Outback Prodáno-smazat prosím.

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
alf3003
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 685
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:15 pm
Jméno a příjmení: Bruno Bobčák
Bydliště: Troppau
Kontaktovat uživatele:

Outback Prodáno-smazat prosím.

Příspěvek od alf3003 »

smazat prodáno děkuji
Naposledy upravil(a) alf3003 dne pát říj 10, 2014 10:57 pm, celkem upraveno 3 x.
Forester 2.5XT AT 2008
ex Forester 2,0X 2007
ex Impreza 2,0R sport kombi 2007
ex Outback 3,0R 2007
ex Forester 2,0 GL 1999
ex Forester 2,0 GL 1998
ex Outback 2,5 2007
ex Forester 2,0X 2005
ex Outback 3,0 H6 2000
ex Outback 2,5 2003
Uživatelský avatar
alf3003
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 685
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:15 pm
Jméno a příjmení: Bruno Bobčák
Bydliště: Troppau
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 3,0R Comfort Navi r.v.2007, nové v ČR,od 1.majit

Příspěvek od alf3003 »

prodáno
Naposledy upravil(a) alf3003 dne pát říj 10, 2014 11:01 pm, celkem upraveno 2 x.
Forester 2.5XT AT 2008
ex Forester 2,0X 2007
ex Impreza 2,0R sport kombi 2007
ex Outback 3,0R 2007
ex Forester 2,0 GL 1999
ex Forester 2,0 GL 1998
ex Outback 2,5 2007
ex Forester 2,0X 2005
ex Outback 3,0 H6 2000
ex Outback 2,5 2003
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Outback 3,0R Comfort Navi r.v.2007, nové v ČR,od 1.majit

Příspěvek od cerv »

A jak to dopadlo s těmi vibracemi, už je to ok?
Každopádně ten citroen servis, ten tu péči degraduje ::-DD:
Naposledy upravil(a) cerv dne čtv zář 18, 2014 6:47 am, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
alf3003
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 685
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:15 pm
Jméno a příjmení: Bruno Bobčák
Bydliště: Troppau
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 3,0R Comfort Navi r.v.2007, nové v ČR,od 1.majit

Příspěvek od alf3003 »

cerv píše:A jak to dopadlo s těmi vybracemi, už je to ok?
Každopádně ten citroen servis, ten tu péči degraduje ::-DD:
No s VYBRACEMI nevím, ale s vibracemi je klid po výměně silentbloku. Jestli máš o třílitr zájem, zjistím podrobnosti. :-)
Pokud mění motor. olej a filtry hlavní technik Subaru, který po X letech odešel k Citroenu, tak to může vadit jen deGenovi, který už je degradovaný sám o sobě. :-) Takový stejně o Subaru zájem nemá.
Forester 2.5XT AT 2008
ex Forester 2,0X 2007
ex Impreza 2,0R sport kombi 2007
ex Outback 3,0R 2007
ex Forester 2,0 GL 1999
ex Forester 2,0 GL 1998
ex Outback 2,5 2007
ex Forester 2,0X 2005
ex Outback 3,0 H6 2000
ex Outback 2,5 2003
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Outback 3,0R Comfort Navi r.v.2007, nové v ČR,od 1.majit

Příspěvek od Mareka »

Böhma znam - potvrzuju ze drive delal u Subaru a zkusenosti ma dost a je v pohode (dela auta i u sebe doma).
Sam jsem u nej v minulosti servisoval a vse OK.

PS: pokud bude nekdo prisahat jen a pouze na autorizovany servis, muze mit samozrejme vyhrady.
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
merlin
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 690
Registrován: sob lis 19, 2011 10:25 pm
Jméno a příjmení: Alexander Kršek (Jarmila Kršková)
Bydliště: Praha - Prosek

Re: Outback 3,0R Comfort Navi r.v.2007, nové v ČR,od 1.majit

Příspěvek od merlin »

Tak trochu nerozumiem, komu je tu takto formulovaný inzerát vlastne určený :655: . Vymenovávať, čo je súčasťou výbavy ComfortNavi u Outbacku MY07 tu imho asi netreba, navyše keď veľká časť platí snáď pre úplne všetky Legacy IV/Outback III. Mimo iné je to tu vo wiki alebo sa to dá pozrieť priamo pri zdroji. Ako potenciálneho záujemcu ma zaujíma to, čo v marketingových materiáloch nie je - kvitujem nafotenú servisku, ale takú mi i s faktúrami na počkanie napíše i náhodne vybraný pražský autobazár a originalitu odprisiahne i na svoju babičku. A kvitujem i priznanú nemalú porciu km (ale radšej opatrne, stáčať sa dá i z >400 tis. km na 200+ :845: ).

Nejakú malú informačnú hodnotu už má "DefendLock", "Parrot" a alternatívne rozmery kolies vo VTP. A "p. Bohm" už je tiež "lepší kaliber". Ale to, čo by ma najviac zaujímalo sú veci typu: Ako finálne dopadli trable so zvukmi (vibráciami) z motora - nedarí sa mi teraz narýchlo nájsť vlákno, kde si to rozoberal. Čo všetko už bolo vymenené (a čo teda bude ešte v najbližšej dobe očakávať nového majiteľa) - prekvapilo by ma, keby šlo iba o brzdy. Čo výfuk, tlmiče, ramená, zámky vo dverách.. ? Ako si na tom stojí prevodovka po bezmála štvrťmega km? Bolo garážované, alebo už má kupec radšej očakávať hrdzu ("rez" - pre tých, čo slovenčinu už v škole nezažili ::-DD: ) - je verejným tajomstvom, že u týchto ročníkov sa už i u Subaru šetrilo...

Nesnažím sa tu nič zlého podsúvať, ale vieš predsa, kde inzeruješ, tak tu by to chcelo trochu viac relevantných informácií :850: .

P.S.: Farba sa manželke páči ::-DDD:
Subaru Legacy 3.0R AT Kombi Comfort-Navi 2007 Obrázek
Subaru Legacy 2.0R AT Kombi Comfort-Navi 2006 Obrázek - predané
Uživatelský avatar
alf3003
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 685
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:15 pm
Jméno a příjmení: Bruno Bobčák
Bydliště: Troppau
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 3,0R Comfort Navi r.v.2007, nové v ČR,od 1.majit

Příspěvek od alf3003 »

Merlin-samozřejmě ti může asi nějaké papíry napsat autobazar, ale stěží ti doloží kompletní servis v konkrétním autorizovaném servise Subaru. Nebudu se rozepisovat o servisu. Na netu najdeš kontakt na Subaru DanCars Opava a můžeš se zeptat na cokoli k autu např. hlavního mechanika p. Iglára. Kompletní servisní historii ti vyjede p. Hromadová z počítače, případně potvrdí, že kopie faktur, které předkládám nesepsal nějaký bazarista, ale vytiskla je na svém počítači. Faktury jsou rovněž dohledatelné v účetnictví tohoto autorizovaného servisu a salónu Subaru. Chápu, že v tomto Czechkocourkově musí být člověk obezřetný.
Zvuky, které jsem konzultoval zde na fóru, rovněž s technikem p. Iglárem i zde doporučeným p. Embertem, jakož i tech. oddělením Subaru ČR směřovaly k názoru, že je buď špatný jeden řetěz, nebo napínák. Protože se nedalo přesně určit konkrétní díl a postupovat metodou -vyměníme, vyzkoušíme a budeme opakovat,až odhalíme, jsme nikdo nechtěli. Rozhodl jsem se nechat vyměnit oba řetězy, oba napínáky i vodící lišty obou řetězů, vše v originál dílech. Servis provedli v Subaru DanCars po demontáži motoru. Požádal jsem na doporučení pana Emberta i o vyčistění chladiče, když už byl motor venku. Výměnou dílů pazvuk zmizel. Do dnešního dne jsem najel necelé 3 tis. km. Po ujetí celkem 5tis.km musí, jako u nového vozu, dojít k výměně motor. oleje, což vyjde shodou okolností na servis v 240 tis. km. Oba vyměněné řetězy, napínáky i lišty mám uloženy ve firemním skladu, nenechal jsem je zlikvidovat. K celé výměně je samozřejmě faktura.
V současné době není na Outbacku nutná žádna výměna jakéhokoli dílu.
Ne každý měl Subaru a zná výbavu, natož konkrétní u třílitru ComfortNavi a protože inzeruji i mimo subaru fóra, použil jsem tento podrobný inzerát i na odborných fórech. Nechtělo se mi pro subaristy vytvářet light verzi.
Pokud budeš mít další dotazy,odklonil bych korespondenci na mailovou komunikaci, jinak se stane vlákno nepřehledným.
Naposledy upravil(a) alf3003 dne stř zář 17, 2014 10:14 pm, celkem upraveno 2 x.
Forester 2.5XT AT 2008
ex Forester 2,0X 2007
ex Impreza 2,0R sport kombi 2007
ex Outback 3,0R 2007
ex Forester 2,0 GL 1999
ex Forester 2,0 GL 1998
ex Outback 2,5 2007
ex Forester 2,0X 2005
ex Outback 3,0 H6 2000
ex Outback 2,5 2003
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16139
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 3,0R Comfort Navi r.v.2007, nové v ČR,od 1.majit

Příspěvek od quickly »

merlin píše:Tak trochu nerozumiem, komu je tu takto formulovaný inzerát vlastne určený :655: .
merlin: ke dnešnímu dni máme na SFC zaregistrovaných 2000 uživatelů, takže je potřeba inzeráty psát i pro "nepoučené", kteří převládají. To, že u nás píše cca 50 lidí neznamená, že ostatní nečtou. Už několikrát tady bylo napsáno, že registrovaný u nás četl 2 roky a až si koupil Subaru, tak teprve začal psát. Dále pokud člověk dává inzerát na více webů, tak určitě použije jeden inzerát a dělá kopie.

EDIT 21:16 : třeba uživatel Malvolio, registrovaný od 8.6.2010, naposled 12.9.2014 a nemá ani jeden příspěvek,
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
merlin
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 690
Registrován: sob lis 19, 2011 10:25 pm
Jméno a příjmení: Alexander Kršek (Jarmila Kršková)
Bydliště: Praha - Prosek

Re: Outback 3,0R Comfort Navi r.v.2007, nové v ČR,od 1.majit

Příspěvek od merlin »

quickly píše: merlin: ke dnešnímu dni máme na SFC zaregistrovaných 2000 uživatelů, takže je potřeba inzeráty psát i pro "nepoučené", kteří převládají. To, že u nás píše cca 50 lidí neznamená, že ostatní nečtou. Už několikrát tady bylo napsáno, že registrovaný u nás četl 2 roky a až si koupil Subaru, tak teprve začal psát.

Človeka, ktorý to tu číta týždeň+ viac ako 5 minút denne, by som už nepovažoval za "nepoučeného".

quickly píše:Dále pokud člověk dává inzerát na více webů, tak určitě použije jeden inzerát a dělá kopie.

Rozumiem, že sa tak stalo, ale nepovažujem to za správne. Tu inzerent oslovuje trochu iné publikum, než povedzme tipcars alebo sauto. Na jednej strane to inzerentovi "pridáva body", že sa tu uvrhne do "jámy lvové", na druhú stranu musí počítať, že nikoho neohúri vyhrievanými sedačkami a teda by už mal preskočiť "úvodný marketing". Ale napodruhé to Alf (aspoň u mňa) ustál :845:

quickly píše: EDIT 21:16 : třeba uživatel Malvolio, registrovaný od 8.6.2010, naposled 12.9.2014 a nemá ani jeden příspěvek,
Rozumiem, tiež poznám osobne niekoľkých miestnych "spiacich agentov". Len technická - v tých počtoch (edit: príspevkov) malinko falírujú zmazané vlákna.
Subaru Legacy 3.0R AT Kombi Comfort-Navi 2007 Obrázek
Subaru Legacy 2.0R AT Kombi Comfort-Navi 2006 Obrázek - predané
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Outback 3,0R Comfort Navi r.v.2007, nové v ČR,od 1.majit

Příspěvek od cerv »

Ano o auto by zájem byl,kamarád viděl par aut a zatím ho nic neoslivilo,ale nerad bych té urážel případnými hrubkami ve smlouvě případně nespisovnym jazykem,takže mu o tom asi ani říkat nebudu:)
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Outback 3,0R Comfort Navi r.v.2007, nové v ČR,od 1.majit

Příspěvek od Zdeny »

Merline, to nemyslíš vážně, co jsi napsal, že ne? Buď jsi nějak frustrovaný, nebo se jen blbě vyspal. Ale nechápu, jakým právem a z jakého důvodu se navážíš do člověka, který veřejně přizná o autě vše, co je třeba a ty se do něj takhle napereš?? Navíc v jeho inzertním vlákn ě!!!
Na mě osobně působí inzerent velmi seriozně a pokud mi zaručí, že doloží historii ve značkovém servisu, přestávám mít pochybnosti, navíc nota bene, pokud uvede jmenovitě a veřejně lidi, kteří mu auto servisovali.
Dále nechápu, na jakém základě můžeš někoho osočit, že stahuje kilometry a bez toho, aniž bys auto viděl, tu prohlašuje bláboly o korozi. Sám, jak vidím, máš 2,0R, to samé co já a máš na něm někde korozi? Já tedy ne a to auto jezdí denodenně v zimě v létě v soli a nikde na kastli ani náznak. Ramena a výfuk neřeš, to je u pouhý rok starého auta to samé. Takže nechápu, co se ti stalo?

Spíše si myslím že by mělo být takových inzerentů více a o auta by mělo být pečován stejně příkladně.

Omlouvám se, ale Merlinův příspěvek mě lehce rozhodil.
pafka
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: pát pro 06, 2013 6:57 pm

Re: Outback 3,0R Comfort Navi r.v.2007, nové v ČR,od 1.majit

Příspěvek od pafka »

Asi jsou ty korupce na Slunci, ci co... mne ten inzerat taky prijde vcelku normalni, ty vasne pod nim uz mene.
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3625
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Outback 3,0R Comfort Navi r.v.2007, nové v ČR,od 1.majit

Příspěvek od bushman1 »

Alespoň ty hádky zvyšují sledovanost inzerátu :-)
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Uživatelský avatar
alf3003
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 685
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:15 pm
Jméno a příjmení: Bruno Bobčák
Bydliště: Troppau
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 3,0R Comfort Navi r.v.2007, nové v ČR,od 1.majit

Příspěvek od alf3003 »

cerv píše:Ano o auto by zájem byl,kamarád viděl par aut a zatím ho nic neoslivilo,ale nerad bych té urážel případnými hrubkami ve smlouvě případně nespisovnym jazykem,takže mu o tom asi ani říkat nebudu:)
cerv:však víš, sám si mne nabádal,ať čtu pečlivě a tak jsem na to y narazil, ale musím přiznat, že jsem nesmírně nešťastný, že mi díky vybracím utekl ženich na Outback, tak cerve za mne :pr: i mistr tesař se utne

ostatní: dík kluci
1. za - i + komentáře, kdybych chtěl mrtvý inzerát, nedám ho tady, alespoň se neznalí značky,kteří na fórum přijdou seznámí s klady i zápory značky, naštěstí v kvalitě Subaru je výrazná převaha pozitiv nad negativy i v životě to tak je
2. za momentální žlutý trikot na čele peletonu nabídek
Forester 2.5XT AT 2008
ex Forester 2,0X 2007
ex Impreza 2,0R sport kombi 2007
ex Outback 3,0R 2007
ex Forester 2,0 GL 1999
ex Forester 2,0 GL 1998
ex Outback 2,5 2007
ex Forester 2,0X 2005
ex Outback 3,0 H6 2000
ex Outback 2,5 2003
merlin
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 690
Registrován: sob lis 19, 2011 10:25 pm
Jméno a příjmení: Alexander Kršek (Jarmila Kršková)
Bydliště: Praha - Prosek

Re: Outback 3,0R Comfort Navi r.v.2007, nové v ČR,od 1.majit

Příspěvek od merlin »

Zdeny píše:Omlouvám se, ale Merlinův příspěvek mě lehce rozhodil.
Tak a teraz si moju reakciu prečítaj znova :655: . Ja totiž nevidím, že by som sa do niekoho zle navážal a ani nepotrebujem žiadne špeciálne práva k tomu, aby som pokladal otázky. Ak i to vadí, tak má Alf asi len "smolu", že predáva auto, ktoré ma zaujalo.

Zrejme máš s predajom a nákupom áut lepšie skúsenosti - tie moje sú formované nákupom auta (a nie len môjho, ale i zážitky kolegov) v pražských autobazároch :baseball: . Papier (a internet) znesie všetko a i retuš "reálnych fotografií" je bežná prax. Nevidím nič zlé na tom byť extrémne opatrný - ak sa tu bavíme o investícii za štvrť mega (ktoré tak nevložím do rodinného rozpočtu) v obchode s človekom, ktorý na mňa síce pôsobí sympaticky, ale v skutočnosti ho nepoznám a môžem sa zmýliť - tak si vyhradzujem právo overovať si každú jednu vetu. Každý máme vlastný život a vlastné priority a do hláv si nevidíme - nie je dobré na to zabúdať iba pod dojmom príjemného pocitu súnáležitosti prí čítaní tohoto fóra. Sám o tom predsa už niečo vieš. Súhlasím, že viac než jedno meno a ďalšie referencie už sú argument, ale tie padli až v reakcii.

"Ramená a výfuk samozrejme riešim" - nie každý má podmienky na nákup auta typu "Dodělej Doma". Cena s tým nájazdom by tomu, že to bude už auto bez ďalších aktuálnych investícií, zodpovedala, ale uistiť sa, či to predávajúci chápe rovnako, musím. A nie je pravda, že Legacy IV/Outback III nehrdzavejú. Až si spomeniem a stihnem, dám sem fotku jedného odstrašujúceho príkladu, ktorý občas vidím (nie, nie je to moje lego ::-DD: ).
Subaru Legacy 3.0R AT Kombi Comfort-Navi 2007 Obrázek
Subaru Legacy 2.0R AT Kombi Comfort-Navi 2006 Obrázek - predané
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“