Romullův Outback 3,0R

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Romullův Outback 3,0R

Příspěvek od romull »

Tak je to nejspíš tady a mě z toho asi praskne žilka >:-& . Chtě nechtě budu asi nucen poslat svého Otu do služby o dům dál, sice ještě bojuju co mi síly stačí, ale doma nechtějí pochopit že dva třílitry jsou v dnešní době nutností stejně jako třeba jídlo nebo dýchání......... Zkouším ještě záchranný kruh v podobě dalších pádných argumentů, ale druhá strana je nejspíš hluchá :-/. Nejhorší je, že v nabídce Subaru nevidím nástupce, snad jen Forester XT, ale já tyhle SUVčka moc nemusím a stejně jezdím pořád po silnici........ Kdyby byl nový Ota s motorem 3,6 a 5AT jak ve státech nebo v Kanadě, tak není o čem přemýšlet......Příští týden jedu ještě do BA na kontrolu, tak to nechám proklepnout abych věděl co a jak a když budu dotlačen k prodeji, tak si ho dovolím nabídnout nejdřív tady v rodině. =)
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Majer
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: pon bře 18, 2013 5:08 pm
Jméno a příjmení: Robert Košař
Bydliště: Ostrava

Re: Romullův Outback 3,0R

Příspěvek od Majer »

No když to bude neodolatelná nabídka :-)
Peugeot 406,Subaru Outback 2,5AT,r.v.00
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Romullův Outback 3,0R

Příspěvek od spm »

ad XT - jakože vyměnit třílitr za dvoulitr, kterej bude žrát o 2l/100km víc, by situaci vyřešilo? :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
dethroned
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2236
Registrován: pon čer 07, 2010 6:09 pm
Bydliště: Brno

Re: Romullův Outback 3,0R

Příspěvek od dethroned »

kdo je druhá strana a jaké jsou její kompetence mluvit do výběru a provozování vozidla?? :-D ;-D
Outback 2.5 BS9 CVT MY18 129kW
ex - Outback 2.5 BI-Fuel BP9 4AT MY09 127kW LPG BRC
Obrázek
ex - Legacy 2.0R Wagon BP5 5MT MY07 121kW
Obrázek
ex - Legacy 2.0i Wagon BP5 5MT MY04 101kW LPG PRINS
Obrázek
Majer
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: pon bře 18, 2013 5:08 pm
Jméno a příjmení: Robert Košař
Bydliště: Ostrava

Re: Romullův Outback 3,0R

Příspěvek od Majer »

Taky se nestačím divit, borec si koupí H6 a pak mu něco toto rozhodnutí znenadáni změní.... Divné fakt divné... :-D
Peugeot 406,Subaru Outback 2,5AT,r.v.00
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Romullův Outback 3,0R

Příspěvek od romull »

Nevím jestli bude neodolatelná, to bude na posouzení každého jednotlivého soudruha =) . Spotřeba by mě až tak nebrala, ono jestli H6 nebo XT je už skoro jedno a když by motor z XT šoupli do nového Otíka, tak není co řešit. Na druhou stranu je fakt, že mám raději šestiválce a taky se začne od nového roku víc jezdit, takže namísto 25 kkm ročně to vypadá na 40 - 45 kkm ročně a to už vidím spíš na dechta ....ten zvuk mě asi zabije :-D ......ale šestiválec to trošku rozloží.....
Druhé strany co do toho mají nárok každá trošku kecat jsou vlastně dvě ......brácha, spolumajitel firmy, kterému se to nelíbilo od začátku a taky žena, ani ta nemá pro dva třílitry v rodině pochopení a Otík jí nikdy k srdci nepřirostl tak jako mě, té ke štěstí stačí malý Pažout, takže by měl i mě :-)
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Romullův Outback 3,0R

Příspěvek od emve »

Moc nechápu, co se bráchovi nelíbí, spotřeba/náklady na palivo asi ne, když s tím jezdíš za to, co normální člověk s benzínovou stokoňovou předokolkou. Sypat se to snad taky nesype, takže nevím...

Faktem je, že na 45 tis. km ročně to asi není ideální, zvlášť teď při daném stáří a proběhu.

Inzerce na klubu je hezké gesto, ale nemarni s tím inzerátem moc času. ;-D
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
MichalSK
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 284
Registrován: čtv pro 22, 2016 9:37 am
Jméno a příjmení: Michal Skalicky
Bydliště: Praha

Re: Romullův Outback 3,0R

Příspěvek od MichalSK »

Skoda, a je te pred pul rokem presvedcoval at mi ho prodas hledal jsem dlouho a pak skocil na Tribecu. Vubec nelituju, ale Otas byl v te sobe jasna volba


Sent from my iPhone using Tapatalk
Subaru Tribeca B9, MY2007 - porad H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - dalsi ex H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - ex, chudak trefeny na krizovatce

SK neni Slovensko :-)
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14703
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Romullův Outback 3,0R

Příspěvek od Tapan »

Tyjo, mně žena říct, že když jí stačí malý Pažout, tak mně by měl taky...bylo by to asi na dlouhou rozmluvu. Naštěstí je Subaru-pozitivní, na Lego si zvykla, líbí se jí tam některé vychytávky a myslím, že v zimě si zamiluje i pohon...takže ani moc nebrblala, když jsem si jel pro XTčko :) Ale je fakt, že s takovou roční kilometrovou náloží už je na zvážení, jestli nepořídit nějakýho konfekčního brikeťáka jako polykače kilometrů a k tomu třeba STIčko na projížďky :) Na druhou stranu teď jsem najel 100 km firemní Fabií (zánovní diesel) a trpěl jsem každý ujetý kilometr. Fakt nevím, jak bych to řešil, mít takový nájezd.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Romullův Outback 3,0R

Příspěvek od romull »

Do Pažouta mě žena naštěstí necpe, ví že jet s ním třeba do Prahy by bylo za trest. Těm dvěma by se tak nějak nelíbilo, že by takový auta byly dvě a z toho Otík jen jako víkendovka na ryby a občas nějaký výlet a musel by se udržovat, platit povinné ručení a pojistku.... Buď bych ho tak nechal ve firmě, nebo bych ho odkoupil do soukroma .....Na polykání kilometrů chci vzít brikeťáka, buďto MB třídy C, nebo BMW 3er a samosebou šestiválec a čtyřkolku..... Fábie a podobný zvěrstva naštěstí nepřipadají v úvahu >:( . Příští týden jdu ty dva projet, tak uvidím. Brácha si tak ale moc nepomůže, na Otíkovi mu vadilo málo místa a krátký sedačky. Je trošku prostorově i váhově výraznější, takže sedadlo na dotaz dozadu a opěradlo skoro na ležení, jinak prý nemůže dýchat <:-< :-D ....no myslím že bude ještě vzpomínat, protože z bavora ani nevyleze :-D .
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
MichalSK
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 284
Registrován: čtv pro 22, 2016 9:37 am
Jméno a příjmení: Michal Skalicky
Bydliště: Praha

Re: Romullův Outback 3,0R

Příspěvek od MichalSK »

Kazdopadne pokud budes prodavat, napis mi pak nejake detaily, foto... treba bych presvedcil zenu, abychom vymenili nase druhe city car ja tohoto Otase vzdy chtel


Sent from my iPhone using Tapatalk
Subaru Tribeca B9, MY2007 - porad H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - dalsi ex H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - ex, chudak trefeny na krizovatce

SK neni Slovensko :-)
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Romullův Outback 3,0R

Příspěvek od romull »

Určitě dám vědět a napíšu všechny podrobnosti co budu vědět a samozřejmě i s fotkama =)
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Romullův Outback 3,0R

Příspěvek od HonzaCZ »

Pozdě, ale fakt hodně pozdě! :-D

Ne, jen jsem si vzpomněl, jak jsem ti kdysi, tak možná kolem roku 2010, 2011, psal pod nějaký tvůj příspěvek o servisu otíka, který mě zaujal pečlivostí a důsledností, že tvoje auto si rozhodně zamlouvám. Tak snad mi ho nebudeš chtít vnutit. I když pomalu se koukám po druhém autu. :-DDD
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Romullův Outback 3,0R

Příspěvek od romull »

Michal SK - to víš, před půl rokem byla úplně jiná situace a v té době jsem sice chtěl měnit, ale za 3,6R. Nakonec jsem od toho cuknul, 3,0R se mi líbí víc, 3,6R má zase podle mě pro každodenní ježdění lepší motor, jen s tou kastlí po pohnojili.......

HonzaCZ - tak nevím jestli ta moje údržba byla dokonalá, ale snažil jsem se aby dostával co možná to nejlepší co potřebuje pro to aby dobře a spolehlivě sloužil. Kolega byl na prášky, to je furt nějaký ložisko, Otík potřebuje bačkůrky, auto má sloužit tobě a ne ty jemu ........bla, bla, bla. Myslím že jsem to nijak nepřeháněl a Ota mě zase nikde nenechal. za těch šest let co to spolu táhneme jsem mu dal péči za 105 000 bez DPH a nejsou v tom pneumatiky za dalších sroko 30 bez daně. Je to moc nebo málo? Já myslím že tak akorát. =)

No a teď k případnému prodeji. Pořád mě to trochu kroutí a snažím se najít všechny argumenty pro to si ho nechat, ale suma sumárum to asi nevyjde. Bylo by to jako u quicklyho, stál by na zahradě ( už z toho by mi asi jeblo a musel bych mu postavit přístřešek ) a projel by se jen sporadicky o víkendu na ryby, na houby, nebo jen tak. S takovou bych s ním za rok najel 3 kkm, jako moje ženská s Pažoutem. Dokud jsem najížděl 1 500 - 2 000 km měsíčně tak to šlo, ale jestli budu jezdit 4 - 4 500 km měsíčně tak to už je na mrtvici.
Včera když jsem jel z Prahy jsem si ho ale náležitě užíval a zdá se mi jako by jel čím dál líp, jako by mi říkal že jsem trouba když ho chci dát pryč. Ta univerzálnost toho auta je neskutečná, je to auto na silnici i mimo ni, obrubníky mě při parkování nezajímají, nárazníky jsou dost vysoko, kastle je krásná a bezrámový dveře zrovna tak. Navíc ten systém pohonu, ten je boží stejně jako zvuk motoru a co na tom že AT má jenom 5 kvaltů a že není zrovna nejrychlejší, mě to tak vyhovuje ......že spotřeba není z nejnižších, není, ale dá se udržet v rozumných číslech. Moc takových aut vážně není. Včera jsem byl kouknout na možného nástupce, BMW 330xd je sice fajn a jede taky jako po kolejích, když ale pominu pocit že jedu prdelí po silnici a že se do toho blbě "padá" a ještě blběji z toho "vypadává". Je to překoňovaný polykač kilometrů, motor s prasečím krouťákem co ti chce lámat vaz sotva se trošku opřeš o plynový pedál. Zrychlení pod 6 vteřin na stovku je fajn, stejně jako to pružné kdy předjedeš tři auta najednou úplně nenuceně a na dálnici jedeš 180 a to auto to snad ani neví, ale nemá takové "koule" jako Oťas. Nebo snad má? Nejvíc mě na tom štve fakt, že takové auto už si nikdy nekoupím, kdežto bavora seženu kdykoliv ....... Podrobnosti o autě a fotky sem dám o víkendu, třeba se ještě něco změní :-( ......
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
MichalSK
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 284
Registrován: čtv pro 22, 2016 9:37 am
Jméno a příjmení: Michal Skalicky
Bydliště: Praha

Re: Romullův Outback 3,0R

Příspěvek od MichalSK »

Je to smutny, ale zivot jde dal a treba se dostane do dobrych rukou dalsiho Subaristy (treba mne ). Jsem zvedavm na podrobnosti a stastnou ruku pri hledani


Sent from my iPhone using Tapatalk
Subaru Tribeca B9, MY2007 - porad H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - dalsi ex H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - ex, chudak trefeny na krizovatce

SK neni Slovensko :-)
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“