prosim o pomoc

Většina našich vozů má konstrukčně stejné motory. Proto i řešení potíží je možné řešit společně
Odpovědět
Milano1103
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 28, 2016 5:30 pm
Jméno a příjmení: Milan Křišťák

prosim o pomoc

Příspěvek od Milano1103 »

zdarec chci vas poprosit minuli tyden jsem si koupil imprezu 2,0 85kw 98 rok pri koupi jsem byl seznamen se stavem a bylo mi receno ze obcas spatne chyta kdyz je tepla proste starter toci motorem a ten nechytne ikdyz cerpadlo benzin natahne pry by to mel byt nejaky nulovi pol na starteru ale prijde mi to jako pitomost to by netocil vubec nevite nekdo co stim
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: prosim o pomoc

Příspěvek od Mira »

Na startéru je pouze plus a mínus. Ten je napojen přímo na kastli. Je fakt, že ten může být povolenej a tvoří se tam velkej přechodovej odpor. Ale to poznáš na startéru, točil by pomaleji. Ale mně se to právě na impreze stalo. Bylo povolený ukostření a blblo to, občas to vyloudilo i pěknej blesk. Takže zkontroluj ukostření, zda to není volný.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49131
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosim o pomoc

Příspěvek od VDC »

Nemohly by to být ventilové vůle ? Když jsou malé, tak auto blbě startuje ne ? Jestli startér točí normálně, tak to nemůže být startérem. Ten je kostřenej tím, že je našroubovanej k motoru. Ano, stávalo se u Opelů, že zoxidoval měděný pletenec, kterým byl kostřený motor ke kastli a pak to blbě startovalo. Ale to i blbě točil startér, protože se kostřil přes kde co. U Subaru ale takový pletenec nemáme a kostřeno je všechno kabelama, tak že to bude tímhle si nemyslím...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: prosim o pomoc

Příspěvek od Slavek_xxx »

Mne stejna Impreza nestartovala, kdyz odesla vaha vzduchu. Na lpg (podtlakovej smesovac) ale chytla a jela, ale benzinovy vstriky byly zavreny.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Milano1103
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 28, 2016 5:30 pm
Jméno a příjmení: Milan Křišťák

Re: prosim o pomoc

Příspěvek od Milano1103 »

diky moc za rady v sobotu to budu hledat tak snad to bude jen povoleny kabel
Odpovědět

Zpět na „Motor“