P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Příspěvek od Subaru70 »

..dvoulitry v dehtu od vrtule se moc nepovedli..hodně padaj abys nelitoval... >:-f
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
Uživatelský avatar
blake
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 210
Registrován: stř srp 19, 2009 12:00 am
Bydliště: Táborsko

Re: P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Příspěvek od blake »

ako dlhorocny fanusik 2 znaciek sa zastanem 320d od bmw

vlastnil som ho 6 rokov (r.v. 2003, 6MT, 110kw), jazdil na nom denne cca 200 km so spotrebou 5,5l a myslim si, ze aj na dnesne pomery ma to auto uzasne vlastnosti a krutiaci moment 330 NM prevysuje aj dnesne moderne dizle a nemam kriveho slova, to auto iba jazdilo a jazdilo.

mozno si to niekto pletie s pred FL verziou 100kw, tie sa celkom sypali

predal som ho minule leto za cca 60 tis. s najazdenymi 500 000 km a pokial viem, tak jazdi doteraz dalej

ako nastupcu som poriesil ten samy motor, ale uz v e91 120kw a dalej si chrochtam v bmw a benzinoLPGckujem v subaru :)

tolko skromny nazor za dizlove R4 BMW, ktore vrtule prave vedia, len sa musi sahnut po spravnej motorizacii, tiez im nevyslo uplne vsetko
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Příspěvek od Slavek_xxx »

U BMW bych se vyhnul motorum rady N. Mka byly udajne dobry, jedno ma kolega z byvaly prace a chrochta si... Ale to jsme [OFFTOPIC]
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
JakubHQV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: úte říj 12, 2010 9:01 pm
Jméno a příjmení: Jakub
Bydliště: Kousek od Berouna

Re: P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Příspěvek od JakubHQV »

emve: Tak se mi dostaly do spárů lepší fotky tý červený a kovomorka začíná sžírat hned několik částí karoserie, takže to nechci. Německej engineering nic moc, Acco je stejně starý a na takovýhle věci netrpí >:-f . Za 200+ už mi dává větší smysl ta 130i pokud to má hrabat zadníma =) . Pokud čtyřma, tak bych chtěl Legacy B Spec, ale ani jedno z těchto aut neřeší ekonomiku denního dojíždění :-D . Což mě přivádí ke 120d, který na kovomorku zatím netrpěj, ale M paketový verze v pěknym stavu nejsou zrovna budgetový pojíždědla :-/ . O Hondatru nikdo moc nejeví zájem a nějaký větší slevy na slevu se dávat nechystám, tak jí asi ještě chvíli pojezdím a uvidím, nebudu za každou cenu kupovat nějakej vyjetej pelech =)

ostatní: V případě dehťáků u E46 připadá v úvahu jen faceliftová 110kW/150HP, tu starou 100kW nechci (prý naftový čerpadla a další věci páchaly autodestrukci jsem se dočet na internetech a dozvěděl od kolemjdoucích) :-/
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14702
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Příspěvek od Tapan »

Jakube, nech si Hondu do jara, pak půjde současné přibližovadlo na magnet a já buď budu mít budget na nějakého zachovalého Forestra 2005+, nebo by byla tahle Hondice horký kandidát :-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Příspěvek od emve »

Jakub: Tak to mně nepřekvapuje. Asi se nedalo čekat, že za kilo bude ve stavu nového a viděl jsem i facelifty shnilé. Ad 130i, počítal bych 250-300 za rozumný a 300+ za hezký kus.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
JakubHQV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: úte říj 12, 2010 9:01 pm
Jméno a příjmení: Jakub
Bydliště: Kousek od Berouna

Re: P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Příspěvek od JakubHQV »

Nj, budu si muset najít lepší práci, není jiné řešení :-D
Uživatelský avatar
JakubHQV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: úte říj 12, 2010 9:01 pm
Jméno a příjmení: Jakub
Bydliště: Kousek od Berouna

Re: P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Příspěvek od JakubHQV »

Štastný člověk ten co to auto jednou koupí ,,,,| (*_^) |,,,,

Video k tématu na Car Throttle, ale ten jejich je nějakej vyjetej :-D :
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Jyp-_4ZjbtQ[/youtube]
Přílohy
20170720_164707.jpg
20170731_183114.jpg
IMG_1336.jpg
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Příspěvek od Mira »

Zajímavá kombinace brzd. Já jsem uvažoval naopak. Kotouče ATE, desky Textar. Brzdí to?
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
JakubHQV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: úte říj 12, 2010 9:01 pm
Jméno a příjmení: Jakub
Bydliště: Kousek od Berouna

Re: P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Příspěvek od JakubHQV »

ATE kotouče na zadek nebyly skladem tak jsem vzal Textar, je to stejně jen na zadek kde je u tohohle auta malá část brzdnýho účinku takže je to buřt. Původně jsem tam chtěl dát jen laciný ABE, ale nakonec jsem to koupil v akci tak to dopadlo takhle. Podle mě stejnak nepoznáš rozdíl Textar/ATE při normálním užívání =)
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Příspěvek od emve »

Za mě ATE už never more. Mám od nich komplet brzdy na Focusu, bohužel jsem nedal origo u svého Fordího mechanika, ale nechal jsem se ukecat jiným známým mechanikem, že mi je vymění a propagoval ATE. Jsou tam kotouče i destičky a společně to nefunguje. Jak mám víc aut a auta občas stojí, tak konkrétně u Focusu stačí, aby stál 2 dny a trochu zapršelo a už to zejména vzadu přirezne. Výsledkem je, že na kotoučích mám jeden obtisk destičky vedle druhého a při lehkém brždění to jemně vibruje. >:-&

Paradoxně, když jsem eSTéčko prohnal v Mostě, tak se obrousily a byly chvíli v pohodě. Takže tam budu asi muset jet znova. :-)
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Příspěvek od emve »

Dopadlo to nějak s prodejem ? Objevilo se vícero hezkých 330i, nějaký redgarage z Liberce, zná někdo ?

https://www.sportovnivozy.cz/autobazar-26183-redgarage
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
JakubHQV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: úte říj 12, 2010 9:01 pm
Jméno a příjmení: Jakub
Bydliště: Kousek od Berouna

Re: P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Příspěvek od JakubHQV »

Ne e, stáhnul jsem před časem inzeráty páč jsem nechtěl auto nějak řešit, nebyl jsem ve správném rozpoložení :-/ . Každopádně mám teď hodně zajímavou nabídku na facenutou 330i ve vůni na KW podvozku a Legacy 3.0 Spec B, oboje lehce pod 200, tak váhám. Se Spec B se potřebuju projet, nikdy jsem v H6 nejel a nemám představu jak to jede oproti H4 turbo. Nicméně bych asi musel prodat moto a to se mi zatím moc nechce, tak nevím jak to dopadne. Nechám tomu volný průběh :-D
Uživatelský avatar
JakubHQV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: úte říj 12, 2010 9:01 pm
Jméno a příjmení: Jakub
Bydliště: Kousek od Berouna

Re: P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Příspěvek od JakubHQV »

Tak Honda stále doma, měl jsem za ten čas několik mailů, ale pouze spekulanti co na odpověď že pokud mají opravdu zájem, ať mi zavolají, přestali komunikovat úplně a po doplnění do inzerátu "V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO ZÁJMU POUZE VOLAT" se už neozval vůbec nikdo... :-D S jedním člověkem co přijel už jsem byl i dohodnut na přátelský slevě a přepisu, ale dva dny předem přestal záhadně komunikovat, taková česká klasika... :-D

Začínám z toho být trochu znechucenej, ale holt to neni Golf v naftě a to auto se mi zdá že skoro nemá cílovou skupinu (nebo má, ale za poloviční cenu) :-/ .

Kdyby někdo o někom věděl, nemám problém se při rovném jednání dohodnout na ceně ;)
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: P: Honda Accord 1.8 VTEC 6G

Příspěvek od emve »

Je pravda, že na dnešní dobu relativně malý japonský sedan s benzínem a třema kilama na hrbu má asi dost úzkou cílovku. Za mě to není ani první auto do rodiny (větší rodinné auto, spíš kombi/suv), ani druhé (pro ženu do města). Možná tak třetí pro syna/dceru s čerstvým řidičákem na zacvičení. Nebo prostě pro mladého kluka, fanouška značky, který na tomhle začne a pak půjde třeba na Civic Type-R.

Ale pokud se relativně tuctové a levné auto neprodá za 8 měsíců, tak je asi něco špatně. Inzerát a péče vypadá dobře, takže jedině cena. Absolutně se v cenách těchto aut neorientuju, ale co jsem koukal na tipcars, tak je tam všechno mladší, s menším nájezdem a levnější. Ano, jsou to bazarovky, tohle je auto s péčí. Ale asi nejde čekat, že budou lidi připlácet za auto s dvojnásobným nájezdem. Stejně je to u Richieho, který prodává GT už pomalu 2 roky. Ano, asi je v topu, ale pořád má najeto tři kila. To není kritika, každý si cenu může nastavit jak chce, třeba vás s WRX budu následovat v neprodejnosti. :-)

A asi bych se vyhnul té určité "agresivitě" pouze volat, někoho to může odradit, na mě to taky nepůsobí moc dobře. Pokud chci prodat, tak musím akceptovat všechny formy komunikace. Na Focus ST jsem hned volal, ale s předchozím majitelem WRX jsem si taky dlouho psal a volal jsem mu, až když jsem domlouval termín, kdy přijet s penězi.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“