...

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
shuwex1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte kvě 27, 2014 1:47 pm
Jméno a příjmení: David
Bydliště: Kutná Hora

Re: Legacy 2,5i Automat -165,000 - SPĚCHÁ!:(

Příspěvek od shuwex1 »

Zdravim,je to us verze ,nezminil jsem to ptz inzerat je vystaven narychlo dnes vecer vse aktualizuji!Najezd je uveden v km ale tacho je milích ,aj teplota i radio v us jednotkach, a ted je najeto 55.000mil.Bourané bylo na pravou zadni cast,nechal jsem vše prezkoušet ,udelal geometrii a žadné vady auto nevykazovalo ani nevykazuje.Auto miluju,ale proste ho prodat musim uz bohuzel nemam jine vychdisko.Klidne auto koupim zpet az vse urovnam :D.... Interier nafotim dnes,max behem zitrka a doplnim. Dalsi dotazy rad zodpovim.
Naposledy upravil(a) shuwex1 dne stř led 07, 2015 3:43 pm, celkem upraveno 1 x.
Subaru Legacy 2.5i 127kW MY2008 <3
Uživatelský avatar
shuwex1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte kvě 27, 2014 1:47 pm
Jméno a příjmení: David
Bydliště: Kutná Hora

Re: Legacy 2,5i Automat -165,000 - SPĚCHÁ!:(

Příspěvek od shuwex1 »

Btw auto sem koupil v kvetnu z Auto Esa, predchozi majitel ho inzeroval na sportovnich vozech,ale nez sem se snim spojil prodal ho do Esa.Od bazaru jsem ho koupil ja,a pote jsem jel za puvodnim majitelem a z oci do oci jsme si o aute promluvili,byl velice ochotny i kdyz mu to mohlo byt jedno.Rekl mi o vadnych tlumicich ,a kdy co menil :) a nakonec jsem od nej koupil i letni sadu kol:) Ja s autem nemel zadny problem,proste super vozitko nej co jsem mel ,ani to volvo na to nema:)

Jinak je to rv 2007 ale MY 2008 to je po faceliftu.
Subaru Legacy 2.5i 127kW MY2008 <3
Uživatelský avatar
shuwex1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte kvě 27, 2014 1:47 pm
Jméno a příjmení: David
Bydliště: Kutná Hora

Re: Legacy 2,5i Automat -165,000 - pridano foto!

Příspěvek od shuwex1 »

UP EDIT
Subaru Legacy 2.5i 127kW MY2008 <3
Uživatelský avatar
shuwex1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte kvě 27, 2014 1:47 pm
Jméno a příjmení: David
Bydliště: Kutná Hora

Re: Legacy 2,5i - Nabídka pouze pro členy SFC

Příspěvek od shuwex1 »

UP
Subaru Legacy 2.5i 127kW MY2008 <3
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“