P: Subaru 1400

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
Uživatelský avatar
VrtasJunior
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 62
Registrován: pon zář 28, 2009 4:31 pm

P: Subaru 1400

Příspěvek od VrtasJunior »

Mám tu takovou předběžnou lákavou nabídku :secret:
Podařilo se nám sehnat rarirtku Subaru 1400.
Zatím je stále v SRN, ale již brzy poputuje k nám do ČR. Posléze podám více informací o stavu a více fotek samozřejmně.
Auto bude k prodeji ve stylu dražby, a to nejvyšší nabídce :supeer:
Přílohy
P1010354r.jpg
P1010355r.jpg
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2494
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: P: Subaru 1400

Příspěvek od Subaru4ever »

Bude potřebovat trochu přeblejskout lak :845: ..... pravděpodobně na něm bude potřeba odvést spoooustu práce, ale v ČR to bude taková rarita a cennost, že i můj Leon je proti tomu tuctovka :826: . Již předem gratuluji novému majiteli :pr:
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: P: Subaru 1400

Příspěvek od cerv »

Kdo do tohodle pujde tak je fakt borec...já si myslim, že jsem dobrej sebevrah co se týče starých subaru, ale do tohodle modelu bych šel jedině, kdyby bylo ve stavu sednout a jezdit, páč sehnat na tohle cokoliv je nemožný, takže Subaru4ever, buď rád, že máš ještě tu tuctovku jak říkaš, protože máme dost dílů a to je výhoda, na co je komu auto, který se nedá provozovat a stojí ti někde s vírou toho, že ho někdy dáš dohromady a dostat na tohle veteránskou testaci bude taky zajímavý!Ale jak říkám kdo to koupí, tak má můj obdiv! :657:
vrtasp
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1193
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:40 pm
Jméno a příjmení: Petr Vrtilka
Bydliště: Kyšice okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Subaru 1400

Příspěvek od vrtasp »

Auto je sice odstavené ,ale kompletní a majitel na něj nemá čas ,protože má veteránu fakt hodně :bp: bylo normalně pojízdné ,dovezené z Portugalska není sežrané na šrot a pouze od mechu :845: doklady jsou k tomu všechny origo a případnym sebevrahum jak píše Štěpan :4690: tak rád pomužu s veteranskou testací :826: P.
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48974
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Subaru 1400

Příspěvek od VDC »

Vrťas paráda !!! Takovýhle auta voz, určitě o ně bude zájem.
Jesli je to auto kompletní a funkční, tak to určitě půjde dát dohromady. Škoda, že jsem na tom tak bídně s prostorem... :655: Ty veteránský čísla budou myslím ten úplně nejmenší problém. :811:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: P: Subaru 1400

Příspěvek od cerv »

vrtasp píše:Auto je sice odstavené ,ale kompletní a majitel na něj nemá čas ,protože má veteránu fakt hodně :bp: bylo normalně pojízdné ,dovezené z Portugalska není sežrané na šrot a pouze od mechu :845: doklady jsou k tomu všechny origo a případnym sebevrahum jak píše Štěpan :4690: tak rád pomužu s veteranskou testací :826: P.
Jsem špatně použil slovo sebevrah, ale posuzuju to dle sebe a někdy si tak s ohledem na svůj vztah k těm autům připadám :713: , schromažďuju je a pak ani nemám čas s nima jezdit(tímto děkuji subaru4ever, že ode mne, když to řeknu blbě zachránil jedno auto, který má teď zaslouženou pozornost) a sere mě, když nejde sehnat ani blbý čelní okno na poslední Leonku...tak přesně vim, jak bude složitý něco sehnat na tuhle 1400! Samozřejmě všechno jde udělat a nahradit, ale někdy je to vopruz a to i přes to, že mě ty auta baví...Nehledě na to, že v pojišťovně to bude zajímavý s pojistkou, jelikož už nemaj tabulky ani na Subaru 1600 - druhá generace leone, který mám dvě a mám je pojištěný tedy jako subaru 1800...takže abych to uzavřel, auto je to zajímavý, ale bude to chtít srdcaře, aby to koupil a určitě většího než jsem já. :bp:
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“