Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od sima »

Mám na chalupě net od O2 "do zásuvky přijímač". Za 399 kč včil, ale první dva roky mě vycházejí na 299, pronájem wifiny žádný, jsem O2 zákazník letitý, firemní tarif. Fungovalo to zpočátku rozproruplně, taky co chceš na pasekách, skoro nikdo tam nenabízí internet. Často jsem ještě téměř nedávno řešil brutální zpomalení, net občas nepoživatelný, nervy a nasrání občas jo, občas to jelo jak má, restarty netu přes pc, nouzové kolikrát restarty i bez signálu, jde to...founy na linku O2, teď poslední rok dva to funguje jak má. Možná pomohli mé stížnosti, možná to pustili po tom všem jak by měli... nevím.
Jeden jediný poskytovatel místní byl schopen dodat internet, ale vyšlo by to doslova na balík a nutná instalace na chalupu "talíře"...
Chodil jsem tenkrát po chalupě, nahoru a dolů, hledal místo kde umístit wifi přijímač O2 a ouha nej je to na staré skříni v obýváku, tu jedině byl pak signál všude, vešmožně všude a silný,dokonce i na zahradě. Jinde všude možně problém, silné zdi, plech střecha, kameny, já nevím co vše tomu signálu vadí...tohle hledání bylo dost dlouhé, ale našlo se, náhoda či co tomu chtěla, že jsem si při rekonstrukci elektriky na chalupě ponechal pro elektrikáře podivně, nesmyslně, na oko áno, umístěnou zásuvku za skříní, v mrtvém rohu obýváku, v polovině výšce stěny a přesně tam dosáhne, je zapojena wifina.
Tož včil jsme konečně spokojeni, zatím jo, za těch pár kaček signál tu na pasekách luxusní, vzhledem k jednoduchosti řešení-nic na střechu, jen zapneš wifi do zásuvky.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od sima »

Taky jsem to řešil, u T-Mobile, byl tam ale limit 20 Gb měsíčně, limity na netu dnes, to ne, to nechci. Krom mobilu, tam je mě to celkem šuma fuk. Podivoval jsem se nad údajnou nepřenositelností wifiny, prý to tak moc ale neřeší, nevím, jde to i oblafnout.
Jo LTE zesilovače jsou.
Ty už toho nech, furt vraky, parking, vyser se už na to, za mě toho nechej, jo. Ale vím, je to marné, je to marné, je to...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
zhor
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2706
Registrován: pon srp 26, 2013 2:38 pm
Jméno a příjmení: Standa H.
Bydliště: Šumperk/Ostrava

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od zhor »

Me nikdo zatim nevymlatil. A kdyby, tak by asi dostal vic nez by zaslouzil, kdbych ho chytnul . Zatim v pohode.

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk
Subaru Impreza GG WRX EJ205 165kW 2003
Volvo V70 D5 120kW 2002
ex - Subaru Impreza GG EJ201 92kW 2001
zhor
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2706
Registrován: pon srp 26, 2013 2:38 pm
Jméno a příjmení: Standa H.
Bydliště: Šumperk/Ostrava

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od zhor »

Nevim jak si ma to prisel. Ja jsem nemel s parnovanim jediny problem. Hlavne ze nese ninja style ovoce Zbytek je mis asi fakr u prdle.Ja mam rad reseni, chovej se jak by se libilo tobey jaky by se choval ostatbi k tobe. Sice se nedari. Ale musime byt oprimisti.

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk
Subaru Impreza GG WRX EJ205 165kW 2003
Volvo V70 D5 120kW 2002
ex - Subaru Impreza GG EJ201 92kW 2001
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od sima »

Konečně jsem vydržel zas přečíst to tvoje psaní-nepsaní ;) až do konce a konečně mě zas pobavilo a to teda hodně :-D :-D Píšu to jak to je, bez ironie...fajn postřehy a představy :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od sima »

Já to s tím psaním myslel jinak. Nemyslel jsem tvé zájmy, zanícenost třeba pro staré founy, cokoliv, tj naopak paráda, to se mě líbí, taky mám rád, moc rád staré věci, ne všechny, některé!
To máš teda dobré, že jsi od covidu furt zdráv :-D já svůj postoj k této nemoci zde netajím, ani kritiku stylu její léčby- spíš tedy neléčby. Ale stop, to patří jinam =)
Jinak já covid dle všeho prodělal-příznaky-test na protilátky, naštěstí jsem to zvádl ještě hodně dobře, sám. teď jsem chytil je to víc jak týden už nějaký morybundus, přesně po roce od minulé nákazy něčím... ale kurva to je přeci normální ne...škoda mluvit.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od sima »

Hlavně jsem stoprocentně ztratil čich, ale tak brutálně a natvrdo, že si nepamatuji, že by mě to při jiné nemoci takhle postihlo. Čichl jsem ke kvasu z trnek a nic necítil! 8() Říkám si ouha, něco je špatně, co se to stalo, to neznám, nezažil jsem...úlek, že je něco špatně s kvasem a pak mě to docvaklo :-D
Až pak jsem si uvědomil, že jsem ani v práci necítil smrady a to je co říct.
Jinak chuť už se přiznám přesně nevím, jídlo mě ale chutnalo, naopak jsem měl žravku furt, takže potud asi ok.
Další příznaky-totální únava až skoro na hranici vyčerpatelnosti, pak takové ty stavy-zima horko, ale teplotu jsem neměl, možná jen mírnou a jen krátce, nedokážu přesně odpovědět, já si teplotu neměřím, nejhorší je dle mě začít se hlídat, měřit, přehnaně pozorovat, nejhorší je totiž vyděšení, psychika je mocná!!!
NÝÝÝBRŽŽŽ A ÁÁÁÁLE-musím opět říct jedno, vzpomenout jak se věci měli vždy. Chuť i čich člověk klidně ztratí při nějaké té chřipce, nachlazení taky, takže tohle rozhodně neberu jako zásadní varování, že musí jít o "něco" covid třeba. Nicméně tentokrát jsem byl slabší delší dobu, než jsem býval dřív zvyklý...
Naše babička co má 97 let, před cirka 30 lety přišla po chřipce o chuť, na plných 7 let prosím pěkně!!! Fakt. A pak se chuť vrátila.
Edit: ještě jsi se dodatečně zeptal jak jsem to léčil, no v podstatě tím co jsem zrovna :-) radil samuvaculikovi zde:
https://subarufanclub.cz/forum/viewtopi ... 3&start=60
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od sima »

Není únava, jako únava, stejně jako střídání pocitu hicu a zimnice, to poznáš, tj jasné :-) =)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od vena »

Máš i bystré postřehy ke kovitu..babi je mi líto.. pokračuj v tvorbě :-D
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od vena »

m1cr0n píše: čtv úno 17, 2022 4:54 am kvalitní hašiš :-) :-) to strejdovi pak udělá radost :-)
čokoláda... :-) jo to byly zlatý časy... to je svět hned zajímavej :-)
hulení fain... ale u hašiše to sem si řikal vždycky ty vole, na tom je víc práce.... ta vůně je famozní... tohle je umění.... :-)
Jednou sme jeli do Španělska přivezli jsme asi kilo dvě,a já cestou snědl úlomek asi 25 gramů :-) experiment , četl jsem o tom v jedné knížce myslím od Meyrinka,tak jsem to vyzkoušel drželo se mě to 3 dny minimálně.takhle to bylo, dělával jsem si i ten nepálský jak válíš palice mezi dlaněmi , ale jak jsem to zpočátku miloval tak mě to později škodilo nedělalo dobře, asi jak toho konzumujes plenty tak se ztoho stává jed! na podzim jsem hulival i 10 džontů denně,čibuk čibuk joint.... Ale díky Bohu za pestrý život... jsou to už dvě dekády :-)
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od vena »

m1cr0n píše: pát dub 01, 2022 11:31 pm Jo bude na prodej Nissan Terrano 3.0 Di Turbo ..

. důvod prodeje: brácha zdědí Mitsubishi Pajero.
Škoda že ho nepotřebuju :-)
ale až bude brácha prodávat Pajero tak dej vědět , to se mi vždycky líbilo (*_^) |,,,, co za rok?
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od vena »

m1cron dobrá recenze,kdo by to řekl do Pajera V80? , vypadá velkolepě i komfortně,zas betonárka je celkem specifická překážka.....
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od vena »

m1cr0n píše: úte dub 05, 2022 10:51 pm ... ale my prodáváme Terrano ne Pajero.... njn.... pravda :-)
:-)
to má čas časem jako je terrano na prodej tak bude i Pajero ,5- 10 let ;-D
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“