Prodám: Forester 2.0X MY 2006 116kw

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Prodám: Forester 2.0X MY 2006 116kw

Příspěvek od draconis »

Ha, ty pojedeš šumavskej sraz jako velitelskej vůz Hitlerem? To si nenechám ujít... :826:

Na kosmetiku ser, jak už tu psali kluci, beztak ti to nějaký bezduchý hovado vorve... :-)

O lemplovství mi nemluv, už rok jezdím (no z toho vlastně půl roku opravdu jezdím) s povysunutou klimatizací. Loni jsem jí vyndal, vymontoval žárovičky, že je tam hned vyměním - takže jsem to ani nešrouboval zpátky. Pak jsem zjistil, že tam jsou debilní a 3 ks stojí 1200 Kč, tak jsem se rozhodl to zbastlit. Koupil jsem si tedy jiné žárovky pro elektroniku, že je z toho plast. bajonetu vykostím a naimplantuju. Byly k dostání buď slabší nebo silnější než origo. Koupil jsem tedy nejdřív slabší a než mi dorazily ty silnější (u těch jsem se bál, aby se to moc nehřálo), stihnul jsem jednu tu patici ztratit, takže už nebylo kam implantovat žárovku. Pak jsem byl půl roku bez auta. Nedlouho poté, co jsem přivezl Foryna z Dobřan, jsem s velkou slávou ztracenou patici našel. Dokonce jsem si na to sehnal i zelené šprcky, které byly na původních žárovkách napečené tak, že dvě prostě bez potrhání nešly sundat. A myslíš, že jsem na tom už začal dělat, když konečně můžu? Neeee... :-)

Taky začalo zlobit ovl. okénka u spolujezdce, chtěl jsem prozkoumat, jak je to s podsvícením tlačítek mlhovek a tempomatu, páč to nesvítí a nevím jestli má. A taky odněkud vypátrat +12V při otevření dveří. A taky než jsem stihnul pořádně opravit provizorně zalepené zrcátko, které mi někdo prdnul na parkovišti (plast), tak jsem jeden kus z té puzzle ztratil, bo mezitím upadnul. Takže to vyřeším ála Marcel ve stylu ratstyle tjůningu, vole. A minulý týden zase začaly foukat dveře u spolujezdce, takže opět potunit.

Myslím tedy, že nejsi zdaleka takovej lempl, jako třeba já, tak můžeš být v klidu... :-)
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Prodám: Forester 2.0X MY 2006 116kw

Příspěvek od Mareka »

draconis píše:O lemplovství mi nemluv, už rok jezdím (no z toho vlastně půl roku opravdu jezdím) s povysunutou klimatizací. Loni jsem jí vyndal, vymontoval žárovičky, že je tam hned vyměním - takže jsem to ani nešrouboval zpátky. Pak jsem zjistil, že tam jsou debilní a 3 ks stojí 1200 Kč, tak jsem se rozhodl to zbastlit. Koupil jsem si tedy jiné žárovky pro elektroniku, že je z toho plast. bajonetu vykostím a naimplantuju. Byly k dostání buď slabší nebo silnější než origo. Koupil jsem tedy nejdřív slabší a než mi dorazily ty silnější (u těch jsem se bál, aby se to …
Jojo já obětoval těch 1200 za originální žárovky podsvícení a už (napodruhé) svítím (poprvé objednal autorizovaný servis blbé provedení).
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Prodám: Forester 2.0X MY 2006 116kw

Příspěvek od draconis »

Hm. Jako mě by nesralo ani těch 1200 Kč jako spíš princip. Je to fakt nesmysl, protože to jsem schopnej i s namontováním udělat cca za půl hodiny max.? Jen se hecnout. Ale teď už mám vše, co potřebuju, tak o víkendu bych se na to mohl vrhnout...
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Prodám: Forester 2.0X MY 2006 116kw

Příspěvek od Mareka »

No akorát se hecnout....
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám: Forester 2.0X MY 2006 116kw

Příspěvek od yohn »

Hele Petře a co vlastně ten muj tuning? Pokročilo to někam?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Prodám: Forester 2.0X MY 2006 116kw

Příspěvek od draconis »

Co máš na mysli, ty dveře? Hele, napiš mi to do SZ nebo do šumavského vlákna, ať to tady neplevelíme.
Uživatelský avatar
libor3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: sob úno 14, 2015 5:32 pm
Jméno a příjmení: Libor Husák
Bydliště: Děčín-Ústí

Re: Prodám: Forester 2.0X MY 2006 116kw

Příspěvek od libor3 »

prodáno
Forester SF, 92Kw, AT, MY2001
Forester SG, 116Kw, MT, MY2006
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám: Forester 2.0X MY 2006 116kw

Příspěvek od yohn »

Tys prodal oba?
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Uživatelský avatar
libor3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: sob úno 14, 2015 5:32 pm
Jméno a příjmení: Libor Husák
Bydliště: Děčín-Ústí

Re: Prodám: Forester 2.0X MY 2006 116kw

Příspěvek od libor3 »

jj a ted jsem smutnej, vubec nevim co koupit
Forester SF, 92Kw, AT, MY2001
Forester SG, 116Kw, MT, MY2006
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“