Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!

Příspěvek od PeteBiggy »

Ahoj ahoj, zdravím všechny,

dovolím si zde taktéž založit své vlastní vlákno ohledně mých dvoustopých miláčků. Těch jednostopých se vás budu snažit raději ušetřit, a asi bych měl zůstat i jen u značky že? Takže only [SUBARU] Už tady nejsem zrovna nováčkem a spousta lidí mě na fóru už zná. Ale až tak nějak teď jsem se rozhodl pro toto samostatné vlákno.

Ještě než přejdu k autům, tak si dovolím něco málo o sobě. Jsem motorkář tělem i duší, auta pro mě dřív byla spotřební záležitost, naopak mašina byla vším. V minulosti jsem jezdil kapotované sportovní motorky, přes ostrého naháče modré krve jsem přešel do praktičtějších vod a už přes sedm let mám touringové velké supermoto KTM SMT, jelikož jsme s polovičkou chtěli cestovat i na motorce. Mezi r. 2010-2013 jsme sjezdili půl Evropy, od Rumunska, přes celý západní Balkán, Alpy, Francii, Benelux, Skandinávii až po Anglii a Skotsko až nahoru na Orkneje. Pak se narodila první dcerka a motorka šla logicky do ústranní, skončit však, jakožto spousta lidí, opravdu nehodlám. A pokud to jde, tak si po práci či o víkendu jdu pojezdit rajón k nám do hor a jednou za rok na pár dní dám Alpy, pokud to jde (jakožto už dva roky to nešlo <:-< :-DDD ). No a tím, že mašina šla logicky trošku do ústranní, tak mě o to víc chytly auta. A co může být v tomhle ohledu, jakožto kompenzace za ztrátu času stráveného na mašině, lepší než čas strávený v Subaru!!! ,,,,| (*_^) |,,,, Ještě dodám, že jsem velký, ale fakt velký puntičkář a perfekcionista, holky doma to se mnou rozhodně nemají lehké, což uznávám. Na dvou posledních autech jsem měl vždy nanesenou keramiku, tedy nanotechnologie pro ochranu, vzhled a snadnou údržbu. Do světa detailingu už jsem trošku proniknul, ale profesionálně to rozhodně nedělám, ani neleštím, jen spíše dbám na techniku mytí, nesnáším jakékoliv škrábance apod. Takže toť asi tak veskrze o mně. Teď teda už let´s go k Subaru!!! >B-)

Takže; v srpnu 2016 jsem si po půlročním čekání odvezl od českého dealera funglovku Subaru XV v krásné bílé perleti ,,,,| (*_^) |,,,, Byla to srdeční záležitost, která bohužel skončila po roce a kousek. Rozrostla se nám rodinka, ne úplně plánovaně a já se pořád zaobíral myšlenkou souboje čtyřčlenné rodinky se třemi ženskými vs. kufru o kapacitě 380l >:-@ Jinak jsem byl s autem max. spokojený, jak by ne. Postavil jsem to tak, že pokud mi XVčko někdo zaplatí, tak ho pustím, pokud bych na něm měl tratit, tak si ho nechám a věc budu řešit střešním boxem. Doteď nevím, jestli jsem udělal dobře, nicméně nastala taková nabídka, že auto změnilo majitele.

Co dál? Věděl jsem, že chci zůstat u Subaru. A model. Toť otázka. Outback už je fakt moc velký, nedal bych ho snad ani do garáže, navíc už cenově nedosažitelný, mluvíme-li zase o novém voze. Ale potřebujeme přeci větší kufr :-DDD >:-& Takže buď Levorg nebo Forester s atmoškou v manuálu (klasický starší variátor spřažený s těmito motory bych nechtěl), tedy s tím, co jsem znal z XV. Ano, velmi rozdílná auta! Ale když já jsem tak nějak uživatelsky přesně mezi nimi. Do terénu nemám potřebu jezdit, za to jezdíme hodně na hory, sem tam nějaká ta louka….Pro Levorga mluvily jízdní vlastnosti, větší kufr a vzhled, který se mi moc líbí. Pro Lesníka zase větší praktičnost daná především světlou výškou a trochu více místa v garáži, která je stavěná na staré Škodulenky a navíc se mi tam musí ještě přece vejít mašina :-/ Co se týče volby starší versus nový vůz; hmm, najít takového jako jsem já, tak bych klidně volil lehce jetý vůz. Ale najít dalšího takového typa jako já, který by navíc třeba po roce auto prodával, to je prakticky nereálné, takže zase funglovka! >:-& Ale české ceny (vyjma Levorga v Trendu), jsem i přes max. slevu co jsou naší dealeři schopni sfouknout dolů, nebyl ochoten akceptovat a tak jsem se začal dívat po Evropě. Trvalo to setsakramentsky dlouho, život pouze s 206 Peugeotem už začal být trošku, ehm jak to říci, trošku nekomfortní. >>:-@@ Navíc výprodeje na konci roku začínaly vrcholit a auta sice ještě více slevňovat, ale zároveň se tratit, tedy zužovat výběr. Takže bylo již třeba konat! Málem jsem dovezl Levorga z Německa, už byl dokonce předem zaplacený, ale nakonec to nedopadlo, nekoupil jsem. Nebudu to tady rozpitvávat, ale byl tam prostě problém, přes který jsem se nedokázal přenést (i když by to nejspíš devadesát osm lidí ze sta neřešilo či se přes to přeneslo). A navíc jsem tak nějak pořád měl respekt z toho nízkého podvozku, na rovinu, pořád jsem přešlapoval mezi těma dvěma modely a nevěděl, „kam se vydat“ >:-& Srdce říkalo Levorg, rozum Forester. Až to přišlo a naskytla se možnost na Forester XT za super cenu. Mno super, pro mě to byla pořád velká pálka, ale už ne úplně nedosažitelná. Jen bohužel už nebyla možnost mé milované bílé perleti :-o A teď to bylo o tom, smířit se s barvou, kterou bych normálně úplně zrovna nevolil, ale mít zase auto, na které bych normálně nedosáhnul. Do toho jsem ale pořád nezapomněl na Levorga a stále přešlapoval. Až jsem kápnul na XTčko v černé perle, která je spolu s šedou u tohoto typu auta po bílé u mě na druhém místě. A jako bonus, zase o kousek za lepší cenu. A tak jsem do toho šel!!! 

Takže Subaru Forester 2,0 XT v black silica pearl [BANANA] Mno, takový černý Neggřík. Auto jsem si dovezl, řekněme ze severní Evropy, blíže si dovolím nespecifikovat a nechat si to jako své know how [CENZORED] Po více jak „čtvrtleté usilovné práci“ [COFFEE] je kára doma, ještě mě čeká dotáhnout do konce finančák a auto přihlásit, což bude hned po novém roce. Pak ještě aby mi vrátili zálohu na tamější DPH a bude to v suchu. Je to tedy severní model, odpovídající naší výbavě Comfort s tím drobným rozdílem, že nemá el. víko kufru a anténu ve tvaru žraločí ploutve, ale zato má vyhřívaný volant, zadní sedačky a pár věcí pro severské podmínky navíc. Je to prostě totožný vůz, jaký u nás prodává neoficiální dealer Carpenter. A navíc, pro pobavení; auto jsem si stylově objednal ve stejný den, jako Aleš Háma u nich v Praze přebíral již svého čtvrtého Lesníka, samozřejmě jak jinak než ve verzi XT. A to se počítá >B-) :-DDD
Jinak s autem jsem dojel po ose, takže už je prakticky zajeté. Samozřejmě jsem se snažil co to šlo, tedy motor jsem nepřetáčel, měnil styl jízdy, klasické dálnice jen velmi omezeně, tempomat minimálně, přepínal jsem jízdní režimy, občas si sáhnul po pádlu, poctivě dochlazoval turbo, opatrně na brzdy atd. atd. tak snad OK.
Tak jak jsem svá poslední dvě auta rozhodně nekupoval s tím, že bych je měl záhy prodávat (měly to být vozy tzv. „na furt do mrtě“), tak u této káry naopak rovnou říkám: kupoval jsem to s tím, že to je tak pade na pade. Nejsem si zcela úplně jistý, zda je XT pro mě fakt trefa do černého, a naopak, že zapomenu na svou milovanou bílou perlu a ztotožním se s černou. Zkrátka, buď mě to auto vezme za srdce a nebo půjde o dům dál s tím, že bych na něm nemusel zase finančně tratit. A třeba to bude právě tak, že byť je tento Neggřík kupovaný s tím, že se možná dlouho neohřeje, tak zrovna zůstane a bude to známost na dlouhé roky ,,,,| (*_^) |,,,, Kdo ví [THNX]

Tímto pokládám historii svého Subaru vlákna za zahájenou [SUBARU] [SUBARU] [SUBARU]
Takže Subaru zdar nazdar, ať nám ty auta dělají všem jen a jen radost =)
Přílohy
Mé milované Subaru XV MY 2016 v bílé perle - již minulost:-( Aplikace keramického povlaku.
Mé milované Subaru XV MY 2016 v bílé perle - již minulost:-( Aplikace keramického povlaku.
Mé milované Subaru XV MY 2016 v bílé perle - již minulost:-( Aplikace keramického povlaku.
Mé milované Subaru XV MY 2016 v bílé perle - již minulost:-( Aplikace keramického povlaku.
Mé milované Subaru XV MY 2016 v mé milované barvě, bílé perleti - již minulost:-(
Mé milované Subaru XV MY 2016 v mé milované barvě, bílé perleti - již minulost:-(
Mé milované Subaru XV MY 2016 v mé milované barvě, bílé perleti - již minulost:-(
Mé milované Subaru XV MY 2016 v mé milované barvě, bílé perleti - již minulost:-(
Mé milované Subaru XV MY 2016 v mé milované barvě, bílé perleti - již minulost:-(
Mé milované Subaru XV MY 2016 v mé milované barvě, bílé perleti - již minulost:-(
Zlý černý Neggřík:-) Uvidíme, jak dlouhodobá známost to bude, třeba právě &quot;na věky&quot;. Kdo ví:)
Zlý černý Neggřík:-) Uvidíme, jak dlouhodobá známost to bude, třeba právě "na věky". Kdo ví:)
Zlý černý Neggřík:-) Uvidíme, jak dlouhodobá známost to bude, třeba právě &quot;na věky&quot;. Kdo ví:)
Zlý černý Neggřík:-) Uvidíme, jak dlouhodobá známost to bude, třeba právě "na věky". Kdo ví:)
Zlý černý Neggřík:-) Uvidíme, jak dlouhodobá známost to bude, třeba právě &quot;na věky&quot;. Kdo ví:)
Zlý černý Neggřík:-) Uvidíme, jak dlouhodobá známost to bude, třeba právě "na věky". Kdo ví:)
Subaru Forester XT - zatmavená okna.
Subaru Forester XT - zatmavená okna.
Subaru Forester XT - zatmavená okna.
Subaru Forester XT - zatmavená okna.
Naposledy upravil(a) PeteBiggy dne sob zář 08, 2018 11:51 am, celkem upraveno 7 x.
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48960
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru by Pete Biggy !!!

Příspěvek od VDC »

,,,,| (*_^) |,,,, ,,,,| (*_^) |,,,, ,,,,| (*_^) |,,,, Ať ti dělá jen a jen radost !!

Předpokládám, že ta Severní Evropa bude Dánsko... Vím, že se tam odsud vozí auta, že jsou tam dobré ceny...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru by Pete Biggy !!!

Příspěvek od PeteBiggy »

VDC píše:,,,,| Ať ti dělá jen a jen radost !!

Předpokládám, že ta Severní Evropa bude Dánsko... Vím, že se tam odsud vozí auta, že jsou tam dobré ceny...
Zdravím předsedo, a díky za přání B-) Jak už jsem psal, dovolím si být nekonkrétní, ale prozradím, že v mém případě to Dánsko není :-) Máš ale pravdu, zrovna tam mají obecně brutální daňové zatížení, nejenže 25% DPH, ale především brutální zatížení při tamní registraci vozidla. Tzn. prodávají hodně ven, tak aby měli "výsledky". Jen dodám, že dobré ceny jdou nejen ve Skandinávii, Pobaltí, Německu, demo vozů v Itálii a u některý vozů paradoxně i v Beneluxu, kde jsou auta obecně dražší....Je to spíše o tom, s kým člověk jedná, jak jedná, na jaké auto či konkrétní akci člověk narazí....Věnoval jsem tomu fakt hodně a těch variant z různých zemí byla spousta ;)

PS: V Dánsku měli svého času plnou palbu nejetého Levorga ještě MY 2016 za solidní cenu. Pro mě však nepřijatelná bledě modrá barva. Bylo to tuším i na mobile.de, možná tam ještě visí...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: Subaru by Pete Biggy !!!

Příspěvek od Subaru70 »

..tak to je super. Přiznám se, že by mě ty cenové orientace docela zajímaly, nebot tady jsem si na XTéčko nechal zajít chut právě díky cenám. Na jedno za rozumné kačky jsem narazil v Německu,ale byl to nějakej divnej turek či co a vůbec jsem nepobral důvěru a tak jsem od koupě ustoupil..radši.

Takže ať ti dělá radost a koukej referovat o pocitech... ,,,,| (*_^) |,,,,
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Subaru by Pete Biggy !!!

Příspěvek od Slavek_xxx »

PeteBiggy> vitej. Podle nicku soudim, ze v jedny stope jsi fanda Suzuki ;-D Mame na to tady na foru zvlast vlakno...
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru by Pete Biggy !!!

Příspěvek od PeteBiggy »

Subaru70 píše:..tak to je super. Přiznám se, že by mě ty cenové orientace docela zajímaly, nebot tady jsem si na XTéčko nechal zajít chut právě díky cenám. Na jedno za rozumné kačky jsem narazil v Německu,ale byl to nějakej divnej turek či co a vůbec jsem nepobral důvěru a tak jsem od koupě ustoupil..radši.

Takže ať ti dělá radost a koukej referovat o pocitech...
Díky. Jak už jsem psal, třeba bude to mé za nějaký čas k mání. A kdo mě zná, tak ví, že jiného takového nezná :-DDD a že auto ode mně je prostě nové auto s ještě pár bonusy navíc - doplňkama, ošetřením laku apod. navíc. Tak třeba se domluvíme *_*=*_* Dát mi prodejce echo, že je k mání bílá perleť za podobnou cenu, tak neváhám a to své rád nabídnu =) Ale to minimálně momentálně nehrozí :-/
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru by Pete Biggy !!!

Příspěvek od PeteBiggy »

Slavek_xxx píše:PeteBiggy> vitej. Podle nicku soudim, ze v jedny stope jsi fanda Suzuki Mame na to tady na foru zvlast vlakno...
Ahoj Slávku. To fakt nee :-DDD Tak jak u aut mám rád japonce, tak u motorek už v současné době preferuji více Evropu, ty mašiny mají prostě tak nějak víc duši...A mám KTM. Byť už je to dnes masovější značka než dřív, tak filozofie Ready to Race myslím není jen planým sloganem, stejně jako u sloganů Subaru. Ony tyhle dvě značky jsou si ve své filozofii v lecčems podobné, řekl bych =)
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Subaru by Pete Biggy !!!

Příspěvek od Slavek_xxx »

Sakra, teprve ted jsem si vsimnul, ze uz tu nejakej patek jsi :-D No nic, privital jsem te podruhy :-D
Jo a mas KTM, to si budes rozumet s jinym zdejsim pacientem (napoveda - jezdi ted s cernou vzducholodi) >B-)
Ja mam v garazi staryho boxera ;-D
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru by Pete Biggy !!!

Příspěvek od ybrcek »

AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru by Pete Biggy !!!

Příspěvek od PeteBiggy »

ybrcek píše:
Ybrcku, kolego KáTéeMkáři a Subaristo, co ty se mi tu směješ pod fusama:-D

Edit: Už mi to po přečtení toho druhého příspěvku od Slávka došlo =) ,,,,| (*_^) |,,,,
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru by Pete Biggy !!!

Příspěvek od ybrcek »

já jako mlčím ,ale na mý slova donde, co máš za oranžádu?
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru by Pete Biggy !!!

Příspěvek od PeteBiggy »

ybrcek píše:já jako mlčím ,ale na mý slova donde, co máš za oranžádu?
;-D SMTčko, známe se přece i z LC8 fóra, což mi říká, že tam už jsem hooodně dlouho nebyl :-/
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru by Pete Biggy !!!

Příspěvek od ybrcek »

teeda ostudo :-D
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5404
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Subaru by Pete Biggy !!!

Příspěvek od Kolben »

Severský auta se prodávají v normální ofiko síti Subaru od my18. Mám severský auto taky.


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2120
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: Subaru by Pete Biggy !!!

Příspěvek od Metuzalem »

Takové krásné nové voňavé auto a ty už ho málem prodáváš :-)
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“