Proč ještě nejste platící člen

Odpovědět
Uživatelský avatar
mamut
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lukáš
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od mamut »

Mareka píše:Kdyz to zjednodusim: karticku UAMK nepotrebuju a vyhody z ni plynouci mne nezajimaji, ale pokud chci podporit klub tak je to pro mne nejsnazsi cesta. Zaroven si vsak rikam ze pokud cast meho prispevku spolkne UAMK o ktery nestojim, tak nejlepsi by pro mne bylo, kdybych mohl penize (tj. presne tu castku ktera dnes klubu zustava) poslat rovnou klubu, podporit ho a nemit zbytecnou kartu UAMK (a zaroven byt plnohodnotnym clenem).
To že přispěješ i UAMK neni jen o kartičce, ale o tom že UAMK naše OS zastřešuje a řeší věci jako určitá pojištění při pořádání akcí a podobně (nejsem schopnej to teď říct přesně, ale to byl ten důvod proč sme pod UAMK šli), to a jiné by muselo jinak jít na vrub našeho klubu.
jediné světlo mého života, je světlo v ledničce

Subaru Impreza GT (1999) Obrázek
Fiat Ducato 3.0 CNG (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
HAD
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1464
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vladimír Šitavanc
Bydliště: Liberec

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od HAD »

shnilej_richard píše:Jako neplatici neclen mam pod prezdivkou tri vlajecky jako zkuseny uzivatel. A kdybych zaplatil, tak bych mel jen 2.
Jo, ale byly by barevný ::-DDD:
HAD

Forester 2.0 XT AT, MY2014,
Obrázek
XV 2.0 iS e-boxer
Obrázek
shnilej_richard
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 299
Registrován: úte zář 08, 2009 10:18 pm

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od shnilej_richard »

HAD píše:Jo, ale byly by barevný ::-DDD:
Tobe se to keca, ty jich mas pet.
Uživatelský avatar
HAD
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1464
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vladimír Šitavanc
Bydliště: Liberec

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od HAD »

Staň se klubovým Lordem strážcem zdraví :sick: a budeš jich mít taky pět! :subaru: :ironie:
HAD

Forester 2.0 XT AT, MY2014,
Obrázek
XV 2.0 iS e-boxer
Obrázek
Uživatelský avatar
PavelG
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Olomoucko

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od PavelG »

Já třeba bych se velmi nerad ocitl ve stejné organizaci s lidmi z BESIPu, různými mediálními odborníky na dopravu a zadavateli mediálních výplachů mozku typu myslíš-dojedeš.
Poslat nějakou stovku na provoz webu by nebyl problém, ovšem s přihláškou do UAMK přece jen váhám, zatím jsem se o tuto organizaci víc nezajímal a nejsem si jistý, koho a jaké aktivity s nimi můžu spojovat.
Trošku mě zaráží, že když vybírají peníze, že třeba aspoň trošku aktivně nevystupují proti buzeračním aktivitám MD. Například akce lékárničky apod.
Prostě jestli potřebujete stovku, stačí říct, ale s členstvím v UAMK budu obezřetný.
Uživatelský avatar
catana
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3258
Registrován: ned kvě 08, 2011 1:39 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Jizni Australie

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od catana »

Co se týká UAMK, tak díky bohu s BESIPem a podobnými organizacemi nemá nic společného, s tím bych měl také psychický problém. Je napojený pouze na autoturist, u něhož stále se divím, že funguje. Naopak jsou napojeni na ostatní "žluté anděly" jako je ABA. Pravdou zůstává, že tu asistenční kartičku člověk podcenuje a bere, že je k ničemu, když asistenci dávají k většině nových aut. Ovšem jejich asistence nepomůže s píchlým kolem/vybitou baterkou, což ta od UAMK ano. Píchneš kolo, zavoláš, oni přijedou a vymění - což je fajn.
ex. Subaru Outback 3.6R Premium, MY2011
ex. Toyota GTS 86, 6MT, MY2014
ex. Subaru Impreza 2.0D XV, 6MT, MY2011
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16117
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od quickly »

Pokud někdo chce přispět ročně nějakou korunou na provoz našeho webu, tak stačí se domluvit s HADem, aby se to zaúčtovalo jako dar.
Já to beru tak, že díky ÚAMK máme pojištění (což třeba na Záskalí byla nutnost :4690: ) a asistenční kartičku beru jako bonus.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48972
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od VDC »

Pro klub jako takový má členství v UAMK dvě hlavní výhody. UAMK má uzavřenu pojistnou smlouvu s Kooperativou, na škody způsobené třetím osobám při sportovních akcích, konaných na uzavřených tratích. Výše plnění je maximálně 2 miliony korun, při spoluúčasti 10 tisíc korun. Druhou výodou, kterou jsme zatím nevyužili jsou zaplacené poplatky u OSA při klubových akcích.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1671
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od CoZmo »

OSU nevytahuj, tuhle organizaci zapalim, už mě v životě obrala o tolik peněz, že bych z toho měl novy auto...a nikdy sem od ni nedostal ani děkujeme...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od ozawasan »

PavelG píše:Tak jinak- nebylo by lepší napřed lidi seznámit podmínkami (právy, povinnostmi, výhodami ...) členství? SFC je samostatné občanské sdružení nebo nějakou odnoží UAMK?
Nemám problém s podporou webu, i finanční - kolik nám chybí?
no kolik nám chybí? předseda slíbil každému z vedení služební STi - takže to zamázne tak pět míčů..... ::-DDD:

ne teď vážně - to není o tom, že by chybělo - catana trefně rozpoutal diskuzi, jejímž jedním produktem je zjistit přístup uživatelů fora.....takový brainstorming :811:

a pro Alse - ty holoto mechanická - i kdybys nebyl členem a nezaplatil ani korunu, tak to jak dovedeš poradit nebo ošetřit naše miláčky - plechové...... - tak se vyplatíš :supeer: a kdo by tvrdil opak - tak je imperialistický štváč z Wallstreetu a s takovým umíme zatočit :gunhim:
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
Dušan
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1374
Registrován: stř zář 02, 2009 8:44 pm
Jméno a příjmení: Dušan Šindel
Bydliště: Ostrava

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od Dušan »

Za komančů jsem často slýchával výhružnou otázku: Proč ještě nejsi členem? ..... fuj, jaký odpor to ve mně budilo!
Členem jsem se nestal tehdá a organizovaným členem žádného spolku se nemíním stát ani teď.
A už vůbec ne po založení tohoto vlákna.
Tam je jakoby cesta .....

Forester 2003 - manuál, zvýšený, oplechovaný
Toyota Land Cruiser 95 - r.2001, Ironman 2", šnorchl
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od Mira »

Já sem členem údolí sviní. A pak ještě členem jednoho OS. To proto, že tím příspívám na handicapovaný. To mi myslím stačí, nemusím bejt všady.

Jo a za komančů mě tam taky cpali (byl jsem asi perspektivní kádr), ale pouze jako kandidáta. Oni totiž nebrali každýho, oni si vybírali. Proto byli nejřív kandidáti na vstup a potom si páni kejvli prstem - toho chceme, toho ne a toho rovnou zavřete.
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od Tomáš1002 »

Chlapci, prosim brzdete! Analogie s komanci je fakt neferova podpasovka. Kdyz vam to tema neni po chuti, proste ho ignorujte a budte i nadale neplaticimi cleny, zaroven ale nebrante polozit otazku, ktera je pro jine zajimava.

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Naposledy upravil(a) Tomáš1002 dne pát pro 16, 2011 2:59 pm, celkem upraveno 1 x.
Subaru Forester 2,5XT 2011
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od ozawasan »

no Dušane - možná bychom tě měli zavřít na doživotí nebo provaz by byl lepší...... na analogii s komanči jsme trochu startovací, díky rodinné historii.
Neber prosím tankovou divizi na komára....... Tohle není vlákno kvůli tomu, někoho přinutit nebo zabanánovat, když jako nebude člen. Ale mezi členy se rozjela diskuze, co můžem udělat lépe, aby bylo členství motivační a přitom to nekastovalo na "hvězdičkáře, vlaječkáře" atd. atd.....
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
Dušan
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1374
Registrován: stř zář 02, 2009 8:44 pm
Jméno a příjmení: Dušan Šindel
Bydliště: Ostrava

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od Dušan »

Ozy, trošičku tě znám a beru to, co říkáš. Rozhodně jsem nechtěl "platící členy" přirovnávat ke komančům, natož rozpoutávat debatu o politické minulosti.
Na druhé straně snad mohu vyjádřit to, co ve mně nadpis evokuje (taky díky rodinné historii).
Dál už budu vlákno ignorovat.
Tam je jakoby cesta .....

Forester 2003 - manuál, zvýšený, oplechovaný
Toyota Land Cruiser 95 - r.2001, Ironman 2", šnorchl
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“