Kdo nebo co vám udělalo radost?

Odpovědět
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18906
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od hamoun »

.dundee. píše: jsem na ně, hamoune, zvědavej .... mám je s čím porovnávat .... OrangeStuff byly na okruhu nezničitelný, ale přeci jen za studena moc nebrzdily ... Yellow by měly být v tomto ohledu lepší ... uvidíme.
Nechceš se přijet podívat na test? 2.12. v Sosně. Taxi jízdy po celý den

PS. teda pokud mě je někdo naučí vyměnit
to vymenis v pohode ... (rika ten, co to vzdy nechal delat v servise :D )
drzim palce !!!

jsem fakt zvedav, co na ty desky reknes ...
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6320
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od cleo »

Mám radost, že si dnes jedu pro 10l slivky - z 92kg, slušná výtěžnost :-)
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od námořník »

:-)
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Cleo,výborně,to je vždy pozitivní! (*_^) |,,,, to jde.Hlavně ať je dobrá,mě nikdy nešlo o množství,ale o chuť,někdo fakt honí desítky,stovky litrů,na kšeft,či jen z nějaké potřeby :-)
Mě odvětrává první hruškovice co jsem kdy vypálil,pár litřiků jen,jsem na konečnou chuť zvědav.Hlavně jsem měl radost,že jsem to uhlídal,nebo prostě příroda byla na mé straně.Já pak už jen kvas koštoval-sladkost měnící se v kyselost,cukr už stejně neklesal...
Jo a udělalo nám doma radost,že se tu budou sázet stromky,jako náhrada za skácené ZCELA ZDRAVÉ ořešáky,ale tu záležitost jsem tu už popisoval,tj minulost,bohužel.
Jenže vysázení stromků přecházel telefon z místního komunálu přes zeleň,že by potřeboval souhlas občanů a hlavně domovního důvěrníka atd...to jsem viděl ihned černě-reálně tedy černě.Domovníka,znám,ten bude proti,ze zásady,skrz zarputilost a asi i skrz mě,je to možné.Tak jsem ho obešel,protože jsem vysvětlil,že se to jejich vchodu vůbec netýká atd atd,bylo mě dáno za pravdu.
Věnoval jsem tomu teda trochu času a obešel lidi s anketou-pro proti vysázení stromků.Za některýma jsem musel i dojet,všechny zastihnout někde,nějak,tak to nebylo taky hned.
Pro sázení bylo všech 19 majitelů bytů!To mě tedy překvapilo,ale ne zas tolik,protože jsem taky vsadil na davovou psychozu-člověk je stádního druhu,to si říkám furt,toto funguje.Takže jsem nejdřív logicky zašel za těmi téměř jistými-že budou pro a končil u těch nej zarytců proti všemu a hlavně proti zeleni.Jak přibývalo podpisů,podepsali bez mrknutí oka.Taky jsem obešel největší zarytce tím,že jsem jel přímo za majiteli bytu-tedy jejich syny apod a OK.
Jen se někteří klasicky zeptali co tam mají teda dát,jak se vyjádřit...a některé nejvíc zajímalo jaký je stav ankety,ale vesměs reakce lidí musím říct dobrá.
No před léty byli někteří z těchto pro skácení stromů,taky tam zafungovala stádnost a šikovně předložený návrh,i když samozřejmě totálně nesmyslný,ale když předložíš sebevětší kravinu a nesmysl,dobře to sepíše a zdůvodníš,aby jsi se jako lidem zavděčil,hodně lidí se chytne.
Ještě pikantnost:jeden zástupce za náš dům to podepsal,ale pak se mu to rozleželo v hlavě(je možné,že i zcela vystřízlivěl a probudili se v něm zbytky ne-rozumu) a došel k nám domů,co si to dovoluje vlastně sepisovat nějakou anketu,že to on je tu šerif...a že chce tu anketu a že si to zajde zjistit,žena byla sama doma,nejdřív klidná,pak mu řádně třískla dveřma a ať si to jde zjistit třeba do prdele :-D jsem na svou ženu hrdý,jiná by mu ještě vyšla vstříc.
Ostatně to,že se mu to rozleží jsem říkal hned,jakmile mě to velmi překvapivě podepsal,fakt znám už tyhle lidi.
No a sám předseda za náš dům ihned v pondělí ráno volal(poté co naočkoval ono šerifa co si vše vzápětí rozmyslel) ještě před začátkem pracovní doby na úřad a mino jiné,že je hlavně proti sázení stromů.To jsem čekal taky,takže jsem zavolal ihned po něm a jooo-bingo,mé očekávání se potvrdilo.Je to prostě křivák křivá a neumí jednat na rovinu,má na mě číslo,bydlí ode mě pár metrů...no mě pak zapřel,že neřekl že žádné stromy nechce,já jsem tlumočil co řekl na ouřadě..pak zas řekl,že teda stromy nějaké snad jo a že třeba takové keře by mu tam nevadily :-D tak jsme si to vyříkali,kamarádi už teda nebudem.
No bylo té srandy víc a bude ještě.
Dne dorazil pán z ouřadu a vybrali se dva javory a jeden habr.Teď ještě aby se jim dařilo a aby přežili místní nájezdy omladiny.Jestli se za dvacet let dočkáme vzrostlého stromu,v plné kondici a zlepšující zde velice špatné klima to netuším,ale tak dočkají se jiní,generace mladší,třeba to někdo i ocení.
Ještě není jisté,zda se to stihne vysadit teď,ale byl bych rád,protože hrozí znovu otevření celé kauzy :-D >>:-@@
Jen mě udivilo co se vše musí udělat skrz vysázení-náhrady tři stromečků,což jsou jen sazenice 3-4 ,metry vysoké,průměr kmínku cirka 12 cm.Kam jsme to až došli,jaký to pokrok,přitom jde o pozemek města,stará se o něj město a je to dostatečně vzdáleno od domu.Ale tak je to tak dobře,aspoň je to na papíře a lidi už nemůžou tolik remcat,nic se nedá dělat,taková je doba.
Je to elaborát,ale mám opravdu radost!!!A nejsem zdechlý to popsat :-) ono toho bylo ještě podstatně víc,těch podrazů a pikantností,ale to by tak zhruba stačilo na páteční čtení,než skončí práce ;)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Jackylle »

Simo, hlavně si ještě ověř (resp. mělo by to udělat město), že to nekoliduje s ochrannými pásmy podzemních sítí, jinak ti tam nějaká organizace naběhne řešit poruchu, stromy skácí a budeš mít po radosti...
Vím o čem mluvím, řešíme to ve vodárnách imrvére furt, i když se příslušní činovníci města kácení brání, tak pokud jde o havárku, jde strom dolů... a pak se tedy řeší náhradní výsadba. Ale doslova s křížkem po funuse. Zdravý vzrostlý strom je pryč a než vyroste mladý...
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Jo díky za upozornění,ale nekoliduje,tak mě to bylo řečeno,nedávno se tam i masivně kopalo a dělal chodník,osvětlení,kdysi před léty dokonce komplet parovod-výměna za horkovod...vodovod by měl být taky nový,přípojky určitě,ty se dělali nedávno skrz jeden byznys tady-nový pivovar :-) to umístění si ještě pamatuji a stromy tehdy k zemi nemuseli,takže to vede jinudy,všechny sítě mají jiné umístění,tak snad jo.Oni tihle z odboru komunálníních služeb,konkrétně referent-správa zeleně se tomu dost věnují a mají tyhlety věci už podchycené,jak technicky tak hlavně se snaží i předem vyloučit nespokojenost lidí,aby se zase hned nekácelo,neodstraňovalo,což se stává...mimochodem jednání a přístup toho referenta bylo skvělé,opravdu člověk na svém místě =) (*_^) |,,,,
No a navíc se obávám,že zas tolik místa na vybírání tam až není,tak včil už jen počkat 20 let,ale tak i za pár let ten strom už potěší,vlastně jen stačí,když se mu bude dařit a chytí se.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od OZP »

Udelalo mi radost, ze jsem se vytrhl z pracovniho zaprahu a objednal si dvoje listky na muziku.
Visaci pristi patek + Dub Spencer 30/11 v Lipsku.

No a kdyz uz jsem v tom utraceni, tak jsem jeste na http://www.hhv.de nechal par Euro ya vinylky... olala :)
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
Levap
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2230
Registrován: ned říj 04, 2009 10:00 pm
Bydliště: Roztoky

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Levap »

Mně udělalo radost, že přežil kolega střet s krávou - odhodil mu ji do protisměru kamion, trefa prý ve 140, auto převrácené. 2 dospělí 3 děti, všichni ok.

Klika že měl Subaru Outback !!
Přílohy
D1.JPG
Obrázek
Impreza 2.0 MY18
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6320
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od cleo »

Já jsem si říkal, jestli je to někdo odsud. Hlavně že to přežili.
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od mari75 »

Týý jo, ještě že to relativně dobře dopadlo
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Mazec,ufff.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
dethroned
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2236
Registrován: pon čer 07, 2010 6:09 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od dethroned »

tak to měli kliku! uff...
Outback 2.5 BS9 CVT MY18 129kW
ex - Outback 2.5 BI-Fuel BP9 4AT MY09 127kW LPG BRC
Obrázek
ex - Legacy 2.0R Wagon BP5 5MT MY07 121kW
Obrázek
ex - Legacy 2.0i Wagon BP5 5MT MY04 101kW LPG PRINS
Obrázek
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14703
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Tapan »

To je dobrá zpráva. Měli štěstí a bezpečné auto. Kráva asi neměla POVko, což? :-/
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

Pavle tak to je mnohonásobná radost, že všichni přežili !! Tím spíš, když je to někdo známý. Snad je ten vůl, kterýmu ty krávy patřily dobře pojištěnej !

Mě udělalo velkou radost, že jsem od kamaráda dostal zadara krásný hliníkový pětipaprskový disky na Previi. Zbyly mu z Voyagera.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od námořník »

Tak to mi udělalo radost taky :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“