Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Příspěvek od cerv »

Mareka píše:Rozhodující není cena, ale kvalita provedení.
A navíc platí, že u dost služeb je cena v regionech (např. Bruntál) někde jinde než v Praze (lidi prostě pracují za menší plat = služba je levnější, což neznamená že je horší).
EDIT: myslím že předseda někomu nástřik podvozku a dutin dělal a za osmičku to nebylo (a kdopak si troufne říct že to bylo nekvalitně?)
Já to nevidel,takže to nemůžu posuzovat :-)jo a predpokladam,ze to bylo bez papíru,takže dost o předsedove nedovolenem podnikání! ;)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49211
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Příspěvek od VDC »

U novýho auta, kde by se dělal nástřik podvozku jako prevence, by za to ale opravdu nemohl nikdo chtít 8000. I ty 4000 by mi v takovém případě přišlo dost, protože materiál nevyjde na víc, než 1500 a je to práce na den.
U starýho auta, který se nikdy nedělalo, jako Týnky Komik, to bylo něco jinýho. Ale jasně, jestli si někdo účtuje 500 na hodinu práce, tak to na 4000 vyleze snadno.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Aischylos
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 186
Registrován: čtv úno 25, 2016 1:00 pm
Jméno a příjmení: Pavel Štach

Re: Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Příspěvek od Aischylos »

No ja si přečetl jak to tam dělají a je fakt, že i v tom telefonu popsali jak to celé oblepují a tak. I na fotkách, které mají na tom dopravním podniku maji ukázky oblepených osobních aut...dělají je asi taky docela často a nejen pro firmu.

Jo tak ta firma vypada dobře, jenže do Prahy asi kvůli tomu nepojedu...neznáte někfo někoho aspoň na Moravě někdo prosím?? Ne, že bych ochraně z výroby nevěřil, je to jen prevence..
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Příspěvek od cerv »

Já tě do Prahy neposilam,byl to jen příklad :-) A jestli se nekomu zda 4000 moc,tak me fakt ne!Firmy vetsinou funguji pro zisk a když je přiměřený,tak je to v pořádku!Kdo chce,může si to samozřejmě stříkat doma sám a ušetří nejvíc,možná i nějaký starý asfalt se dá někde najit a to bude opravdu jen za režii,avšak mám-li nový auto za urcity peníze a musím ho sevisovat v subaru,tak ten nastrik podvozku i kdyby za 8 bude pakatel! :-)
Aischylos
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 186
Registrován: čtv úno 25, 2016 1:00 pm
Jméno a příjmení: Pavel Štach

Re: Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Příspěvek od Aischylos »

Taky, že ano. Vzhledem k ceně auta samozřejmě 8K není už vůbec nic. Je mi celkem jedno kolik by to stálo, jen kdyby to bylo aspoň trochu kvalitně a měl bych klid.
Uživatelský avatar
jara650
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 823
Registrován: stř říj 02, 2013 8:28 am
Bydliště: Valašsko

Re: Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Příspěvek od jara650 »

Aischylos píše:Hah omlouvám se, že jsem pozdravil tak pozdě vůbec jsem si v první chvíli nevšiml, že kdo to stojí vedle pěkná náhoda
Jsem se musel smát, když jsem tě uviděl před sebou a pak to ještě vyšlo tak dobře, že jsme stáli vedle sebe. :-)
S tím zdravením v pohodě, sám to taky někdy nestihnu nebo někoho přehlédnu. :-)

Do DSZO jsem kdysi vozil zboží, ale jak kvalitně dělají nástřik podvozku nevím.

Tak hlavně ať to jezdí. :-)
Subaru Forester SG 2.0 92kW MT MY05
Subaru Forester SF 2.0 90kW MT MY98
Aischylos
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 186
Registrován: čtv úno 25, 2016 1:00 pm
Jméno a příjmení: Pavel Štach

Re: Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Příspěvek od Aischylos »

No takže ve středu si mám jít pro značky a vanu do kufru, takže se na to ještě jednou zeptám v autorizovaném servise jak se staví k tomuto provedení - nechci samozřejmě přijít o záruku na 5 let a pak by se vidělo.
Aischylos
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 186
Registrován: čtv úno 25, 2016 1:00 pm
Jméno a příjmení: Pavel Štach

Re: Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Příspěvek od Aischylos »

Takže v mezidobí se mi povedlo dodělat folie na přední okna (přirozeně v maximu k atestu) a dodělat bezpečnostní na zadní (byly jen zatmavená okna). Vypadá to teď opět o trochu lépe, zmenšil se přechod mezi zadními a předními okny. Rovněž už mám vanu v kufru a na cestě je KN Filtr :-) měl jsem ho na minulém autě a bez problémů, tak jsem si ho opět za dobré peníze objednal.

Co se týče dutin a podvozku, tak o záruku nepřijdu a budu to provádět, až se trochu oteplí v dubnu (cena 4000). Dinitrol.

Jinak s autem naprostá spokojenost, dlouhodobá spotřeba akt. 6.8, najeto 2500km, takže fajn. Jediné co mě vadí je neosvětlená přihrádka před spolujezdcem :-) a pak taky trochu jak se dost strašně vždycky rozdrnčí SPZ na kufru, když se zavírá - musím vymyslet čím to vypodložit...
dvahrnce
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 381
Registrován: úte led 06, 2015 1:00 pm
Jméno a příjmení: Petr

Re: Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Příspěvek od dvahrnce »

fčera jsem koukal v lidlu na obostranné lepící pásky za cca 45kč, asi se tam pro ně zítra stavím, protože ta drnčící SPZ je fakt peklo, mám to uplně stejně :6066:

jo a gratulace k Levorgovi :supeer:

Kdybych blbec v pátý třídě víc zabral, mohl jsem dnes dělat ředitel a mít ho taky :845:
Legacy MY05, 2.5 121kW, 4AT. Outback MY 2020

Trabant 600, Trabant 601, Moto Guzzi Breva 1100, Husqvarna Vitpilen 701
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16148
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Příspěvek od quickly »

Dnes mi strýček gúgl dal do přehledu denní tlače zajímavý článek
Subaru Levorg Subaru Levorg GT-S Sport 1.6 125kW AT 4x4
Zdravím všechny, tentokráte již v pořadí se čtvrtým autem. :-)
více na http://moje.auto.cz/Aischylos/lev.html
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Příspěvek od emve »

Drobná poznámka. Levorg nemá full-LED světlomety. Dálkové jsou pouhé halogeny a je to hodně znát. Oproti plně adaptivním full-LED je to hodně velká slabota. Zejména chybějící odstiňování aut při dálkových světlometech (které mohou být díky tomu stále zapnuté), chybějící dálniční režim a celkově slabší dálková světla.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Příspěvek od sima »

Článek jsem přelouskal a souhlas i s tím hodnocením prodejce,fakt umí prodat.Známý tam jel se synem,skrz jinou záležitost a absolutně nechtěl jiné auto,měl nějakého docela zánovního korejce s přípínatelným zadkem.Přesto odjížděl s novým subaru XV domů ::-DD: Je do něj blázen...tak ať i tobě auto dobře slouží :850:
K ošetření podvozku a dutin,kdysi to stálo tady 1500,pak 2000,včil i ty 4000.Za víc to tu nikdo nedělá.Já to nechám dělat u známého,tu čtyřku to nakonec stát bude taky,ale viděl jsem několikrát jak to dělá a fakt precizní práce a dobrý matrjoš používá,míchá dvě složky,ať to líp drží a neolupuje se to tolik.Auto řádně vywapkuje,nechá dlouze schnout,zbaví auto věcí,které nástřiku zavazí,spodní část káry obalí foliemi a pak ošetří kde se jen dá dostat a vše co se dá ošetřit.Auto je pak čisté,no problem.
Já tu cenu beru,je s tím práce,vím,že to jde levněji,skvělý kámoš mě tohle dělal fakt za pár stovek,ale jen pro mě a pro sebe,tj taky pravda,jinak se mu s tím dělat nechtělo.
Dráž to jde taky vždycky,hlavně ať je to uděláno dobře.Já teda osmičku bych za to nedal,kdybych si to měl udělat sám,už jsme o tom se švárou uvažovali,kompresor a příslušenství máme.Ty 4000 je tak max strop co jsem ochoten dá,už tak mě přitom omývají...no jo ale já se nacházím jak vy říkáte v asii :6066: :-) takže jak tu už zaznělo,vše je i o dané lokalitě a výdělcích.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Aischylos
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 186
Registrován: čtv úno 25, 2016 1:00 pm
Jméno a příjmení: Pavel Štach

Re: Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Příspěvek od Aischylos »

dvahrnce - to není špatný nápad s tou páskou, já přesně nad něčím takovým uvažoval, docela rád bych to vyřešil, fakt je to otravné .. No hele já ředitel taky fakt nejsem, tak jsem se asi taky hodně špatně učil :-)))))

quickly - ano to jsem já :-) nemohl jsem něco nenapsat na ten web, neb tam byly všechny předchozí auta, které byly buď mé (altea, fabia), nebo jimi dlouhodobě jezdím (exeo)...mohl bych psát i o Ibize, Cordobě a tak, ale to už by bylo na dlouho..ten článek samozřejmě o ničem, psal jsem to narychlo a budu doplňovat, doufám to není problém proti zdejšímu fóru?

emve - naprostá pravda a omlouvám se, napsal jsem to tam blbě a už jsem opravil

sima - no za "článek" se stydím, není to článek, ale horkou jehlou, ale budu to doplňovat. S prodejcem mám pravdu co? Víš co, oni prý mají největší obrat prodejů v celé ČR - tedy prý, ale docela bych tomu i věřil. Jinak 4000 pro měl byl max na ty dutiny a podvozek, nakonec to taky bude dělat člověk co ho celkem dobře znám, dříve se taky Subaru hodně věnoval a můžu se spolehnout na jeho solidnost. Tak doufám to bude dobré, jen musím počkat na lepší počasí.

Jo a mám další poznámku co mi trochu vadí na autě - nevím jestli je to tím, že třeba ještě nemám nástřik podběhů (dával jsem vždy sprej s asfaltem) nebo co, ale mám pocit, že i přesto jako skvěle jsou odhlučněny rázy od kol slyším každý kamínek, který vletí od kol na podběh. Tohle tedy předchozí auto (seat Altea) za polovinu peněž umělo lépe.

Jo a k těm dálkovým světlům mám taky už připomínku - občas se nechají oblbnout např. odrazem ze značek a vypnou se. A mám ještě jeden "hlod". :-) včera si tak jedu, zapnuté dálkové (automat) a co nevidím, v dálce mě stavějí policajti, tak já honem zpomalit, zastavit - no a až pak jsem si všiml, že ten blbec automat je vůbec nepoznal a vypnul dálkové až jsem už nich zastavil :-))) takže jsem je vesele celou dobu oslňoval :-) ale neřekli nic :-)
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11896
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Příspěvek od Traveller »

Já bych automaty typu vypínání dálkových světel apod. zrušil!!! Je asi fajn, že se řidič nemusí o takovou věc starat, ale chudáci ti, co jedou proti, když to zahapruje. :655:
A s těmi kamínky to je asi obecná slabost. Ve Foresteru to je taky celkem hodně slyšet a říkají to i ostatní, kteří si, pokud si vybavuji, pořizovali zástěrky, aby omezili aspoň bubnování do dveří, resp. prahů.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
žužu
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 379
Registrován: pon zář 07, 2015 12:06 pm
Jméno a příjmení: Petr Kříž
Bydliště: Praha

Re: Aischylos - mé nové přibližovadlo - Subaru Levorg Sport

Příspěvek od žužu »

Aischylos píše:Jo a mám další poznámku co mi trochu vadí na autě - nevím jestli je to tím, že třeba ještě nemám nástřik podběhů (dával jsem vždy sprej s asfaltem) nebo co, ale mám pocit, že i přesto jako skvěle jsou odhlučněny rázy od kol slyším každý kamínek, který vletí od kol na podběh. Tohle tedy předchozí auto (seat Altea) za polovinu peněž umělo lépe.
Aspoň víš co máš pod autem a můžeš s tím počítat. To je sem tam k nezaplacení. :811:
Subaru Outback 2,5 MT MY02 s FRT tlumiči
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“