Prodej Rézy

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Prodej Rézy

Příspěvek od martas »

Budem prodávat časem Moničky rézu.Má najeto cca.95t. a servisována u Tomáše v BAčkách.
Bude to časem jak píši,tak to dávám zatím jen sem.Fotky mám v galerii ,tak se tam můžete mrknout.Já to neumím sem dát :-D O auto je víc jak dobře staráno a je tam mraky věcí extra,nebudu je všechny vypisovat.Upozornuji,že je to N1 = pouze 4mítné.Cenu bych viděl okolo 200t. i s obouma pneu i s alu diskama.Má to servisku a veškeré doklady co se na autě dělalo.Jsem druhý majitel.Nebylo bouráno a ani žádné lpg.Byl bych rád,kdyby šla do dobrých rukou =)
Kontaktovat mě můžete bud tady nebo mail : martin.zatisi@seznam.cz nebo na tel.:776 359 163

Taky prodám extra pneu - zimní 205/50/R 17.Jsou starší,ale vzorek je pěkný a službu ještě udělaj.Na jedné je malá boule,ale nezvětšuje se.Cena za 4 ks cca. 1500 kč.
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“