Legacy Spec.B MY2007, 85.000km!, CZ!

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
merlin
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 690
Registrován: sob lis 19, 2011 10:25 pm
Jméno a příjmení: Alexander Kršek (Jarmila Kršková)
Bydliště: Praha - Prosek

Re: Legacy Spec.B MY2007, 85.000km!, CZ!

Příspěvek od merlin »

Tak si vravím, že sa proste čaká na mňa ::-DD: .
Až ostanú nejaké drobné bokom, aby to po následnom predaji 2.0R dalo dohromady dosť a bude ešte "k mání", tak si poň proste prídem :pr: . Zatiaľ to však úplne pozitívne nevidím :655: . No čo, Zdeny už rok počkal, uvidíme o ten ďalší :845: .

Žena by teda radšej Outbacka, pretože sa doň lepšie nastupuje a nerieši sa tak moc výška obrubníkov - ale to sa tiež ešte uvidí :845: .
Subaru Legacy 3.0R AT Kombi Comfort-Navi 2007 Obrázek
Subaru Legacy 2.0R AT Kombi Comfort-Navi 2006 Obrázek - predané
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1991
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Legacy Spec.B MY2007, 85.000km!, CZ!

Příspěvek od suubaru »

merlin píše: Žena by teda radšej Outbacka, pretože sa doň lepšie nastupuje a nerieši sa tak moc výška obrubníkov - ale to sa tiež ešte uvidí :845: .
Z OB se o trochu hůř vystupuje, jelikož se špiní nohavice o práh. Dobrý argument, ne? :banana:
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Legacy Spec.B MY2007, 85.000km!, CZ!

Příspěvek od Zdeny »

Kdo sleduje tuto "kauzu", tak ví, že v mezidobí jsem si "odskočilů k jiné značce /Infiniti/. Tímto mám doma poněkud více aut, než bych si přál a proti celkem pádným argumentům mé lepší polovočky musím uznat, že něco se prodat musí.
SpecB se plánovalo původně pro ježdění do práce pro ženu, ale postupem času se ukázalo, že by to nebyla ta pravá varianta, neb by mi po prodeji současné 2,0R zůstak doma žrout a Otesánek:-) Takže jeden z těchto žroutů musí jít přeci jen pryč, čímž se dostávám k meritu tohoto příspěvku a všem sděluji, že SpecB je nyní k prodeji za 249.000Kč.

Zájemci vědí, kde mě kontaktovat:-)

Jinak uvedu, či spíše zopakuji, že auto má čerstvě vyměněný olej 10w60 Millers a je stále v top stavu, opečované v garáži.

Kdyby se prodalo Infiniti, SpecB zůstává, ale je mi jasné, že v dnešní blbé době prodat velý benzín je nadlidské úsilí. Taže i zde uvedu, že k prodeji je i Infiniti G37 4WD, stříbrná metalíza, full nálož, NEBOURANÉ, r.v. 7/2010, najeto 89.000km, původ Infiiti Praha. Dvoje kola, po STK, po oleji a svíčkách dle předepsaných úkonů. Cena k jednání: 450.000Kč.
merlin
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 690
Registrován: sob lis 19, 2011 10:25 pm
Jméno a příjmení: Alexander Kršek (Jarmila Kršková)
Bydliště: Praha - Prosek

Re: Legacy Spec.B MY2007, 85.000km!, CZ!

Příspěvek od merlin »

Myslím, že to zvážim.

Relatívne voľné peniaze (v množstve blížiacom sa požadovanej cene) mám, lenže leto (počnúc týmto víkendom) už potrebujem odjazdiť deti k babičkám a späť a žena je po zmene zamestávateľa v skúšobke. A plus budeme mať od septembra doma školáčku, tak som zvedavý, čo bude ešte to stáť.

Ale asi nemá zmysel kvôli mne blokovať auto ďalšie tri mesiace. Skrátka, po lete, ak sa nič "nepokazí" a bude Spec.B s AT ešte voľný, tak som pripravený zložiť zálohu a dať svoje 2.0R k predaji.
Subaru Legacy 3.0R AT Kombi Comfort-Navi 2007 Obrázek
Subaru Legacy 2.0R AT Kombi Comfort-Navi 2006 Obrázek - predané
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Legacy Spec.B MY2007, 85.000km!, CZ!

Příspěvek od Zdeny »

PRODÁNO.

Děkuji a přeji mnoho šťastných km bez nehod.
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49152
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Legacy Spec.B MY2007, 85.000km!, CZ!

Příspěvek od VDC »

Celkem dlouhá anabáze, naštěstí se šťastným koncem... :)

Odesláno z mého ASUS Transformer Pad TF300TG pomocí Tapatalk
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“