Prodám Outbacka H6 2000 - PRODÁNO

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Prodám Outbacka H6 2000

Příspěvek od Mira »

Každej si může říct za jeho auto kolik chce. Otázkou je, zda ho chce opravdu prodat. Ale prodaly se i větší hrůzy za nesmyslný peníze. Vydrž rok, dva, on se někdo najde.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
basky01
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon čer 29, 2015 6:19 pm

Re: Prodám Outbacka H6 2000

Příspěvek od basky01 »

Ne dala jsem cenu 70 s tím že se domluvíme k vuli tomu že kdybych napsala 40 napíše mi mladý kluk co se v tom za rohem rozstřelí a to sem nechtěla ;)
Outback H6 3gen 2006 (2020-****)

Legacy 2008, 2.0 (2023 -

Ex. Outback 2000 H6 (2014-2019) "zelenáč"
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Prodám Outbacka H6 2000

Příspěvek od Mira »

Mladý nevycválaný kupujou 4 kroužky, báva nebo aspoň pašíky, někteří zoufalci i superby. Tenhle parník chce jiný kupce.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49189
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Outbacka H6 2000

Příspěvek od VDC »

Basky nic si z toho nedělej. Je to otázka nabídky a poptávky. Cenu jsi nasadila vysoko a podle mě nemáš šanci to za to prodat.
Z těch všech blbejch keců si nic nedělej. To je prostě stinná stánka této formy inzerce....
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Prodám Outbacka H6 2000

Příspěvek od cerv »

:)
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Prodám Outbacka H6 2000

Příspěvek od vrgada »

Nic si z toho nedelej, myslim,ze zde na foru to nemyslime (zpravidla) zle. Mne se tento typ aut libi, ale mam uz tri. A taky jsem se pokusil na volvoforu prodat raritku a nechteli akceptovat ani investice za posledni rok a sesypali se na mne jako srsni. S tim AWD jsem to nadhodil,proto, ze uz jsem od nich koupil 2 auta, jsou zpravidla drazsi nez prumer ale solidni, takze jestli oni to prodavaji levneji, tak cena od soukromnika je asi prilis. Mne osobne by treba nefunkcni klima vadila. Je asi pravdepodobne, ze za 70 to nepujde, ale slevit na 40 po prvnich hatech mi prijde moc. A zachranovat svet smysl nema, at si to klidne koupi nejaky mlady pako, co to rozstreli. Ja bych to videl na batovskych 49, ale brat to nebudu...
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22740
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Prodám Outbacka H6 2000

Příspěvek od spm »

Mne to zase tak uplne mimo neprijde. Svyho bych ani za tyhle penize prodat nechtel (nicmene asi by to stejne nikdo nedal, takze ho ani prodavat nebudu :-DDD). Ale byli tu lidi, co davali cenu atakujici dve kila za SGckovyho forestra (tedy lehce novejsi auto, ale v kategorii krumpac), coz mi prijde jako vyrazne vetsi nesmysl. A co chapu jeste min, ze hromada lidi tyhle (nebo vetsi) penize je ochotna vysolit i za jednickovou octavii... a to jedna takova byla i v mistni inzerci a tusim ze i jedni ze zdejsich rypalu rikali, jak je to dobry kup :-DDD

Je treba se na to divat z te lepsi stranky, mas ten inzerat alespon stale nahore :-DDD

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
mirekst
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 788
Registrován: čtv říj 10, 2013 8:02 pm

Re: Prodám Outbacka H6 2000

Příspěvek od mirekst »

VDC píše:To je pěkný, že jste sjeli prodávající, jak to prodává draho, ale aspoň sem nedávejte odkazy na inzerci jinam. Ještě s kecama, že tam to bude určitě lepší. Jak to jako víte ? Jste obě ty auta viděli ??
Proč bych neměl dávat odkaz na inzerci jinam, když podporuji prodávající v její nabídce (tj. uvádím, že zhruba stejný Outback je prodáván i jinde za zhruba stejnou cenu)? Šlo o reakci na komentáře "je to drahý".
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Prodám Outbacka H6 2000

Příspěvek od romull »

Nějak se to tu rozjelo asi nesprávným směrem. Jestli se na to pojede nějaký pacient s diagnózou Subaru podívat, tak prodávající hned poví co a jak. Jsou to sice držáci, motor v téhle verzi je skoro nesmrtelný a podvozek vlastně taky, AT jestli se měnily náplně to taky hned zabalit nemusí. Největší potíž je ale v korozi, ta si dovede užívat a tak to možná chtělo i nějakou fotku spodku a těch známých problematických míst, třeba i z opravy té zádní části, pokud jsou k dispozici. Bez těch se na to znalý člověk z větší dálky asi ani nepojede podívat, neznalý je ale zase nemusí objevit ......kdoví, co je v tomto případě lepší :-/ .
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49189
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Outbacka H6 2000

Příspěvek od VDC »

mirekst píše:
Proč bych neměl dávat odkaz na inzerci jinam, když podporuji prodávající v její nabídce (tj. uvádím, že zhruba stejný Outback je prodáván i jinde za zhruba stejnou cenu)? Šlo o reakci na komentáře "je to drahý".
Tak promiň. Dal jsem si to dohromady s těmi následujícími komentáři, že lepší by to bylo za ty prachy koupit v AWD.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
basky01
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon čer 29, 2015 6:19 pm

Re: Prodám Outbacka H6 2000 - PRODÁNO

Příspěvek od basky01 »

PRODÁNO - možno zamknout
Outback H6 3gen 2006 (2020-****)

Legacy 2008, 2.0 (2023 -

Ex. Outback 2000 H6 (2014-2019) "zelenáč"
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“