Prodej Legacy 2,5CVT

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Ivooos
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 736
Registrován: úte led 25, 2011 9:17 am
Jméno a příjmení: Ivoš
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Prodej Legacy 2,5CVT

Příspěvek od Ivooos »

Tak jsem obvolal případně obhlédl skoro vše co bylo možné a vypadá to, že lidé mají spusty peněz protože skoro nikde nic není a pokud ano, tak sleva cca 80tis z ceníkových cen je max, co jsou ochotní prodejci při prvním setkání dát.

Pryč je ta doba, když jsem dostal slevu na Lego 200tis a ještě mi dali na cestu sadu zimních pneu. ::-(((

Uvažoval jsem i o šedých dovozcích (raději nebudu jmenovat), ale po zváženích všech pro a proti do toho nepůjdu.

Aktuálně mám dvě zajímavé nabídky nad kterýma uvažuji (raději neřeknu jaké, aby mi je někdo nevyfoukl :-D ) a jsou cenou velice blízko šedým dovozcům, tak to snad ve finále nebude tak tragické.

Vrtá mi hlavou i možnost počkat na MY2018, který bude mít natáčecí biled světla a lepší audio, ale ty budou až někdy v dubnu a na ty asi slevu neuhádám, takže se zřejmě spokojím s MY2017. Rozpočet je bohužel omezen, asi jako všude :-(
Subaru Outback 2.5i CVT MY22 Obrázek
Subaru Outback 2.5i CVT MY17 (prodáno) 85t km Obrázek
Subaru Legacy 2,5i CVT MY12 (prodáno) 90t km (8.5)
Subaru Outback 2.0D MY11 (prodáno) 90t km (7,4)
alman
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: stř bře 09, 2011 8:51 pm
Jméno a příjmení: Ales Novák
Bydliště: u Kladna

Re: Prodej Legacy 2,5CVT

Příspěvek od alman »

Jo, slevy by se hodily. Po diskusi s prodejcem to vypadá, že Subaru má pro CZ limitovaný počet aut na prodej. Zájem je vysoký, tak nemusí dávat slevy, když se za 14 obejví někdo, kdo je ochotný zaplatit vyšší cenu. Prodejce prostě dostane 50 aut na rok a na těch se znaží vydělat co nejvíc. Dříve prý dávalo i Subaru CZ další slevy prodejcům, pak byly možné ty velké slevy.
Subaru Outback 2.5i MY16
spotreby.cz
Ivooos
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 736
Registrován: úte led 25, 2011 9:17 am
Jméno a příjmení: Ivoš
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Prodej Legacy 2,5CVT

Příspěvek od Ivooos »

LEGACY PRODÁNO. ::-(((

Bude mi za ním smutno, protože mě nikdy nikde nenechalo a sloužilo bezvadně. Snad si tento trend udrží i nový Outback.
Subaru Outback 2.5i CVT MY22 Obrázek
Subaru Outback 2.5i CVT MY17 (prodáno) 85t km Obrázek
Subaru Legacy 2,5i CVT MY12 (prodáno) 90t km (8.5)
Subaru Outback 2.0D MY11 (prodáno) 90t km (7,4)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48895
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej Legacy 2,5CVT

Příspěvek od VDC »

Gratuluji k úspěšnému prodeji. Vlákno zamykám a přesouvám do archivu...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“