Bullittův případ 2 - můj "nový" Forester

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2260
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Bullittův případ 2 - můj

Příspěvek od vita1kulisek »

Bullitt píše:Jo, z Číny jde sehnat senzory za pár stovek, jako cokoli, otázka je jejich kvalita a taky jestli něco takového montovat na 2,5roku staré auto, práce s odstrojením je to taky na pár hodin, já tedy lepší nabídku v okolí nenašel.
Tak díky, po dvou mailech se mi ozval majitel a jsem objednán na čtvrtek 21.6 v 9:00.
Tak říkáš, že je to pohoda a kvalita práce v pohodě?
Dá mi 8-senzorovou sadu od Steelmate a CANBUS, což je jakási řídící jednotka, která vyřazuje přední sezory při couvání a při rychlosti nad 10km/hod a po 10s od startu atd. Celkem to bude za pěkných 8200Kč.
Dal jsem na tvou radu, snad budu spokojený jako ty.
Víťa Kulíšek.
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22554
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Bullittův případ 2 - můj "nový" Forester

Příspěvek od spm »

ja mam doma na 2 autech klumpry od jablotronu asi za litr a fungujou paradne (maj teda jenom zvukovou signalizaci, nic vic). nevim kolik si jinde pocitaji za montaz, ale u sebe jsem to treba namontoval i bez odstrojeni a trvalo mi to neco jako 2 - 3 hodiny.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2260
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Bullittův případ 2 - můj

Příspěvek od vita1kulisek »

spm píše:ja mam doma na 2 autech klumpry od jablotronu asi za litr a fungujou paradne (maj teda jenom zvukovou signalizaci, nic vic). nevim kolik si jinde pocitaji za montaz, ale u sebe jsem to treba namontoval i bez odstrojeni a trvalo mi to neco jako 2 - 3 hodiny.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Jsi téměř nadpozemský borec. Všichni tuhle genialitu a to já já já nesdílí.
Mi bylo odborníkem řečeno, že Jablotrony opustil kvůli reklamacím. Tyhle Steelmate řeší minimálně, cca 1x za čtvrt roku.
Já mu věřím, mám na něj reference od členů SFK a jeho jednání je korektní.
To mi musí prozatím stačit.
Děkuji Víťa Kulíšek.
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22554
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Bullittův případ 2 - můj "nový" Forester

Příspěvek od spm »

Nevim, nezkoumal jsem. Na jednom autu je to přes 4 roky, na druhym přes 2 a ani na jednom s tím problém nebyl. Reklamovatelnost jsem nezkoumal. Za 7 litrů bych si tam radši dal tu kouli :-DDD :-DDD :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2260
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Bullittův případ 2 - můj "nový" Forester

Příspěvek od vita1kulisek »

spm píše:Nevim, nezkoumal jsem. Na jednom autu je to přes 4 roky, na druhym přes 2 a ani na jednom s tím problém nebyl. Reklamovatelnost jsem nezkoumal. Za 7 litrů bych si tam radši dal tu kouli
Za tu osmičku je to i dopředu! V práci zajíždím pod přístřešek na zeď a tak to je fakt natěsno a zepředu. Nevím, proč mi tu vnucujete, co nechci, koule si nechte sami. Bydlím v bytovce sám se ženou, zahradu nechci, nejsem krtek a občas do Gobusu nakoupit se nám vše vejde s přehledem do kufru. Já taky nezkoumám jak to vydrží, ale věřím odborníkovi s dvacetiletou praxí a ten moc dobře ví, co dělá a jaké komponenty používá, aby nemusel pořád reklamovat.
A tímto tuhle neplodnou debatu končím z mé strany. Howgh. Bylo to původně pro Bullitta jako poděkování za tip.
Víťa Kulíšek.
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22554
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Bullittův případ 2 - můj "nový" Forester

Příspěvek od spm »

4 litry na sadu vč. montáže je asi celkem normální cena. Se taky hned nerozčiluj, tobě je strašně těžký něco poradit :-DDD V jednom vlákně se rozčiluješ, že tě pár litrů spotřeby navíc zruinuje a v druhym když ti jenom někdo řekne, že jsou i levnější senzory, tak mu vynadáš, že tam žádnej zimbabwe šmejd nechceš :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Bullitt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: čtv zář 27, 2012 3:48 pm

Re: Bullittův případ 2 - můj "nový" Forester

Příspěvek od Bullitt »

vita1kulisek píše: Tak říkáš, že je to pohoda a kvalita práce v pohodě?
Dá mi 8-senzorovou sadu od Steelmate a CANBUS, což je jakási řídící jednotka, která vyřazuje přední sezory při couvání a při rychlosti nad 10km/hod a po 10s od startu atd. Celkem to bude za pěkných 8200Kč.
Dal jsem na tvou radu, snad budu spokojený jako ty.
Víťa Kulíšek.
Ať se vše povede! Nemám nejmenší výhrady k jednání ani kvalitě. Vše vypadá a slouží,jak by to bylo na autě z výroby. Canbus jednotku jsem tam nedával,zkusil jsem,zda to bude potřeba a nepípá mi to falešně při jízdě.Ptal jsem se ho,zda to lze případně přidat později a ta jednotka se tam pak prý už jen připojí bez větší montáže. Já nechtěl vyhazovat za montáž u Freye ani za senzory ze Slevomatu za pětikilo,tohle byla taková střední cesta.

Kouli mám,ale taky mám přítelkyni s řidičákem od vánoc,co s autem jezdí a mám to auto rád:-)A při parkování v Praze na místo po Fabii si užívám ten komfort i já, aniž bych někomu prohnul byť značku. A hodí se to i na sebevražedné chodce u obchodů,kteří považují parkoviště za chodník.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2260
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Bullittův případ 2 - můj "nový" Forester

Příspěvek od vita1kulisek »

Tak díky Bullitte, 2x senzorová sada po 1700Kč a ten Canbus za 2200 je dohromady 5600Kč. A platit budu komplet 8200, což znamená 2600 od práce. Supercena, ceny materiálu ze stránek výrobce. Po 21.červnu se ozvu, jak jsem dopadl.
Jedu se ženou a pan majitel nás odveze do Metropole Zličín a pak pro nás přijede, je to kousek. Holt si uděláme výlet po nákupech. Snad mne navigace donaviguje v pohodě.
Víťa Kulíšek.
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“