SubaruFanClub.cz
https://subarufanclub.cz/forum/

Pravidla SFC webu - Aktualizace 8. 12. 2016
https://subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=42&t=835
Stránka 1 z 1

Autor:  saburafu [ sob zář 25, 2010 9:24 am ]
Předmět příspěvku:  Pravidla SFC webu - Aktualizace 8. 12. 2016

PRAVIDLA SFC WEBU


1# Každý uživatel je zodpovědný za svůj příspěvek.

2# Zakázány jsou příspěvky urážlivé a odporující dobrým mravům. Takové příspěvky budou přesunuty do Senkruvny.

3# Pište k tématu. V případě potřeby budou příspěvky, které se nevztahují k danému tématu přesunuty do nového vlákna (téma, diskuze) s příslušným názvem.

4# První tři příspěvky nově registrovaného uživatele jsou schvalovány administrátory, moderátory webu. Tyto příspěvky se zobrazí na webu až v momentě jejich schválení. Do doby schválení prvních tří příspěvků nelze také odesílat a přijímat soukromé zprávy. Jedná se o ochranu proti spamu.

5# Nezakládejte duplicitní téma. Než se zeptáte, použijte funkci vyhledávání - zeptá-li se někdo na něco, co zde již 100x bylo, neodpovídejte "hledej", ale neodpovídejte raději vůbec, nebo vložte odkaz, kde se informace nachází.

6# Soukromá inzerce je povolena. Komerční inzerce a reklama je možná pouze po dohodě a na základě povolení Vedení klubu.

7# Šetřete s citacemi, tzn. nequotujte těsně předcházející posty a vyvarujte se mnohonásobných (vnořených) citací. Pokud už chcete citovat, smažte vše co nesouvisí s vaší odpovědí.

8# Pokud potřebujete řešit konflikt s administrátorem, moderátorem nebo jiným uživatelem fóra, obraťte se přímo na příslušnou osobu. Takový konflikt je možné řešit v diskuzi, doporučujeme však řešení pomocí soukromé zprávy.

9# Jste-li si jisti, že jiný uživatel fóra jedná v rozporu se stávajícími pravidly, anebo se cítíte být jiným uživatelem v rozporu se stávajícími pravidly napadeni, můžete se obrátit na moderátora nebo administrátora s žádostí o nápravu.

10# Příspěvek smí být upraven moderátory fóra. V upraveném příspěvku bude uvedeno, kdo příspěvek upravil, z jakého důvodu a jaké změny byly provedeny. Význam původního příspěvku nesmí být moderátorem pozměněn.

11# Sledujte, prosíme a plně akceptujte pravidla fóra. Za opakované porušování pravidel smí být uživatel vyloučen z fóra! Vyloučení bude schváleno administrátorem a moderátory.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/