Aditiva

Většina našich vozů má konstrukčně stejné motory. Proto i řešení potíží je možné řešit společně
Fitipaldi
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 190
Registrován: stř kvě 05, 2010 12:02 pm

Re: Aditiva

Příspěvek od Fitipaldi »

draconis píše:To je divný. Zvyšuje životnost motoru 3x, snižuje spotřebu o 15% a zvyšuje výkon jen o 15HP? Já čekal aspoň 100 kua...

Reklama je to úžasná. A co na to DEKRA ? Testy po 100 tis. km, vše rozeberou. A většinou po 100 tis. opotřebení na motoru skoro NULA. Co vím, tak odchází spíš vstřikovače, spojky. U FSI,TFSI dochází ke karbonizaci,protože jsou to přímovstřikové turbomotory .
SUBARU Impreza 2.0D MT MY 2010
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Aditiva

Příspěvek od Mira »

Fitipaldi píše: Reklama je to úžasná. A co na to DEKRA ? Testy po 100 tis. km, vše rozeberou. A většinou po 100 tis. opotřebení na motoru skoro NULA. Co vím, tak odchází spíš vstřikovače, spojky. U FSI,TFSI dochází ke karbonizaci,protože jsou to přímovstřikové turbomotory .
To není reklama, ale pohádky pro méně vzdělané, rozuměj blbce. Já jsem sem kdysi dával něco podobného, kde zaručovali, že už nikdy nebudete muset měnit olej a mechanici si trhají vlasy, protože nebudou mít co spravovat když tam nalejete tu jejich srágoru. Prostě to nalejete do skoro kleklýho motoru a ono se to samo spraví, motor zázračně omládne. Tohle je stejná kravina, ovšem s neuvěřitelně podobnou diskuzí dole. Nebo znáte někoho kdo tomu fakt věří a leje si to tam? ;-D
A nejvíc mne baví ta záruka vrácení peněz. Pošlete nám prázdnou flašku (mimochodem jediná adresa je někde na Floridě), my vám dáme peníze. A když vezmete v úvahu, že se musíte stát členy nějakýho klubu za pouhý litr peněz, no neberte to.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Aditiva

Příspěvek od sima »

:-D další zázrak a ta diskuze,to je reklama jak přes kopírák :-)V duchu:Na které auto to můžu používat?Na každé...možu i na tohle?Můžeš,neboj se,lej to tam po litrech...Já mám servis a leju to tam všem zákazníkům(aby měli ode mě pokoj a já po kšeftech) :-) :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Motor“