P: Forester 2.0X Comfort WP (ročník 2006)

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Smrk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: úte úno 22, 2011 9:41 pm
Jméno a příjmení: Petr Smrčka

P: Forester 2.0X Comfort WP (ročník 2006)

Příspěvek od Smrk »

Ahoj,
rozrůstá se mi rodina a Forester (2006) už šest lidí nepojme, tak ho s těžkým srdcem nabízím k prodeji, inzerát k vidění zde http://www.sauto.cz/osobni/detail/subar ... r/16468191.

Obrázek

Nadstandardní výbava WinterPacket-vyhřívané čelní sklo+zpětná zrcátka+sedadlo řidiče i spolujezdce, HF Parrot, přední nerez.rám, Medvěd blok, modré posvícení prahů a dveří, litá kola s letními pneu+plechové disky navíc, příčníky, odnímatelné tažné zařízení, spoiler, křídlo, gumová vana kufru, chromovaná hrana nákladové hrany, hliníková řadící páka, redukce 1:1.6, HillHolder

Na Foresteru jsem za celou dobu řešil jenom ložisko na zadním pravém kole a naposledy tu pumpu sekundárního vzduchu. Jinak veliká spokojenost. (A rozvody při 105 tis.). Na Vysočinu ideální auto.

Subaru bohužel nedělá nějaké rozumné 6/7-mi místné auto, což mě dost mrzí, ale aspoň jsem zůstal u japonců, přesedlal jsem na Toyotu Previi (2005) - zatím spokojenost.

Pokud byste chtěli ještě něco nafotit nebo měli nějaké dotazy, jsem tu ;) Zatím se ozvali jen autobazarníci, kterým bych to dal až jako úplně poslední možnost, až by nebylo co do huby ;-)
Subaru Forester 2.0X MY06
Uživatelský avatar
cross
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 134
Registrován: čtv úno 25, 2010 9:32 pm
Bydliště: CH|VD
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Forester 2.0X Comfort WP (ročník 2006)

Příspěvek od cross »

Někdo to napsat musí... ;-]

Napiš sem pak, jestli/až ho prodáš, za kolik se povedlo. Já jsem prodával v roce 2011 SG ročník 2007 Comfort se 140 tisíci, k tomu druhá sada origo disků se zimáky na jednu zimu + Subaru příčníky a hlavně funglové origo zadní tlumiče (co mě vyšly asi na 40k), nakonec se povedlo za 250, ale bylo to před 4 lety...

Jinak rozčarování z chybějícího 6-7 místného vozu v nabídce Subaru chápu, taky bych do něj hned šel, ale Exiga se jim asi moc neujala a nejspíš je ten segment nezajímá.
Mitsu Outlander 2.0 Diamond, jako host :-]
ex Subaru Forester 2.0D XS Limited MY10
ex Subaru Forester 2.0 Comfort MY07
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: P: Forester 2.0X Comfort WP (ročník 2006)

Příspěvek od ozawasan »

každý , kdo se o své auto stará, chce za své auto maximum. Bohužel cena na trhu je obvykle nižší. Dobrá je zkouška áčky - k tomu, co Ti řeknou za auto, připočítej tak 30-40 tisíc, což je reálná cena na trhu. Ale na prodej si budeš muset trošku počkat. Hodně štěstí při prodeji.
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
davidherda
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5783
Registrován: ned led 04, 2015 2:11 pm
Jméno a příjmení: David Herda
Bydliště: podhradí Křivoklátu

Re: P: Forester 2.0X Comfort WP (ročník 2006)

Příspěvek od davidherda »

Proč to není automat :839:

Outback 2.5X MY16 -Modrák
BRZ 2.0 MY13-BRZo
Outback 2.0D MY12 - služebáq
Outback 2,0D MY16-Goldback -ex
XV 2,0i MY18-iXVestr -ex
Forester 2,0XTi MY02-Silvestr -ex
Forester 2,0X MY03-Modrestr -ex
Forester 2,0X MY04-Pinkrestr-ex
Forester 2,5XT MY09-Černestr-ex
Uživatelský avatar
Smrk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: úte úno 22, 2011 9:41 pm
Jméno a příjmení: Petr Smrčka

Re: P: Forester 2.0X Comfort WP (ročník 2006)

Příspěvek od Smrk »

spíš proč to není sedmimístný ;) to bych to nemusel dávat pryč

jinak cena je nastavená tak, aby byl nějaký prostor k vyjednávání (a maximum bude chtít i ten, co se nestará, lidi jsou obceně hrozně nenažraný :-D )

co se týče testu přes Áčka - kolega si takhle chtěl nechat nacenit ojetinu, vyplnit formulář, oni si ho pozvali na určitou hodinu, kolega tam byl přesně na minutu a technik že prý může až za hodinu. Tak jim poděkoval, sebral se a odjel. No a co se strhlo potom, tomu už se nedá říkat slušné jednání - vyloženě telefonické bombardování a nátlak ;) Předtím jsem o tom taky uvažoval, ale nakonec jsem se rozhodnul, že zkusím nastřelit cenu zhruba podle toho, co jsem viděl v ostatních inzerátech a poptávka s nabídkou se časem potkají ;)

a vhledem k tomu, že nejsem tlačený časem (snad jen místem na příjezdové cestě), tak nemusím dělat zoufalé činy

ještě k těm bazošům - známý měl celkem dobrou zkušenost s prodejem svého auta přes AutoESA - jednání solidní, žádný nátlaky, prostě férový přístup - i když věřím tomu, že spoustu nasraných lidí může být nasraných z toho, že měli přehnanou představu o ceně auta a v bazaru jim pak řeknou "reálnou" cenu sníženou o jejich provizi - a on, protože léta prodával auta, tak měl zřejmě celkem reálnou představu

ideální by bylo, kdyby to koupil někdo, kdo nebude koukat jak vyvoraná vrána, když na něj někdo z protijedoucícho subárka zamává, ale usměje se a pozdrav aspoň opětuje - to mě nikdy nepřestalo bavit, když se žena ptala "Kdo to byl?" a já jí odpovídal "Outback/Forester/réza" apod. to mi bude chybět.
Subaru Forester 2.0X MY06
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: P: Forester 2.0X Comfort WP (ročník 2006)

Příspěvek od draconis »

Ta cena mi přijde docela odvážná, ale nebudu to tady plevelit... :-)
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: P: Forester 2.0X Comfort WP (ročník 2006)

Příspěvek od Mira »

Což o to, auto pěkný, ale ta cena je fakt mimo. Nechat si prostor na vyjednávání je dobrý, ale auto stárne ať stojí či jezdí. O co déle bude stát, o to hůře se bude prodávat. Ale chleba to nežere, tak si budeš muset holt do zimy počkat, pak se zvedne poptávka, pokud ještě nějaká zima bude. Poslední 2-3 roky to na 4x4 moc nebylo.
Uživatelský avatar
jaromir
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1078
Registrován: stř zář 09, 2009 10:41 pm
Jméno a příjmení: Jaromír
Bydliště: Úpohlavy (okr. Litoměřice)
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Forester 2.0X Comfort WP (ročník 2006)

Příspěvek od jaromir »

davidherda píše:Proč to není automat
Tady máš jeden automat http://www.subaru-liberec.cz/prodej_det.php?id=266
Jaromír
Subaru Forester 2,5XT MY2009
pleswi
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 757
Registrován: pát dub 11, 2014 7:50 am
Jméno a příjmení: Vít Pleskot
Bydliště: Turnovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Forester 2.0X Comfort WP (ročník 2006)

Příspěvek od pleswi »

Hmm tomu říkám nabídka.... Chybí mi sice víc jak půlka a druhé auto ted neuzivim, ale spát z toho budu špatně
Subaru Legacy 2.0i 101kw MY05 AT, šedá pastel, koupeno na 129tis km
Uživatelský avatar
davidherda
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5783
Registrován: ned led 04, 2015 2:11 pm
Jméno a příjmení: David Herda
Bydliště: podhradí Křivoklátu

Re: P: Forester 2.0X Comfort WP (ročník 2006)

Příspěvek od davidherda »

jaromir píše: Tady máš jeden automat http://www.subaru-liberec.cz/prodej_det.php?id=266
Jaromír
To jo ale druhé XTéčko kvůli nákladům nechci

Outback 2.5X MY16 -Modrák
BRZ 2.0 MY13-BRZo
Outback 2.0D MY12 - služebáq
Outback 2,0D MY16-Goldback -ex
XV 2,0i MY18-iXVestr -ex
Forester 2,0XTi MY02-Silvestr -ex
Forester 2,0X MY03-Modrestr -ex
Forester 2,0X MY04-Pinkrestr-ex
Forester 2,5XT MY09-Černestr-ex
Uživatelský avatar
Smrk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: úte úno 22, 2011 9:41 pm
Jméno a příjmení: Petr Smrčka

Re: P: Forester 2.0X Comfort WP (ročník 2006)

Příspěvek od Smrk »

cross píše:Někdo to napsat musí... ;-]

Napiš sem pak, jestli/až ho prodáš, za kolik se povedlo. Já jsem prodával v roce 2011 SG ročník 2007 Comfort se 140 tisíci, k tomu druhá sada origo disků se zimáky na jednu zimu + Subaru příčníky a hlavně funglové origo zadní tlumiče (co mě …
tak nakonec prodáno za 180 - o deset vic, nez jsem si na zacatku stanovil hranici spokojenosti ;) postupne jsem sel s cenou dolu a posledni zajemce zareagoval na cenu 189 tis. a pak jsem mu jeste 9 slevil, protoze se mu nezdala spojka, ze jde moc ztuha - imho bude stacit postelovat, ale jinak mu jeste notnou dobu vydrzi - takze myslim nakonec oboustranna spokojenost

no bude se mi styskat a doufam, ze zase jednou nejaky Subaru poridim, ted to vypada na dlouha leta, ze se prestehuju na http://www.toyotaklub.cz/forum/ - mejte se vsichni krasne, diky za rady a komentare a nekdy zase tady

P.S. to mavani mi bude chybet, Toyoty na sebe nemavaji, dokonce ani ty Previe, kterych jezdi par
Subaru Forester 2.0X MY06
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Forester 2.0X Comfort WP (ročník 2006)

Příspěvek od VDC »

Ale jo, Previe jo, ty na sebe mávnou. :-)

Odesláno z mého ASUS Transformer Pad TF300TG pomocí Tapatalk
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“