Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49131
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru by Pete Biggy!!! XV & XT aneb white & black!!!

Příspěvek od VDC »

Petře upřímně ti tu situaci nezávidím....
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: Subaru by Pete Biggy!!! XV & XT aneb white & black!!!

Příspěvek od martas »

Pete Biggy - neprodavej nebo budes jednou litovat :-/ Je to krasne Auto a hlavne funkcni a uz nebudou ::-(((
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Uživatelský avatar
Jozifek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 585
Registrován: stř čer 01, 2016 6:09 pm
Jméno a příjmení: Josef Lášek
Bydliště: Praha

Re: Subaru by Pete Biggy!!! XV & XT aneb white & black!!!

Příspěvek od Jozifek »

A co to nechat potáhnou fólii do té bílé. Když už nejde koupit

MY18 Forester XT
MY22 Franklin S10A
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1295
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru by Pete Biggy!!! XV & XT aneb white & black!!!

Příspěvek od PeteBiggy »

VDC píše:Petře upřímně ti tu situaci nezávidím....
Díky Tome za podporu. Nejhorší, že já pořád nevím ::-((( >:-& Jako malý jsem býval rozhodný a nesnášel na bráchovi jeho nerozhodnost a nekonečné přešlapování. Čím jsem starší, tím víc jsem stejný. A jestli to půjde tak dál, tak si v důchodu (pokud se tedy nějakého někdy dočkám) budu vybírat mezi normálním a celozrným rohlíkem hodinu a nakonec si stejně budu muset hodit korunou. Tak to občas v životních situacích, kdy tápu, dělám a asi to tak dopadne i teď <:-< Horší pak ale bude, když v tom obchodě bude těch rohlíků víc, to budu v pasti úplně :-D :-D Ale je třeba se nad tím povznést, nejde o život, ani o zdraví, které obzvlášť teď potřebuju jako sůl...takže to musím rozlousknout co nejdřív a už to neřešit, pač tohle mi rozhodně taky nepřidává...
martas píše:Pete Biggy - neprodavej nebo budes jednou litovat Je to krasne Auto a hlavne funkcni a uz nebudou
Tak ono Forester není nijak zvlášť krásné auto a dokonce i u Plejád se najdou mnohem hezčí kousky. Ale funkční je a XTčko je asi fakt sumasumárum nej model a má jednoznačně i nej "faktor X", bo jak to říct. To bez debat =) Ale o vzhledu to určo není, to už bych ho dávno neměl. K tomu ta barva, i když drtivá většina lidí kolem mě říká, že v černé je hezčí než bílá či jakákoliv jiná. Což, když se odstřihnu od svého já, tak to asi i musím uznat. Ale prostě jde o nějaký ten můj vnitřní pocit. Jak říká bratranec, taky má černé auto.... "Černá je pekelná"... No, je to tak, u mě navíc umocněno SPZkou se třemi šestkami :-D On to ale myslel skrz údržbu...Na druhou stranu, jízda s ním je pecka, ten výkon pod sebou je návyková věc. Navíc se mi nechce od Subaru jít pryč, z té představy je mi smutno asi snad nejvíc ::-((( Jenomže u nich už opravdu není co brát, jedině ještě skočit do jednoho z posledních kusů Levorga, co jsou v Německu a nebo si počkat na slevněné podzimní Outbacky. Ale to už nejsou v mých očích tak jedinečná auta, i když určitě moc dobrá a Levorg je vskutku jedno z nejhezčích Subar vůbec...Noo, ale jestli si ho nechám, tak si ho navěším doplňky dle představ a pak už to bude i teda trochu hezké auto...
Jozifek píše:A co to nechat potáhnou fólii do té bílé. Když už nejde koupit
To jsem taky zvažoval, samozřejmě že se to nabízí. Ale když já ty fólie tak nemám rád, navíc jak mi bylo řečeno, tak se to řeže na autě a některé části se rovnou musí údajně řezat přímo do laku :-/ Tak ti nevím, to asi není nic pro mě...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49131
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru by Pete Biggy!!! XV & XT aneb white & black!!!

Příspěvek od VDC »

Petře stran té fólie to záleží na tom, kdo to dělá. Kousek od Subaru Liška je člověk, který dělá fólie špičkově a nic na autě neřeže. Ale neptej se mě na detaily, kdysi mi to říkal Honza Havel, když s námi ještě kamarádil, že je to fakt špička a že opravdu nic neřeže přímo na autě.

Já tu nerozhodnost nechci moc komentovat. Víš sám, že já to mám jinak a tahle touha furt něco měnit se mi z hloubi duše příčí. Tím spíš, když si vlastně opakovaně napsal, že bys rád zůstal u Subaru, ale není čím XT nahradit.
Ale stejně je to celé na tobě a já ti prostě upřímně přeju, že ať bude tvé rozhodnutí jakékoliv, je to pro tebe to nejlepší.

Osobně si ale myslím, že zrovna to tvoje auto, při tvém nájezdu a péči, bude cenově degradovat velmi pomalu a bude dobře prodejné kdykoliv v budoucnu.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19067
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Subaru by Pete Biggy!!! XV & XT aneb white & black!!!

Příspěvek od hamoun »

clovece ... silene dilema ...
a ... jak uz nekdo psal. nic neni uplne dobre, nic neni uplne spatne ...
drzim palce :)

Odesláno pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: Subaru by Pete Biggy!!! XV & XT aneb white & black!!!

Příspěvek od martas »

Subaru neni vubec hezke,az na par typu,ale je to proste subaru a to neni o vzhledu,ale o jinych pozitcich :-) Ja kdybych se mel rozhodnout co misto subaru,tak asi nejake bavo.Ale je to na tobe a preji ti stastnou volbu,k tve spokojenosti =)
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5405
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Subaru by Pete Biggy!!! XV & XT aneb white & black!!!

Příspěvek od Kolben »

Buď v klidu a prodej to. Pokud Ti za to chce někdo slušně zaplatit tak buď rád.


Sent from my XsMax using Tapatalk Pro
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: Subaru by Pete Biggy!!! XV & XT aneb white & black!!!

Příspěvek od martas »

Kolbene [FUCK PC] [FUCK PC] :-D
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5405
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Subaru by Pete Biggy!!! XV & XT aneb white & black!!!

Příspěvek od Kolben »




Sent from my XsMax using Tapatalk Pro
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1295
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru by Pete Biggy!!! XV & XT aneb white & black!!!

Příspěvek od PeteBiggy »

Díky všem za palec (*_^) |,,,,

Popravdě, připadám si už tak trochu jako schizofrenik. Tak dlouho jsem váhal, zda prodat, pak jsem se rozhod a docela dlouho prodával, už mě to nebavilo pořád odpovídat na dotazy a že jich bylo a teď když je tutový zájemce, tak zase nevím zda to dát pryč.
Ale to je prostě dáno tou situací na trhu, která tady teď je a která se zásadně změnila. A bohužel bude hůř a hůř :-(
A co mě ještě nedělá úplně dobře je fakt, že jsem dostal toho zájemce do zvláštní situace. Je to fanda a je fakt, že by tam Mustadovi u něj bylo dobře...

Koruna to jistí, takže všem díky. Pak dám vědět.
Kolben píše:Buď v klidu a prodej to. Pokud Ti za to chce někdo slušně zaplatit tak buď rád.


Sent from my XsMax using Tapatalk Pro
No můžu na tom po roce a půl udělat kilo. Ale to v současné situaci najednou jaksi není až tak podstatné...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3136
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Subaru by Pete Biggy!!! XV & XT aneb white & black!!!

Příspěvek od Albi »

Prodej, neváhej! ;o)(o;

Subaru se kupuje pro radost...
Můžeš zkusit něco jiného a časem se třeba vrátit... věřím tomu, že Subaru něco vymyslí!
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1990
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Subaru by Pete Biggy!!! XV & XT aneb white & black!!!

Příspěvek od suubaru »

Auta přicházejí a odcházejí. Když investovat do budoucnosti, raději bych zvážil atmo H6, já těm turbověcím moc nevěřím. Ale jsem v tom podobně, v panice jsem zagarážoval poslední turbo legacy s hydraulickým servem a normálním automatem. A nedám jej.
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1295
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru by Pete Biggy!!! XV & XT aneb white & black!!!

Příspěvek od PeteBiggy »

No ono toho moc jiného ke zkoušení není. A tak nějak nevěřím, že Subaru v EU něco vymyslí...teda pro mě. Aspoň to teda na žádný návrat turbomotorů či velkých silných atmosfér rozhodně nevypadá.
Navíc to už rozhodně nechci finančně šroubovat výš, posouvat dál a dál. A auta obecně drahnou a dále budou. Historicky byla nejníž na podzim 2013 než přišla intervence ČNB. Pak šlo nepatrně výš, ale žádná hrůza, dělalo to pár desítek tisíc za X let. Od 1.9.2018 se to ale zlomilo a teď už to jde dost znát, navíc po roce od 1.9.2019 další navýšení, vše díky emisím....
Takže jaksi zkoušet moc už teď nejde. A s mým perfekcionalismem jeté auto jaksi zrovna nepřipadá moc v úvahu. Teda pokud se má jednat o auto, za které dám balík peněz a má mi dělat zase radost. Ale pokud se k tomu postavím tak, že to stejně má všechno dvě kola navíc a že to je přece spotřební věc, která má sloužit, má mě dopravit z bodu A do bodu B a nedám za to žádný velký peníz, tak to pak je zas jiná věc....

Edit: Ještě bych dodal, že jak v EU už bílé prostě nejsou a obecně XTček je už vlastně jen pár kusů, tak ve Schweizu jsou jich ještě mraky. A hádejte v jaké barvě jich je nejvíc. Je to k posrání. Samozřejmě dovoz nového auta od tama by byl velmi nerentabilní...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1990
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Subaru by Pete Biggy!!! XV & XT aneb white & black!!!

Příspěvek od suubaru »

Mě při rozhodování vždy pomohlo, se v kandidátském nástupci pořádně svézt. Proti seatu nic nemám, v práci máme jednoho leona, prosté auto, nemá vlastně větší chybu.
Ale pokud pojede seatí suv podobně jako nový sportage/tuscon, ve kterém teď musím jezdit, bude tvé rozhodování jednoduché. V pochybách do první zatáčky.
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“