Červenej trpaslík FozSF

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Uživatelský avatar
YuriiGT
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 04, 2013 5:18 pm
Jméno a příjmení: Jirka od Prahéé

Re: Červenej trpaslík FozSF

Příspěvek od YuriiGT »

:-| Do řitě, to auto je fakt asi nemocný :-D Doufám že to bude jenom ta pitomá hadice... jinak ho asi >>:-@@
https://youtu.be/sJSAR4QxAyU
Forester SF - RedDwarf / sice už takovej letitej agrostroj s milionem much ale furt mne baví! :)
Uživatelský avatar
YuriiGT
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 04, 2013 5:18 pm
Jméno a příjmení: Jirka od Prahéé

Re: Červenej trpaslík FozSF

Příspěvek od YuriiGT »

Tak hadice to sice byla ale po tejdnu ježdění se při jízdě jízdě lážoplážo 110 po "strakonickej" a 6km z kopce k Berounce začal nekontrolovatelně vařit, dokonce i vystřelilo víčko z expanzky čili úplně stejný symptomy jako u mýho ex-černýho Fozze což byly zkroucený palice a tlakovalo do vody. Nechal jsem to pátr hodin vychladnout a pak to zase jelo celejch 40km jakoby nic a ručička teploty se skoro nepohnula.
Víte lidi o někom kdo to umí udělat tak že to vydrží dýl než 30000km???

Jinak muj další plán je SWAP motorů a převodovek mezi dárcem a mym Fozzem, dárce sice za studena trochu zaklepe než se natlakuje olej a prej ho taky dost žere ale pak běží docela pěkně, takže tam naleju svojí oblíbenou 10W60 a budu se modlit aby se to uklidnilo. :-()()-:
Teď musim dárce ještě trochu potrápit na dálnici abych si ověřil že taky nezačne tlakovat do vody protože jinak bych se z toho asi X-&

Jako fakt mam to auto rád ale už mne fakt [CENZORED]
Forester SF - RedDwarf / sice už takovej letitej agrostroj s milionem much ale furt mne baví! :)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49131
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Červenej trpaslík FozSF

Příspěvek od VDC »

Als respektive Subaru Dobřany to rozhodně umí.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
YuriiGT
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 04, 2013 5:18 pm
Jméno a příjmení: Jirka od Prahéé

Re: Červenej trpaslík FozSF

Příspěvek od YuriiGT »

Tak po dlouhý době kdy auto "spalo" protože jsem si pořídil "letní" povoz pro radost a Foz teda nebyl potřeba (čekal jsem až bude po svatbě a všech velkejch věcech co mne letos čekaj...) mne donutilo jednat když žena zrušila svojí Fabii, jediná cesta jak mít teď rychle dvě plně pojízdný auta je rychle vyměnit motory ve Fozech.
První motor byl venku za hodinu a půl... ;-D >B-) Začínám ty Japonce zase milovat :-D

Další kolo a umístění motoru do mýho auta zejtra :)
Přílohy
A je venku.... lážoplážo v jednom člověku při vymejšlení jak na to :-D
A je venku.... lážoplážo v jednom člověku při vymejšlení jak na to :-D
To vaření fakt otravovalo, teď už mne to nechává chladným.
To vaření fakt otravovalo, teď už mne to nechává chladným.
Letní povoz :)
Letní povoz :)
Fabie prakticky kaput... je třeba hledat řešení
Fabie prakticky kaput... je třeba hledat řešení
Forester SF - RedDwarf / sice už takovej letitej agrostroj s milionem much ale furt mne baví! :)
Uživatelský avatar
YuriiGT
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 04, 2013 5:18 pm
Jméno a příjmení: Jirka od Prahéé

Re: Červenej trpaslík FozSF

Příspěvek od YuriiGT »

Takže trpaslík se po další výměně motoru má k světu... novej motor z předchozího příspěvku se ukázal jako zaklepanej akorát se to projevilo až po výměně kapalin (radši ani nechci vědět co v tom bylo místo oleje že to předtim neklepalo).

Pak jsem už zvolil jistější cestu zavolal do Subatechu, za 6000 sem si vyzvednul novej motor s ECU a od tý doby jezdim. Na podzim jsem přezul na ATčkový Matador Izzarda MP72 který sou naprosto super na bahně a bordelu akorát v zimě a na vodě trochu plavou :) A hned potom jsme se jeli trochu pobavit s velkejma klukama na znovuobnovenou LandcruiserParty :)

Pak se nám před časem stala taková drobná nepříjemnost v podobě nedání přednosti tady je video z kamery >:-& >:-&
Nicméně všechno zlý je pro něco dobrý... auto relativně přežilo jen čekám na blinkr, světlo jsme měl vlastní z původního dárce motoru jen mi došl ože pro nás je Fozz fakt malej, dítě, pes... hrozí další pes a další dítě a na dovolenou jezdit dvěma autama to bych se z toho :(B-ooO No uvidíme jak se to vyvrbí....
74214133_10215448672305726_8852824579500933120_o.jpg
Forester SF - RedDwarf / sice už takovej letitej agrostroj s milionem much ale furt mne baví! :)
Uživatelský avatar
YuriiGT
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 04, 2013 5:18 pm
Jméno a příjmení: Jirka od Prahéé

Re: Červenej trpaslík FozSF

Příspěvek od YuriiGT »

Takže trpaslík se po další výměně motoru má k světu... novej motor z předchozího příspěvku se ukázal jako zaklepanej akorát se to projevilo až po výměně kapalin (radši ani nechci vědět co v tom bylo místo oleje že to předtim neklepalo).

Pak jsem už zvolil jistější cestu zavolal do Subatechu, za 6000 sem si vyzvednul novej motor s ECU a od tý doby jezdim. Na podzim jsem přezul na ATčkový Matador Izzarda MP72 který sou naprosto super na bahně a bordelu akorát v zimě a na vodě trochu plavou :) A hned potom jsme se jeli trochu pobavit s velkejma klukama na znovuobnovenou LandcruiserParty :)

Pak se nám před časem stala taková drobná nepříjemnost v podobě nedání přednosti tady je video z kamery >:-& >:-&
Nicméně všechno zlý je pro něco dobrý... auto relativně přežilo jen čekám na blinkr, světlo jsme měl vlastní z původního dárce motoru jen mi došlo že pro nás je Fozz fakt malej, dítě, pes... hrozí další pes a další dítě a na dovolenou jezdit dvěma autama to bych se z toho No uvidíme jak se to vyvrbí....
74214133_10215448672305726_8852824579500933120_o.jpg
Příloha 74214133_10215448672305726_8852824579500933120_o.jpg je dlouhodobě nedostupná.
Naposledy upravil(a) YuriiGT dne stř lis 13, 2019 1:22 pm, celkem upraveno 2 x.
Forester SF - RedDwarf / sice už takovej letitej agrostroj s milionem much ale furt mne baví! :)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49131
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Červenej trpaslík FozSF

Příspěvek od VDC »

Tak to je dobře, že ti to konečně jezdí.
Ta bouračka je nepříjemnost, ale dopadlo to vlastně skvěle. Tak ať to máš brzy v kupě...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“