Forester S turbo 98

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
kosobecny
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 993
Registrován: pát zář 16, 2011 6:53 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Klatovy a okolí

Re: Forester S turbo 98

Příspěvek od kosobecny »

Kolika stupnovy je ten automat? Jinak ani jedna volba neni spatna. U nonturba mas zase vyhodu pri provozu na lpg. Preji ti stastnou ruku pri vyberu at hlvne co nejlepe a nejdele slouzi jak ma :-)

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Subaru Outback H6 3.0 MY2000
Subaru Forester 2.0 XT MY2003 - ex
Subaru Impreza 2.0 GL MY2000 - ex
whoeveruwant
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát úno 07, 2014 2:31 pm
Jméno a příjmení: jan jan

Re: Forester S turbo 98

Příspěvek od whoeveruwant »

VDC píše: Tohle mě vždycky moc hřeje u srdce, když čtu takovouhle chválu... :pr: :supeer:
Ahoj VDC, když jsem tě teda tak pěkně zahřál u srdce, mohl bych tě požádat o velikou laskavost? :secret:
Ten Foretster, o kterýho mám zájem a na kterým se s borcem domlouvám, tak ten Foretster stojí u jeho tatíka hádej kde: jo, v Plzni :657: pááá-vel Hóór-váát offtopic ..a já su..jo, z Brna :839: no a autům nerozumím,ale mám je rád :drive: takže přichází moje prosba: :690: byl by jsi tak moc ochotný mi jakkoliv píchnout? Ať už bych dojel, že by ses na to mrkl se mnou/ místo mně :845: nebo že bys to třeba jen okoukl a řekl: Ber/neber, ja bych za něj dal tolik a tolik, důvod proč jednat o ceně je ten a ten, tohle budeš muset vyměnit atp. To auto vypadá moc dobře a už mi to tady nějací kluci doporučovali, takže bych ho v podstatě bral, teď jde o to jestli tam nebude něco bít evidentně do očí, no a cenu bych samozřejmě taky rád trošku stáhl, at mám něco na nový pneušky..
Budu netrpělivě očekávat Tvoji kladnou odpověď :friend: :850:
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49188
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Forester S turbo 98

Příspěvek od VDC »

Samozřemě se na to auto rád zajedu podívat ať s tebou, nebo bez tebe. :845: To není problém. Co budu vědět, to povím.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
whoeveruwant
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát úno 07, 2014 2:31 pm
Jméno a příjmení: jan jan

Re: Forester S turbo 98

Příspěvek od whoeveruwant »

VDC píše:Samozřemě se na to auto rád zajedu podívat ať s tebou, nebo bez tebe. :845: To není problém. Co budu vědět, to povím.
Super, tak to moc rád slyším :supeer: .. Hned budu klidnější. Jakmile budu mít bližší info co a jak, tak dám vědět.
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Forester S turbo 98

Příspěvek od Mira »

No cena je určitě na dohodu, protože to nasadil setsakra vysoko. 100 litrů je šílená cifra.
Uživatelský avatar
Čibi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: pon lis 08, 2010 11:17 am
Jméno a příjmení: Martin Cháb
Bydliště: Českolipsko

Re: Forester S turbo 98

Příspěvek od Čibi »

no třeba to, co se prodává teď v liberci za 79 je cena bez plynu a stav někde úplně někde jinde. Tak když si to sečteš, je to hodně a není to hodně, když to je po servisu. Akorát to nemá tempomat, mlhovky a momo volant. Ale samozřejmě bych ho chtěl taky za 50tis ;-)
Outback 2.5 123 kw 2006
Forester 2.0 XT 130 kw 2005
Uživatelský avatar
garmont
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1510
Registrován: ned říj 09, 2011 4:11 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Forester S turbo 98

Příspěvek od garmont »

Mě ta cena až tak šílená napříjde, pokud je to ve slušném stavu a navíc na lpg..
vw caravelle 2,5i syncro
Subaru Forester SF 2.0 MT 2001 LPG lovato
Subaru Forester SG 2.5 AT 2006 - Us model, LPG Magic - ex
Subaru Forester SF 2.0 AT 1998 - ex ale zůstal v rodině..
Subaru Impreza 2.0 MT 2000 - ex
whoeveruwant
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát úno 07, 2014 2:31 pm
Jméno a příjmení: jan jan

Re: Forester S turbo 98

Příspěvek od whoeveruwant »

VDC píše:Samozřemě se na to auto rád zajedu podívat ať s tebou, nebo bez tebe. :845: To není problém. Co budu vědět, to povím.
Ahoj VDC, mohli bychom se domluvit na tu prohlídku na zítra, hodí se ti to? V 7 skočim na vlak a ve 12 bych mohl být v Plzni..
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49188
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Forester S turbo 98

Příspěvek od VDC »

Jo můžem, mam v profilu telefon,tak zavolej

[Příspěvek odeslán z Dell Streak pomocí aplikace Tapatalk] Obrázek
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
daniall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 276
Registrován: pon kvě 16, 2011 6:33 pm
Jméno a příjmení: Daniel Polčík
Bydliště: Brno

Re: Forester S turbo 98

Příspěvek od daniall »

Forester je porad na prodej jen bych upravil cenu na 67000,ale pri dobrym jednani neni problem se domluvit.Autem uz skoro nejezdim,tak je mi lito ho nechat stat pred barakem.
Impreza GT My99 wagón
daniall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 276
Registrován: pon kvě 16, 2011 6:33 pm
Jméno a příjmení: Daniel Polčík
Bydliště: Brno

Re: Forester S turbo 98

Příspěvek od daniall »

daniall píše:Forester je porad na prodej jen bych upravil cenu na 67000,ale pri dobrym jednani neni problem se domluvit.Autem uz skoro nejezdim,tak je mi lito ho nechat stat pred barakem.
Přílohy
IMAG1099.jpg
Impreza GT My99 wagón
daniall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 276
Registrován: pon kvě 16, 2011 6:33 pm
Jméno a příjmení: Daniel Polčík
Bydliště: Brno

Re: Forester S turbo 98

Příspěvek od daniall »

Tak jeste bych upravil cenu na 62000.Na aute bude behem tydne nove celni sklo(stare bylo dotukane+prasklina
Přílohy
IMAG1173.jpg
IMAG1171.jpg
Impreza GT My99 wagón
hanzz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát zář 24, 2010 9:20 am

Re: Forester S turbo 98

Příspěvek od hanzz »

Tak jsem měl možnost si Forestříka dneska prohlídnout a na chvilku projet. Nebyla to sice žádná zevrubná prohlídka, přesto si dovolím říct, že to auto je na svůj věk, nájezd a hlavně cenu úplně v pohodě.

Motor výborně táhne, převodovka řadí plynule, zcela bez rázů, podřazuje ochotně, auto není orezlé, obouchané, interiér je poměrně zachovalý. Prostě dobré auto.

Jednání s majitelem naprosto otevřené. Je to fanda, ví co má a co prodává. Nic netají, na drobná "ale" sám upozorní. Hodně positivní pocit.

Tak to někdo už kupte, ať nad tím nemusím přemýšlet ;)
jeronymo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 13, 2014 4:37 pm
Jméno a příjmení: Jeronymo

Re: Forester S turbo 98

Příspěvek od jeronymo »

hanzz píše:Tak jsem měl možnost si Forestříka dneska prohlídnout a na chvilku projet. Nebyla to sice žádná zevrubná prohlídka, přesto si dovolím říct, že to auto je na svůj věk, nájezd a hlavně cenu úplně v pohodě.

Motor výborně táhne, převodovka řadí plynule, zcela bez rázů, podřazuje ochotně, auto není orezlé, obouchané, interiér je poměrně zachovalý. Prostě dobré auto.

Jednání s majitelem naprosto otevřené. Je to fanda, ví co má a co prodává. Nic netají, na drobná "ale" sám upozorní. Hodně positivní pocit.

Tak to někdo už kupte, ať nad tím nemusím přemýšlet ;)
Tak si to kup, když už si to byl projet! Nebo projíždíš cizí káry, abys je pochválil v inzerci???
hanzz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát zář 24, 2010 9:20 am

Re: Forester S turbo 98

Příspěvek od hanzz »

Tvoje starosti bych chtěl mít :)
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“