Bushmanovo STÍhačka

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22683
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Bushmanovo STÍhačka

Příspěvek od spm »

Zrcátka za autem vidíš dost kulový, když je to někde v městský zástavbě, kde se při tom pohybu vyhejbáš ještě různejm sloupkům a podobným krávovinám. Kdyby to bylo tak jednoduchý, tak ty osobáky nemaj to zadní okno vůbec :-) Nevim, co jsem měl ty sedany půjčené, tak mě to prostě vytáčelo taky. Druhá věc je, že to okno bylo imrvére špinavý. Tak, že vidět přes něj sice bylo, ale čistý výhled to nebyl. Protože přesně tou jízdou po městě se to zašpiní a není tam stěrač s ostřikovačem, co to vyčistí :-)
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3623
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Bushmanovo STÍhačka

Příspěvek od bushman1 »

spm píše:Což je ti ovšem úplně k ničemu, když to auto stojí zaparkovaný venku, padají tam trakaře (ať už tekuté nebo zmrzlé), jseš zaparkovaný čelem k přepážce a potřebuješ s tím vycouvat do prostoru, kam se to auto stěží vejde, abys vůbec vyjel ven. V tu chvíli, když to v tom nečasu šmrdláš hadrem a prší na tebe, si můžeš říkat, jak je sedan krásná karoserie
Presne v takove poloze ti auto mam zaparkovane a potrebuji vycouvat ven. Rano odjizdim jeste za tmy a v tech zamlzenych zrcatkach toho moc nevidim. Kdyz specham a nemam cas cekat na rozmrazeni (coz momentalne urcite neni minuta, ale spis pet az deset), tak proste zacnu couvat a neco za sebou predpokladam. Ja mam nastesti jeste navic kameru a ta docela pomuze, pokud neni spinava.
Ale proste jsou situace, kdy me osobne ten sterac chybichybi, treba kdyz je to okno spinave.
Na Oktavce liftbacku ho mam a pouzivam ho casto.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7827
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Bushmanovo STÍhačka

Příspěvek od mnov »

Tak jezdi Oktávkou. :-DDD
Zadní stěrač vůbec nepoužívám. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
.dundee.
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2900
Registrován: stř kvě 18, 2011 1:08 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Praha

Re: Bushmanovo STÍhačka

Příspěvek od .dundee. »

Pánové, už Hanzelka se Zikmundem věděli že parkovat se má tak, abys mohl co nejrychleji a bezpečně vyjet. Takže couvám při parkování a ne při výjezdu. A zrcátka fakt stačí protože než nastoupím, tak se podívám co je za autem.
Vaše argumenty mi připomínají moji ženu, která má spoustu předností, ale parkování mezi ně rozhodně nepatří.
Subaru Impreza WRX STi MY04
ex Subaru Legacy 2.0D MY09
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3135
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Bushmanovo STÍhačka

Příspěvek od Albi »

mně stěrač nechybí :-)
Naposledy upravil(a) Albi dne pát pro 14, 2018 12:11 am, celkem upraveno 1 x.
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Uživatelský avatar
wunti
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1044
Registrován: pát říj 09, 2015 1:38 pm
Jméno a příjmení: Michal Wunti
Bydliště: Ostrava

Re: Bushmanovo STÍhačka

Příspěvek od wunti »

.dundee. píše:Pánové, už Hanzelka se Zikmundem věděli že parkovat se má tak, abys mohl co nejrychleji a bezpečně vyjet. Takže couvám při parkování a ne při výjezdu. A zrcátka fakt stačí protože než nastoupím, tak se podívám co je za autem.
Vaše argumenty mi připomínají moji ženu, která má spoustu předností, ale parkování mezi ně rozhodně nepatří.
Tak tos pobavil. ;)))
Nyní:
Subaru OTB 2019, Comfort +
VW Passat 2,0 TDi, 110 kW, 2017

Ex:
Subaru Legacy 2,5 CVT LPG, 2011
Škoda Oct. III, 1,4 TSI, 110 kW, 2018
Škoda Oct. II, 1,6i, 75kW, 2007
Subaru Legacy 2,0R 121kW, 2006
Škoda Oct. I, 1,9TDi 4x4 66kW, 2000
Renault Clio 1,9D, 2001
Škoda Favorit a 110L
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10644
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Bushmanovo STÍhačka

Příspěvek od Mira »

Mě dělá stěrač na zadním okně nevzhlednej čistej flek, tak ho nepoužívám. A než nasednu do auta, tak rekognoskuju terén a pak jedu. Ty zrcátka se mi rozhodně zamlžit nestihnou a pokud je mlhavo, tak si ho prostě otřu rukou. Ještě mi neupadla. Dundee to popsal naprosto trefně. :-D
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7827
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Bushmanovo STÍhačka

Příspěvek od mnov »

.dundee. píše: Vaše argumenty mi připomínají moji ženu, která má spoustu předností, ale parkování mezi ně rozhodně nepatří.
To máme asi stejné ženy. :-) Dnes jsem ji ukázal, kde je odmrazování zadního okna, aby to nemusela drhnout. :-) O tom, že je tam stěrač, jsem se nezmínil, protože bych možná tápal, kde se spouští. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22683
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Bushmanovo STÍhačka

Příspěvek od spm »

.dundee. píše: couvám při parkování a ne při výjezdu.
Tohle zase narazi na problem, kdyz v tom kufru mas spoustu velkejch veci a potrebujes je vyndat. Ale je fakt, ze tenhle problem u sedanu nenastane, protoze se mu do kufru nic nevejde :-DDD :-DDD :-DDD

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
.dundee.
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2900
Registrován: stř kvě 18, 2011 1:08 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Praha

Re: Bushmanovo STÍhačka

Příspěvek od .dundee. »

[quote="spm”]....Ale je fakt, ze tenhle problem u sedanu nenastane, protoze se mu do kufru nic nevejde :-DDD :-DDD :-DDD
[/quote] Ale vejde. Že to neumíš narovnat není problém sedanu.
Subaru Impreza WRX STi MY04
ex Subaru Legacy 2.0D MY09
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11883
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Bushmanovo STÍhačka

Příspěvek od Traveller »

Dundee, je to SPaMer a tomu to nevysvětlíš, ať už použiješ jakýkoliv argument. :-DDD :-DDD :-DDD
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Bushmanovo STÍhačka

Příspěvek od VDC »

Koukám, že se zadním stěračem je to jako s oleji. Nikdy nekončící téma.

Zadní stěrač je zbytečnost. Sfílím dundeeho názor.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Bushmanovo STÍhačka

Příspěvek od sima »

Tomáši je :-)
Zapnu vyhřívání bočních zrcátek a než obejdu auto kratičce se škrbkou tak je námraza dole,otázka opravdu chviličky,to samé přední sklo,pomáhá i vyhřívání stěračů,používám jej navzdory některých negativních zdejších zkušenostech.Vyhřívání zadního okna zapínám později,ale používám,pak stěrač,-celoročně páč u forejse je to jinak,špíní s zadní okno jako kráva.Šmouhy mě stěrač dělal,vyměnil jsem jej a díky za takovou "vymoženost"jako stěrač,to bych dozadu při couvání a i obecně viděl úplné hovno.A v praxi opravdu nemáme zpětné zrcátka kamionové,nepokryjí zdaleka vše!
Bohužel parkuju zásadně čumákem k pangejtu,páč to pak neláká omladinu pokládat na haubnu flašky či sedat na kapotu,nebo si z ní dělat popelník apod,jak se mě už několikrát stalo a taky auto víc schovám,zabořím na těch mini flecích.Jinak jsem dřív taky zásadně couval na flek,ale bohužel už ne,pánové Hanzelka s Sigmund žili v jiné době :-)
Nejvíc mě při ranním vycouvání pomáhají zpětné zrcátka a zadní pískláky,na ty nedám dopustit,kolikrát mě zachránili,třeba o lynče naší romské menšiny,když se mě jejich prastará matka představená vrhla pči couvání pod kola.
Edit:omluva za menší překlepy a diaktrické chyby,které se budou opakovat,měnil jsem u notesu klávesu,koupil jsem anglickou za méně než půlku ceny české,dal polepy za dvacku,ale už není BOHUŽEL tak krásně citlivá jako přechozí,chjo.Musím si zvyknout víc do "teho"mlátit.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22683
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Bushmanovo STÍhačka

Příspěvek od spm »

Já na flek couvám, když to jde, i s tím kombíkem, ale občas to prostě nejde, když člověk do toho kufru potřebuje... To jsem si jednou takhle v nákupáku do místa zacouval, pak jsem si tam koupil něco velkýho, co jsem nechtěl táhnout v ruce a dojel s vozíkem k autu. Tak jsem postavil vozík před čumák auta a obešel jsem auto ke kufru, abych ho otevřel, sundal roletu... načež vozík se mezitím samovolně vydal k výjezdu ven :-DDD Bylo to po několika letech poprvé, kdy jsem musel běžet :-DDD (což jinak tohle, když je to zrovna venkovní parkoviště, je případ, kde to bez toho okna skoro nejde. Člověk si může udělat mapu celýho prosto nazpaměť a stejně při vyjíždění mu nějaký idiot skočí a chová se za auto).
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Bushmanovo STÍhačka

Příspěvek od sima »

:-D opět jsi to krásně popsal.No a další důvod je proč nezacouvávám při parkingu je ten co jsi zmínil-vyložení věc z kufru auta.Pak musím do trávy,šlápnu do hovna,či bláta,nebo s hrbím pod stromem a padá dolů bordel ze stromu.
Jo ještě další "prekérka"jsem na asfaltce v lese,chlope sníh jak kráva či spadne ze stromu peřinka,zadní okno komplet bílé,stěrač je od toho aby to setřel,vidím aspoň trochu dozadu,když se pak vyhýbám autu a couvám už tek nevím kam.
Jak vidno,každý ty auta používáme jinak a jinde...prostě téma oil :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“