Já a objem svalové hmoty :D

Odpovědět
Uživatelský avatar
seatik
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4038
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vašek
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od seatik »

Povidate,povidate,ale chce to dukaz misto slipu :4690: sup sem s fotkama :845:
Subaru Forester 2.5 XT MY 2007
Subaru Outback 2.5 Limited 2020
ex Subaru BRZ 2.0i Sport MY2015
ex Subaru Impreza 2.0i 92kw MY2004
Uživatelský avatar
kosobecny
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 993
Registrován: pát zář 16, 2011 6:53 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Klatovy a okolí

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od kosobecny »

Ještě máslo, no asi 180 a cca něco přes 60, podle toho jak jím, a sportuji :D, ale přes léto si chci trochu máchnou a přibrat alepsoň 10kg, bohužel budu muset papinkat sumplementy :D z jídla to fakt nedávám, sem vybíravá mrška :D
Subaru Outback H6 3.0 MY2000
Subaru Forester 2.0 XT MY2003 - ex
Subaru Impreza 2.0 GL MY2000 - ex
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od ozawasan »

hele a Luky, když jsi to překračoval - kterou nohou jsi stál na váze?
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
Tazzy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: úte dub 03, 2012 9:55 am
Jméno a příjmení: Silvie Šajdáková

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od Tazzy »

mamut píše:Tak dneska už druhá moje prohra...
Poprvé v životě sem překročil hranici 90kg živý hmoty :666: :sibenice:
A kde jsi to vzal??? Vůbec na to nevypadáš....... asi těžké kosti....musíš to tak říkat, alespoň máš výmluvu ::-DDD:
Uživatelský avatar
Tazzy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: úte dub 03, 2012 9:55 am
Jméno a příjmení: Silvie Šajdáková

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od Tazzy »

nasticka píše:tož nikdo neříká, že jste "metroušové" ::-DDD: náhodou je fajn vědět, že i chlapi jsou jen lidi ::-DD:


....ale něco na tom bude, doma mám to samé...před 12 lety 196/ 69 kilo, nebylo si na co lehnout,jen kosti a koža.....a teď po výkrmu sladkého, od maminek, babiček , 3 tatranek ke kávičce( a to nechodí do hospůdky na pivko).....jsme bohužel na 115kg......a údajně kolem Vánoc i na 120kg.....

.....teď když viděl na srazu Ladise77.....zjistil že to jde.....takže Pavlík omezil jídelníček, začalo se pořádně zdravě snídat, svačit, oběd......a nějaký zeleninový salát......trochu pohybu a fitko.....a už to pomalu leze dolů.....no musí shodit 10kg do června na závody na kolo.....akorát chce vše bez knedlíků, tak nevím s čím bude mít tu svíčkovou v pondělí na oběd,asi s kolínky ::-DDD:

.....no jo životní stres, shon, nervy,nesprávná a nepravidelná životospráva a už to leze nahorů....... taky se alespoň člověk naučí číst ty malinkaté popisky složení tuků na výrobcích :4690: .....vím o čem mluvím, dělám v tom 10 let.....

....alespoň já mám výmluvu, že to mám hormanama ze štítné žlázy.....ale už to taky leze dolů.... čtu ty malé popisky, bez salámů a salátu, tatarek....a Mekáče....všem přeji zdravé hubnutí...
Uživatelský avatar
kosobecny
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 993
Registrován: pát zář 16, 2011 6:53 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Klatovy a okolí

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od kosobecny »

Tazzy:

Ty máš problém se štítnou žlázou? Hm já taky, měl bych brát jód, nevím jestli to má souvislost ale beztak proto sem tak hubenej :D

Tak klucí pošlete mi někdo 10-15kg a budu štastnej :D já už si to na svaly přetvořím snad sám :D
Subaru Outback H6 3.0 MY2000
Subaru Forester 2.0 XT MY2003 - ex
Subaru Impreza 2.0 GL MY2000 - ex
Uživatelský avatar
Tazzy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: úte dub 03, 2012 9:55 am
Jméno a příjmení: Silvie Šajdáková

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od Tazzy »

kosobecny píše:Tazzy:

Ty máš problém se štítnou žlázou? Hm já taky, měl bych brát jód, nevím jestli to má souvislost ale beztak proto sem tak hubenej :D

Tak klucí pošlete mi někdo 10-15kg a budu štastnej :D já už si to na svaly přetvořím snad sám :D

jo,jo, od 7 let......dopadlo to tak, že jsem šla s angínou k doktorovi v listopadu ,mám to každý rok..... pro antibiotika, on mě poslal domů s paralenem a vitamíny....mě to nedala šla jsem do nemocnice na krční....tam se to doktorce nezdálo, dala mě antiobitika a poslala na sono....tam mě našly 3 malé uzlíky.....a doporučili jít k endokrinologovi....tam jsem měla pravidelnou 2 letou návštěvu v únoru, ta mě zrovna objednala na biopsii, taky čekáš 4 týdny, to byl duben a bylo to tam....nádorek, po operaci ve Zlíně v Atlasu.....nej na štítnou.....jsem marodila 3 měsíce.....beru spousty hormonů....pak ozáření v Motole, po roce znova, tentokrát týden.....no ale vše je OK, ale jsem sledovaná doživotně a každých 5 let na 14 dní na pití radiojódu....a to vše z angíny...chtěla jsem se soudit s bývalým praktickým :baseball: ....a kdybych to nechala tak jak každý, a nebyla tak průbojná, kdoví kde by to skončilo...tak papej prášky a nezahrávej si.....a váha jde pomaličku dolů....8kg za půl roku....ale je to i o jídle, a kvalitě jídla
Uživatelský avatar
martinant
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2217
Registrován: úte čer 28, 2011 8:12 am
Jméno a příjmení: Martin Antoš
Bydliště: Rokytnice n. Jiz.

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od martinant »

Přítelkyně to má taky. Náhodou někoho vezla do špitálu potkala ji doktorka a nezdálo si ji něco. Śup je po operaci a taky doživotně pod drobnohledem.
Naposledy upravil(a) martinant dne čtv dub 05, 2012 8:24 pm, celkem upraveno 3 x.
Odesláno z rozežranýho jabka.

Subaru Impreza 2.0 GH MT MY 08. 11,2l/100km
ex. Subaru Impreza 2.0 gl MT MY96.
Uživatelský avatar
Tazzy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: úte dub 03, 2012 9:55 am
Jméno a příjmení: Silvie Šajdáková

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od Tazzy »

Víš co ono je to lepší.....ten jod Ti to vychytá.....i kdyby to bylo jinde, ta kamera vidí taky vše, chodíš na to každý rok, a když se nebude něco zdát bude to včas....a v dnešní době to má každá sedmá žena.....tedy operaci štítné a každá 9....je tam karcinom.....a v našem věku, když byl Černobyl....a My měli těch 12....takže naše ročníky to odnesli :baseball:
Uživatelský avatar
kosobecny
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 993
Registrován: pát zář 16, 2011 6:53 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Klatovy a okolí

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od kosobecny »

Hm tak to nezávídím, já vlastně ani nevím co mám přesně, tuším sníženou funkci štítné žlázy, snažím se jíst i ten jod, ale když to beru častějs tak se mi zdá že mám takový divný stavy občas, ale nevím jestli je to tím(možná předávkování, beru ještě nějaký multivitamím)
Subaru Outback H6 3.0 MY2000
Subaru Forester 2.0 XT MY2003 - ex
Subaru Impreza 2.0 GL MY2000 - ex
Uživatelský avatar
Tazzy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: úte dub 03, 2012 9:55 am
Jméno a příjmení: Silvie Šajdáková

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od Tazzy »

Tak to mám taky ,jsem předávkovaná eutyroxem....prý mám abnormální tělo...... jsem jak králíček duracell......ráno brzo vstávám....chodím spát kolem půlnoci, pořád musím něco dělat, potím se jako chro chro,jsem roztržiná,a zapomínám,i klíče v autě....pak chodí policajti kolem Tvého auta....tchýně volá, že mám u auta policajty, a Pavel na ně hvízdá, že jdu dolů a ze 7.patra vidí, že tam mám klíče, ve dveřách...nové už jen raději parkuji v garáži...a výsledky hladiny krve pořád pod čarou o kousek...pokud si utahaný a líný....máš toho málo...pokavaď si jak ten králík....máš toho moc.....ale zajdi si k doktorovi pro sychr, když tak Ti dá nějaké prášky
Uživatelský avatar
dulas
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 533
Registrován: čtv lis 24, 2011 9:44 pm
Jméno a příjmení: Radovan Drahorád
Bydliště: Alšovice

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od dulas »

neotevřem vlákno o štítné žláze? ::-DDD:
já taky zobu 1/2 eutyroxu denně, prý jen pro jistotu.
Ještě k tomu milurit proti Dně. Jěště dodám míry ať je to komplet :845: 199cm 119kg :-)
Jo všechny ty prášky kompenzuju občasným požíváním Svinského Mázu :657: a testy mám suprový :657:
ex2x Subaru Legacy 2.0 LPG
ex Subaru Legacy 2.5 LPG

ex Subaru Impreza 1.6 LPG
ex
Subaru Forester 2.0 Sturbo (1999)
Subaru Outback 2.5 LPG
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49211
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od VDC »

Ještě bysme do toho mohli přimíchat, kdo má jakej cholesterol. Já mám trvale 6,5. Kdo má víc ?? ::-DDD:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Fiba
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1908
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Pardubice

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od Fiba »

Nedávno 6.8, ale když jsem na tom byl před pár lety poprvé, tak krásná osmička :657: Tenkrát jsem to za rok stáhnul dietou na 5.5
Obrázek Forester 2.5 XT '06 AT

ex Forester S-turbo '99 MT
ex Alfa Romeo 90 2.0i 94kW 1985
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49211
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od VDC »

Taky hezký :845:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“