Kdo nebo co vám udělalo radost?

Odpovědět
Uživatelský avatar
catana
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3258
Registrován: ned kvě 08, 2011 1:39 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Jizni Australie

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od catana »

emve píše:STI na běžné ježdění a ještě pro ženu, to je slušný úlet. To bych nechtěl ani já . Pokud vím, od my2011 je už zase tvrdší a celkově to není na běžné ježdění příjemné auto. V běžně používaných otáčkách do 3500 je to mrtvé a hlavně budete dělat co 2 roky motor.
Presne. Na tehle STI neni problem spotreba, ta je v porovnani s cenami servisu zanedbatelna. Ale tak proc ne, zas svezeni je to pekne. Ja bych na to jen nemel budget.
ex. Subaru Outback 3.6R Premium, MY2011
ex. Toyota GTS 86, 6MT, MY2014
ex. Subaru Impreza 2.0D XV, 6MT, MY2011
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od draconis »

OZP: Jj, je to tak trochu úchylka. A na vinylu mě právě nikdy nepřestane bavit ta originalita a nedokonalost. Ten zvuk je díky tomu unikátní a oproti plochému digitálu je v něm prostě něco navíc v zabarvení. Prostě něco jako elektronkový zesilovač vs. tranzistory.

Já mám jak staré desky, tak objednávám i nové záležitosti. Jen jak říkám, dávám si dost velký pozor na gramáž a kvalitu desky. Pro denní použití tak mám digitální zdroje (internet. rádio, nahrávky ve FLAC a FLAC24, Spotify...), pro víkendový oddechový poslech je to vinyl.

Oproti tomu kazety, CD, minidisky a podobné nosiče, k těm jsem si vztah nikdy moc nevytvořil. Vždy jsem to používal prostě jenom jako nutnost, protože jiné nosiče prostě nebyly.

Je to fajn a určitě se toho nezbavuj, časem to bude čím dál tím víc žádanější artikl... B-)
Uživatelský avatar
Harous
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1619
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:05 pm
Bydliště: Kolín

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Harous »

VDC píše:20% Burešovi Análisti
Kdyby 20... Poslední průzkum jim dává 33. [ŠIBENICE]
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

Průzkum je průřez z 1000 dotázaných, za předpokladu, že chtějí odpovídat na průzkum a jsou ochotni jít k volbám. Věřím, že ve výsledku to tak strašný číslo nebude, ale 20% je pořád číslo na mašli.
Ale jestli to dopadne podle nějakýho kritickýho scénáře, tak si asi nechám natisknout trička s grafem výsledků a nápisem "Češi jsou národ debilů" =)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od OZP »

Zbavovat se toho urcite nehodlam, dost jsem se tomu venoval a co se tyce singlu i alb v mem zanru (reggae, jeho predchudci a odnoze) mam nejake pekne kousky i komba, ktere na cene urcite pujdou nahoru.
Me pekne CDcko udela radost, jednak si ho muzu prehravat v aute, jednak to beru jako podporu kapely a labelu, coz u te muziky co posloucham dava smysl, neni to hazeni penez do huby Warnerum nebo Sony Music, ale nezavislym partam co muziku delaji ve volnem case a casto z vlastnich penez. Ze stejnych duvodu si obcas koupim i nejakou tu MP3 nebo WAW, kdyz je to fakt pecka a stoji to necele EURO, proc toho hudebnika nepodporit...
U moderne vydavanych LP se mi libi kdyz k tomu hodi i CDcko nebo odkaz na stazeni, to mi prijde super. Nebo jak se ted delaji ty velke rozkladaci obaly, s peknyma obrazkama nebo diskografii nebo zajimavostma o kapele- sice to zabere vic mista v polici, ale je to pekna podivana i poslech.
Je treba si davat pozor jak pises- na tu gramaz a kvalitu- a taky na mastering- casto se stane ze LP je namasterovane stejne jako velkonakladove CD a to je potom skoda. Treba takovy VOR meli re-pressy se super pisnickama, ale ta kvalita desky byla tristni, navic jak to bylo zatavene ve folii, tak desky byly casto ohnute... Earmark si hral na drahy 280gr nebo kolik tezky vinyl, vicevrstveny obal, dodatecne informace a pritom ten signal co na to lisovali byl tak slaby a spatny, ze ty desky uz ani neposloucham... Clovek nekdy nechape, co je ta lisovna schopna vyplodit- videl jsem singly s prelepenou drazkou, s dirou, ktera nebyla uprostred nebo byla tak mala, ze nesla nasadit na gramec, vady v drazce ze zustaval rozum stat... Vsechno to byly veci lisovane z kraje 21.stol kdy sel vinyl opet nahoru a nekdo si chtel namastit kapsu na nekvalitnim smejdu.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od draconis »

Právě, z vinylu se dnes prostě stala "trendy" věc, takže na vinylu seženeš nové album Metallicy, ale taky Goťáka. Bohužel nic z toho není kvalitní výlisek, je to jen na efekt a samozřejmě business, kvalita není důležitá. Reggae mám rád, ale nesbírám. Já rád jazz, funk, soul, blues atd. A tam jsou jak kvalitní labely na CD (např. Chesky records), ale i na LP (např. Groove Note). Ale taky mám rád elektronickou hudbu, třeba deep house, minimal a podobné melodické, oddechové záležitosti. Ani electroswing mě neurazí, ale tam se originalita hledá těžko.

Mám rád umělce, co jdou svojí vlastní cestou a prakticky danému žánru udávají krok a jsou o dost jinde než ostatní. A přitom na tom nevydělávají, nedělají to pro prachy, ačkoli by sakra mohli. Např. Nicolas Jaar - kdo zná a tenhle žánr je mu blízký, pochopí...

I já měl dřív nějaké počiny, ale spíš mě vždycky bavilo provázání hudby a obrazu jakožto plnohodnotného, originálního uměleckého díla, které nějakým způsobem vyjadřuje názor nebo myšlenku tvůrce/ů. Tzn. aby oboje vzniklo ruku v ruce v závislosti jednoho na druhém, na dané téma, už od začátku. Ne jen vzít něco hotového a k tomu přifařit obraz/zvuk. Jsem přesvědčen, že propojením těchto dvou zásadních lidských smyslů získávají oba navíc něco dalšího a jako celek tvoří víc než by dokázaly odděleně. Z obrazových záležitostí se mi dřív hodně líbila virtuální tvorba Larryho Carlsona, to bylo nadčasové jako prase a musel žrát minimálně lysohlávky, aby měl nepřebernou zásobu tak ujetejch, ale božích nápadů... B-) Tak trochu Keith Harring virtuálního světa řekl bych... :-)

Ale už toho nechám, nějak jsem se rozepsal a budu tady už takhle za úchyláka :-DDD Teda ještě většího než předtím jsem myslel... :-)

To bychom jinak museli založit vlákno o umění nebo to psát do rádia Šumavan :-)
Uživatelský avatar
Harous
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1619
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:05 pm
Bydliště: Kolín

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Harous »

VDC píše: Ale jestli to dopadne podle nějakýho kritickýho scénáře, tak si asi nechám natisknout trička s grafem výsledků a nápisem "Češi jsou národ debilů"
Takhle jsem po posledních volbách zeditoval stránku o naší obci na wikipedii a dopsal tam, že po volbách je též platný název Rudé údolí, alternativně Estébákov. Ale vydrželo to tam asi jen dvě hodiny. :-D
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

:-) :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Bodyšek »

palec hore .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od cerv »

Alpina B5 4,4 bi turbo,507 koni,pristi tyden se svezu ;)
A opet mam pocit,ze by se sti nechytala...:-)
Přílohy
IMG_20170526_143553.jpg
Uživatelský avatar
filippek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2310
Registrován: úte úno 15, 2011 10:52 am
Jméno a příjmení: Filip Pecka
Bydliště: Jablonecko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od filippek »

Divný by bylo, kdyby se chytala, když tohle má o 200 kobyl víc.

Odesláno z mého Lenovo A7010a48 pomocí Tapatalk
Nyní: Forester SG 2,0 r.v.05 poface
Bylo: Outback 3.0R H6, r.v.06
Bylo: Forester 2,0 XT r.v.04
Majer
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: pon bře 18, 2013 5:08 pm
Jméno a příjmení: Robert Košař
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Majer »

Tak cokoliv je lepší než Subaru, jinak by to nepsal červ :-D
Peugeot 406,Subaru Outback 2,5AT,r.v.00
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od mari75 »

Mě by udělala radost Giulia a nebo 4C. Bohužel příští týden sraz nestíhám,tak snad za rok 8-? Doufám,že se letos aspoň zúčastním nějakého Subaru srazu na Moravě >B-)
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od cerv »

Majer píše:Tak cokoliv je lepší než Subaru, jinak by to nepsal červ
Tak tohle není úplně cokoliv ;)
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18905
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od hamoun »

tak Alpina je Alpina ... jejich uprava stoji vetsinou minimalne tolik, co to puvodni auto :)
vubec neni treba pochybovat o tom, ze je to spickove auto ....
škoda superb
ex WRX 2008
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“