U2964 a jeho Fido

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
u2964
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 163
Registrován: sob dub 06, 2019 9:44 am
Jméno a příjmení: Aleš
Bydliště: okres Děčín

Re: U2964 a jeho Fido

Příspěvek od u2964 »

RadekN píše:Tak s tou vodou si měl kliku, žes to poznal hned tak z kraje
Od Jižní spojky na Boleslav a Ústí je omezení a zúžené pruhy, tam jsem jel za čmoudícím BMW s odstupem, abych viděl, kam jedu a při rozjezdu na původní rychlost BMW udělalo myšku do levého pruhu a způsobilo to trochu brždění, tak jsem taky přišlápl brzdu a zepředu auta přes masku se vyvalil bílý kouř a hned zmizl. Tak mi šrotovalo, co to je, koukám na teplotu chladiva, teplotu oleje na infotainmentu a vše v pohodě (chladivo na středu, olej na 80) a kouknu do zpětného za sebe a tam za mnou velmi krátká bílá stopa, jako když auto startuje v zimě a zplodiny dělají chvilku bílý kouř. Tak jsem jenom pomyslel >:-& a začal jsem zastavovat, vidím silniční telefon, tak jsem zastavil u něj, abych mohl bezpečně za svodidlo.
Jen jsem vystoupil z auta na všech blikačích, tak kolem prosvištěl kamion, že jsem si na něj mohl šáhnout. Tfuj. Koukal jsem na provoz a otevřel kapotu, vyvalil se kouř.. Tak jsem si zanadával na techniky v EF, jestli kontrolují měrku jako auto lama a jinak nic..
strider píše::-OO ...ja ti jen preju, aby si mel s tim autem i nejaky fakt hezky zazitky, ve zdravi a pohode, snad uz sis vybral smuly dost.
námořník píše:To přeju taky
Jasně, díky. Já si užívám každou jízdu, když není do servisu :-D A cestu v úterý domů, když jsem na servis na otočku v pondělí, jsem si užil moc. Pěkné počasí, kopce Českého středohoří, fungující Fido, silnice 2. a 3. třídy mimo dálnici [3GEARS]
VDC píše:Ty jsi teda opravdu klikař... Ještě, že to tak dopadlo.
Už bych ti mohl poslat ty polepy, viď ?? Polepším se.

Stran toho nástřiku, jestli ten, kdo doporučoval, má dlouhodobou kladnou zkušenost, tak super. Já bych si nikdy nedovolil tvrdit, že nic lepšího než Dinitrol není. A věci od Terosonu potažmo od Pattexu jsou kvalitní a používám je, byť na jiné aplikace.
V servisu mi taky říkali, že jsem zastavil včas, spousta chladiva ještě zůstala. A to jsem platil ještě dopoledne předtím doplnění 1 dcl do okruhu =)
Jo, ty polepy by byly super, auto by bylo téměř dořešené (ještě řeším 5. kolo na kufru). Až to stihneš, tak to stihneš, jezdí to i bez nich ;-D
Nástřik je nějaká novější varianta něčeho, s čím je dlouhá zkušenost. Onen známý má s otcem dílnu, kde dělá i opravy plechařiny a podle ftek na BMW a dodávce to vypadá na machrovinu, jak to jde udělat, aniž by to bylo vidět. Mají s tím velmi dobré zkušenosti. Jelikož majitel servisu by si na auto nedal nic, co by nebylo 100% ověřené a funkční, šel jsem do toho taky. Beru, že Dinitrol je osvědčená kvalita. Nic víc, nic míň.
V servisu při roční prohlídce k tomu neřekli vůbec nic, což mne pozitivně překvapilo.
nothink píše:To je super, že už je vše jak má být. Nedávno jsem, v pátek (22.5.), řekl bych viděl Fida, jak si to peláší okolo nemocnice v ÚnL do kopce a že mu to jelo . A tento týden takový trable
Jo, v pátek jsem opět zavítal na pracoviště, takže jsem musel kolem nemocnice =) Takže jsem to asi opravdu byl já s Fidoušem.
Trable.. V servisu museli vyndat motor (při opravě), aby vyměnili pomocný rám motoru, takže veškeré hadice napojovali oni. Tzn. pokud teď něco selže, jako teď vypadlá hadice kvůli prasklé přezce, je to jenom vizitka jejich práce. K tomu nemám co dodat. Na špatný kus dílu (spony) moc nevěřím. Taky v servisu neřekli ani popel.


Za krátkou dobu půl roku to byla druhá zkušenost s oficiální Subaru Assistance. Odtah domluven v pohodě, přijel pracant, který byl přístupný domluvě. Domluva náhradního auta, no to byla firmička, měl přišel jako typickej pražskej vykuk - Oktávka předposlední generace, odřená u předních světel, naprasklé jedno světlo, přední sklo jak po náletu afrických kobylek, natankováno jen asi 90% a chtěl to vrátit celé dotankované (to víš, že jo, panáčku.. už se ženu na pumpu). Problém je, že přistavení náhradního auta je v rámci služby, pak ale je potřeba vrátit auto do sídla autopůjčovny. A to je trochu problematické, člověku vrátí opravené auto, on pak musí obroubit celou Prahu a jet zptáky pro svoje opravené auto.. No, lepší než drátem do oka. Moje shrnutí - odtah byl vždycky v pohodě, ty chlapi byli vždy rozumní. Na náhradní auto je třeba si dávat bacha. Jinak na té lince asistence jsou snaživí.
Subaru Outback 2.5i Active Lineartronic MY2019 (2019+) /9+/ Obrázek
ex Kia Cee'd SW 1.4CVVT MY2009 FL (2010-2019) /6-195.735/ Obrázek
ex Škoda Felicia Combi GLXi 1.3 MY1999 (2008-2010) /132.141-185.515/ Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49212
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: U2964 a jeho Fido

Příspěvek od VDC »

Jasan. Takováhle reference je super !!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22764
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: U2964 a jeho Fido

Příspěvek od spm »

Tyjo, tak tos byl ty. Jel jsem (maskovanej), když už to nekouřilo, okolo a zahlídnul jsem tou škvírou mezi kamionama, že tam stojí outback. Říkal jsem si co tomu chudákovi je :-/
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
u2964
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 163
Registrován: sob dub 06, 2019 9:44 am
Jméno a příjmení: Aleš
Bydliště: okres Děčín

Re: U2964 a jeho Fido

Příspěvek od u2964 »

Během toho čekání jsem viděl dvě subaru, jestli to byl outback nebo legacy nevím.

Zastavil u mne za tu hodinku jeden VW a z něj vylezl mlaďoch, že dělá v AWD, jestli mi může nějak pomoct. Už nebylo jak, tak jsem poděkoval a popřál mu pěkný večer.


Nacvakáno v Tapatalk Pro
Subaru Outback 2.5i Active Lineartronic MY2019 (2019+) /9+/ Obrázek
ex Kia Cee'd SW 1.4CVVT MY2009 FL (2010-2019) /6-195.735/ Obrázek
ex Škoda Felicia Combi GLXi 1.3 MY1999 (2008-2010) /132.141-185.515/ Obrázek
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22764
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: U2964 a jeho Fido

Příspěvek od spm »

No já jel v něčem úplně jiném, takže sis všimnout nemohl :-) Tak hlavně že to dobře dopadlo. Tyhle poruchy na spojce jsou má noční můra, jelikož tam odstavné pruhy buď nejsou nebo hodně titěrné...
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
u2964
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 163
Registrován: sob dub 06, 2019 9:44 am
Jméno a příjmení: Aleš
Bydliště: okres Děčín

Re: U2964 a jeho Fido

Příspěvek od u2964 »

spm píše: Tyhle poruchy na spojce jsou má noční můra, jelikož tam odstavné pruhy buď nejsou nebo hodně titěrné...
No jéje. Stát se o o kilometr až 3 dřív, tak tam jsou jen dva pruhy a žádný odstavný pruh, předtím omezení, v tom to zřejmě začalo.. Ono ani v tom odstavném to nebylo nijak extra, moc široký tam taky nebyl.. Okruh na této straně Prahy je fakt naprd.
A úplně báječně se v tom hluku, jak to náklaďáci pálí kolem 90 a osobáky 130, byť je tam 100km/h, tak to se taky bezva telefonuje.. "No hnus, velebnosti"
Subaru Outback 2.5i Active Lineartronic MY2019 (2019+) /9+/ Obrázek
ex Kia Cee'd SW 1.4CVVT MY2009 FL (2010-2019) /6-195.735/ Obrázek
ex Škoda Felicia Combi GLXi 1.3 MY1999 (2008-2010) /132.141-185.515/ Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“