P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 709
Registrován: pát led 29, 2010 8:14 pm
Jméno a příjmení: Marek Zrak
Bydliště: FM

Re: P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Příspěvek od M.Z. »

Yeti: kdyby kluci šikmoocí vědělo co dělají, tak nedávají do motoru písty z bláta apod. Sériové STI v žádném případě není tak dokonalé, jak to vypadá z novinářských testů, slabé brzdy, nedotáčivé, atd. Je už moc zaměřené na masového uživatele.
ex STI 257kw 470Nm
M2
Coupe JCW
Uživatelský avatar
catana
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3258
Registrován: ned kvě 08, 2011 1:39 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Jizni Australie

Re: P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Příspěvek od catana »

Co jsem tak zatím nasbíral informace, do současného STI je nutné dát mapu diferenciálu od Skácela, lepší brzdy a kované písty, jakožto asi nejmenší množina nutných úprav. Tzn. to pak také není z tohoto pohledu originál :o)
Jenom by mě zajímalo, co je pravdy na tom, že novinářská auta bývají trochu jiná než ta ostatní. Myslím, že Topgear jednou zkusil porovnat "klasickou sérii" a novinářské auto a našel řadu zajímavých úprav co se týká výkonu a nastavení.
ex. Subaru Outback 3.6R Premium, MY2011
ex. Toyota GTS 86, 6MT, MY2014
ex. Subaru Impreza 2.0D XV, 6MT, MY2011
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3018
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Příspěvek od yeti »

dantasik: máš pravdu, jezdil bych asi blbě. Takže radši nejezdím.
M.Z.: sti ne-sti, jsou to auta pro "bežné" řidiče na "bežné" ježdění po běžných silnicích. Jestliže si v tom někdo hraje na závodníka, OK, to auto na to má, ale už to chce výše popisované úpravy. Jenže tyhle úpravy znamenají zásadní zásahy do auta se všemi souvisejícími negativy. Takže podle mě záleží co od toho člověk chce - pokud si chce někdo koupit auto na vylepšování, ladění a předělávání, OK, šáhne po tom všema 10-ti a úpravy vnímá pozitivně, ale pokud někdo chce "jen" auto co nemá úplně každej, chce mít dostatečný výkon, image sportovního auta a nechce do toho dál hrabat (to bych byl např. já), vezme spíš originál a úpravy vnímá spíše jako překážku. Tak to vidím já. Mně osobně by se líbila réza wrx v kombíku, šedá, bez jakýchkoli úprav a zviditelňování toho, že nejde o běžnej mainstream. O to větší legraci pak užiju, když se na mě bude vytahovat nějaký floutek s koncernovým TDI...
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
M.Z.
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 709
Registrován: pát led 29, 2010 8:14 pm
Jméno a příjmení: Marek Zrak
Bydliště: FM

Re: P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Příspěvek od M.Z. »

I takový může být pohled na věc, WRX je i na občasné blbnutí dostačující, jenže si zvykneš, pak přestane stačit a jdeš dál...
ex STI 257kw 470Nm
M2
Coupe JCW
Sladoch
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát srp 21, 2009 8:20 am

Re: P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Příspěvek od Sladoch »

originál neoriginál ,pokud dám olejový filtr ,který nekoupím v subaru, ale někde jinde i když to je niparts nebo nejaká jiná japonská značka kompatidebilní s mím autem tak už to taky není originál? Toto auto už nikdy nebude originál přestavbou RHD-LHD originalita padá tot vše .Tohle auto je prostě supr, paráda, zábava rohlík kdykoliv s ním pojedeš , limity tohoto auta jsou pro běžného řidiče více než dostačující . Jestli má desku makovou a nebo takovou to je už osobní vkus.
Type R 99
Toy HJ60
W123
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3018
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Příspěvek od yeti »

Sladoch: tady nikdo nemluví o filtrech. Tady se vedou polemiky nad tím, jestli se dá upravovanýmu / předělenýmu / tuněnýmu autu věřit stejně jako originálnímu. Někdo říká že je mu to fuk, někdo říká, že originál je originál. Toť vše. O tomhle konkrétním autě, který mimochodem vypadá hodně dobře, se už několik příspěvků nikdo nebaví... :839:
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
pufko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1130
Registrován: pát úno 11, 2011 10:42 pm

Re: P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Příspěvek od pufko »

Moje posledné OT okolo tohto auta....
Obrázek

Pozriem interier tak neviem čo tam hladá nejaký tuningový volant, tuningová radička modrej farby, ked už iný volant tak original MOMO trebárs z novšieho modelu vrátane airbagu, alebo športový volant od OMP, respektíve nejaký "závodný". K tým prídavným budíkom, kludne tam môžu byť, dokonca by som to uvítal ako bonus , ale muselo by to byť urobené poriadne a nie dobastlené miesto dvoch fukárov kúrenia. Na každú Imprezu sa dá kúpiť "domček" pre budíky, ktorý pasuje presne do vrchu prístrojovky a pôsobí to hlavne profesionálnejšie a nie tak amatérsky ako to predávajuci má, či už doňho osadí analogové alebo digitálne ukazovatele je už len na samotnom majitelovi...
Živo si viem predstaviť ako odborne môžu byť "zaslepené" tie dva fukáre aby to nefúkalo kade tade pod palubovkou...
To auto sa dá uviesť do "normálneho" stavu, ale stálo by to nemálo penazí... Kto ocení dobastlený stav, kludne ho môže kúpiť aj za tú cenu akú ho majitel ponúka.

Ked už upraviť, tak aspon tak aby to vyzeralo k svetu... Napríklad takto :
Obrázek
Naposledy upravil(a) pufko dne pát led 06, 2012 4:27 pm, celkem upraveno 3 x.
Subaru Impreza 2.0GX, 5MT, rv2001...
Subaru Legacy 2.5i, AT, rv2005...
Uživatelský avatar
bushmanski
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 158
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Pavel Budín
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Příspěvek od bushmanski »

Jestli nejsem slepejš, tak řadička je bílá a vyměnit hlavici za koženou je to nejjednodušší :) ale nevím, proč by měl zaslepovat výdechy vzduchu, místa je tam akorát....
někdy Tě posere pták, někdy posereš ty jeho...
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49197
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Příspěvek od VDC »

Vedeme tady akademickou diskusi o hovně... :850: Kdo bude chtít originál RA, tak si ho přiveze z Japanu a bude si ho po česku vozit na plaťáku...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Marty73
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 3306
Registrován: sob črc 31, 2010 5:44 pm
Jméno a příjmení: Martin J.
Bydliště: Statenice

Re: P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Příspěvek od Marty73 »

VDC píše:Vedeme tady akademickou diskusi o hovně... :850: Kdo bude chtít originál RA, tak si ho přiveze z Japanu a bude si ho po česku vozit na plaťáku...
Moje řeč, předsedo. Lépe bych to nevyjádřil ::-DDD:
"If in doubt, flat out." (Colin McRae)

Impreza WRX Prodrive, MY07
XV 2.0 Ridge, MY19
Toyota Aygo X
Forester SF, MY02 (ex)
Uživatelský avatar
kosobecny
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 993
Registrován: pát zář 16, 2011 6:53 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Klatovy a okolí

Re: P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Příspěvek od kosobecny »

Mě se taky více líbí originální stav, ale pufko každý zboží má svýho kupce. takže tvoje výhrady nechápu... Dalo by se to pochopit kdyby si nějaký takový auto chtěl koupit.. Ale takhle? :655:

Kdo bude něco chtít vědět si určitě kontaktuje majitele.
Subaru Outback H6 3.0 MY2000
Subaru Forester 2.0 XT MY2003 - ex
Subaru Impreza 2.0 GL MY2000 - ex
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Příspěvek od Slavek_xxx »

bushmanski> koukas na spatnou fotku :845:
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Sladoch
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát srp 21, 2009 8:20 am

Re: P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Příspěvek od Sladoch »

TO YETI:Pokud budu chtít jezdit s autem pilu ,budu chtít větší brzdy,hydraulickou ručku,kovanej motor ,skrácený řazení ,tvrdší podvozek ..........., na to je origoš krátkej :839:
Type R 99
Toy HJ60
W123
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3018
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Příspěvek od yeti »

Sladoch: ...což v podstatě potvrzuje můj názor, že pokud někdo tímto způsobem upravuje auto, tak auto už má pravděpodobně něco za sebou a pro "běžného" řidiče (= někoho, kdo chce jezdit a ne jen se v tom hrabat a cpát do toho prachy) je neatraktivní.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49197
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Subaru Impreza STi Type-R LHD

Příspěvek od VDC »

yeti nezlob se na mě, ale někdo, kdo chce jen jezdit a nehrabat se v tom si nebude kupovat takovýhle auto. Takovej člověk si koupí možná sériový wrx a i o tom dost pochybuju a ne speciál, kterej v levostranný verzi neexistuje. Pořád zapomínáš, že originál stav se ztratil už tou přestavbou na levostrannou verzi. A člověk, kterej věnuje takový úsilí tomu, aby přestavěl pravostranný auto na levostranný se asi se sériovým stavem nespokojí. Jak jsem napsal výše, pokud chceš muzejní RA, tak jak ho vyrobili v Japonsku, nemůžeš ho mít s řízením na levo. :1774:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“