Subaru outback 3,0R 2009

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
reza.traktor
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon led 10, 2011 1:16 pm
Jméno a příjmení: Radovan
Bydliště: Brusel/Ostrava

Subaru outback 3,0R 2009

Příspěvek od reza.traktor »

Na inzertnich serverech jsem zverejnil nabidku na sve subaru, ktere jsem pred necelymi dvema lety koupil od uzivatele tohoto fora (sinn) a provozoval jako druhy majitel. Posilam dale do sveta, potreboval jsem naftostroj. Text puvodniho inzeratu z Sauto kopiruji nize spolu s odkazem, aby byly k dispozici take fotky.

Veskere dotazy rad zodpovim emailem (radovan.schida@gmail.com) nebo po telefonu (+32 4 85 82 46 51). Volat mozno take memu otci na 603 725 785, u nej je auto k videni a svezeni (Moravskoslezsky kraj, okr. Novy Jicin). Foto zde:

http://www.tipcars.com/subaru-outback/s ... 90866.html

Text inzeratu z Sauto:

Prodám subaru outback v maximální tovární výbavě v bezvadném vizuálním i technickém stavu. Servis i po skončení záruky vždy v autorizované síti (vše v servisní knížce), interval 15 000 km. Nikdy nehavarováno, opravy laku po oděrkách budou zájemci předem označeny pro případnou kontrolu laku. V ceně střešní nosiče a sada zimních kol na alu discích (Dunlop Wintersport 3D ve velmi dobrém stavu).
Outback 3,0R MY 2009 (právě přišel)
Impreza 2,0D MY 2009 (na odchodu)
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“