Proč ještě nejste platící člen

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od Tomáš1002 »

Při četbě tohoto vlákna jsem prožíval stavy od jistého rozčilení přes udivení až po naprostý úžas. Stále a stále jsem si musel ověřovat, zda někdo neodstranil smajlíka "achtung ironie", protože u některých příspěvků chyběl tak zjevně, že to prostě musela být nějaká systémová chyba.
Když tady už jiní celou plodnou debatu uzavírají, nemohu jako řádný člen zůstat pozadu. A než vymýšlet něco originálního, myslím, že stačí sem nakopírovat základní Murphyho zákon. Zejména některé body na tuhle debatu sedí jak na míru střižené. Šťastné a veselé :pr: .

Murphyho zákon:

Může-li se něco pokazit, pokazí se to.
Z čehož vyplývá:
1.Nic není tak snadné, jak vypadá.
2.Všechno trvá déle, než předpokládáme.
3.Může-li se pokazit více věcí, bude to ta, která napáchá co nejvíce škody.
4.Nalezneme-li čtyři různé faktory, kvůli nimž se náš postup může nevydařit, a vystříháme-li se jich, rázem se objeví pátý.
5.Necháme-li věcem volný průběh, půjde to s nimi od desíti k pěti.
6.Jakmile se do něčeho pustíme, něco jiného je třeba udělat dřív.
7.Každé řešení přináší nové problémy.
8.Proti blbům není ochrany - jsou příliš vynalézaví.
9.Příroda vždycky fandí skrytým vadám.
10.Matka příroda je pěkná děvka.
Subaru Forester 2,5XT 2011
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od saburafu »

ozawasan píše:já bych to také nemazal - je to více, než poučné. Říká se, že cesta do pekel bývá dlážděna dobrými úmysly.....a já bych jen dodal, že díky lidem v pekle nikdy ohně neuhasnou....

a nakonec i tahle diskuze je dokladem toho, že způsob odpovědi mnohem vypoví o pisateli, než o tom, komu odpovídá......
Jsem rád za každý příspěvek v tomhle vlákně, člověk se zkrátka učí celej,celičkej život.....
Máš recht cecílie :826:
Nic nemazat! Jen ať to tu pěkně visí. Název vlákna možná trochu zavdal k nepochopení myšlenky, ale i tak mi některé zdejší příspěvky přijdou kapánek "mimo". Ale co. Moc si však vážím věcných příspěvků a děkuji jejich autorům. Jinak přeji krásné a pohodové svátky :826: :subaru:
Uživatelský avatar
ok1mpx
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1346
Registrován: ned bře 06, 2016 2:49 pm
Jméno a příjmení: Zbyněk Trojan
Bydliště: okres Česká Lípa

Re: Proč ještě nejste platící člen

Příspěvek od ok1mpx »

No, já se naopak dnes rozhodl členem stát. Nechtělo se mi platit další něco, už jsem členem ČRK, OK QRP klubu, Mensy a ještě asi něčeho dalšího. Ale bylo by mi stydno účastnit se akcí a ani nepřispět....
Pětikilo je velkej peníz, ale ve srovnání s tím finančním veletočem všeho okolo nás, tak to zas tak moc není...
Zbyněk
Forester SG5LK, 2.0 MT*2005,, daily car XV, 2.0D MT*2013, taťkovo daily car
Forester SF5LJ, 2.0 MT*1999, 4 kousky v různém stádiu rozpracovanosti
Outback 4S4BR, 3.6 AT*2010, Outback 4S3BG, 2.5 MT*1996, synkovy, Legacy BG7LJ, 2.2 MT*1996, K.O.na srazu v Bělé
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“