Proč ještě nejste platící člen

Odpovědět
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2441
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od JRJ »

Snad tu flame ustal a tak můžu za sebe odpovědět na otázku v názvu vlákna. Vstoupit či nevstoupit? V klubu mého předchozího auta bylo rozhodování jednodušší - nestáli o pasivní členy. ::-DD: S SFC to je zdá se jinak.


Nicméně moje zkušenosti mě od vstupu odrazují. Předchozí auto jsem měl 7 let. Celou dobu jsem chodil na fórum klubu pro rozumy, zkušenosti, inzeráty s náhradními díly atd. Ale za celých 7 let se mi poštěstilo dostat se jen na 2 akce (přičemž na té duhé, která trvala od pátku do neděle jsem mohl být jen od sobotního rána do sobotního odpoledne) (Takže pokud napíši, že nestíhám, není to výmnluva :845: ) Ergo pro mě členství v klubu není to pravé ořechové. Nemyslím si, že by změna značky na to mohla mít nějaký vliv. Takže tu máme jedno pro - užívání webových stránek, a jedno proti - nestíhání klubových akcí. A co kartička ÚAMK? Ta bohužel taky není pro mě. Pokud bych nějakou asistenci potřeboval tak spíš mimo ČR.

Suma sumarum když už, tak bych přikláněl spíš ke sponzoringu webu než sponzoringu ÚAMK.

BTW, sice to je vedlejší, ale nelíbí se mi vlajka. Já nejsem žádný kamikaze.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2494
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od Subaru4ever »

Já to tedy od začátku pochopil jako dotaz vedení za účelem sondáže, "co dělají špatně", že mají tak málo členů v poměru k počtu aktivních uživatelů :850:

Takže tedy:
a) kartu ÚAMK nepotřebuji
b) bez vlaječek se obejdu :ironie:

Takové ty morální benefity, které jsou neskutečně silné, a které jsou u většiny členů nejspíš tím hlavním důvodem, sice dokonale chápu (mám s tím dostatečné zkušenosti z mého sportovního klubu), ale v mém případě ještě nepřevážily to, že z čistě pragmatického hlediska mi členství v SFC "nic nedá".

Nebudu se přetvařovat - používám vlastně jen fórum a k SFC.cz jsem si ještě cestu nenašel. Ale vím, že si k ní cestu najdu :-) ... jen to chce čas :850:

Já osobně bych velmi rád vypomohl darem, jak zmínili již mnozí přede mnou :unami:
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od ozawasan »

no, ačkoliv mi to nemusí někdo věřit - já mám z téhle diskuze poměrně pozitivní pocit. Dobré je to, že dost lidem záleží na tomhle webu tak, že napíší, co si skutečně myslí a nestáhnou se do pasivní ulity. Co mne příjemně překvapuje je to, kolik lidí chce přispět "sponzorsky" na chod webu atd. atd., aniž by se museli "sulcovat" do nějaké škatulky, či oficiálně hlásit do klubu..... Nemyslím, že je nutné vyhlašovat nějakou sbírku či speciální akce. Stačí - dle mého názoru - do Srazů k popisu napsat předpokládané výdaje a uvažovanou "výsledovku" a kdo chce přispět, může poslat peníze na klubový účet třeba s poznámkou Hynčice organizace.
Samozřejmě pokud někdo bude trvat na "desce cti", aby bylo vidět, že přispěl - budiž. Já osobně, když někdy někam něco pošlu(naposledy tchyni, ale to sem nepatří), tak být někde zviditelňován nebo ofrčkováván nesnáším.......
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3126
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od Albi »

jsem takový už trošku subaristický veterán (roky ve fórech i za volantem) ::-DD:
když jsme kdysi rozjížděli první diskuze, ještě na auto.cz apod, mělo to své kouzlo, měl jsem víc času, nadšení, méně šedin ... to se tak nějak změnilo. ač zůstávám fandou značky, nějak nestíhám, práce, rodinné trable, nejezdím kvůli tomu ani na srazy, natož abych se zapojil aktivně (kdysi trochu ano, tenkrát na západě v Sušici :-) jó to byly časy) ... ač bych rád. třeba časem ...

pro mne má nějaký takový klub smysl právě kvůli společným akcím, což bohužel nevyužiji, snad časem ...
(karta UAMK pro mne moc význam nemá, mohl jsem ji mít již léta, přiznám že neznám všechny výhody, ale třeba když se mi podělá auto, tak mně v rámci odtahu 100km do servisu kde zacáluju 20 tisíc za opravu a s tím spojené další náklady a trable, těch asi ~5km odtahu zdarma nevytrhne)

na fórum ale chodím stále (ač už ne tak intenzivně, jako "za mlada") a rád přispěji na provoz, myslím že by měla být daná nějaká konkrétní částka a pravidla (princip ať každý dá kolik chce fungovat nebude) a měla by za to být nějaká drobná technická výhoda plus třeba indikátor u jména (klidně i odstupňováno, třeba jedna hvězdička za každou stovku), proč ne ... mně osobně je to fuk, ale většinu lidí to potěší a spoustu motivuje ... přiznejme si, většina asi nedá prachy úplně "jen tak". no, přemýšlejte ... :845:
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Uživatelský avatar
celer
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 477
Registrován: úte lis 09, 2010 8:00 pm
Jméno a příjmení: Jiří Paleček
Bydliště: Hradec Králové

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od celer »

Ozy:..no neříkej že u tchyně nečerpáš nějaký výhody, třeba při rodinném obědě tu knedlíček navíc, tu lepší kus masa.. :845:
Obecně příspěvek třeba na organizaci akcí mi přijde jako chytrá myšlenka, pokud to má fungovat tak jednoduše jak píšeš tak to jistě použiju.
...to auto mě prostě baví....
Subaru Outback 3,0R AT, MY 2006 - prodáno
Subaru Outback 3,6 AT MY 2012
BMW C1 125 Executive
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od ozawasan »

u tchyně čerpám tu výhodu, že už je u nás měsíc a půl nastěhovaná bo si zlomila ruku.... ještě nějaká doplňující výhoda? :6066:
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2494
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od Subaru4ever »

ozawasan píše:u tchyně čerpám tu výhodu, že už je u nás měsíc a půl nastěhovaná bo si zlomila ruku.... ještě nějaká doplňující výhoda? :6066:
A tobě se furt nepodařilo zanést do zlomeniny sněť a do kávy jedu, že jo? ::-DD:
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
Uživatelský avatar
Fiba
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Pardubice

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od Fiba »

Ozy, to máš teď v poslední době asi hodně přesčasů v práci, viď? ::-DD:
Obrázek Forester 2.5 XT '06 AT

ex Forester S-turbo '99 MT
ex Alfa Romeo 90 2.0i 94kW 1985
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od Rudolfo »

Vážení přátelé a přítelkyně...

Vyvěšení tohoto vlákna s trochu "nešťastným názvem" předcházela mezi platícími členy dosti dlouhá diskuse. Z diskuse vyplynulo, že se ani tak nejednalo o nějaké radikální změny v činnosti SFC, ale o získání zpětné vazby (názorů) - od vás uživatelů tohoto webu. Také jsme se zamýšleli, proč je nás - těch platících - tak málo a co je příčinou.

Po přečtení této diskuse, kde spíše vyplynuly osobní důvody, proč nebýt členem, bych si dovolil tedy vyjádřit svůj pohled na věc.

Já osobně (který jsem měl tu čest, být při vzniku tohoto webu) jsem členství vždy chápal jako podporu skupinky lidí, kteří vynaložili svou práci, peníze i vlastní čas k tomu, aby udělali dobrou věc. Vytvořili virtuální prostor, kde přátelství a kamarádství skutečně existuje, kde je nám opravdu dobře.

Setkávání na akcích nám otevírá možnost se vzájemně více poznat a pochopit jeden druhého. V okamžiku, kdy si uvědomíte, že i vy chcete ostatním dát něco navíc - pak už patříte k nám. Jsem rád a vážím si toho, že patřím do té skupiny lidiček kolem SFC, kteří jsou tou opravdovou, kamarádskou partou.

Většina z vás na tomto webu, je úplně stejná "krevní skupina", jako my a nikdy bychom proto ani nechtěli, aby jste se "povinně" stali členy nějakého spolku. Toto snad z naší strany nikdy nezaznělo a nikdy v budoucnu nezazní.

Řada z vás se po této diskusi ozvala s nabídkou pomoci a my si této pomoci moc vážíme a přijímáme ji s radostí. Ať už jsou to noví pomocníci, kteří pomohou svou prací na dalším vývoji webu a nebo sponzoři, kteří se rozhodnou přispět nějakou finanční částkou.

Zkrátka jsme moc rádi, že s vaší pomocí můžeme zase v roce 2012 "popojet" o kousek dál.

V neposlední řadě je však potřeba poděkovat vám všem uživatelům, kteří svými nezištnými příspěvky, radami, či zkušenostmi předáváte své znalosti ostatním účastníkům fóra.
Mějte se Subarově

Ruda

__________________________________________________________
Subaru Forester 2.0 Atm., 5MT+redukce, BA95+LPG, oplechovaný spodek, Zvýšený 3 cm, Vyrobeno 2008 - model MY2009
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od ozawasan »

Fiba píše:Ozy, to máš teď v poslední době asi hodně přesčasů v práci, viď? ::-DD:
:655: :850: ::-DDD:
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
clay
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2258
Registrován: stř črc 07, 2010 10:53 pm
Jméno a příjmení: Michal Šprachta
Bydliště: Cerkytle - Svatá Kateřina - Borová
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od clay »

Toto vlákno se změnilo asi v něco, co původně nebylo v plánu.
Nicméně pamatujíce si dobu všeorganizovanou (pět křížků na hrbu nosím), rád jsem nyní, když potkám dobrou partu lidí, kteří si rádi pomohou a je mi s nimi dobře.
Pak mi nečiní potíže se nechat "spoutat" a stát se členem.
I kdyby to mělo znamenat jen to, že si těch co to tu tvoří Vážím a zvýším tak jejich dobrý pocit - za to mi ta půllitrovak stojí.
clay
Sny se mají plnit.....Subaru bez kompromisů !!!
Subaru Outback H6 3,6 2010
Uživatelský avatar
jaromir
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1078
Registrován: stř zář 09, 2009 10:41 pm
Jméno a příjmení: Jaromír
Bydliště: Úpohlavy (okr. Litoměřice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od jaromir »

Jako majitel stejného počtu křížků na hrbu Ti děkuji za Tvůj příspěvek - cítím to stejně :diky: :subaru: .
Jaromír
Subaru Forester 2,5XT MY2009
Uživatelský avatar
Bekr
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 544
Registrován: sob lis 26, 2011 9:47 pm

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od Bekr »

Zdar bando,

jsem tu celkem nový (i když moudra ve vašich vodách lovívám již nějaký ten pátek) a právě teď píši svůj první příspěvek. :826:
Vyburcovalo mě k tomu právě toto vlákno, resp. jeho titul. Proč? Asi proto, že až po dlouhém (tím myslím skutečně dlouhém) odmítání této myšlenky jsem se před pár týdny konečně zaregistroval. Pro další krok v podobě případného členství v SFC budu asi potřebovat neméně dlouhý čas. Do některých věcí se prostě nehrnu, když nemusím. Na druhou stranu nevím, co by takové mé případné členství přineslo klubu... kromě jedné formálně zapsané duše...
Jsem rád, že registrace na webu je osvobozená od dalších poviností jako třeba členství v klubu a do budoucna uvidím...

Bekr
Bekr
Subaru Forester 2.0X Comfort 2003
Subaru Forester 2.0X Active 2007
Subaru Forester 2.5XT Low 2008
Subaru Outback 2.5i Executive ES 2020
GSX400SH 88 & XJR1300 00 & S22 60
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4034
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od Doro »

Dovolím si toto vlákno plně ignorovat - vývoj se ubral zajímavým směrem ::-DD: ::-DD: ::-DD:
....sice už sem měl chuť se taky začlenit.... tak sem si to zas na nějakou dobu rozmyslel... jak to tak vidím :4690: :845:
A pak, ...přišel bych o toooolik vlaječek :baseball:

... nějak se zapomnělo, že klub dělají hlavně ti, co sem pšou a co se tu oto starajijá (a třebaže, ti nemusí být vidět) ...
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
jaromir
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1078
Registrován: stř zář 09, 2009 10:41 pm
Jméno a příjmení: Jaromír
Bydliště: Úpohlavy (okr. Litoměřice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od jaromir »

Nějak se zapomnělo, že aby bylo kam psát, tak to něco stojí...
Jaromír
Subaru Forester 2,5XT MY2009
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“