Legacy Špindlerův mlýn

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Čibi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: pon lis 08, 2010 11:17 am
Jméno a příjmení: Martin Cháb
Bydliště: Českolipsko

Legacy Špindlerův mlýn

Příspěvek od Čibi »

o víkendu jsem se byl podívat na toto:

http://subaru.sbazar.cz/subaru-legacy-2 ... 94959.html

nevzal jsem to. Auto není špatné, bude jezdit po krkonoších asi dlouho, ale má svoje mouchy, které bych musel řešit a proto do něj nešel - všechny dveře zespoda chycené, přední blatníky mají oloupané lemy, zadní díl výfuku brzo na výměnu, blbě zabírá spojka a hůř jde řadit 4řka. Moc to nebrzdí, i když prý desky jsou nový. Jinak podvozek je pevný, sedí pěkně na silnici, jen zezadu je slyšet asi ložisko nebo diferák. Volant je nakřivo.

Auto je dvoubarevné, spodek je světle modrý, což je vidět max na předním lemu baltníku, jinak ne. Nevím, zda to je originál či ne. Interier je pěkný.

O ceně pán jednat nechtěl, do telefonu mi ho vychválil, že jen malinko v zimě odřel pravé zadní dveře. To že jsou zespoda zrezlé všechny (páté ne) jaksi nezmínil. Je zase pravda, že to je 16let staré auto, ale měl jsem stejný ročník a byly netknutý.

Třeba tím někomu ušetřím čas a cestu nebu bude vědět, do čeho jde. Já jsem se projel 250km jednu cestu a myslím, že jsem se předtím ptal dost, v jakém je auto stavu.

Č.
Outback 2.5 123 kw 2006
Forester 2.0 XT 130 kw 2005
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“