Subík z Jihu Asie

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Devolo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: ned srp 20, 2017 9:47 am

Subík z Jihu Asie

Příspěvek od Devolo »

Zdravím vespolek komunitu,
udělal jsem si radost v létě, kdy jsem po mnohých letech motorkaření pověsil na hřebíček prodal svůj poslední bike a usadil jsem se. Takže je to atmo Forester devadesát dvojka, dva trojka v automatu. Trochu poléčeno, děravý chladič, brzdy a to hlavní výměna 4x pedersy a nové lpg.
Zrálo to ve ně tak tři leta než jsem se rozhoupal k tomuto kroku. Na motorkách jsem si užil i dost adventure-offroad, a když říkám dost tak to myslím vážně. Moje heslo bylo rasuju-spravuju. Proto jsem u Subíka opatrný a do žádných větších offroud akcí se nepohrnu >:( čistě adventure-kochča. Aut jsem doma vystřídal dost, takže co konstatovat ze Subaru? Ta podvozková platforma se stálým 4x mě bere hákem a neřeším výkon(zatím). Prostě si jen tak pluji prostorem. Těším se na nějaké akce i trochen terén a snow. Pokud někdo z jihu Moravy dejte vědět pojezdíme.
Naposledy upravil(a) Devolo dne ned zář 02, 2018 2:29 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16138
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Subík z Jihu

Příspěvek od quickly »

Devolo, vítej u nás na SFC, ještě je potřeba napsat 2 příspěvky, někdo z adminu je odsouhlasi a budeš dal psát bez nutnosti odsouhlasení a SZ. Kvůli lepší identifikaci si dej do nadpisu "z Jihu Asie", takto mne hned napadly Čechy
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“