Já a objem svalové hmoty :D

Odpovědět
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od VDC »

To je trošku zavádějící, tyhlety krokoměry a podobné aplikace ne, jestliže výsledek se pořád nedostavuje. :-) Jestli by prostě nepomohlo nevyžrat tolik těch piv. :-)
Netrpělivě čekám, až přestane být ráno taková zima a nastartuju kolobku. Ale sport na mojí váhu vliv nemá. Na tu má vliv nežrat jako vůl a nechlastat pivo jako vůl. :-) Pak mám 80 kilo i bez sportování. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od sima »

Já teda poznávám účinek obojího,ale víc u mě zabírá pohyb.Možná to bude tím,že já se nijak nepřežírám,někdy jím dokonce méně,mám nižšší příjem kalorií,než bych měl mít,vzhledem k váze a výdeji-fitko,zahrada apod...Zrovna včera jsem si dělal prvně v životě tabulku s jídlem a kaloriemi,sám bych se do toho nikdy nedokopal...a měl jsem mírnou podnormu příjmu v potravě,ale zas jsem to mírně vše přešvihnul díky příjmu 9 ležáků :-)
Takže v dnech kdy si dám pívo,tabulku přísně dodržuji,nebo i navyšuji :-)
Já to mám poslední léta furt dokola-vždy v zimě-přiberu v létě shodím,klidně pár kilo,držím se v rozmezí 100-107kg,v průměru nejčastěji 104,při výšce 189cm,vůbec to neřeším,nechávám tělo volně samo regulovat :-) cítím se dobře,většinou se nepřežírám,jím všecko,ale opravdu všecko i zdravé věci a rád,jen toho píva dávám víc =).
Jo jednou jsem se vymkl na 114kg a to už jsem teda funěl,to už mě začlo trochu vadit,dál už bych jít nechtěl.Na mě ale ty kila nejsou moc vidět,nevím,kde se to ztrácí,asi v nohách a zbytek svaly no :-D
Naposledy upravil(a) sima dne čtv úno 16, 2017 8:34 pm, celkem upraveno 1 x.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18906
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od hamoun »

dokud mate v pasku kde delat dirky, je to ok ... :)
ja jsem u posledni .. a bude treba koupit novy pasek ...

ta dobra domaci kuchyne dela "divy" i pri obcasnem pohybu ...
asi byste me uz ani nepoznali :)
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od Mira »

Já jsem loni nakonec dokázal přibrat 13 kg. Ale ještě tak 4 by to chtělo. Pouze ve svalech tedy, o to je to těžší, protože po vánocích jsem 2 zbytečný kila shodil. Ono sežrat denně 3 talíře cukroví se projevit musí. Naštěstí cukr jsme měl v normě. Takže do léta bych chtěl mít ideální váhu 73-74 kg. Dělám na tom, cvičím.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22545
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od spm »

Pásek jsem měl takový hezký, kožený, ručně vyráběný :-) Přidávat ještě kam bylo, chtěl jsem přidělat dvě; paní co to vyráběla mě přesvědčila, že tam může udělat rovnou 3. Moudrá to žena, už by tam málem musel znovu :-DDD

Jinak jsem teda vyhrabal váhu po stěhování. Mám furt těch stabilních 68kg, svaly žádný, tak aspoň nehubnu dál :-D Míval jsem přes 70, ale nějak po změně zaměstnání se to srazilo o 5 kg dolů. Jenom nevím, jestli je na vině změna stravovacího zařízení a tím pádem menší přísun rýže nebo to, že jsem v +- stejné době dostal účet od zubaře za opravu huby a přestal jsem k obědu chlastat ty půl litrovky coly :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od Mira »

spm píše:Pásek jsem měl takový hezký, kožený, ručně vyráběný Přidávat ještě kam bylo, chtěl jsem přidělat dvě; paní co to vyráběla mě přesvědčila, že tam může udělat rovnou 3. Moudrá to žena, už by tam málem musel znovu

Jinak jsem teda vyhrabal váhu po stěhování. Mám furt těch stabilních 68kg, svaly žádný, tak aspoň nehubnu dál Míval jsem přes 70, ale nějak po změně zaměstnání se to srazilo o 5 kg dolů. Jenom nevím, jestli je na vině změna stravovacího zařízení a tím pádem menší přísun rýže nebo to, že jsem v +- stejné době dostal účet od zubaře za opravu …
Jo, šmarjá, já zapoměl, že jsou zde i větší hubeňouři jak já, protože mám pouhých 173 cm.
Ale do svých 30-ti jsem byl jak lunt, max. 65 kg. Ovšem po této věkové hranici se mi úplně změnil metabolismus a za pár let, jednou takhle na jaře jsem zjistil, že mám 91 kg. Což jsem se dost zhrozil a začalo mi docházet, proč mi někteří říkaj tak mile tlusťochu. Takže každej den po hokně kolo a domů nejdříve za 2 - 3 hoďky, pak jen šopák. A to bez sejra. Po prázdninách 74 kg. Tím jsem si dokázal, že zhubnout není problém, to umim, takže k té zelenině něco přibylo, ale kola zas ubylo. Ale držel jsem si váhu mezi 78 a 82 kg. A nakonec jsem si zahrál nechtěně reklamu na trestance v Dachau. Doslova tak jsem vypadal. Ovšem povedlo se těch 13 kg a dle doktorů by měl být můj ideál těch 73, max 76 kg, což nevidim jako problém s naučenými návyky. A mám kamaráda, co dokázal ze 130 na 78. Jde to. S tím, že pivem to není, to pije furt, s tím nikdy nepřestal. Ale něco ho to stálo, protože byly potom nutné některé kosmetické úpravy.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
PetrCV
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 194
Registrován: stř črc 24, 2013 1:55 pm
Jméno a příjmení: Petr Menich
Bydliště: Milovice,Chomutov

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od PetrCV »

no hurá, konečně objevuji "normální" pro mě normální.. :-D lidi co maj problém nabrat váhu *_*=*_* takže tímto vás všechny zdravím ;-D
Impreza 2004, 92 nesmrtelných kW...než zapnu klimu

Impreza 1999, 92kW ex
Citroen Xantia 2,1 td ex
Alfa Romeo 33 1,8 td ex...3 válec
Fiat Ritmo 1,9 td ex...všude jen rez a silnej motor
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3600
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od bushman1 »

Já jsem tak do 30 mohl jíst co chtěl a přitom váha byla stabilní. Klidně i celou Nutellu na posezení.
Pak se to nějak zlomilo a začal jsem přibírat. Částečně asi i proto, že jsem se méně hýbal, méně sportoval a rád jsem se dobře najedl (žena je výborná kuchařka).
Najednou se mi dole objevilo bříško a začalo mi to vadit.

Asi dva roky zpátky jsme se na Silvestra vsadili ohledně hubnutí a za půl roku to všichni dali.
No a od té doby každý den cvičím (20 minut ráno a občas i něco navečer), méně jím a a víc se hýbu, abych si to udržel.
Co se týče skladby jídla, tak se výrazně neomezuji, ale snažím se víc jíst ovoce a zeleninu a méně čokolády, než dříve.

V současné době mám úplně ideální hodnoty - výška 171cm, hmotnost 73kg a břicho téměř bez tuku.
Žena mi říká, že vypadám lépe, než když jsme se před 16 lety brali.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
PetrCV
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 194
Registrován: stř črc 24, 2013 1:55 pm
Jméno a příjmení: Petr Menich
Bydliště: Milovice,Chomutov

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od PetrCV »

jo už ve švejkovi říkali....https://www.youtube.com/watch?v=xDWys_UdTxk :-D
Impreza 2004, 92 nesmrtelných kW...než zapnu klimu

Impreza 1999, 92kW ex
Citroen Xantia 2,1 td ex
Alfa Romeo 33 1,8 td ex...3 válec
Fiat Ritmo 1,9 td ex...všude jen rez a silnej motor
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od SCOOTER »

U mne je to asi 20let ;-D stále stejné...výška 178cm a váha 78-79kg. Aktuální věk 39let...
Co se týče životního stylu tak pohybu mám dostatek(v zaměstnání stále na nohách po stavbách nebo při sportovní aktivitě,běh,kolo,in-line,běžky...) občas doma cvičim,mám rád pohyb a co se stravování týče tak jsem vybíravej :-) ,nepřejídám se jim častěji,ale méně...mám rád sladké,ovoce,zeleninu a nemám rád "tlusté" a tučné maso,vařenou zeleninu a křenovou omáčku :-€-oO ,piju po celý den vodu(či jemně perlivou Magnesii) na pivo (_)D jdu velmi zřídka a tvrdý tak "jednou za rok"!!... zatim jsem zdravej a nemoce se mne nedržeji(tlak v normě)...tak doufám že to ještě nějakou chvíli tak bude (*_^) |,,,,
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Uživatelský avatar
Špejlík
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 852
Registrován: sob lis 28, 2015 3:00 pm
Jméno a příjmení: Honza Nesládek
Bydliště: Kolín

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od Špejlík »

Hoši, stydím se.
Měřím 176, vážím už zase pouhých 99,8:-) Potřeboval bych změnit životní styl, ale nevím jak. Z práce jsem servanej, jako blázen, vstávám ve tři, celej den nejím a pak se doma ne najím,ale nažeru a odpadnu. Natož abych šel cvičit....
Asi změním profesi:-))
Odepsáno Macem...
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od VDC »

Špejlík píše:... celej den nejím a pak se doma ne najím,ale nažeru a odpadnu...
A v tom je bohužel asi nejvíc zakopanej pes... Tímhle stylem funguje moje sestra a taky jí pěkně narostl teřich za poslední 2 roky...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od sima »

Jo tohle bohužel zaručeně funguje,tělo po celodenním ošizování po všem skočí a co nejvíc si chce nechat,navíc před spaním..Časem už jede jak dle vzorce,uzpúsobí se ještě víc,tělo je chytré...a "efekt"je zaručen ještě větší
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Špejlík
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 852
Registrován: sob lis 28, 2015 3:00 pm
Jméno a příjmení: Honza Nesládek
Bydliště: Kolín

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od Špejlík »

Myslím, že to je taky dost o tom, chtít to změnit... kolikrát je v práci fakt kalup, že se až klepu, tak sežeru čokoládu, zapiju kolou a frčí se dál.
Musím to ale změnit.. Od pondělí jdu do toho;-)
Odepsáno Macem...
plukovník

Re: Já a objem svalové hmoty :D

Příspěvek od plukovník »

Hlavně nezapomeň na to, že může přijít doba, kdy ty tlustí, budou hubení,
a ty hubení, budou studení... (_)D
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“