radekn a jeho druhý Forestřík

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: Radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od RadekN »

nothink píše:Pěkná motokára , ať dlouho slouží
Díky Vojto. Novej outback by byl lepší, ale začal jsem teď od září podnikat s manželkou dohromady, ta teď má nastarosti finance a prý mám nárok jen na toto :-DDD :-DDD (doufám, že to tu nečte :-D )
VDC píše:Věřím, že z toho máš podobný pocity, jako když já teď lítám Yaroušem. Toho si taky nechám, ta motorová myš mě baví.
Je to super, to svezení je v tom fakt zajímavý, když se teda trošku drží pod krkem. 39kw a 750kg je zajímavá kombinace. Fakt jsem nečekal, že mě to auto bude tak bavit...
Tapan píše:A mně se tu smějete skrz Felicii Tak ať slouží a jestli to umí, tak taky ať dělá radost
Dík :).
Uživatelský avatar
nothink
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 862
Registrován: ned pro 30, 2018 8:34 pm
Jméno a příjmení: Vojtěch Hvězda
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od nothink »

RadekN píše:Díky Vojto. Novej outback by byl lepší, ale začal jsem teď od září podnikat s manželkou dohromady, ta teď má nastarosti finance a prý mám nárok jen na toto (doufám, že to tu nečte )
Určitě to tu čte :-DDD . Každý auto, co si člověk pořídí, ať nové či starší udělá radost.
RadekN píše: Je to super, to svezení je v tom fakt zajímavý, když se teda trošku drží pod krkem. 39kw a 750kg je zajímavá kombinace. Fakt jsem nečekal, že mě to auto bude tak bavit...
Kdysi jsem vezl známe do Prahy, Seatem Ibizou, s 1.4 benzínem, lehké, obratné auto, prostě takova malá nenápadná raketa, ani dalnice se to nezaleklo :-). Takže si tu kombinaci dokážu živě představit.
SUBARU OUTBACK BE/BH H6 3.0 AT 154kW MY2003
SUBARU OUTBACK BE/BH 2.5i MT 115kW MY2002
ŠKODA OCTAVIA COMBI 2.0FSI AT 110kW MY2007
TOYOTA PROACE (DODÁVKA) 2.0D MT 94kW MY2014
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od sima »

Já ti Rade taky věřím, že tě to autíčko baví a ta jednoduchost! :-) =)
Vidím, že i Tomáš se shlédl v malém velkém autu a nejen on. Je to jiný svět, když se takové mini auto vydaří. Já tu už tolikrát psal, jak moc rád jezdím v citroen saxu 1,1 44 KW spešl akční verze twist, těch tu na prodej moc nebylo, jak šafránu a vůbec se jich prý moc nevyrobilo. Kombinace modro žlutá, jak exte tak hlavně interiér, na tu dobu fakt moc zábavné auto nejen na pohled. To auto se řídí náramně, řízení moc fajn, tlumení taky, na tak malý bobek až překvapivě jo, otočení na pětníku, všude se vleze, výkonově při té váze překvapivě živé, myslím že hmotnost taky kol 700 kg, asik 780 kg, mrknu do tp.
No a hlavně zvenku vypadá maličké, ale uvnitř prostoru i pro mě dost, kufr to samé, třídveř máme, čili nastupování dopředu ok, dozadu nesedám-e :-) Baví mě ten zvuk motoru, jak to člověk nastartuje, tak si to originálně pěkně pobrumlává, je to až srandovní, myslel jsem, jestli to není výfukem, ale nebylo, je to furt stejné, moc pěkný projev. Každý kdo v tom jede je překvapen a komentuje to auto jako moc fajn.
Jsem se shodl s Waltrem Emebertem, má ho taky a smáli jsme se, jaká to náhoda, my subaristi a máme ještě toto jako druhé auto. On říkal to samé, jak to auto krásně jede, jak je to neuvěřitelně živé a obratné, že to rozjezdil, má ho po rodičích...a že to jen jezdí a jezdí, prdel autíčko a vděčné opravdu. Nevím, které jiné auto by vydrželo náš jízdní režim s ním.
Jsem včil se saxem snad prvně v životě jezdil pět dní v kuse, každý den a normálně jsme se na něj těšil, zábavné auto, to co máme doma tak jo :-) =)
Takže ti věřím radost ze sviště, já o něm taky kdysi uvažoval.
Nicméně dnešní přesednutí do lesníka, po tolika! pěti dnech!!! :-) jinak nemám s lesníkem ani den jízdní prodlevu, max jeden den o víku, tak to bylo zas úplně jiné těšení a přišlo to zas, to auto je nej nej nej ,,,,| (*_^) |,,,, :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od VDC »

RadekN píše: Je to super, to svezení je v tom fakt zajímavý, když se teda trošku drží pod krkem. 39kw a 750kg je zajímavá kombinace. Fakt jsem nečekal, že mě to auto bude tak bavit...
Yarouš je v podstatě na stejném půdorysu jako ten swišť a váží tunu. A má 63 kW... Obrázek
Mě baví, že je to svižný, ale hlavně mě baví, že do toho naložím dvoumetrovou almaru. Obrázek
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: Radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od RadekN »

sima píše:Já ti Rade taky věřím, že tě to autíčko baví a ta jednoduchost!
Ta jednoduchost je prostě boží. Navíc je to takové osvobozující ... Žádné starosti, nervy nic ... Ani to nezamykám, před dílnou nechávám i stažený okýnka, nikdo mi to nepoškrábe, asi mi to ani nikdo nezávidí :-DDD , žádná viskozní spojka ani niveláky :-D . Na obědy teď jezdím z práce na skládačce a to je taky boží. Zaparkuju to před restaurací úplně v klidu a když to někdo náhodou ukradne, tak žádný stres... On to teda asi nikdo neukradne že ... :)

A navíc když pak přesednu do Foryna z roku 2005, tak mi to přijde jako strašně moderní auto. Takže to je taky fajn, že mě nesvrbí koupit nějakou funglovku :-).
VDC píše:
Yarouš je v podstatě na stejném půdorysu jako ten swišť a váží tunu. A má 63 kW...
Mě baví, že je to svižný, ale hlavně mě baví, že do toho naložím dvoumetrovou almaru.
JJ má to něco do sebe, tyhle malý svišti.
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10643
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od Mira »

Kdysi jsem jezdíval maluchem. Nikdy se mi nestalo, že bych někde nezaparkoval. To se všude vlezlo, ti vaši svišti jsou proti tomu přerostlý morčata. :-D
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od sima »

RadekN píše:
A navíc když pak přesednu do Foryna z roku 2005, tak mi to přijde jako strašně moderní auto. Takže to je taky fajn, že mě nesvrbí koupit nějakou funglovku .
Jo taky mám pak krásný pocit jak je forestr ješt víc boží auto :-) =)
Skládačka taky bezva na oběd ideál, beztarostná jízda a parking :-)
Míra maluch, to měl táty kámoš, novotinu, mě se to jako děcku moc líbilo :-) fááákt hodně malé auto :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od VDC »

Mira píše:Kdysi jsem jezdíval maluchem. Nikdy se mi nestalo, že bych někde nezaparkoval. To se všude vlezlo, ti vaši svišti jsou proti tomu přerostlý morčata.
To sice jsou Míro, ale zase mají motor... Obrázek
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: Radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od RadekN »

Za jakou cenu myslíte, že je reálné to prodat? Vím, že investice nikdo nezaplatí, ale jen tak pro info je v něm nasypáno asi 150 tisíc a nesmysl hodin ;-D . Rok 2005, najeto 380.000 km, Za poslední 2 roky a 20000 km se událo toto... motor rozebraný komplet, nové kroužky, ojniční ložiska, spojka Exedy, všechna ložiska a těsnění v motoru, nové rozvody SKF, nová vodní pumpa, chladič, všechny hadice k chladiči, výfuk vč. nového katalyzátoru, kompletní repase předních i zadních brzd, nové tažné, sedačky z novějšího modelu, LPG magic je tam rok (nikdy předtím na plyn nejezdilo), letní origo Alu 16" z XTčka s letními pneu 215/60R16, zimní origo 15" alu s rok starými Coopery WSC, letos nové fólie na zadních oknech a kufru, vzadu jsou niveláky cca 30 tis km po repasi, nivelují a drží výšku jako origo, kompletní repase alternátoru, nové čelní sklo.

Vady: trochu koroze, načaté zadní kapsy a lemy, prahy ok. V dalším příspěvku jsou fotky. Viskoza pozlobí při plném rejdu po rychlejší a delší cestě po dálnici (130km/h+ dlouhodoběji). Jinak ok. Nějaká to kosmetika se najde, řešil jsem spíš technický věci a škrábance na laku moc ne :-).

Nějak se u mě v poslední době změnila situace a protože potřebuji častěji a častěji auto dodávkovějšího typu a chci si nechat jen jedno auto, tak to vypadá s Foresterem bledě. Njn změna je život :-).

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) RadekN dne stř pro 02, 2020 4:34 pm, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: Radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od RadekN »

Letní alu
Přílohy
20190907_133504.jpg
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: Radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od RadekN »

Zimní alu s Coopery
Přílohy
20201119_100048.jpg
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: Radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od RadekN »

Koroze, jedná se o aktuální fotky. Tohle vám před prodejem nikdo neukáže ani u leštěnky : :-D
Přílohy
20200720_210300.jpg
20200720_205340.jpg
20200720_200935.jpg
20200720_200930.jpg
20200720_200920.jpg
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22675
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Na prodej: Radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od spm »

A teď ještě záludná otázka, jestli se to dá prodat i s místem v pořadníku :-DDD :-DDD :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: Na prodej: Radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od RadekN »

To záleží, jestli místo v pořadníku má vazbu na auto nebo na člověka :-D . Pokud na člověka, tak asi koupím nějakej shnilej koncern, to by měl Tomáš radost :-DDD . No pravda je taková, že z pořadníku jsem se nechal škrtnout. Forestera si možná ještě nějakou chvíli nechám, ale už do něj nebudu takhle nesmyslně sypat. Buď ho prodám, dokud je v kondici, nebo ho dojezdím a nechám sešrotovat. Ale tak nějak je mi proti srsti tam mít nějaké mouchy, ty víš o čem mluvím :-D , tak asi spíš půjde do světa.
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5154
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Na prodej: Radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od petr »

máš tam moc nalítáno stoč to na 220000 aspoň :-D vypadá to ještě na míň km
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“