její stavbou a ani Němci za války ho nedokázali dostat ven

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
for fun: Subaru Legacy Turbo skoro RS-RA, MY93
for work: Subaru Impreza 2.0R, MY07 <= ex Subaru Impreza 2.0 Sport RS, MY05
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4328
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od OZP »

Obrázek

Tohle je Telc jo? Tyjo, tak to se mi to asi nejak pomotalo... v jednom z tech domu na namesti jsem byl kdysi na dovolence... zebych se fakt spletl? Nebo je to tak podobne? :-/ :-/
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4328
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od OZP »

Tak koukam na google a uz to vidim. Ta samotna namesti jsou si teda dost podobna! :)
SLAVONICE.JPG
TELC.JPG
Tady jsme byli na te dovce, pekne bydleni, akorat tenke steny a dvere (zapomen na hlasity sex!) a zachod a sprcha na chodbe.
penzion slavonice.JPG
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
Ladaf
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1199
Registrován: ned črc 17, 2011 11:43 am
Bydliště: Praha - Řepy

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Ladaf »

My tu byli při montáži v turistický ubytovně ( já naštěstí jen jednu noc), super návrat do dětství a na tábory ObrázekObrázek

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
for fun: Subaru Legacy Turbo skoro RS-RA, MY93
for work: Subaru Impreza 2.0R, MY07 <= ex Subaru Impreza 2.0 Sport RS, MY05
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Jo Ondro Slavonice jsou podobného rázu,taky jsou moc pěkné,no a ty tenké stěny,ano tj pravda,zažili jsme to taky v Telči,no skoro všude...ale poruč si při aktu :-D kdepak to nejde.Leda kapku přidusit manželku,někdo to má rád :-D
Jinak Ladafe tj dílo ty výšky a ty panorámata (*_^) |,,,, =) Jen nevím,co bych tam byl schopný dělat :-/Už jsem se kapku otrkal,ale furt mám z tohoto těžký respekt,klobouk dolů.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Ladaf
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1199
Registrován: ned črc 17, 2011 11:43 am
Bydliště: Praha - Řepy

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Ladaf »

já vejšky taky nerad, kde není zábradlí tam nevlezu, radši to kreslím na pc než po tom běhám, ale bylo potřeba udělat pravidelnou revizi, tak jsem musel nahoru :-/
když mě nutěj jezdit s klukama na montáže, tak většinou dělám šoféra (všichni lešenáři jsou neustále bez papírů :*) ) nebo připravuju materiál a hlavně je kibicuju, aby se mi neflákali ,,,,| (*_^) |,,,,
for fun: Subaru Legacy Turbo skoro RS-RA, MY93
for work: Subaru Impreza 2.0R, MY07 <= ex Subaru Impreza 2.0 Sport RS, MY05
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Slavek_xxx »

Ladaf> jooo, Telc a okoli, tam jsem se neco nablbnul :-D >B-)
Jinak na ty druhy fotce je primo videt zahradka restaurace Amigo, jak o ni pisu ve vedlejsim vlakne.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Bodyšek »

Narocny vyslap Obrázek.Ale jesem tu.Dlouho jsem nesedel v sedle bike.Pokoril jsem Lysou Horu na Bike.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek



Sent from my iPhone using Tapatalk
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3419
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od mari75 »

Bohouši (*_^) |,,,, . My na Lysou chodíme tak 2x do roka a to vždy z Malenovic přes hostinec u Veličků a zpět přes Ivančenu. Na Lysé je to i teď super,na rozdíl třeba od Klínovce,který je dost zanedbaný >:-f . Ale výhledy jsou super tam i tam ,,,,| (*_^) |,,,,
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4922
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Makovica »

Radost mi urobil tohtotyzdnovy vylet na juznu Moravu a nasledne juzne Cechy. Najprv Lednice, potom Znojmo a okolie a nasledne 4 dni v Ceskom Krumlove. Uzasne mesta, uzasne trasy. Presun vzdy trasami blizko rakuskych hranic (ziadne medzinarodne tahy), vo Waze zapnute najkratsie trasy a povolene nespevnene cesty (o tom neskor :) ). Cize prakticky vsetko 4.kategoria.
Odtial sa da pekne chodit vsetkymi smermi.
Tie cesty, co tam mate, su uplne uzasne , hlavne 3. a 4. kategorie, medzi poliami, dedinami,priehradami,rybnikmi. Vsetko hladky a novy asfalt, nove znacenie. Radost si zajazdit. Sice placky by si to uzili este viac, ale Foresterovi sa pacilo tiez.
By ma zaujimalo, kde idu vsetky prachy na nase cesty, ked vypadaju ako vypadaju. Nakopat ich vsetkych do guli, rad radom !

Prirodu a lesy ani nespominam. Trochu som si zajazdil aj cestickami v Blanskom lese/Klet. Ale v Kokotine som nakoniec nebol :)
Ked som sa vcera naspat vracal trochu severnejsou trasou, na prve horsie cesty som natrafil az v okoli Brna.
Co ma fascinuje, je kopec odbociek mimo cestu, ci uz niekde do lesa alebo na polne cesty, kde nie su ziadne priblble zakazy, ako je u nas zvykom. V zime to tam musi byt parada.
Nebola to moc dietna dovolenka, tie knedlicky s uzenym masem, tankove Plzne, lokalne piva, niekolko kazdy den, luxus...

No a vase ceny benzinu su uz len bonus, hned som dal Vervu 100 (31,80/l). Par nadrzi 98+ oktanu este pridam, co to povie.
A este jeden bonus bol vcera vecer neplanovany koncert Morcata na uteku/Tublatanka (a dalsi) v Sokolniciach, ktory som samozrejme musel absolvovat.

Aby som nezabudol, ako aj vsade inde, naslo sa par pretekarov, do statistiky uplne zapada, ze to boli prakticky vsetko koncernove dechtomety (vocpoda je vocpoda) + par samovrazednych Hyundaiov. Aj tomu suhajovi s TDI, co tahal plne nalozeny vozik drevom, sa malilo mojich 105 tacho na 90tke a musel ma co najskor obehnut. Zatacka-nezatacka.

A jedna rada na zaver - nejazdite moc uzkou polnou cestou v poli so slnecnicami, ked vas tam posle Waze na paradnu skratku, budete sa potom cudovat, ako mate potom vyzdobene auto po stranach. Staci par narazov s kazdej strany do ovisnutych rastlin. Ten lak nanovych modeloch je taky makky, ze tie slnecnice na nom nechali normalne par serioznych znaciek od predneho blatnika az po zadny po celej dlzke. Nastastie to na druhy den na 98% islo vylesit K2 zazrakom, ale nebolo mi vsetko jedno vecer. Uz som rozmyslal, ako to uhrat na havarijnu poistku.
P.S. Milovnikom aziatok odporucam Cesky Krumlov :)
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“