SPM - Outback H6

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21944
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od HonzaCZ »

Jo, to tak odpovídá... našel jsem náznaky 11 a 16 za pevný a sundavací (za materiál)... Aspoň nebudu muset jezdit na kole. :-DDD
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22682
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od spm »

Šťastný to muž :-DDD Jinak jsem našel ještě nějaký náznaky, že zrovna to sundavací na ten nosič kol není úplně nejvhodnější... Já teda nakonec skončil u pevnýho, nemohl jsem si úplně zas tak moc vybírat :-DDD A zatím teda jezdím s ním, uvidím jestli budu mít motivaci to odšroubovat, až s tím budu muset někam podélně zaparkovat :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21944
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od HonzaCZ »

Tak mě by stačilo klidně to klasický šroubovací na 2 šrouby, ale otázka, jestli demontáží neporušíš nějakou blbou legislativu... :-/ Rozhodně bych ho tam neměl jindy, než kdybych ho potřeboval. Tím opovrhuju, ale to už mnozí tady víte. :-DDD
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od sima »

mnov píše:Na couvání byl nejlepší tento vozík z NDR:
http://mnov11.sweb.cz/foto/subaru/vozikNDR.JPG
Ale zase za autem to nebylo ani znát.
:-D :-D Tam oje ani nejsou! ;) Jo pamatuju je...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22682
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od spm »

HonzaCZ píše:Tak mě by stačilo klidně to klasický šroubovací na 2 šrouby, ale otázka, jestli demontáží neporušíš nějakou blbou legislativu... Rozhodně bych ho tam neměl jindy, než kdybych ho potřeboval. Tím opovrhuju, ale to už mnozí tady víte.

Já mám právě to klasický na dva šrouby, ale říká se mu pevný :-) Ale zatím nesundavám. Čidla po té úpravě to schroustly, takže jediný problém co mi to může přivodit je, že s tím někde nezaparkuju, až se tam nebudu vejít :-DDD Ale hlavně teda ten kolo držák je tak sofistikovanej, že nandat ho a nacpat na něj kola je furt o dost rychlejší, než našroubovat dva šrouby na tažný :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od sima »

Mimochodem jsem se díval a taky mám nějaké ty podložky pod čidlama couvání.Já dnes objednal skrz ženu krátký výlet do Třeboně,už jsme tam párkrát byli a máme to tam moc rádi,navíc Dita miluje veškeré ryby,totálně se po nich může utlouct,ale totálně,tak opět vytáhnu origo subaru příčníky na forejse a na nich namontované retro dvacet let staré držáky na kola :-) Uvažoval jsem silně o změně kdysi,něco na tažné jako ty,ale už kola netaháme na autě,max raz za rok,tak se to nevyplatí,zatím ne.
Chápu ale tvou radost,mě by to taky bavilo,je to echt řešení =)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22682
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od spm »

Tak dnes první reálný test nosiče :-) Funguje to úplně skvěle. Nandat to je hračka, kola jsou na tom za chvilku, fakt super. Navzdory fotce (která má nějakou dost divnou perspektivu) to auto po stranách přečuhuje fakt jenom o kousek, takže ani nemám strach, že bych se s tím nevešel. Jenom to přečuhování zavazí v zrcátkách na dálnici, kde je do zatáčky blbějš vidět. Ale furt lepší než to hvízdání a klepání střešního nosiče (tohle se vyjma nějaké fakt hodně rozmlácené cesty ani neozve). Se světlama na tom nosiči problém zatím taky nemám, jenom mi připadá dost odfláklý ten rámeček na značku. Značka v tom jako sice asi drží, ale moc pocit jistoty z toho nemám (ty klasické rámečky na autě mi přijdou dost spolehlivější). A druhá věc je, že ten můj asi montovali v pátek a na pravé straně ten rámeček není úplně přitažený a lehce vaklá. Teda přitažený, přitáhnout to už moc nešlo, bylo to utažený fest, ale prostě má vůli, parchant :-DDD A po příjezdu domů se teda zase projevila moje skleróza - nemám ještě vyrobenou třetí značku, takže jsem vycvaknul tu zadní a tu strčil do nosiče. Když jsem přijel domů, tak jsem nosič sundal, úhledně ho zabalil do taštičky, taštičku odnesl do garáže... a zavřu víko kufru a koukám že na něm nemám značku :-DDD

A pak se teda přiznám ještě jednou věcí. Nevím jestli mi za to předsedá nedá ban, že se takhle sprostě opičím :-DDD Ale měl jsem si vybrat dárek a mně se to prostě strašně líbilo ;-D Mám z toho fakt radost, vypadá to krásně, na dotyk je to krásný a vůbec je super sahat na něco, na čem nelepí 17 letý pot :-DDD
Přílohy
otb_drzak5.jpg
otb_volant.jpg
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od VDC »

Tak to je super, že jsi s tím nosičem spokojenej. Tak je to správné ! :-)

A volant je bomba !!! To je dobře, že ses opičil. Stojí to za to !
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
vojtasbus
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1526
Registrován: stř úno 11, 2015 11:11 am
Jméno a příjmení: Vojtěch Myška

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od vojtasbus »

Kolik za to teda chtěli? 1700 za Volant?

Odesláno z mého EVOLVEO_StrongPhone_Q8_LTE pomocí Tapatalk
exSubaru Justy '94 (1.2i, 9V, 55kW)
exSubaru Outback '05 (3.0R, 24V, 180kW)

No a teď budu chvíli jezdit Pažoutem
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22682
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od spm »

1600 za samotný volant. Já mám střed původní (BTW jedna věc, co na tom nechápu, je to vidět i na té fotce - ta mezera mezi ramenama volantu a airbagem je všude jiná, jakoby tam ten pytel byl zamontovaný blbě. Nicméně je to tam už dlouho, bylo to předtím než to dneska sundali a je to tak i potom, takže to zjevně nejde nasadit správně. Tak nevím, asi japonci ten můj volant vyrobili křivě :-DDD); chtěl jsem ho taky pošít jako to měl Tomáš, ale to mi na místě nějak rozmluvili, že to kvůli tomu pytli zrovna moc nedoporučujou :-D A když se to tam doveze, tak je to celkem hned. Přivez jsem to v 9 ráno, v 1 odpoledne to měli hotový.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
croctoy
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 566
Registrován: pát kvě 12, 2017 12:32 am
Jméno a příjmení: Petr Bohoněk
Bydliště: Praha

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od croctoy »

Pekný nosič...zaujalo mě jak píšeš, že ti ta kola přečuhují. U CR-V ani současného OTB mi kola nikdy nekoukala víc jak pár zanedbatelných cm, takže je v zrcátkach vůbec nevnímám. Buď je to auto užší, nebo máš neobvykle velká kola :)
Jinak já s tím na kouli jezdím po Evropě od 2010 a nikdy jediný problém. Takže za mě dobrá volba, navíc od renomované značky (ja mám super obyč z NL ale funkční jako značkový).
Subaru Outback 2.5i Sport BS
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22682
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od spm »

Ono kdybych to změřil, tak si myslím, že to bude pár zanedbatelných cm :-) Jako na tom autě je to fakt minimálně. Ale v tom zrcátku mi to fakt nějak vadí :-DDD Možná je to tím, že já mám zrcátka seřízená tak, že ve standardní poloze za volantem v nich mám čistý výhled za sebe; když se lehce nakloním k zrcátku, tak v něm začínám vidět kus svého auta. Takže v tomhle případě cokoliv se v tom zrcátku objeví (jako třeba ty o pár cm přečuhující kola), tak je tam navíc a rozrušuje mě to :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22682
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od spm »

Chudák auto se mnou asi fakt trpí, zase jsem ho včera rozebral :-DDD A nainstaloval jsem opětovně zadní kameru. Musel jsem jí udělat pár průchodek na kabel, tak doufám že zas neodejde, pač bych příště už asi musel měnit i ty plasty; z toho jak jsem to furt opravoval :-D Kameru snad pro simu teda už konečně brzo zrecenzuju :-D Paradoxně to zatím vypadá, že ta zadní je míň tragická než ta předchozí a že je v ní i něco vidět - teda, že alespoň v ní vidím víc než pohledem ze samotného okna, takže by mohla mít i nějaký smysl. Připojil jsem si k ní i ten couvací drát, takže při zařazení zpátečky se z ní automaticky objeví obraz. Na jednom plastu na pátých dveří jsem urval jednu tu packu, takže jsem to ještě lepil a musím to dneska dát dohromady :-) Stejně jsem chtěl ještě krémovat kožený věci; teď už i včetně volantu :-D

No ale jinak mi snad fakt už chybí jenom ta lampa na pátých dveří, vystříkat to srágorou na dutiny a dám tomu snad konečně pokoj :-DDD Lampa mi teda visí na tom, že jsem chtěl koupit ty nové šrouby, co jsou urvané a z freye se mi ještě neovali. Asi doba dovolených. Nicméně mám trochu obavu, jestli půjdou koupit, protože narozdíl od těch do masky jsem na ně nenašel samostatný part number. No, uvidíme; v nejhorším mi přijde, že ty do masky budou snad stejné, max delší, takže by šly použít ty.

Jo a jinak jsem zase neodolal přílišnému šťourání pod kapotou :-D A všechno v cajku, až na to, že na tom pravém domečku pro tlumič (nebo jak se téhle věci říká) je díra. Na druhé straně je taky, ale je v ní gumový špunt, takže předpokládám, že tady ta krytka asi chybí. Má tam nějakou zásadní funkci nebo je to buřt? :-D
Přílohy
20180708_121642.jpg
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od VDC »

Přiznám se, že nevím, jestli je ta díra durch k tlumiči, tak ta zátka by tam být měla. Funkci tam ta díra žádnou zásadní nemá.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21944
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od HonzaCZ »

To vytiskneš. :-)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“