Subaru Legacy I 2.2 Royal r.v. 94 (řada I 89-94) -=PRODÁNO=-

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Subaru Legacy I 2.2 Royal r.v. 94 (řada I 89-94)

Příspěvek od cerv »

Nesmysl,nesouhlasim,podivej se v nemecku,viděl si někde u podobných na mobile,ze by tam nebyla cena?Auto prodává tady,takže ty nesmyslný poznámky který ty myslíš by tu určitě nepadly,být to na bazosi,chápu....
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Legacy I 2.2 Royal r.v. 94 (řada I 89-94)

Příspěvek od vena »

tak jedem dál-
jak jsou na tom rozvody,kdy byli naposledy dělaný?
co AT ?olej někdy někdo měnil?
co je to za značku LPG zjistíš v příloze TP k plynu?
kde to vlastně bylo servisovaný?
eko je zaplacený?
co s tou cenou?
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Legacy I 2.2 Royal r.v. 94 (řada I 89-94)

Příspěvek od VDC »

Souhlasím se Štěpánem, že fér je nasadit cenu výš a jít s ní dolů, než čekat kdo co za to bude ochotnej dát. Myslím, že přes 30 za to nelze dostat.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Subaru Legacy I 2.2 Royal r.v. 94 (řada I 89-94)

Příspěvek od cerv »

Děkuji ti náčelníků,ze ses me zastal! :-)
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Legacy I 2.2 Royal r.v. 94 (řada I 89-94)

Příspěvek od SCOOTER »

Jako určitě nekoupím,ale cena by mne taky zajímala :655: ...nějak nechápu inzeráty typu DOHODOU,nevim co za to apod...každý kdo prodává tak má určitě představu o ceně :850: ,když na prodej nechvátám nahodim více a třeba se prodá a když ne tak postupně slevuji...jak jednoduché.
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
vasek70
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 29, 2016 11:05 am
Jméno a příjmení: Václav Pták

Re: Subaru Legacy I 2.2 Royal r.v. 94 (řada I 89-94)

Příspěvek od vasek70 »

Postupně pročítám diskusi o mé "bezcenné" nabídce a po počátečních obavách, jsem rád, že se najdou i tací, kteří zvolenou formu chápou.

Když jsem v loňském roce prodával "normální" vozítka, na takové to "domácí žvýkání" (rozuměj - dojíždění do práce, na nákupy atp.), nebyl až takový problém cenu stanovit - nebylo nic snazšího, než se mrknout po inzertních serverech, zohlednit stav a byla alespoň představa.

Zde je problém daleko větší - jednak v ČR není s čím moc srovnávat a pak stále stojím před srdcovou otázkou - že se v podstatě zbavuji auta, po kterém jsem hodně dlouho mlsně koukal a po jeho pořízení s ním mnoho prožil - a to jak pozitivního, tak negativního.

Jak zde již někdo psal, a jako by mi při tom četl myšlenky, když zde napíši cenu 40tis. bude mi leckdo spílat do šílenců, ale za 15 ho prodávat nebudu. Nejde o to, že bych na tom chtěl "vytřískat", ale na rovinu - nateklo do něj hodně peněz a mám nějakou finanční odpovědnost vůči rodině, tak se musím snažit co možná největší díl vrátit zpět do rozpočtu. Tak to prostě je.

Na druhou stranu budu rád, když se ho ujme někdo, kdo o něj bude spíše pečovat, než že ho dorazí. Respektive - je to vlastně má podmínka - proto ho nabízím pouze na Subaru klubových stránkách a ne na Bazoši, Aukru či standardních auto inzertních serverech.

A nyní odpovědi na otázky (bohužel TP je díky momentálně vystěhované pracovně dočasně zahrabaný kdesi - ale zkusím přerovnat vystěhované skříně a najít správný šanon), které dorazily po telefonu, SZ, případně zazněly zde:
- systém LPG je tuším Stag-300 (odpoledne zvednu haubnu a mrknu se, případně opravím - jak prosté, milý Watsone... :)
- plyn montáž někdy na přelomu 2007-8
- STK je nová - dělaná v lednu 2016
- olej atp. měněn pravidelně dle doporučení. Další servis dle potřeby.
- rozvody po výměně motoru v r. 2008
- ano, auto je schopné převozu po ose - normálně s ním jezdím např. Praha a zpět, tzn. cca 250-300km bez problému
- ne, není to muzejní exponát - je to normálně, i když minimálně, využívané a pravidelně servisované auto
- elektrika je v pořádku, až na uvedený problém s anténou, lze-li to zahrnout do této oblasti
- ano, nabízený Legacy sedan je komplet, až na benzínovou pumpu a relátko, které byly přehozeny do Royala
- ne, EKO zlodějna uhrazena asi není - v době, kdy jsem ho pořizoval se na nic takového snad ještě nehrálo - ale až ho vyhrabu, mrknu do TP.

A na závěr - cena k jednání 30tis.
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Subaru Legacy I 2.2 Royal r.v. 94 (řada I 89-94) -=PRODÁ

Příspěvek od spiderbb »

No hadajte kto ho kupil do zbierky... :657:

Vynikajuce jednanie s predavajucim hadam som sa este s takym nestretol... Maximalne diskretny a ten "darcek" vyborny :) maximalne potesil co bol ku autu... auto ma u nas nabehanych od vcera uz cez 600KM a ide pekne... nadherne... toto auto bude mat dlhyyyyyy zivot...

Pre mna to je srdcovka a majitel sa on fantasticky staral a naozaj cena bola ku jednaniu... Kiez by ste miesto toho ohovarania radsej povzbudili :826: :826:

Takze ex-majitelovi dakujem a auticko bude mat starane na vybornu :pr: :pr:
Subaru Legacy turbo 1992
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“