Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10653
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od podvlada »

Důvodem, že tu zatím napsalo tak málo lidí, že jsi idiot, je hlavně to, že se ty texty nedaj moc číst.

Pokud ty lidi nedělaj nic nelegálního, nemáš žádný právo si cokoliv vymáhat, a pokud jo, máš to řešit s policií. Uvědom si, že "svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého." Ty taky nejsi žádnej svatoušek.

A příklad z praxe. Měli jsme před covidem dvě auta. Protože jedno dosluhovalo, pořídili jsme náhradu, ale zároveň přišli o nutnost jezdit denně. Starý jsem ještě nevyřešil a tak mi tu teď dvě auta převážně jen stojí, protože jezdíme hlavně jedním a ještě málo. To by mi měl už někdo taky propíchat gumy, co? Mimochodem, to poslední auto má aktuálně "pošlou technickou", ale vztahuje se na něj to covidový prodloužení o 10 měsíců. Takže nějakej buran, co to v hlavě nemá v pořádku si hned může myslet, že je to vrak.

Takovýhle msty tvoří jenom další msty. Normálně nikomu nic nepřeju, ale tobě bych přál, aby se ti to nevědomky oplatilo stejnou mincí. Nikdy nevíš, proč ostatní udělali něco tak, jak udělali. Domněnky jsou na hovno.
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22743
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od spm »

Tady je dneska teda zivo :-DDD

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19146
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od hamoun »

hele ... jediny duvod, proc ti tady vypisuju ty texty je ten, ze jako jeden z mala ctu tvoje texty. vim, ze na nadavky a odsouzeni kasles .. je ti to uplne jedno. posles smele kazdeho do haje a delas si to svoje ... takze jsem rad, ze alespon ctes, co ti pisu ... ale nestaci jen cist a rozebrat si to a vzit si to, co chces .. PREMYSLEJ o obsahu a o tom, co tim chci rict ...

tim, ze nekomu neco znicis na aute, NIC nevyresis ...
nebo jinak .. ano .. pomstis se .. ale nejnizsim hovadskym zpusobem .. jako kreten ... chces byt za kretena?

udelej z toho saskarnu .. nakup PASKU, co dobre drzi .. .a postupne udelj krize na okna .. na strechu .. na kapotu udelj napis "odjed", oblep zrcatka ... udela to vetsi sluzbu nez to, ze nekomu urves sterace nebo pripichnes gumy.

zmrdu je na svete dost .. bud lepsi nez oni ....

samozrejme porad plati to, ze kazdy muze parkovat na verejnem prostranstvi, kde chce ...
a jak napsal podvlada, STK musi byt propadla vice nez 10 mesicu ..

kdybych te potkal mi nicit moje auto, ... nedopadlo by to dobre .. stejne jako u vetsiny lidi ...
stejne jako mel na male clovek, co mi dnes vlezl v noci do bytu ... (moje chyba, nebyl jsem zamcen) ...
nastesti behem pronasledovani pri uteku pak venku u branky smerem na ulici usoudil, ze nema cenu utikat a situace se (nastesti pro nej) nejak vysvetlila ...
škoda superb
ex WRX 2008
zhor
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2718
Registrován: pon srp 26, 2013 2:38 pm
Jméno a příjmení: Standa H.
Bydliště: Šumperk/Ostrava

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od zhor »

Takový kruháče vzácně existujou. Ono spousta náměstí na menších městech je koncipována jako kruhový objezd, a když tam není značka upravující přednost, tak platí přednost zprava, má to logiku. To že v praxi se tam jezdí, podle zažitých pravidel pro kruháč, je věc druhá. Stejně tak jako na parkovištích u supermarketu málokdo dodržuje přednost zprava.

https://mapy.cz/s/covacegeva
https://mapy.cz/s/fukebamoke
Subaru Impreza GG WRX EJ205 165kW 2003
Volvo V70 D5 120kW 2002
ex - Subaru Impreza GG EJ201 92kW 2001
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2390
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od newli »

Tak tak, lidi jsou kreteni a megacuraci !!!
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10653
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od podvlada »

Pravda. A někteří se tím ještě chlubí online.
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od sima »

Tohle je už hodně za hranou, dávno za hranou, navíc PACHATEL dopadne jednoho krásného dne špatně. I s úroky. Kruh se uzavře.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19146
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od hamoun »

ten druhej ... to tu vidi vsichni ...
nechapu, proc ty ne ...

at te ten nekdo sere jakkoliv, chovas se jak kokot ...

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od sima »

m1cr0n píše:Sima> a kdo je pachatel? ten co si zaparkoval pod stromem na trávě, nebo ten co mu rozmlátil okna... po 8 měsících...???? když stojí na cizí trávě....
Nooooo,,,,,, a o tom to je....

Aleee potřeboval by někdo vylepšit tu destrukci... jako jsou tam ještě okna... na testování
Sralo by mě to taky a zažil jsem to taky, ix měsíců stály nějaké fetky či co a spali v autě, smrdělo to okolo auta na sto honů scánkami a bůví čím, mám trochu víc vyvinuté soc.cítění, tak jsem to vzal jinak, člověk nikdy neví co ho potká a jak skončí, proč se to vše stalo, tak jsem neudělal nic, jen to nahlásil až za hodně dlouhý čas příležitostně, náhodně cajtům, co stáli o dvě místa dál...škoda mluvit o jejich nečinnosti, prý o tom autě věděli a ví...nicméně nakonec snad po roce dobře po roce, auto odtáhli, jde to a ne že ne.
Ale takhle bych to nikdy neřešil, nějak prvoplánově a systematicky, s veškerou přípravou a furt se tímhle užíral, to musí být teda život, radost z něj, to musí být něco špatně, vážně myšleno bez urážky.
Jo dovedu si živě představit, že mě ten jeden člen osádky toho vraku co tu byl nějak napadne, či jen nasere ještě blbýma řečma, že bych udělal taky pár zasáhů, jedno jestli do auta či do člověka, já jsem věčně klidný, ale jednou vybuchne každý, kdo má nějakou tu zdravou sebeobrannou energii a není už jiné cesty ven.
Ale takhle vážně ne.
Naposledy upravil(a) sima dne pon črc 12, 2021 10:16 pm, celkem upraveno 1 x.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2390
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od newli »

Nikdy bych si nemyslel, ze to tu napisu, ale administratori by meli zvazit BAN na microna. Treba mu dojde, ze se chova jak debil ... a kdyz ne, aspon tu bude o jednoho min (snad jich tu o moc vic neni).
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
zhor
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2718
Registrován: pon srp 26, 2013 2:38 pm
Jméno a příjmení: Standa H.
Bydliště: Šumperk/Ostrava

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od zhor »

newli píše:Nikdy bych si nemyslel, ze to tu napisu, ale administratori by meli zvazit BAN na microna. Treba mu dojde, ze se chova jak debil ... a kdyz ne, aspon tu bude o jednoho min (snad jich tu o moc vic neni).
No nevim, dávat někomu ban za to že je magor, to by tu dostal banána, každej druhej :-DDD Dokud si víceméně plevelí jenom svoje vlákno, tak je to asi ok, nikdo tě nenutí si to jeho vlákno číst. Ale tak nějak začínám chápat, proč ho vyhodili z Toyota fóra a kdo že tam byl psychopat =)
Subaru Impreza GG WRX EJ205 165kW 2003
Volvo V70 D5 120kW 2002
ex - Subaru Impreza GG EJ201 92kW 2001
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22743
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od spm »

Jenom k tý WiFi, technicky neni možný, aby se změnou kanálu mohl nějak změnit zvuk. Nejde to :-) Jediné, co se může stát, když ty jiné kanály jsou zarušené, že začnou vypadávat pakety, takže to přestane chvílema hrát a podobně. Případně některý aplikace jako třeba youtube na to reagujou tak, že sníží kvalitu, aby se snížil datový přenos, ale kanál není primární příčina.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
zhor
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2718
Registrován: pon srp 26, 2013 2:38 pm
Jméno a příjmení: Standa H.
Bydliště: Šumperk/Ostrava

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od zhor »

Pokud se dobře pamatuju, tak v těch Řyporyjích ti šišlající ufoni aspoň ty auta neničili. Stačilo je postrčit do silnice aby tvořili překážku provozu, a měšťáci měli jednou aspoň trošku smysluplnou práci. Nikde nezůstali žádný střepy, o který se může někdo poranit a nikomu nevznikla žádná škoda na autě. Pokud má auto zařazenej kvalt, tak s troškou rozhoupání ho přetlačís aji sám, nicméně ve dvou to jde líp. V případě ručky se dají přecvaknout lanka ručky. Tím se způsobí minimální škoda, a hlavně neuděláš žádnej bordel.
Subaru Impreza GG WRX EJ205 165kW 2003
Volvo V70 D5 120kW 2002
ex - Subaru Impreza GG EJ201 92kW 2001
zhor
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2718
Registrován: pon srp 26, 2013 2:38 pm
Jméno a příjmení: Standa H.
Bydliště: Šumperk/Ostrava

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od zhor »

No pořezat se o to sklo můžeš, ono se rozpadne na malý kousky, takže ti nehrozí propíchnutí střepem jak u klasického skla, ale spíš nějaké ty odřeniny apod. Nic příjemnýho, ale neumírá se na to. Vždycky se nějaký střepy dostanou aji ven, obzvlášť když pak otevřeš dveře. No ještě, že tu nemám takový magory, stačí, že tu někdo udává na MP za špatný parkování.
Subaru Impreza GG WRX EJ205 165kW 2003
Volvo V70 D5 120kW 2002
ex - Subaru Impreza GG EJ201 92kW 2001
zhor
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2718
Registrován: pon srp 26, 2013 2:38 pm
Jméno a příjmení: Standa H.
Bydliště: Šumperk/Ostrava

Re: Subaru XV Yoshimura + Celica Blue GTi 1989

Příspěvek od zhor »

No vidíš, že to jde aji bez rozbíjení oken. Akorát ty gumy si měl nechat nafoukaný (aspoň přední), až to budeš tlačit do silnice na překážku provozu, tak se míň nadřeš.
Subaru Impreza GG WRX EJ205 165kW 2003
Volvo V70 D5 120kW 2002
ex - Subaru Impreza GG EJ201 92kW 2001
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“