Kvalita PHM

Pohonné hmoty, spotřeby, alternativní paliva, čerpací stanice, kvalita, modifikace motorů, aditiva.
Odpovědět
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Kvalita PHM

Příspěvek od romull »

Kolben píše:Taky D5 behem tankovani
Cena za litr zacina byt pekna
tankovani.jpg
.......a nedávají k tomu ještě řízek a cigára??? ;-D
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kvalita PHM

Příspěvek od sima »

Díky tipu od mariho75 jsem dnes opět příležitostně natankoval efectu o šest kaček levněji než ve valmezu <:-< Kopřivnice-bezobslužná čerpačka.Na dnešním tankování mě to udělalo 318 kč.To už stojí za zvážení,jestli si nezajet těch 52 km tam a zpět a obětovat tomu ten čas.Anebo budu brát u tesca a valit VIF,ale podporovat ty nehorázné ceny maloměsta valmez už fakt nechci-dnes 34,70 kč efecta <:-< v centru města.Tu je to známé nehoráznými cenami,ještě je teda o něco málo levnější origo benzina na kraji města.
U ostatních čerpaček netankuji...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita PHM

Příspěvek od PeteBiggy »

sima píše:Díky tipu od mariho75 jsem dnes opět příležitostně natankoval efectu o šest kaček levněji než ve valmezu Kopřivnice-bezobslužná čerpačka.Na dnešním tankování mě to udělalo 318 kč.To už stojí za zvážení,jestli si nezajet těch 52 km tam a zpět a obětovat tomu ten čas.Anebo budu brát u tesca a valit VIF,ale podporovat ty nehorázné ceny maloměsta valmez už fakt nechci-dnes 34,70 kč efecta v centru města.Tu je to známé nehoráznými cenami,ještě je teda o něco málo levnější origo benzina na kraji města.
U ostatních čerpaček netankuji...

Jojo tu čerpačku znám, akorát ji bohužel taky nemám po ruce. Taková je v Ostravě na Ruské, ale tam už je bohužel zase dražší. Některé vybrané Benziny mají i víkendovou akci, zrovna Ostraváci to mají super, tankoval jsem jednou na "Aviatiků" a byla tam hodně solidní cena. Bohužel ale o víkendu ani večer v pátek většinou v OVě už nejsem a u nás ve F-M ty víkendové akce nemají. Jinak v celorepublikovém měřítku jsou super ceny ve Vysokém Mýtě. Takové ceny na Shell, EuroOilu ad. se jen tak nevidí. Je tam právě i ta Express Benzina a myslím, že je to dost dáno tím, že kousek tam je Tank Ono...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
františek1
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 302
Registrován: úte dub 17, 2018 4:26 pm
Bydliště: Bojkovice-Luhačovice

Re: Kvalita PHM

Příspěvek od františek1 »

no když se tady píšou aj ty ceny...tak já jen tak propagačně

Slovnaft v Horní Lhotě - nedaleko Dolní Lhoty - hahaha - mezi Luhačovicema a Vizovicama

dnes Natural 29,10 a Diesel 31,30

Nemají ale prémiová paliva, dolévám VIF.
Forester STurbo 01
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kvalita PHM

Příspěvek od sima »

PeteBiggy píše:

Jojo tu čerpačku znám, akorát ji bohužel taky nemám po ruce. Taková je v Ostravě na Ruské, ale tam už je bohužel zase dražší. Některé vybrané Benziny mají i víkendovou akci, zrovna Ostraváci to mají super, tankoval jsem jednou na "Aviatiků" a byla tam hodně solidní cena. Bohužel ale o víkendu ani večer v pátek většinou v OVě už nejsem a u nás ve F-M ty víkendové akce nemají. Jinak v celorepublikovém měřítku jsou super ceny ve Vysokém Mýtě. Takové ceny na Shell, EuroOilu ad. se jen tak nevidí. Je tam právě i ta Express Benzina a myslím, že …
No ten tank ono je i cestou kousek do ovy,právě proto je to možné,ale to nevím.Každopádně s tím benzina pěkně umí maržovat...tu samou naprosto stejnou cenu má celoročně ve valmezu i shell,stejnou jak na benzině,ale to už jsem tu kdysi psal,jaká to náhoda...Dnes jsem jel do ovy,tak to přišlo vhod,cesta zdarma byla.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kvalita PHM

Příspěvek od Mira »

sima píše:Anebo budu brát u tesca a valit VIF,ale podporovat ty nehorázné ceny maloměsta valmez už fakt nechci-dnes 34,70 kč efecta v centru města.Tu je to známé nehoráznými cenami,ještě je teda o něco málo levnější origo benzina na kraji města.
U ostatních čerpaček netankuji...
Tesco ve Valmezu mělo i aditivovanej benzin. Byl o padoš dražší, ale loni :-) ho měly.
Ceny tu na vesnici zmiňovat nebudu, ale skoro jak na dálnici. :-D
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita PHM

Příspěvek od PeteBiggy »

sima píše:No ten tank ono je i cestou kousek do ovy,právě proto je to možné,ale to nevím.Každopádně s tím benzina pěkně umí maržovat...tu samou naprosto stejnou cenu má celoročně ve valmezu i shell,stejnou jak na benzině,ale to už jsem tu kdysi psal,jaká to náhoda...Dnes jsem jel do ovy,tak to přišlo vhod,cesta zdarma byla.
No jasně že v Mošnově. Tam však většinou taky bohužel nejezdím. Před cca 3 týdny jsme ale jeli Prahu a pač to je na NJ rozkopané jak sviňa, tak jsem to u Příbora ohnul právě na Mošnov, natankoval a najel na Ostravskou dálnici směr na Olomouc a zpátky jsem pro změnu natankoval právě ve Vysokém Mýtě. Samo, že k tomu VIF. Jinak taky jezdím na Effectu nebo Vervu. Ale jestli od nového roku opravdu bude N95 všude k sehnání jen s 10% "bio"ethanolu (a nebude mít třeba EuroOil nebo někdo jiný svůj Natural 95 s nižším %), tak už se budu snažit jezdit jen a pouze na 100 Vervu >:-&
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kvalita PHM

Příspěvek od sima »

:-D Myslíš ne vesnici u vás,či i nás?Tu jsou to kurvy,co na to říct,ale tu ve valu je všechno ixkrát dražšší odjakživa,to opravdu platí ve všem...člověk musí těžko hledat alternativy.Má to hodně příčin,jedno z nezanedbatelných je vyscanost :-)
Jo mají aditivum na tescu,jen něco o tom dohledat,něco technického,je nemožné,samé obecné žvásty ála,že je lepší...tím neříkám,že není,ale prostě nevím.Quickly to tam rve =)
Mira píše: Tesco ve Valmezu mělo i aditivovanej benzin. Byl o padoš dražší, ale loni ho měly.
Ceny tu na vesnici zmiňovat nebudu, ale skoro jak na dálnici.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kvalita PHM

Příspěvek od sima »

PeteBiggy píše:
No jasně že v Mošnově. Tam však většinou taky bohužel nejezdím. Před cca 3 týdny jsme ale jeli Prahu a pač to je na NJ rozkopané jak sviňa, tak jsem to u Příbora ohnul právě na Mošnov, natankoval a najel na Ostravskou dálnici směr na Olomouc a zpátky jsem pro změnu natankoval právě ve Vysokém Mýtě. Samo, že k tomu VIF. Jinak taky jezdím na Effectu nebo Vervu. Ale jestli od nového roku opravdu bude N95 všude k sehnání jen s 10% "bio"ethanolu (a nebude mít třeba EuroOil nebo někdo jiný svůj Natural 95 s nižším %), tak už …
Na to taky myslím a doufám,že se tak nestane,je nějaký klid,možná jen záměrný klid před bouří.V tom případě bych musel valit tu ve valmezu tesco obyč a vif,nebo si zajet do rožnova pro vervu,ale vzhledm k těm sračkám co by znamenali pro motor 10% bio,tak se obávám už i opravného účinku Vifem.Takže nejspíš jen verva rožnov.Na shell nejezdím,furt mě nepřesvědčil,i když při odstavení sekaček na jaře startuji na drc i hondu na poprvé,ale na nej nitro či co to je.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kvalita PHM

Příspěvek od spm »

52km, to bych vic projel, nez usetril :-DDD s tou biosrackou to snad tak horke nebude... navic v tomhle bych rekl, ze aditivum nicmoc nezmuze...

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kvalita PHM

Příspěvek od sima »

No 320 kč neprojedeš ani ty na 52 km :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kvalita PHM

Příspěvek od spm »

Psal jsi tam, takze 104 a to uz nejspis projedu :-D

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kvalita PHM

Příspěvek od sima »

sima píše:jestli si nezajet těch 52 km tam a zpět a obětovat tomu ten čas.
;)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7815
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Kvalita PHM

Příspěvek od mnov »

Benzínem tankuji Imprezu a už mám jasno. Žere to jak tank všechny benzíny a na všechny to krásně jede. :-)
Budu tedy jezdit na ONO, protože to mají nejlevnější. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kvalita PHM

Příspěvek od spm »

Ja do toho leju ten u globusu a problem z phm to taky jeste nemelo :-) ted tam teda chvili leju i vif, od ty doby sice huci lozisko, rezonuje susplech a tak... ale za to to asi nemuze :-DDD

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Palivo“