P:Forester 92kw 2000

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7813
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: P:Forester 92kw 2000

Příspěvek od mnov »

Podle mého názoru Petr jedná slevu korektně. To auto je 17 let staré, je to zvednuté, tak to asi jezdilo v terénu? Navíc to zvednutí asi neprojde přes STK. Už z té fotky je ta úprava vidět a dnes se vše fotí, tak nevím, který technik STK tohle propustí.
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: P:Forester 92kw 2000

Příspěvek od cerv »

:-)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: P:Forester 92kw 2000

Příspěvek od sima »

Však jedná,vyjednává =) někde začít musí ne :-)Jestli teda o tom vážně uvažuje,jinak je to zbytečné,tj fakt.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5142
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: P:Forester 92kw 2000

Příspěvek od petr »

jasně že uvažuju ten můj už moc dlouho nevydrží nebo bych musel hodně investovat aby vydržel, ale do lesa nic nad 50 až 60tkč nechci navíc do toho musím dát plyn a minule se mi podařil kup i s lpg za 56tkc stejný ročník podobné km možná horší vizuální stav tak to zkouším a myslím to vážně ale víc nedám, i když chápu že hodnota je asi vyšší
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2972
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: P:Forester 92kw 2000

Příspěvek od yeti »

Petr:kdyz to tak ctu, tak mozna, opravdu MOZNA bych uvazoval o prodeji naseho forestera. Ozvu se pres SZ.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
j3rry
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1024
Registrován: pon dub 16, 2012 9:58 pm
Jméno a příjmení: Tomáš H.
Bydliště: Brno/Karviná/Pržno

Re: P:Forester 92kw 2000

Příspěvek od j3rry »

cerv píše:Otazka jaky stav je u aut za ty ceny pod 50.Tenhle je za vic,protoze je o nej postarano a neni to dotazeny anonym bez historie...
Přesně tak, ale jak jsem psal v tom tématu, sháněl jsem auto pro přítelkyni. Koupil jsem vylítanou starou kraksnu za 37, kosmetika otřes, skoro tři sta na hrbu, chcal z toho benzín a chce to udělat rozvody, náplně, klíňák, brzdy a drobnosti, ale mechanicky je to oukej a vlastně na druhou stranu jsem se do avizovaných 50ti bez plánovaného LPG vešel, což byl cíl a třeba hned o víkendu jsem urval v lese výfuk a tak nějak mě to moc nemrzelo - hned včera dostal novej :D - kdybych to neměl pro né úplně vyježděnou ženskou, asi bych po tom jinak skočil, nebo ten za 89 už i s LPG voňafkovej v Brně, jenže mě je fakt líto nasypat skoro kilo do auta, které nejspíše baba hned někde odře, přinejlepším... Když to nikde moc nevobouchá/neopře, tak třeba za rok budu kupovat hezčí voňafku, ale teď by to byla škoda :-| Jinak forejsek moc baví a líbí - asistent rozjezdu do kopce je pecka, ty přihrádky, ty extra přípojky na elektriku do zapalovače, ten velkej šíbr, to pohodlí, to soukromí, když se človkě vyškrábe s ženskou na palubě někam, kde Vás nikdo nebude rušit :-DDD :-DDD :-DDD
1999 SF Subaru Forester 2.0 5MT
1995 GC8 Subaru Impreza WRX STi - sold
1996 Mazda MX-5 NA 1.6 66kw - R.I.P.
2005 Subaru Legacy 3.0R 6MT Spec.B Sedan - R.I.P. (ale resurrected a teď kdesi stále spokojeně vrčí)
2004 Subaru Legacy 2.5 5MT Sedan - R.I.P.
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5142
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: P:Forester 92kw 2000

Příspěvek od petr »

jo ták každý má jiné duvody proč koupit subaru :-D a já si říkám že ti milenci byvají hned u cesty a nejedou dál do lesa - oni se bojí protože nemají subaru :-DDD
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: P:Forester 92kw 2000

Příspěvek od cerv »

mnov píše:Podle mého názoru Petr jedná slevu korektně. To auto je 17 let staré, je to zvednuté, tak to asi jezdilo v terénu? Navíc to zvednutí asi neprojde přes STK. Už z té fotky je ta úprava vidět a dnes se vše fotí, tak nevím, který technik STK tohle propustí.
Nikdo nejedna slevu korektne,paklize je to po sms,tel.nebo tady!Je to zvedle,ano,jezdilo to mimo silnice,jako 80% foresteru!To se slevou nema nic spolecneho!Taky to ma nastrikany podvozek,aby to netrpelo,kdyz to obcas videlo polni cestu...Stk to ma jeste rok...takze to zvyseni se ukaze az tam...A uvadet duvod slevy stari auta,tak to u Subaru davno neplati,vsichni vime,ze starsi modely jsou obecne lepsi,takze to taky pro slevu moc neni!
Ale jak rikam,zadnou slevu timto zpusobem...diky
Kdo bude mit vazny zajem,dostane kontakt na majitele...
Uživatelský avatar
Ricky001
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 128
Registrován: stř srp 18, 2010 12:53 pm
Jméno a příjmení: Petr Porš
Bydliště: Litomyšl

Re: P:Forester 92kw 2000

Příspěvek od Ricky001 »

Akce a sleva - tak pro socky v Kaufladu. Pokud něco prodávám, stanovím si cenu kolik bych si asi představoval, samozřejmě to chce být realista. Pokud potencionální kupující plácá kolik mu jako slevím, po tel. v SMS, to je jedno, aniž by prodávanou věc vůbec naživo viděl, posílám ho do p....
Přeji brzký a hlavně pohodový prodej.
Subaru Forester 2.0i MT MY00
BMW R1200GS 2008
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: P:Forester 92kw 2000

Příspěvek od emve »

Já bych to taky tak při prodeji viděl. Na druhou stranu, v těchto končinách světa je asi určitě lepší cenu minimálně o 20 nastřelit (u aut řekněme do +- 200) a pak dát kupujícímu slevu pro jeho dobrý pocit, jaký udělal super kauf a že ušetřil díky svému skvělému obchodnímu talentu.

I z tohoto fóra mám pocit, že spousta lidí bez slevy nekoupí už z principu.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5142
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: P:Forester 92kw 2000

Příspěvek od petr »

jen třeba pro srovnání podobné km navíc lpg , zase zato o trošku starší možná trošku horší stav , poloviční cena ... další autko v ceně na ND is gumama ;-D
https://auto.bazos.cz/inzerat/73180574/ ... 20-LPG.php
vše je o dohodě nikomu nic nenutím jen jsem psal kolik jsem já ochoten za to auto dát , když se najde kupec co dá víc tak v pohodě vždyť o nic nejde , od toho je toto forum , pokud jsem se někoho nějak dotkl tak to nebyl umysl ale snad tu nikdo taková cíťa není, jo a pokud někoho třeba seru tak já nejsem na světě od toho aby mě měli všichni rádi nejsem farář :-D
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: P:Forester 92kw 2000

Příspěvek od cerv »

Tak uplne nechapu tu strategii.Mel jsi predstavu o cene,za kterou to auto proste nebude,tak jsi kontroval prispevkem s odkazem na inzerat na jiny auto...kazdy si to prece muze porovnat sam...Co za kolik kde je...proc to tedy sem davas?Je ti lito,ze ho nemas za 50 nebo?Jinak si nedokazu vysvetlit proc ten odkaz zde a ne treba ve vlaknu inzeraty na zajimave nabidky apod.Kdyz auto nechces,chapu,ale zbytek tech kecu okolo fakt ne!
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5142
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: P:Forester 92kw 2000

Příspěvek od petr »

jen pro porovnání jak různé jsou ceny za staré auta a proč já to vidím na 55tkč, ale prodáváš ty takže je uplně ok že to vídíš jinak, jak jsem psal jen jsem napsal svou nabídku nic víc nevím co tě na tom tak štve, pokud chceš můžu všechny příspěvky v tomto vlákně odmazat, stačí říct
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18904
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: P:Forester 92kw 2000

Příspěvek od hamoun »

petr: porovnávat auta, která jsi nevidel, je uplne k nicemu ...
a tohle není diskuze, to je inzerat ... a jiz vyse cerv uvedl, ze si tohle ve svém inzeratu resit nepreje ...
a rozhodne se nevyjadruj k touhle prispevku, jen se nad tim zamysli ...
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Špejlík
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 852
Registrován: sob lis 28, 2015 3:00 pm
Jméno a příjmení: Honza Nesládek
Bydliště: Kolín

Re: P:Forester 92kw 2000

Příspěvek od Špejlík »

Cerve, pevný nervy:-)
Jak já byl šťastnej, že když jsem prodával Forejska, tak přijel kluk, nesmlouval, zaplatil cenu a bylo to. Já na oplátku zaplatil technickou a převod a po prdeli.
Ale taky mi přišel návrh ještě o 30 tisíc nižší, než výkupní cena, kterou mi nabídli v áčkách. A také od místního borce:-))
Odepsáno Macem...
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“