Přecedovo Kredenc a další povozy....

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Přecedovo Kredenc

Příspěvek od romull »

VDC píše:Kluci to mě opravdu těší, že mi tak držíte palce !! Mám z toho radost
Vypadá to super. Úplně všechno ,,,,| (*_^) |,,,, . Přemýšlel jsi ale Tome někdy nad tím, co by tomu mohl říct příslušník co ta auta zná? V případě nehody a odvozu auta na expertizu ani nemluvím.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
M a r c e l
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 15410
Registrován: pát úno 05, 2010 2:58 pm
Jméno a příjmení: Martin Fabian
Bydliště: Středozem B-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Přecedovo Kredenc

Příspěvek od M a r c e l »

Příslušník není technik, může znát a myslet si co chce...
M a r c e l B -)

FORESTER 2.0 XT SG AT 04 (iXTéčko)
FORESTER 2.0 Sturbo SF MT-R 00 LPG (TEJPRESTR)
OPEL TIGRA 1.6 KROSTIGRA
MULTICAR M25 4x2 MULA
IMPREZA 2.0 WRX STI 02 (BERUŠKA)
<Scenic 2.0<Felicia Combi 1.2LXI LPG<3x GARDE<120LS<110L<kolo<plastová Tatra<odrážedlo<kočárek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49212
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Přecedovo Kredenc

Příspěvek od VDC »

Nepřemýšlel.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Přecedovo Kredenc

Příspěvek od romull »

M a r c e l píše:Příslušník není technik, může znát a myslet si co chce...
Jsou i příslušníci, kteří znají některé značky dokonale, sám jsem na jednoho narazil, když mě zastavil s Otíkem kvůli dennímu svícení ........ to ale není originál pane, povídá. Nakonec jsme ale půl hodiny kecali o tom, jaká jsou to super auta :-D . Můžeš ale narazit na blba, co ti zakáže další jízdu a je potíž. Nevím, jestli se ještě berou techničáky, nebo jak se to teď dělá .........

Stane se to snad jen jednou za 100 let, ale jeden známý, co jezdíval závody do vrchu ještě za komančů, jo, dnes už je dědek, měl doma starou Škodu 130 RS, jenže mu trošku shnila a díly na to nejsou, a ty co jsou, tak nejsou zase zrovna levné. Takže si řekl, no co, jako za stara, soustruh mám, ohýbačku, nůžky na plech a nýtovačku taky, pár dílů je ještě ve skříni a jdeme s mladým na to. Udělal bomba auto, komplet nový lak, chromy, každý se za ním otočil, prolezlo to i STK, ale asi jako veterán, to ale jistě nevím. Všechno bylo OK do doby, než se zjevila ženská na motorce a rozbila si o něj škaredě hubu, auto si odvezli a co nezjistili, že půlka je z nehomologovaných dílů a že to na silnici nemělo co dělat .........jiné jízdní vlastnosti vzhledem k upravenému podvozku, jiné díly karoserie, jiné brzdy .....co na tom že silnější a lepší, ale jiné než měly být .......... takže do toho vstoupily na popud těch právníků co zastupovali tu ženskou pojišťovny, a to nejenom ty co mají na starosti povinné a havarijní, ale i zdravotní a tak .......... snížená možnost uplatnění, trvalé následky v ksichtu ....... no hrůza, myslím že platí ještě teď.

Já na BMW neměl zapsaná 19" kola, která tam mám na letních, ale honem jsem je dopsal, oni jsou ti pojišťováci strašní parchanti ....... Jo a když vidím, jak to Tom parádně vyšperkoval, tak mi přijde strašně líto, že to nejde legalizovat. Prvně mě to napadlo, když jsem viděl ty měchy, ale po poslední zkušenosti s cyklistou, který si zlomil frňák o můj zadní sloupek, mě napadlo, jak by si dal držkou o tu Tomovu rezervu. Pravda, nenechal jsem mu místo vpravo u obrubníku, protože proti jel autobus a místa tam moc nebylo a zastavit jsem musel, protože jsem odbočoval doleva, no a on to chudák neubrzdil ........a ještě mi odřel nárazník šlapkou, čáru po gumě jsem umyl benzínem =)

Nebudu ale malovat čerta na zeď, Tomovi to bude jezdit bez potíží po dalších pár vyvaření a zlepšení ještě dalších nejméně 50 let =)
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22764
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Přecedovo Kredenc

Příspěvek od spm »

Policajt te na miste muze tak akorat poslat znova na STK. A vzhledem k tomu jaky vraky jezdi po nasich silnicich...bych rekl, ze maji dost jine prace :-DDD

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49212
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Přecedovo Kredenc

Příspěvek od VDC »

Romane to je riziko podnikání. Ale většina těch úprav je na spodku auta a není to vidět.
Jediné, co fotil technik po nehodě byly kola a ty jsou zapsaný. Jinak se nikdo nepozastavil nad ničím. A příslušníkům nejvíc vadí moje pokovený okna, ale naposled jsme se o tom spolu bavili asi před třemi lety a stejně jsme se domluvili. My se vždycky nějak domluvíme.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14880
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Přecedovo Kredenc

Příspěvek od Tapan »

Já tedy nejsem právník, ale když bude mít jiný brzdy a nehoda bude o tom, že mu někdo nedal přednost (nebo on někomu, to už je jedno), tak mu můžou napařit pokutu za nezpůsobilý vozidlo, ale na povinnosti plnění pojistného to nic nemění, pokud se neprokáže příčinná souvislost. Tedy neříkám, že to pojišťovna nezkusí, ale v případě efektivní obrany nemá takovou argumentaci šanci ustát. To je jak kdyby mu pojišťovna krátila plnění po tom střetu s Hondou, protože má nehomologovanej vejfuk. Prostě nesmysl.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
M a r c e l
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 15410
Registrován: pát úno 05, 2010 2:58 pm
Jméno a příjmení: Martin Fabian
Bydliště: Středozem B-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Přecedovo Kredenc

Příspěvek od M a r c e l »

U vozu nezpusobilého k jízdě myslím neplatí povinné ručení...
M a r c e l B -)

FORESTER 2.0 XT SG AT 04 (iXTéčko)
FORESTER 2.0 Sturbo SF MT-R 00 LPG (TEJPRESTR)
OPEL TIGRA 1.6 KROSTIGRA
MULTICAR M25 4x2 MULA
IMPREZA 2.0 WRX STI 02 (BERUŠKA)
<Scenic 2.0<Felicia Combi 1.2LXI LPG<3x GARDE<120LS<110L<kolo<plastová Tatra<odrážedlo<kočárek
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14880
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Přecedovo Kredenc

Příspěvek od Tapan »

Když budeš dost píča, téměř žádný auto starší 10 let nebude způsobilý. Ostatně stačí vám najít ty obligátní podložky pod tlumiče.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49212
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Přecedovo Kredenc

Příspěvek od VDC »

Hele to je zbytečná diskuse. Je to samozřejmě o náhodě. Můžete mít všechno v pořádku a zcela sériové, může vzniknout nehoda, kdy viník nebude úplně jasnej, protože vy si budete myslet, že za to může ten druhej a ten druhej bude nějakej zmrd s dobrým právníkem. A už to pojede a bude vám p**u platný, že to máte všechno v sérii.
Já na tuhle předpodesranost, coby kdyby kašlu. Chci to mít takhle, tak to tak mít budu a šmytec.
Pro mý svědomí je podstatný, že to auto je technicky v pořádku a kastle není z Ipy, jako jsem to míval u Ara, brzdy brzdí, světla svítí a z gum nekoukaj dráty.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Fiba
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1908
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Pardubice

Re: Přecedovo Kredenc

Příspěvek od Fiba »

stěrače stírají? :-D
Obrázek Forester 2.5 XT '06 AT

ex Forester S-turbo '99 MT
ex Alfa Romeo 90 2.0i 94kW 1985
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49212
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Přecedovo Kredenc

Příspěvek od VDC »

A stěrače stírají. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Fiba
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1908
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Pardubice

Re: Přecedovo Kredenc

Příspěvek od Fiba »

,,,,| (*_^) |,,,,
Obrázek Forester 2.5 XT '06 AT

ex Forester S-turbo '99 MT
ex Alfa Romeo 90 2.0i 94kW 1985
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Přecedovo Kredenc

Příspěvek od romull »

Tak to je to hlavní Tome =) . Ty tvoje úpravy jsou určitě ku prospěchu věci, je lepší to mít pevnější než shnilé a taková neodborná úprava halogenů na xenony je větší zlo >>:-@@ . Je to o náhodě, to je jasné a taky o tom, co se stane a nestane a kdo se v tom bude šťourat. Kámošovi vzali auto na Dekru po nehodě v Rakousku, tvrdil, že najednou nebrzdilo. Nic nenašli, tak ho vrátili a vůbec netuším jak to budou řešit dál. Z Rakušáka kterého poslal ze silnice je bohužel ležák ve vegetativním stavu, jehož léčba stála už 17,5 mega, zatím to platí pojišťovna, ale kdoví jak to bude dál. Chudák kluk i jeho rodiče, má 26 let, ten Rakušák :-( ........
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49212
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Přecedovo Kredenc

Příspěvek od VDC »

Nikdy jsem nebyl člověk, kterej by řešil katastrofický scénáře. Stát se může všechno na světě, ale taky mi zejtra může prasknout cévka, můžu tahat nohu nebo mě může přeject kamion. Ale já prostě takhle přemejšlet odmítám. Protože kdybych měl takhle přemejšlet, tak to se na to rovnou můžu vysrat a jít se oběsit. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“